منچسترسیتی یکشنبه 22 می در ورزشگاه اتحاد در بازی سی و هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف استون ویلا خواهد رفت.

منچستر سیتی مقابل استون ویلا
22 می در دیدار رفت مرحله سی و هشتم سری آ ایتالیا دو تیم اینتر و سمپدوریا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه جوزپه مه آتزا آرنا (سن سیرو) (میلان) برگزار خواهد شد.

اینتر و سمپدوریا
در تاریخ 21 می، در بازی سی و هشتمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه پیر موروی (Villeneuve-d'Ascq)، دو باشگاه لیل و رن به مصاف هم خواهند رفت.

لیل vs رن
در تاریخ 21 اردیبهشت در دیدار رفت مرحله سی و هشتم لیگ یک فرانسه، تیم های لنز و موناکو به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "بولارد دللیس" (لنز) برگزار خواهد شد.

لنس vs موناکو
در تاریخ 18 می، در دیدار پایانی لیگ اروپا، در رامون سانچز پیسخوان آرنا (سویا)، دو باشگاه آینتراخت و رنجرز به مصاف هم خواهند رفت.

اینتراخت مقابل رنجرز


بازی نیوکاسل و آرسنال در روز دوشنبه 16 می در سنت جیمز پارک در بازی سی و هفتم لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

نیوکاسل - آرسنال
در تاریخ 15 می در دیدار رفت مرحله سی و هفتم سری آ ایتالیا دو تیم ناپولی و جنوا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "Stadium im. Maradona" (ناپل) برگزار می شود.

ناپولی - جنوا
روز شنبه 14 می، ورزشگاه "فولکس واگن آرنا" میزبان دوئل ولفسبورگ و بایرن در سی و چهارمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

ولفسبورگ - بایرن
روز شنبه، 14 می، در ورزشگاه BayArena، دوئل بایر و فرایبورگ در چارچوب سی و چهارمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان برگزار می شود.

بایر vs فرایبورگ
12 می، در دیدار سی و ششمین دوره مسابقات نمونه اسپانیا، تیم های رایو وایکانو و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه کامپو د وایکاس (مادرید) برگزار خواهد شد.

رایو وایکانو - ویارئال
در 11 می، در دیدار نهایی جام حذفی ایتالیا، در ورزشگاه المپیکو (رم)، باشگاه های یوونتوس و اینتر به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس مقابل اینتر
در تاریخ 11 می، در دیدار سی و ششمین دوره لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه رامون سانچز پیسخوان (سویا)، دو باشگاه سویا و مایورکا به مصاف هم خواهند رفت.

سویا vs مایورکا
در تاریخ 11 می، در دیدار یک‌دوم نهایی جام حذفی روسیه، در ورزشگاه اتکریتیه آرنا (مسکو)، دو باشگاه اسپارتاک مسکو و ینی‌سی به مصاف هم خواهند رفت.

اسپارتاک مسکو - ینیسئی
10 می در دیدار نیمه نهایی جام حذفی روسیه، دینامو مسکو و آلانیا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در VTB Arena (مسکو) برگزار می شود.

دینامو مسکو - آلانیا
یکشنبه 8 می، ورزشگاه اتحاد میزبان دوئل منچسترسیتی و نیوکاسل در چارچوب سی و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس است.

منچسترسیتی - نیوکاسل
شنبه 7 می، آنفیلد رود میزبان دوئل لیورپول و تاتنهام در سی و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس است.

لیورپول vs تاتنهام
در تاریخ 18 اردیبهشت در دیدار نهایی جام حذفی فرانسه تیم های نیس و نانت به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در استادیوم دو فرانس (پاریس-سن-دنی) برگزار خواهد شد.

نیس مقابل نانت
شنبه 7 می، ورزشگاه آمکس میزبان دوئل برایتون و منچستریونایتد در چارچوب سی و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس است.

برایتون مقابل منچستریونایتد
در تاریخ 1 می، در دیدار سی و پنجمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه لویی دوم (موناکو)، تیم های موناکو و آنجر به مصاف هم خواهند رفت.

موناکو مقابل آنجر
در تاریخ یکم اردیبهشت در دیدار رفت از مرحله بیست و هفتم لیگ برتر روسیه، تیم های اخمت و زسکا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "آخمت آرنا" (گروزنی) برگزار خواهد شد.

اخمت مقابل زسکا
در تاریخ 30 آوریل در دیدار رفت مرحله بیست و هفتم RPL دو تیم دینامو مسکو و اورال به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در VTB Arena (مسکو) برگزار می شود.

دینامو مسکو - اورال
روز شنبه، 30 آوریل، در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، دوئل بروسیا دورتموند و بوخوم در چارچوب سی و دومین دور بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

بروسیا دورتموند - بوخوم
30 آوریل در دیدار رفت از مرحله بیست و هفتم لیگ برتر روسیه، تیم های روبین و سوچی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آک بارس آرنا (کازان) برگزار خواهد شد.

روبین مقابل سوچی
30 آوریل در بازی سی و چهارمین دوره لالیگا اسپانیا در ورزشگاه Mendisorrotza (ویتوریا-گاستیز)، باشگاه های آلاوس و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت.

آلاوس - ویارئال
29 آوریل در بازی سی و چهارمین دوره مسابقات نمونه اسپانیا، تیم های سویا و کادیز به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه "رامون سانچز پیزخوان" (سویا) برگزار خواهد شد.

سویا vs کادیز

در تاریخ 28 آوریل، در دیدار 1/2 نهایی جام کنفرانس یوفا، در کینگ پاور آرنا (لستر)، دو باشگاه لستر و رم به مصاف هم خواهند رفت.

لستر vs رم
27 آوریل، در دیدار یک و دوم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، این تیم ها به مصاف لیورپول و ویارئال می روند. این دیدار در ورزشگاه آنفیلد آرنا (لیورپول) برگزار خواهد شد.

لیورپول و ویارئال
در تاریخ 25 آوریل، ساسولو و یوونتوس در بازی سی و چهارمین دوره سری آ ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آرنا ماپی - سیتا دل تریکولر (رجیو نل امیلیا) برگزار خواهد شد.

ساسولو - یوونتوس
در 24 آوریل، در چارچوب بیست و ششمین دوره مسابقات RPL، دو باشگاه زسکا و دینامو مسکو به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه "CSKA Arena" (مسکو) برگزار می شود.

زسکا مقابل دینامو مسکو
در تاریخ 24 آوریل، در بازی سی و چهارمین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه "کارلو کاستلانی" (امپولی)، تیم های امپولی و ناپولی به مصاف هم خواهند رفت.

امپولی مقابل ناپولی
در تاریخ 24 آوریل در دیدار بیست و ششمین دوره لیگ برتر روسیه در ورزشگاه روستوف آرنا (روستوف) دو باشگاه روستوف و اسپارتاک مسکو به مصاف هم خواهند رفت.

روستوف - اسپارتاک مسکو
23 آوریل در چارچوب دور بیست و ششم RPL دو باشگاه لوکوموتیو مسکو و نیژنی نووگورود به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه RZD Arena (مسکو) برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو مسکو - نیژنی نووگورود
روز شنبه 23 آوریل 2022 در "ژوفروی گیچارد" سنت اتین، تیمی به همین نام میزبان موناکو خواهد بود.

سنت اتین - موناکو
روز جمعه، 22 آوریل، دوئل بین ولفسبورگ و ماینز در ورزشگاه فولکس واگن آرنا در چارچوب سی و یکمین دوره بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

ولفسبورگ - ماینتس
24 آوریل در چارچوب سی و چهارمین دوره سری آ ایتالیا، دو باشگاه لاتزیو و میلان به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه المپیک رم برگزار می شود.

لاتزیو مقابل میلان
روز شنبه 23 آوریل، ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان دوئل بایرن و بوروسیا دی در سی و یکمین دوره رقابت های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن و بوروسیا دی
آرسنال روز شنبه 23 آوریل در ورزشگاه امارات در سی و چهارمین دوره لیگ برتر انگلیس به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت.

آرسنال مقابل منچستریونایتد
در تاریخ 18 آوریل، در بازی سی و دومین دوره از نمونه اسپانیایی، در ورزشگاه نیوکمپ (بارسلونا)، باشگاه های بارسلونا و کادیز به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا vs کادیز
یکشنبه 17 آوریل، در ورزشگاه BayArena، دوئل بین بایر و RB لایپزیگ در چارچوب سی امین دور بوندسلیگا آلمان برگزار می شود.

بایر - آر بی لایپزیگ
15 آوریل، در بازی سی و دومین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه روازون پارک (رن)، دو باشگاه رن و موناکو به مصاف هم خواهند رفت.

رن - موناکو
در تاریخ 16 آوریل در دیدار رفت مرحله سی و دوم لیگ یک فرانسه دو تیم لیل و لنز به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه پیر موروی (Villeneuve-d'Ascq) برگزار خواهد شد.

لیل در مقابل لنس
15 آوریل در دیدار بیست و پنجمین دوره لیگ برتر روسیه در ورزشگاه وی تی بی آرنا (مسکو)، دو باشگاه دینامو مسکو و اخمت به مصاف هم خواهند رفت.

دینامو مسکو مقابل اخمت
شنبه 17 آوریل، دیدار تیم های آرمینیا و بایرن در چارچوب سی امین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه بیله فلدر آلم برگزار می شود.

آرمینیا - بایرن
14 آوریل، در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، در ورزشگاه اتلتی آتزوری دیتالیا (برگامو)، دو باشگاه آتالانتا و RB لایپزیگ به مصاف هم خواهند رفت. نتیجه بازی اول 1 بر 1 است.

آتالانتا - آر بی لایپزیگ
روز چهارشنبه، 13 آوریل، در واندا متروپولیتانو مادرید، اتلتیکو به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت.

اتلتیکو مقابل منچسترسیتی
13 آوریل، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، این باشگاه ها به مصاف لیورپول و بنفیکا خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه آنفیلد (لیورپول) برگزار می شود. نتیجه بازی اول 3 بر 1 است.

لیورپول مقابل بنفیکا
در روز 12 آوریل در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم رئال و چلسی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو (مادرید) برگزار خواهد شد. نتیجه دیدار اول 3 بر 1 است.

رئال مقابل چلسی
روز دوشنبه 11 آوریل 2022 در والنسیا، رایو وایکانو در ورزشگاه خود میزبان والنسیا خواهد بود.

رایو وایکانو - والنسیا
یکشنبه 10 آوریل، دیدار تیم های منچسترسیتی و لیورپول در چارچوب سی و دومین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.

منچسترسیتی - لیورپول
در تاریخ 10 آوریل در دیدار رفت مرحله سی و دوم سری آ ایتالیا، تیم های ساسولو و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه آرنا ماپی - سیتا دل تریکلور (رجیو نل امیلیا) برگزار خواهد شد.

ساسولو - آتالانتا
روز شنبه 9 آوریل، ورزشگاه «گودیسون پارک» میزبان دوئل اورتون و منچستریونایتد در سی و دومین دوره لیگ برتر انگلیس است.

اورتون مقابل منچستریونایتد
9 آوریل در چارچوب سی و دومین دوره سری آ ایتالیا، دو باشگاه کالیاری و یوونتوس به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه "سردگنا آرنا" (کالیاری) برگزار می شود.

کالیاری - یوونتوس
9 آوریل در دیدار رفت مرحله سی و دوم سری آ ایتالیا دو تیم اینتر و ورونا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) (میلان) برگزار خواهد شد.

اینتر و ورونا
روز پنجشنبه 7 آوریل در ردبول آرنا لایپزیگ، تیمی به همین نام میزبان آتالانتا خواهد بود.

RB لایپزیگ - آتالانتا
دیدار استون ویلا و تاتنهام هاتسپر در روز سی و دوم لیگ برتر روز شنبه 9 آوریل در ویلا پارک برگزار خواهد شد.

استون ویلا مقابل تاتنهام
روز جمعه 8 آوریل، ورزشگاه مرسدس بنز آرنا میزبان دیدار تیم های اشتوتگارت و بوروسیا در بیست و نهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

اشتوتگارت - بوروسیا دی
در روز 7 آوریل، اینتراخت و بارسلونا در بازی یک چهارم نهایی LE به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "دویچه بانک پارک" (فرانکفورت) برگزار خواهد شد.

اینتراخت - بارسلونا
در 6 آوریل، در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی پلی آف لیگ قهرمانان اروپا، باشگاه های ویارئال و بایرن به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در آرنا سرامیکا (ویارئال) برگزار می شود.

ویارئال - بایرن
در روز 5 آوریل در بازی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در اتحاد آرنا (منچستر)، منچسترسیتی و اتلتیکو به مصاف هم خواهند رفت.

منچسترسیتی - اتلتیکو
4 آوریل در سی و یکمین دوره سری آ ایتالیا دو تیم میلان و بولونیا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) (میلان) برگزار خواهد شد.

میلان - بولونیا
در سی و یکمین دوره لیگ برتر، تاتنهام میزبان نیوکاسل خواهد بود. این دیدار روز 3 آوریل در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر لندن برگزار خواهد شد. هواداران انتظار یک بازی بالا و تعداد گل های زیادی را دارند. طرفین وظایف جدی را دنبال می کنند، بنابراین آنها باید حداکثر کار را انجام دهند.

تاتنهام vs نیوکاسل
2 آوریل، در دیدار 30 امین دوره از نمونه اسپانیایی، در ورزشگاه واندا متروپولیتانو (مادرید)، اتلتیکو و آلاوس قدرت خود را می سنجند.

اتلتیکو - آلاوس
در تاریخ 2 آوریل در دیدار رفت سی امین دوره از نمونه اسپانیایی تیم های سلتا و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "بالایدوس" (ویگو) برگزار خواهد شد.

سلتا و رئال مادرید
3 آوریل در چارچوب سی و یکمین دوره سری آ ایتالیا، دو باشگاه آتالانتا و ناپولی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه اتلتی آتزوری دیتالیا (برگامو) برگزار خواهد شد. 

آتالانتا - ناپولی
در تاریخ 3 آوریل، در چارچوب بیست و سومین دوره مسابقات RPL، باشگاه های زسکا و اورال به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه آرنا زسکا (مسکو) برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل اورال
2 آوریل در چارچوب سی امین دوره رقابت های لالیگا اسپانیا، تیم های لوانته و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه "سیوداد د والنسیا" (والنسیا) برگزار خواهد شد.

لوانته - ویارئال
در تاریخ 2 آوریل، در بازی سی و یکمین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه المپیکو (رم)، لاتزیو و ساسولو قدرت خود را می سنجند.

لاتزیو - ساسولو
سوم آوریل در چارچوب بیست و سومین دوره لیگ برتر روسیه دو تیم کراسنودار و دینامو مسکو به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه کراسنودار آرنا (کراسنودار) برگزار خواهد شد.

کراسنودار - دینامو مسکو
2 آوریل در دیدار بیست و سومین دوره لیگ برتر روسیه در ورزشگاه RZD Arena (مسکو)، لوکوموتیو و اسپارتاک به مصاف هم خواهند رفت.

لوکوموتیو مقابل اسپارتاک
29 مارس در چارچوب دیدار نهایی مقدماتی جام جهانی، تیم های ملی لهستان و سوئد به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه Szlensk (Chorzow) برگزار می شود.

لهستان مقابل سوئد
در 24 مارس، در چارچوب دیدار نیمه نهایی مقدماتی جام جهانی 2022، در ورزشگاه Dragau Arena (پورتو)، تیم های ملی پرتغال و ترکیه قدرت خود را می سنجند.

پرتغال - ترکیه
لایپزیگ در بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بوندسلیگا در تاریخ 20 مارس در خانه میزبان آینتراخت خواهد بود. یک دیدار اساسا مهم برای هر دو حریف. مبارزات میزبان برای حضور در معتبرترین تورنمنت اروپایی ادامه دارد و میهمان در تلاش برای تثبیت بازی است.

RB لایپزیگ - اینتراخت
رئال مادرید یکشنبه 20 مارس 2022 در سانتیاگو برنابئو مادرید به مصاف بارسلونا خواهد رفت.

رئال مادرید مقابل بارسلونا
روز یکشنبه 20 مارس 2022 در رامون سانچز پیزخوان سویا، تیمی به همین نام به مصاف رئال سوسیداد خواهد رفت.

سویا - رئال سوسیداد
19 مارس، به عنوان بخشی از سی امین دور سری آ ایتالیا، در ورزشگاه "استادیوم مارادونا" (ناپل)، تیم های ناپولی و اودینزه قدرت خود را می سنجند.

ناپولی - اودینزه
در تاریخ 19 مارس، در چارچوب سی امین دوره سری آ ایتالیا، تیم های اینتر و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) (میلان) برگزار خواهد شد.

اینتر و فیورنتینا
19 مارس در چارچوب مرحله بیست و نهم لیگ یک فرانسه، تیم های نانت و لیل به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه Beaujoire Arena (نانت) برگزار خواهد شد.

نانت vs لیل
16 مارس، در چارچوب دور اول پلی آف لیگ قهرمانان اروپا، در آلیانز آرنا (تورین)، تیم های یوونتوس و ویارئال قدرت خود را می سنجند. نتیجه بازی اول 1 بر 1 است.

یوونتوس - ویارئال
در 15 مارس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم آژاکس و بنفیکا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه یوهان کرایف آرنا (آمستردام) برگزار خواهد شد. نتیجه بازی اول 2 بر 2 بود.

آژاکس مقابل بنفیکا
مایورکا در روز دوشنبه ۱۴ مارس ۲۰۲۲ در ورزشگاه Iberostar Arena در پالما د مایورکا به مصاف رئال مادرید خواهد رفت.

مایورکا مقابل رئال
در چارچوب دور بیست و هشتم لیگ 1 فرانسه در ورزشگاه استراسبورگ، تیم های استراسبورگ و موناکو قدرت خود را می سنجند.

استراسبورگ - موناکو
در بیست و نهمین دوره لیگ برتر انگلیس روز 12 مارس، منچستریونایتد میزبان تاتنهام هاتسپر خواهد بود. این دیدار در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر برگزار خواهد شد. تقابل رقبای اصلی که در پی نتایج قرعه کشی فعلی برای صعود به لیگ قهرمانان می جنگند. هواداران منتظر نبرد هستند.

منچستریونایتد مقابل تاتنهام
12 مارس، در چارچوب بیست و نهمین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه لوئیجی فراریس آرنا (جنوا)، تیم‌های سمپدوریا و یوونتوس قدرت خود را می‌سنجید.

سمپدوریا - یوونتوس
12 مارس، به عنوان بخشی از دور بیست و هشتم لیگ 1 فرانسه، در استادد لا موسون (مونپلیه)، تیم های مون پلیه و نیس قدرت خود را می سنجند.

مونپلیه مقابل نیس

مصاحبه

رای