14 ژوئن در چارچوب هشتمین دوره سری آ برزیل در ورزشگاه ماراکانا (ریودوژانیرو) تیم های فلامینگو و گرمیو به مصاف هم خواهند رفت.

فلامنگو مقابل گرمیو
روز شنبه 15 ژوئن، ورزشگاه المپیااستادیون میزبان دیدار تیم های ملی اسپانیا و کرواسی در چارچوب دور اول یورو 2024 خواهد بود.

اسپانیا مقابل کرواسی
روز شنبه 15 ژوئن، دیدار تیم های ملی ایتالیا و آلبانی در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک در چارچوب اولین دوره مسابقات قهرمانی اروپا 2024 برگزار می شود.

ایتالیا مقابل آلبانی
در 16 ژوئن به عنوان بخشی از فصل عادی MLS، در ورزشگاه سوبارو پارک (چستر)، تیم های فیلادلفیا یونیون و اینتر میامی به مصاف هم خواهند رفت.

فیلادلفیا یونیون مقابل اینتر میامی
در تاریخ 16 ژوئن در بازی فصل عادی MLS، در ورزشگاه اکسپلوریا (اورلاندو)، تیم های اورلاندو سیتی و لس آنجلس اف سی به مصاف هم خواهند رفت.

اورلاندو سیتی مقابل لس آنجلس اف سی
در تاریخ 16 ژوئن در بازی فصل عادی MLS، تیم های مونترال و رئال سالت لیک به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی ساپوتو آرنا (مونترال) برگزار خواهد شد.

مونترال مقابل رئال سالت لیک
در تاریخ 16 ژوئن در دیدار دوازدهمین دوره لیگ برتر بلاروس در ورزشگاه یونسست (موزیر) تیم های اسلاویا موزیر و مینسک به مصاف هم خواهند رفت.

اسلاویا موزیر مقابل مینسک
در تاریخ 15 ژوئن در دیدار دوازدهمین دوره لیگ برتر بلاروس، تیم های اسلوتسک و دینامو مینسک به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی استادیوم شهر (Slutsk) برگزار می شود.

اسلوتسک - دینامو مینسک
در تاریخ 18 ژوئن در دیدار دور اول یورو 2024 در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک (دورتموند) تیم های ملی ترکیه و گرجستان به مصاف هم خواهند رفت.

ترکیه مقابل گرجستان
28 خرداد در دیدار رفت مرحله یکم مسابقات قهرمانی اروپا 2024 تیم های ملی پرتغال و جمهوری چک به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی ردبول آرنا (لایپزیگ) برگزار می شود.

پرتغال در مقابل جمهوری چک
در 17 ژوئن در چارچوب دور اول یورو 2024 در ورزشگاه Deutsche Bank Arena (فرانکفورت)، تیم های ملی بلژیک و اسلواکی به مصاف هم خواهند رفت.

بلژیک مقابل اسلواکی
در تاریخ 17 ژوئن در دیدار دور اول یورو 2024 در آلیانز آرنا (مونیخ) تیم های ملی رومانی و اوکراین به مصاف هم خواهند رفت.

رومانی مقابل اوکراین
در تاریخ 17 ژوئن در دیدار رفت مرحله یکم مسابقات قهرمانی اروپا 2024 تیم های اتریش و فرانسه به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی Merkur Spiel Arena (دوسلدورف) برگزار خواهد شد.

اتریش مقابل فرانسه
در تاریخ 16 ژوئن در چارچوب دور اول یورو 2024 در ورزشگاه Volkparkstadion (هامبورگ) تیم های ملی لهستان و هلند به مصاف هم خواهند رفت.

لهستان مقابل هلند
در تاریخ 2 ژوئن در یازدهمین دوره لیگ برتر بلاروس در ورزشگاه مرکزی (گومل) تیم های گومل و ویتبسک به مصاف هم خواهند رفت.

گومل در مقابل ویتبسک
در تاریخ 2 ژوئن در مسابقه فصل عادی MLS، تیم های دی سی یونایتد و تورنتو در ورزشگاه آئودی فیلد (واشنگتن) به مصاف هم خواهند رفت.

دی سی یونایتد مقابل تورنتو
در تاریخ 1 ژوئن در دیدار مرحله نهایی پلی آف RPL ، تیم های آرسنال تولا و نیژنی نووگورود به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی آرسنال آرنا (تولا) برگزار خواهد شد. نتیجه دیدار اول 2 بر 1 بود.

آرسنال تولا - نیژنی نووگورود
در تاریخ 1 ژوئن در بازی مرحله نهایی پلی آف RPL در ورزشگاه کریستال (ژیگولفسک) تیم های آکرون تولیاتی و اورال به مصاف هم خواهند رفت. نتیجه دیدار اول 2 بر صفر است.

اکرون مقابل اورال
در تاریخ 1 ژوئن در یازدهمین دوره لیگ برتر بلاروس در ورزشگاه دینامو (مینسک) تیم های دینامو مینسک و آرسنال دزرژینسک به مصاف هم خواهند رفت.

دینامو مینسک - آرسنال دزرژینسک
در 30 می به عنوان بخشی از فصل عادی MLS، در ورزشگاه شل انرژی (هوستون)، تیم‌های هیوستون دینامو و کلرادو راپیدز به رقابت خواهند پرداخت.

هیوستون دینامو - کلرادو راپیدز
در تاریخ 30 می در بازی فصل عادی MLS، تیم های نیویورک ردبولز و شارلوت در ورزشگاه ردبول آرنا (هریسون) به مصاف هم خواهند رفت.

نیویورک ردبولز مقابل شارلوت
در UFC 302 که در 2 ژوئن برگزار می شود، رومن کوپیلوف و سزار آلمیدا در هشت ضلعی با هم ملاقات خواهند کرد تا به این سوال پاسخ دهند: "چه چیزی در MMA موثرتر است: مبارزه تن به تن یا کیک بوکسینگ؟" هر دو باتجربه هستند، پیشینه ای چشمگیر در رشته های خود دارند و به ندرت دعوا را به تصمیم گیری می رسانند. حداقل، آتش بازی قطعا برای تماشاگران آماده است، اما ما متوجه خواهیم شد که کدام یک از بچه ها در عصر تعیین شده بیشترین شانس را برای پیروزی دارند.

رومن کوپیلوف در مقابل سزار آلمیدا
در 2 ژوئن در سوپرنهایی جام روسیه، تیم های بالتیکا و زنیت به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی ورزشگاه لوژنیکی آرنا (مسکو) برگزار می شود.

بالتیکا مقابل زنیت
در تاریخ 26 مه در دیدار سی و هشتمین دوره لیگ برتر اسپانیا، تیم های سویا و بارسلونا در ورزشگاه رامون سانچز پیزخوان آرنا (سویا) به مصاف هم خواهند رفت.

سویا مقابل بارسلونا
در تاریخ 25 می در دیدار رفت مرحله سی و هشتم لالیگا اسپانیا، تیم های رئال مادرید و بتیس به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی سانتیاگو برنابئو آرنا (مادرید) برگزار خواهد شد.

رئال مادرید مقابل بتیس
در تاریخ 25 مه در چارچوب سی و هشتمین دور لالیگا اسپانیا در ورزشگاه کامپو دوالیکاس (مادرید)، تیم‌های رایو وایکانو و اتلتیک به مصاف هم خواهند رفت.

رایو وایکانو مقابل اتلتیک
در روز 1 ژوئن در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی (لندن) دو تیم بروسیا دورتموند و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

بروسیا دورتموند - رئال مادرید
در 25 می به عنوان بخشی از فینال جام حذفی فرانسه، در ورزشگاه پیر موروی (Villeneuve-d'Ascq)، تیم های لیون و پی اس جی به مصاف هم خواهند رفت.

لیون مقابل پاری سن ژرمن
روز پنجشنبه 23 اردیبهشت در ورزشگاه شاهزاده فیصل بن فهد ریاض، دیدار تیم های الریاض و النصر در چارچوب سی و سومین دوره مسابقات قهرمانی عربستان سعودی برگزار می شود.

الریاض مقابل النصر
در تاریخ 19 می در بازی سی و چهارمین دوره لیگ یک فرانسه در ورزشگاه لویی دوم (موناکو) تیم های موناکو و نانت به مصاف هم خواهند رفت.

موناکو مقابل نانت
در تاریخ 19 می در چارچوب سی و هفتمین دور سری آ ایتالیا، اینتر و لاتزیو در ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) (میلان) به مصاف هم خواهند رفت.

اینتر مقابل لاتزیو
روز شنبه، 18 می، در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، دیدار بوروسیا دورتموند و دارمشتات در چارچوب سی و چهارمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان برگزار می شود.

بروسیا دی - دارمشتات
روز شنبه، 18 می، در ورزشگاه دویچه بانک پارک، دیداری بین اینتراخت فرانکفورت و آر بی لایپزیگ در چارچوب سی و چهارمین دور بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

اینتراخت مقابل آر بی لایپزیگ
در تاریخ 15 می در دیدار از مرحله سی و ششم پریمرای اسپانیا در ورزشگاه کولیسئوم (ختافه) تیم های ختافه و اتلتیکو به مصاف هم خواهند رفت.

ختافه مقابل اتلتیکو
در 15 می در چارچوب فینال جام حذفی اوکراین در ورزشگاه آوانگارد (ریونه)، تیم‌های ورسکلا و شاختار دونتسک به مصاف هم خواهند رفت.

ورسکلا - شاختار دونتسک
در تاریخ 14 می در دیدار نهایی جام حذفی روسیه (مسیر مناطق) تیم های بالتیکا و اسپارتاک مسکو به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه آرنا روستک (کالینینگراد) برگزار خواهد شد.

بالتیکا مقابل اسپارتاک
در تاریخ 13 می در بازی سی و ششمین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه آرتمیو فرانچی (فلورانس)، تیم های فیورنتینا و مونزا به مصاف هم خواهند رفت.


فیورنتینا - مونزا
در 12 می به عنوان بخشی از فصل عادی MLS، در ساپوتو آرنا (مونترال)، تیم‌های مونترال و اینتر میامی به مصاف هم خواهند رفت.

مونترال - اینتر میامی
روز شنبه 11 اردیبهشت در ورزشگاه الشباب ریاض دیداری بین تیم های الشباب و الاهلی در چارچوب سی و یکمین دوره رقابت های لیگ عربستان برگزار می شود.

الشباب - الاهلی
در تاریخ 11 می، در بازی سی و پنجمین دوره لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه سن مامس (بیلبائو)، تیم های اتلتیک و اوساسونا به مصاف هم خواهند رفت.

اتلتیک مقابل اوساسونا
25 آوریل در دیدار بیست و یکمین دوره لیگ برتر روسیه در ورزشگاه اکاترینبورگ آرنا (اکاترینبورگ) دو تیم اورال و روستوف به مصاف هم خواهند رفت.

اورال مقابل روستوف
24 آوریل در دیدار رفت بیست و یکمین دوره لیگ برتر روسیه تیم های زنیت و روبین به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه گازپروم آرنا (سن پترزبورگ) برگزار می شود.

زنیت مقابل روبین
در تاریخ 22 آوریل در بازی سی و سومین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه المپیکو آرنا (رم)، تیم های رم و بولونیا به مصاف هم خواهند رفت.

رم مقابل بولونیا
در 21 آوریل، به عنوان بخشی از سی و دومین دور پریمرای اسپانیا، آلاوس و اتلتیکو در ورزشگاه مندیزوروتزا (ویتوریا-گاستیز) به مصاف هم خواهند رفت.

آلاوس - اتلتیکو
در تاریخ 21 آوریل، به عنوان بخشی از سی امین دور لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه پارک دو پرنس (پاریس)، تیم های پی اس جی و لیون به مصاف هم خواهند رفت.

پی اس جی مقابل لیون
در تاریخ 20 آوریل، در بازی سی و دومین دوره لیگ برتر اسپانیا، خیرونا و کادیز در ورزشگاه مونتیویلی سیتی (خیرونا) به مصاف هم خواهند رفت.

خیرونا در مقابل کادیز
در 20 آوریل، در چارچوب دور پنجم لیگ برتر بلاروس، در ورزشگاه یونس (موزیر)، اسلاویا موزیر و دینامو برست به مصاف هم خواهند رفت.

اسلاویا موزیر - دینامو برست
روز جمعه 19 آوریل در ورزشگاه ملک عبدالله جده دیداری بین تیم های الاهلی و الهلال در چارچوب بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ عربستان برگزار می شود.

الاهلی – الهلال
روز جمعه 19 آوریل در ورزشگاه مصول پارک ریاض دیداری بین تیم های النصر و الفیحه در چارچوب بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ عربستان برگزار می شود.

النصر - الفیحه
روز پنجشنبه 18 آوریل، دیدار برگشت فنرباغچه و المپیاکوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ کنفرانس در ورزشگاه شوکرو ساراچوغلو (نتیجه بازی اول 2 بر 3) برگزار می شود.

فنرباغچه - المپیاکوس
روز پنجشنبه 18 آوریل، دیدار برگشت آتالانتا و لیورپول در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در ورزشگاه اتلتی آتزوری دیتالیا (نتیجه بازی اول 3 بر 0) برگزار می شود.

آتالانتا - لیورپول
روز چهارشنبه 17 آوریل، دیدار برگشت منچسترسیتی و رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد (نتیجه بازی اول 3 بر 3 است).

منچستر سیتی مقابل رئال مادرید
در 17 آوریل در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن و آرسنال به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی آلیانز آرنا (مونیخ) برگزار می شود. نتیجه بازی اول 2 بر 2 است.

بایرن و آرسنال
روز سه شنبه 16 آوریل، دیدار برگشت تیم های بورسیا دورتموند و اتلتیکو مادرید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک (نتیجه بازی اول 1 بر 2) برگزار می شود.

بروسیا دی - اتلتیکو
در تاریخ 16 آوریل، در مرحله یک دوم نهایی جام روسیه، زسکا و بالتیکا در زمین WEB Arena (مسکو) به مصاف هم خواهند رفت. نتیجه بازی اول یک بر صفر است.

زسکا مقابل بالتیکا
در تاریخ 16 آوریل دو تیم بارسلونا و پاری سن ژرمن در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی المپیک آرنا (بارسلونا) برگزار می شود. نتیجه بازی اول 3 بر 2 است.


یکشنبه 14 آوریل، دیدار تیم های لیورپول و کریستال پالاس در چارچوب سی و سومین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد رود برگزار می شود.

لیورپول مقابل کریستال پالاس
در تاریخ 14 آوریل در بازی سی و دومین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه بلوانرژی - ورزشگاه فریولی (اودینه) تیم های اودینزه و رم به مصاف هم خواهند رفت.

اودینزه مقابل رم
در تاریخ 14 آوریل در دیدار رفت مرحله سی و دوم سری آ ایتالیا، تیم های ساسولو و میلان به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به میزبانی Mapei - Città del Tricolore Arena (Reggio Emilia) برگزار خواهد شد.

ساسولو مقابل میلان
در تاریخ 13 آوریل، در بازی دور اول سری آ برزیل، در ورزشگاه دو مورومبیس آرنا (سائوپائولو)، سائوپائولو و فورتالزا به مصاف هم خواهند رفت.

سائوپائولو مقابل فورتالزا
در تاریخ 13 آوریل در دیدار رفت مرحله یکم سری آ برزیل، کروزیرو و بوتافوگو به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی ورزشگاه Mineirão Arena (بلو هوریزونته) برگزار می شود.

کروزیرو - بوتافوگو
در 11 آوریل، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ کنفرانس، در ورزشگاه دوسان آرنا (پیلسن)، ویکتوریا پلژن و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت.

ویکتوریا پیلسن - فیورنتینا
در تاریخ 11 آوریل، در بازی یک چهارم نهایی یوفا LKF، تیم های استون ویلا و لیل به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ویلا پارک آرنا (بیرمنگام) برگزار خواهد شد.

استون ویلا مقابل لیل
روز پنجشنبه 11 آوریل اولین دیدار تیم های المپیاکوس و فنرباغچه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ کنفرانس در ورزشگاه جورجیوس کارایسکاکیس برگزار می شود.

المپیاکوس - فنرباغچه
11 آوریل در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا دو تیم بنفیکا و مارسی به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به میزبانی استادیو دا لوز آرنا (لیسبون) برگزار خواهد شد.

بنفیکا - مارسی
روز چهارشنبه 10 آوریل، دیدار اتلتیکو مادرید و بروسیا دورتموند در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سیویتاس متروپولیتانو برگزار خواهد شد.

اتلتیکو - بوروسیا دورتموند
در تاریخ 10 آوریل، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه پارک دو پرنس (پاریس)، تیم های پی اس جی و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت.

پی اس جی مقابل بارسلونا
روز سه شنبه 9 آوریل، دیدار تیم های رئال مادرید و منچسترسیتی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود.

رئال مادرید مقابل منچسترسیتی
در تاریخ 9 آوریل، به عنوان بخشی از مرحله یک چهارم نهایی پلی آف لیگ قهرمانان اروپا، در امارات آرنا (لندن)، تیم های آرسنال و بایرن به مصاف هم خواهند رفت.

آرسنال مقابل بایرن
در تاریخ 7 آوریل، در چارچوب بیست و هشتمین دوره لیگ یک فرانسه، در ورزشگاه لویی دوم (موناکو)، تیم های موناکو و رن به مصاف هم خواهند رفت.

موناکو - رن
یکشنبه 7 آوریل، دیدار منچستریونایتد و لیورپول در چارچوب سی و دومین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد.

منچستریونایتد مقابل لیورپول
در تاریخ 7 آوریل، در بازی فصل عادی MLS، تیم های مینه سوتا و رئال سالت لیک به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی آلیانز فیلد (سنت پل) برگزار خواهد شد.

مینه سوتا مقابل رئال سالت لیک
در تاریخ 18 فروردین در دیدار رفت مرحله سی و یکم سری آ ایتالیا، تیم های مونزا و ناپولی به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی بریانتو آرنا (مونزا) برگزار خواهد شد.

مونزا مقابل ناپولی
6 آوریل در دیدار رفت بیست و سومین دوره لیگ برتر روسیه، تیم های نیژنی نووگورود و کراسنودار به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی نیژنی نووگورود آرنا برگزار می شود.

نیژنی نووگورود - کراسنودار
6 آوریل در دیدار رفت سی و یکمین دوره سری آ ایتالیا، تیم های میلان و لچه به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به میزبانی جوزپه مه آتزا (سن سیرو) آرنا (میلان) برگزار خواهد شد.

میلان مقابل لچه
بالتیکا و زسکا در روز 3 آوریل در بازی نیمه نهایی جام حذفی روسیه در ورزشگاه روستک آرنا (کالینینگراد) به مصاف هم خواهند رفت.

بالتیکا مقابل زسکا
در 3 آوریل، به عنوان بخشی از یک هشتم نهایی جام روسیه (مسیر مناطق)، در ورزشگاه یکاترینبورگ آرنا (اکاترینبورگ)، اورال و لوکوموتیو به مصاف هم خواهند رفت.

اورال مقابل لوکوموتیو
2 آوریل در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی روسیه (مسیر مناطق) تیم های اسکا خاباروفسک و دینامو مسکو به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به میزبانی ورزشگاه لنین (خاباروفسک) برگزار خواهد شد.

اسکا خاباروفسک - دینامو مسکو
سوم آوریل در دیدار نیمه نهایی جام حذفی روسیه دو تیم اسپارتاک مسکو و زنیت به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه لوک اویل آرنا (مسکو) برگزار می شود.

اسپارتاک مقابل زنیت
یکم آوریل در دیدار رفت سی ام سری آ ایتالیا دو تیم لچه و رم به مصاف هم خواهند رفت. این مبارزه به میزبانی ورزشگاه Via del Mare (لچه) برگزار خواهد شد.

لچه مقابل رم
در تاریخ 1 آوریل، در دیدار سی ام لیگ برتر اسپانیا، در ورزشگاه سرامیکا (ویارئال)، تیم های ویارئال و اتلتیکو به مصاف هم خواهند رفت.

ویارئال - اتلتیکو
یکشنبه 31 مارس، دیدار تیم های لیورپول و برایتون در چارچوب سی امین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد رود برگزار می شود.​​​​

لیورپول مقابل برایتون
در تاریخ 30 مارس در دیدار رفت سی امین دوره سری آ ایتالیا، تیم های ناپولی و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه برگزار خواهد شد. مارادونا» (ناپل).

ناپولی - آتالانتا
روز شنبه 30 مارس، دیدار تیم های RB Laipzig و Mainz در چارچوب بیست و هفتمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ردبول آرنا برگزار می شود.

RB لایپزیگ - ماینتس
روز شنبه 30 مارس، ورزشگاه بای آرنا میزبان دیدار بایر و هوفنهایم در چارچوب بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان است.

بایر - هوفنهایم
روز شنبه، 30 مارس، در ورزشگاه برنتفورد، دیداری بین برنتفورد و منچستریونایتد در چارچوب سی‌امین دوره لیگ برتر انگلیس برگزار می‌شود.

برنتفورد - منچستریونایتد
در تاریخ 30 مارس، در بازی سی ام لیگ برتر اسپانیا، در ورزشگاه المپیکو آرنا (بارسلونا)، تیم های بارسلونا و لاس پالماس به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا مقابل لاس پالماس
در تاریخ 30 مارس در دیدار بیست و هفتمین دوره لیگ یک فرانسه در ورزشگاه پارک المپیک لیون (لیون) دو تیم لیون و ریمز به مصاف هم خواهند رفت.

لیون مقابل ریمز
در 24 مارس، اسپورتینگ کانزاس سیتی و لس آنجلس گلکسی در بازی فصل عادی MLS به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه کودکان مرسی پارک (کانزاس سیتی) برگزار خواهد شد.

اسپورتینگ کانزاس سیتی مقابل لس آنجلس گلکسی

مصاحبه

رای