روز سه شنبه 4 اکتبر در ورزشگاه جوزپه مه آزا، دیدار اینتر و بارسلونا در چارچوب دور سوم لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود.

اینتر مقابل بارسلونا
در تاریخ 2 اکتبر در دیدار مرحله یازدهم RPL، اخمت و دینامو مسکو قدرت خود را می سنجند. این بازی در ورزشگاه "آخمت آرنا" (گروزنی) برگزار می شود.

اخمت - دینامو مسکو
1 اکتبر، در بازی دور هشتم سری آ ایتالیا، در ورزشگاه فوتبال "Stadium im. Maradona" (ناپل)، باشگاه های ناپولی و تورینو به مصاف هم خواهند رفت.

ناپولی - تورینو
روز شنبه 1 اکتبر در ورزشگاه "آنفیلد رود" دوئل لیورپول و برایتون در مرحله نهم لیگ برتر انگلیس برگزار می شود.

لیورپول vs برایتون
روز شنبه 1 اکتبر در ورزشگاه دویچه بانک پارک، دیدار آینتراخت و یونیون برلین در چارچوب مرحله هشتم بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

اینتراخت - یونیون برلین
روز یکشنبه 25 سپتامبر در ورزشگاه پارکن کپنهاگ، دانمارک در دیدار رفت مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا به مصاف فرانسه خواهد رفت.

دانمارک مقابل فرانسه
در تاریخ 5 اکتبر، در دیدار سومین دوره لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم رئال مادرید و شاختار دونتسک در ورزشگاه "سانتیاگو برنابئو" (مادرید) به مصاف هم خواهند رفت.

رئال مادرید و شاختار دونتسک
در چهارم اکتبر در چارچوب دور سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های آینتراخت و تاتنهام در ورزشگاه دویچه بانک (فرانکفورت) به مصاف هم خواهند رفت.

اینتراخت - تاتنهام
24 سپتامبر در چارچوب دور پنجم لیگ ملت‌ها، تیم‌های جمهوری چک و پرتغال در ورزشگاه فورتونا آرنا (پراگ) به مصاف هم خواهند رفت.

جمهوری چک - پرتغال
در تاریخ 24 سپتامبر و در بازی پنجمین دوره لیگ ملت های یوفا، تیم های ملی اسپانیا و سوئیس قدرت خود را می سنجند. این بازی در ورزشگاه لاروماردا (ساراگوسا) برگزار می شود.

اسپانیا مقابل سوئیس
لهستان روز پنج‌شنبه 22 سپتامبر در ورشو به مصاف هلند می‌رود و در مرحله پنجم مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا به مصاف هلند می‌رود.

لهستان مقابل هلند
روز جمعه 23 سپتامبر در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان، دوئل تیم های ملی ایتالیا و انگلیس در چارچوب مرحله پنجم لیگ ملت ها برگزار می شود.

ایتالیا مقابل انگلیس
روز پنجشنبه 31 شهریور در ورزشگاه ماکسیمیر زاگرب، دوئل تیم های ملی کرواسی و دانمارک در چارچوب دور پنجم لیگ ملت ها برگزار می شود.

کرواسی مقابل دانمارک
در 18 سپتامبر و در چارچوب دور هشتم لیگ 1 فرانسه در ورزشگاه آگوست دلون آرنا (ریمز) تیم های ریمز و موناکو به مصاف هم خواهند رفت.

رمز - موناکو
در چارچوب دور ششم لالیگا اسپانیا، 18 سپتامبر، تیم های ویارئال و سویا در ورزشگاه سیوداد د والنسیا (والنسیا) به مصاف هم خواهند رفت.

ویارئال vs سویا
یکشنبه 18 سپتامبر در ورزشگاه "اولدترافورد" دوئل منچستریونایتد و لیدز در هشتمین دوره لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

منچستریونایتد مقابل لیدز
روز یکشنبه 18 سپتامبر در ورزشگاه "استمفوردبریج" دوئل چلسی و لیورپول در مرحله هشتم لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

چلسی مقابل لیورپول
در روز 17 سپتامبر در دیدار رفت مرحله ششم پریمرای اسپانیا در ورزشگاه نیوکمپ (بارسلونا) تیم های بارسلونا و الچه به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا مقابل الچه
روز شنبه 17 سپتامبر، ورزشگاه مولینوکس میزبان دیدار تیم های ولورهمپتون و منچسترسیتی از هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر انگلیس است.

https://apk1xbetir.com/
روز شنبه 17 سپتامبر در ورزشگاه BayArena، دوئل بایر و وردربرمن در چارچوب هفتمین دوره رقابت‌های بوندسلیگا آلمان برگزار می‌شود.

بایر مقابل وردر
در تاریخ 15 سپتامبر، در بازی دور دوم LKF، در ورزشگاه فوتبال Tsirion (لیماسول)، تیم های Apollon و Dnepr-1 به مصاف هم خواهند رفت.

آپولون مقابل دنپر-1
در تاریخ 14 سپتامبر در دومین دیدار لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آلیانز (تورین) تیم های یوونتوس و بنفیکا به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس - بنفیکا
در روز 13 سپتامبر در دیدار رفت مرحله دوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های بایرن و بارسلونا قدرت خود را می سنجند. این بازی در آرنا آلیانز آرنا (مونیخ) برگزار می شود.

بایرن vs بارسلونا
روز سه شنبه 13 سپتامبر در ورزشگاه "آنفیلد رود" دوئل لیورپول و آژاکس در دور دوم لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد.

لیورپول vs آژاکس


در تاریخ 11 سپتامبر، در دیدار از مرحله نهم لیگ برتر روسیه، در ورزشگاه فوتبال "روستوف آرنا" (روستوف)، تیم های روستوف و اسپارتاک مسکو به مصاف هم خواهند رفت.

روستوف - اسپارتاک مسکو
روز شنبه 10 سپتامبر در ورزشگاه "آنفیلد رود" دوئل لیورپول و ولورهمپتون در هفتمین دوره لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

لیورپول مقابل ولورهمپتون
در تاریخ 10 سپتامبر و در بازی پنجمین دوره از نمونه اسپانیایی تیم های کادیز و بارسلونا قدرت خود را می سنجند. این بازی در ورزشگاه Nuevo Mirandilla (Cádiz) برگزار می شود.

کادیز مقابل بارسلونا
نهم شهریورماه در دیدار رفت مرحله نهم لیگ برتر روسیه، تیم های سوچی و دینامو مسکو قدرت خود را می سنجند. این بازی در ورزشگاه "فیشت" (سوچی) برگزار می شود.

سوچی - دینامو مسکو
روز پنجشنبه 8 سپتامبر، اولدترافورد در شهر منچستر، منچستریونایتد در بازی دور اول مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف رئال سوسیداد خواهد رفت.

منچستریونایتد مقابل رئال سوسیداد
چهارشنبه 7 سپتامبر در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا، دوئل تیم های ناپولی و لیورپول در چارچوب دور اول لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود.

ناپولی مقابل لیورپول
روز پنجشنبه 8 سپتامبر، دیدار تیم های فنرباغچه و دیناموکیف در ورزشگاه شوکرو ساراکوغلو از دور اول لیگ اروپا برگزار می شود.

فنرباغچه - دیناموکیف
سه شنبه 6 سپتامبر، رامون سانچز پیزخوان در سویا، تیمی به همین نام در دیدار رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف من سیتی خواهد رفت.

سویا و منچسترسیتی
در روز 6 سپتامبر در دیدار رفت مرحله یکم لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ردبول آرنا (لایپزیگ) تیم های RB Laipzig و شاختار دونتسک به مصاف هم خواهند رفت.

RB لایپزیگ و شاختار دونتسک


در تاریخ 6 آگوست، در دیدار رفت مرحله یکم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های پی اس جی و یوونتوس قدرت خود را می سنجند. این بازی در آرنا پارک د پرنس (پاریس) برگزار می شود.

پی اس جی مقابل یوونتوس
در چارچوب دور اول لیگ قهرمانان اروپا، در تاریخ 6 سپتامبر، تیم های سلتیک و رئال مادرید در ورزشگاه سلتیک پارک (گلاسکو) به مصاف هم خواهند رفت.

سلتیک - رئال مادرید
در 4 سپتامبر، به عنوان بخشی از دور چهارم مسابقات اسپانیایی، تیم های ویارئال و الچه در ورزشگاه سیوداد د والنسیا (والنسیا) به مصاف هم خواهند رفت.

ویارئال مقابل الچه
روز یکشنبه 4 سپتامبر در ورزشگاه "اولدترافورد" دوئل منچستریونایتد و آرسنال در مرحله ششم لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

منچستریونایتد مقابل آرسنال
روز شنبه، 3 سپتامبر، در ورزشگاه "An der Alten Forsterei" دوئل بین یونیون برلین و بایرن در مرحله پنجم بوندسلیگا آلمان برگزار می شود.

یونیون برلین مقابل بایرن
روز جمعه، دوم سپتامبر، در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، دوئل بین بوروسیا دورتموند و هوفهیم در چارچوب دور پنجم بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

بروسیا دورتموند - هوفنهایم
در ماه آگوست در دیدار دور پنجم لیگ یک فرانسه، تیم های لنز و لوریان قدرت خود را می سنجند. این بازی در میدان بولارد دللیس (لنز) برگزار می شود.

لنز در مقابل لوریان
31 آگوست در دیدار رفت مرحله چهارم سری آ ایتالیا، تیم های یوونتوس و اسپتیا قدرت خود را می سنجند. این بازی در آرنا آلیانز (تورین) برگزار می شود.

یوونتوس - اسپزیا
چهارشنبه 31 آگوست در ورزشگاه "آنفیلد رود" دوئل لیورپول و نیوکاسل در مرحله پنجم لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

لیورپول vs نیوکاسل
سه شنبه 30 آگوست دیدار تیم های ساوتهمپتون و چلسی در ورزشگاه سنت مری از دور پنجم لیگ برتر انگلیس برگزار می شود.

ساوتهمپتون مقابل چلسی
28 آگوست در چارچوب دور سوم سری آ ایتالیا، تیم های فیورنتینا و ناپولی در ورزشگاه آرتمیو فرانچی (فلورانس) به مصاف هم خواهند رفت.

فیورنتینا - ناپولی
در تاریخ 28 آگوست، در دیدار دور چهارم لیگ 1 فرانسه در ورزشگاه آلیانز ریویرا (نیس)، تیم های نیس و مارسی قدرت خود را می سنجند.

نیس مقابل مارسی
دیدار منچسترسیتی و کریستال پالاس در چارچوب مرحله چهارم لیگ برتر انگلیس روز شنبه 27 آگوست در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.

منچسترسیتی - کریستال پالاس
در 25 آگوست، هایدوک و ویارئال در دیدار پلی آف مقدماتی LKF به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه پولجود (اسپلیت) برگزار خواهد شد. نتیجه دیدار اول 2 بر 4.

هایدوک - ویارئال
در 25 آگوست، به عنوان بخشی از مرحله پلی آف مقدماتی LKF، تیم های توئنته و فیورنتینا در ورزشگاه گرولز وسته (Enschede) به مصاف هم خواهند رفت. نتیجه بازی اول 1 بر 2 است.

توئنته - فیورنتینا

چهارشنبه 24 آگوست، بازی برگشت بین PSV و رنجرز در ورزشگاه فیلیپس در مرحله پلی آف مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد.

پی اس وی در مقابل رنجرز
24 آگوست در چارچوب دور اول لیگ برتر فوتبال دو تیم رخ لووو و متالیست خارکف به مصاف هم خواهند رفت.

شاهرخ لویو در مقابل متالیست
روز سه شنبه، 23 آگوست، در ورزشگاه "استادیو دا لوز" دوئل بنفیکا و دیناموکیف در بازی برگشت پلی آف لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد.

بنفیکا - دیناموکیف
22 آگوست در بازی دور دوم سری آ ایتالیا در ورزشگاه المپیکو (رم)، تیم های رم و کرمونز قدرت خود را می سنجند.

رم مقابل کرمونز
دیدار منچستریونایتد و لیورپول روز دوشنبه 22 آگوست در چارچوب مرحله سوم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد.

منچستریونایتد مقابل لیورپول
21 آگوست در بازی دور دوم نمونه های اسپانیا دو تیم رئال سوسیداد و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه Reale Arena (سن سباستین) برگزار خواهد شد.

رئال سوسیداد مقابل بارسلونا
در تاریخ 20 آگوست، در بازی دور دوم لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه "بالایدوس" (ویگو)، تیم های سلتا و رئال مادرید قدرت خود را می سنجند.

سلتا و رئال مادرید
در 19 آگوست، در چارچوب دور دوم پریمرای اسپانیا، تیم های سویا و وایادولید در ورزشگاه رامون سانچز پیسخوان آرنا (سویا) به مصاف هم خواهند رفت.

سویا – وایادولید
در 18 آگوست، در دیدار پلی آف مقدماتی لیگ کنفرانس، فیورنتینا و توئنته قدرت خود را می سنجند. این مسابقه به میزبانی آرتمیو فرانچی آرنا (فلورانس) برگزار خواهد شد.

فیورنتینا - توئنته
در 18 آگوست، به عنوان بخشی از پلی آف مقدماتی LKF، تیم های ویارئال و هایدوک در ورزشگاه Keramika Arena (ویارئال) به مصاف هم خواهند رفت.

ویارئال - هادوک
چهارشنبه 17 آگوست در ورزشگاه شهر لودز، دوئل دیناموکیف و بنفیکا در چارچوب اولین بازی پلی آف لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود.

دیناموکیف - بنفیکا
روز سه شنبه 16 آگوست، دیدار رنجرز و PSV در ورزشگاه آیبروکس در مرحله پلی آف مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد.

رنجرز در مقابل PSV
در تاریخ 15 آگوست، در بازی دور اول نمونه اسپانیا، ختافه و اتلتیکو به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در کولوسئوم آلفونسو پرز (ختافه) برگزار خواهد شد.

ختافه - اتلتیکو
دوشنبه 15 آگوست در ورزشگاه "آنفیلد رود" دوئل لیورپول و کریستال پالاس از دور دوم لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

لیورپول vs کریستال پالاس
در تاریخ 14 آگوست در دور دوم لیگ 1 فرانسه دو تیم لورین و لیون به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در استادیوم دو موستور (لورین) برگزار خواهد شد.

لوریان مقابل لیون


روز جمعه 12 آگوست، دیدار فرایبورگ و بوروسیا دی در چارچوب دور دوم بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه شوارتزوالد برگزار خواهد شد.

فرایبورگ و بوروسیا دی
در تاریخ 13 آگوست در بازی دور دوم لیگ 1 فرانسه دو تیم موناکو و رن قدرت خود را می سنجند. این مسابقه به میزبانی آرنا "لوئیس دوم" (موناکو) برگزار می شود.

موناکو - رن
در تاریخ 12 آگوست در دیدار دور اول اگزامل اسپانیا دو تیم اوساسونا و سویا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آرنا ال سادار (پامپلونا) برگزار خواهد شد.

اوساسونا مقابل سویا
در 11 آگوست، به عنوان بخشی از مرحله 1/2 نهایی مقدماتی LE، در پارتیزان آرنا (بلگراد)، تیم های پارتیزان و آئک لارناکا به مصاف هم خواهند رفت. نتیجه دیدار اول 1 بر 2.

پارتیزان - آئک لارناکا
در تاریخ 9 آگوست در دیدار نیمه نهایی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، استورم و دیناموکیف به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "Merkur-Arena" (گراتس) برگزار می شود. نتیجه دیدار اول 0 بر 1 است.

استورم مقابل دیناموکیف
در تاریخ 10 آگوست، در دیدار سوپرجام یوفا، رئال مادرید و اینتراخت به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی استادیوم المپیک هلسینکی (هلسینکی) برگزار می شود.

رئال مادرید مقابل اینتراخت
روز سه شنبه 9 آگوست، ورزشگاه فیلیپس میزبان دیدار پی اس وی و موناکو از دور سوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

پی اس وی مقابل موناکو
7 آگوست در دیدار دور اول لیگ 1 فرانسه دو تیم مارسی و ریمز به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه ولودروم آرنا (مارسی) برگزار خواهد شد.

مارسی vs ریمز
در روز 6 آگوست در دور چهارم لیگ برتر روسیه دو تیم اخمت و زنیت به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آخمت آرنا (گروزنی) برگزار خواهد شد.

اخمت مقابل زنیت
6 آگوست در چارچوب دور چهارم لیگ برتر روسیه دو تیم اورال و اسپارتاک مسکو به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه Tsentralny Arena (یکاترینبورگ) برگزار خواهد شد.

اورال - اسپارتاک مسکو
در تاریخ 6 آگوست، در بازی دور اول لیگ 1 فرانسه، کلرمون و پی اس جی قدرت خود را می سنجند. این مسابقه به میزبانی عرصه "گابریل مونپیر" (کلرمون-فران) برگزار می شود.

کلرمون مقابل پاری سن ژرمن

مصاحبه

رای