لوکوموتیو مقابل آک بارز آیا خط سیاه کارگران راه آهن در این مسابقه قطع می شود؟

پنجشنبه آینده، 13 ژانویه، در یاروسلاول، لوکوموتیو محلی میزبان حریفی از کازان - باشگاه هاکی آک بارس است. این دیدار روی یخ آرنا-2000 لوکوموتیو برگزار خواهد شد.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد لوکوموتیو در مقابل آک میله ها

کارگران راه‌آهن لوکوموتیو

به عملکرد ضعیف خود در مسابقات قهرمانی فعلی ادامه می‌دهند و تحت سناریوهای خاصی خطر می‌کنند که حتی خارج از جام هشتم را به پایان برسانند. تغییر سرمربی، و در پایان ماه سپتامبر، آندری اسکابلکا با ایگور نیکیتین جایگزین شد، انگیزه مورد انتظار را به تیم داد، که متأسفانه معلوم شد کوتاه مدت بود. در نتیجه، در دسامبر، لوکوموتیو دوباره به حالت خوابآلود آشنای خود فرو رفت و به تدریج از گروه رهبران دورتر و دورتر شد. مشکل خط حمله هنوز حاد است، علیرغم انتخاب عالی بازیکنان هاکی، هر کیسه رها شده با سختی به راه آهن داده می شود. 113 گل در 47 بازی انجام شده، فقط دو بازیکن خارجی از نظر عملکرد در غرب بدتر هستند - اچ سی سوچی و دینامو ریگا.

لوکوموتیو تا حدودی با یک بازی نسبتا قابل اعتماد در خط دفاعی نجات پیدا کرد، اما در مسابقات اخیر بحران این خط را نیز پوشش داد. چهار شکست متوالی، با شکست اسپارتاک پایتخت و دینامو لوکوموتیو در خانه، وضعیت جدول راه آهن را به طور قابل توجهی بدتر کرد. اکنون بخشهای ایگور نیکیتین 55 امتیاز دارند که با رتبه هفتم جدول رده بندی کنفرانس غرب مطابقت دارد. دینامو مینسک در عقب نفس می کشد و تنها یک امتیاز از یاروسلاول عقب است. لوکوموتیو بازی های بعدی را در خانه انجام می دهد که می تواند به تیم کمک کند تا مشکل صعود به پلی آف را حل کند.

آک بارز

اگر لوکوموتیو تمام تلاش برای رسیدن به جام هشتم را دارد، آک بارس تنها به یک امتیاز در 9 بازی باقی مانده نیاز دارد تا رسماً حضور در پلی آف را تضمین کند. اکنون باشگاه کازان با اطمینان در جایگاه سوم شرق قرار دارد و دو امتیاز از نزدیکترین تعقیب کنندگان اوفا صلوات یولایف جلوتر است. دیگر نمی توان رویای قهرمانی داشت، تراکتور پیشرو چلیابینسک و ماگنیتوگورسک متالورگ قبلاً به ترتیب با 9 و 7 امتیاز از زمین خارج شده اند ، بنابراین وظیفه اصلی بخش پایانی قهرمانی برای بارس حفظ مقام سوم است. به آنها اجازه می دهد تا در پلی آف در خانه شروع کنند.

در مورد فرم فعلی تیم باید به پیشرفت هایی اشاره کرد. شکست غیر منتظره از دریاسالار تا حدودی آمار را خراب کرد ، اما بازدید از خاور دور برای هر تیم KHL با مشکلات خاصی همراه است. با این حال آک بارس در 10 بازی اخیر 15 امتیاز کسب کرده که چهارمین نتیجه لیگ در این دوره تقویمی است.

لوکوموتیو مقابل آک بارز

آمار

در فصل جاری این اولین رقابت رودررو بین تیم ها خواهد بود اما در آخرین دوره قهرمانی هر دو دیدار با برتری لوکوموتیو همراه بود که در خانه و خارج از خانه در کازان با نتیجه یکسان 4-3 پیروز شد. در مجموع ، در طول وجود KHL ، Lokomotiv و Ak Bars 30 بار با هم ملاقات کردند و پیروزی ها را به شرح زیر تقسیم کردند - راه آهن 16 مسابقه را برد ، بارها 14 دیدار را بردند.

ODD از دانلود 1xbet

علیرغم عدم کسب بهترین نتایج در بازی‌های اخیر، این مؤسسه به لوکوموتیو اعتقاد دارد و ضریب پیروزی میزبان را 2.28 می‌کند. برای مقایسه، موفقیت احتمالی آک بارس 2.8، تساوی - 4 تخمین زده شده است. مجموع گل های پایه لیگ قاره ای 4.5 این بار با نقل قول های زیر ارائه شده است: مجموع بیش از (4.5) - 1.8، مجموع زیر (4.5) ) - 1.98. برنامه 1xbet را نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

لوکوموتیو به درستی بسته ترین تیم لیگ در نظر گرفته می شود، جایی که با آمدن ایگور نیکیتین به عنوان سرمربی، تمرکز اصلی روی بازی دفاعی قابل اعتماد است. اکنون که هر امتیازی برای کارگران راه آهن ارزش طلایی دارد، لوکوموتیو بدیهی است که ریسک نخواهد کرد. عملکرد آک بارس در بازی های خارج از خانه را به سختی می توان فوق العاده نامید، بنابراین همه چیز به این واقعیت می رسد که در بازی آینده گل های زیادی به ثمر نخواهد رسید. پیش بینی ما مجموع زیر (5) با ضریب 1.67 است.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0