یکشنبه 29 ژانویه در ورزشگاه بای آرنا، دوئل بایر و بوروسیا دی در چارچوب هجدهمین دوره مسابقات بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

بایر مقابل بوروسیا دی
در 29 ژانویه، در بازی نوزدهمین دوره لالیگا اسپانیا، در ال سادار آرنا (پامپلونا)، باشگاه های اوساسونا و اتلتیکو قدرت خود را می سنجند.

اوساسونا - اتلتیکو
در 28 ژانویه و در چارچوب نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر اسپانیا، تیم‌های خیرونا و بارسلونا در ورزشگاه مونتیویلی سیتی (خیرونا) به مصاف هم خواهند رفت.

خیرونا مقابل بارسلونا
روز شنبه 28 ژانویه، ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان دوئل بایرن و آینتراخت در چارچوب هجدهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن vs اینتراخت
روز جمعه، 27 ژانویه، ردبول آرنا میزبان دوئل بین RB لایپزیگ و اشتوتگارت در چارچوب هجدهمین دور بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

RB لایپزیگ - اشتوتگارت
در تاریخ 27 ژانویه، در بازی بیستمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه دو موستور (لورین)، باشگاه های لوریان و رن قدرت خود را می سنجند.

لوریان مقابل رن
روز سه‌شنبه ۲۴ ژانویه، ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان دوئل بایرن و کلن در چارچوب هفدهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن vs کلن
روز سه‌شنبه ۲۴ ژانویه، دیدار تیم‌های هرتا و ولفسبورگ در چارچوب هفدهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگا آلمان در المپیک برلین برگزار می‌شود.

هرتا vs ولفسبورگ
یکشنبه 22 ژانویه، دیدار تیم های آرسنال و منچستریونایتد در چارچوب بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات برگزار می شود.

آرسنال مقابل منچستریونایتد
22 ژانویه در چارچوب نوزدهمین دوره سری آ ایتالیا در آلیانتس آرنا (تورین)، تیم های یوونتوس و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس - آتالانتا
21 ژانویه در دیدار هجدهمین دوره از اگزمپلز اسپانیا، تیم های رایو وایکانو و رئال سوسیداد به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه کامپو د وایکاس (مادرید) برگزار خواهد شد.

رایو وایکانو - رئال سوسیداد
روز شنبه 21 ژانویه، دیدار وستهم و اورتون در چارچوب بیست و یکمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه المپیک لندن برگزار خواهد شد.

وستهام مقابل اورتون
روز جمعه 20 ژانویه، ورزشگاه "ردبول آرنا" میزبان دوئل تیم های آر بی لایپزیگ و بایرن در مرحله یک شانزدهم بوندسلیگ آلمان خواهد بود.

RB لایپزیگ vs بایرن
چهارشنبه 15 فوریه در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، دوئل بروسیا دی و چلسی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود.

بروسیا دی - چلسی
روز سه شنبه 14 فوریه، دیدار تیم های میلان و تاتنهام در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن سیرو برگزار می شود.

میلان - تاتنهام
روز پنجشنبه 16 فوریه، ورزشگاه نیوکمپ میزبان دوئل بارسلونا و منچستریونایتد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا خواهد بود.

بارسلونا مقابل منچستریونایتد
در تاریخ 15 ژانویه، در چارچوب هفدهمین دور رقابت‌های لالیگا اسپانیا، تیم‌های آلمریا و اتلتیکو در ورزشگاه Los Huegos Mediterraneos Arena (آلمریا) به مصاف هم خواهند رفت.

آلمریا - اتلتیکو
14 ژانویه در بازی هجدهمین دوره سری آ ایتالیا دو تیم لچه و میلان به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "ویا دل ماره" (لچه) برگزار خواهد شد.

لچه مقابل میلان
روز شنبه 14 ژانویه، دیدار تیم های منچستریونایتد و منچسترسیتی در چارچوب بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می شود.

منچستریونایتد مقابل منچسترسیتی
در 13 ژانویه، در دیدار هفدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا، در بالایدوس آرنا (ویگو)، باشگاه های سلتا و ویارئال قدرت خود را می سنجند.

سلتا مقابل ویارئال
در تاریخ 11 ژانویه، در دیدار هجدهمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه اوب (تروا)، باشگاه های تروا و مارسی قدرت خود را می سنجند.

تروا در مقابل مارسی
11 ژانویه در دیدار هجدهمین دوره لیگ یک فرانسه، تیم های کلرمون و رن به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه آرنا گابریل مونپیر (کلرمون-فران) برگزار خواهد شد.

کلرمون مقابل رن
9 ژانویه، در بازی شانزدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا، در ورزشگاه سن مامس آرنا (بیلبائو)، باشگاه های اتلتیک و اوساسونا قدرت خود را می سنجند.

اتلتیک مقابل اوساسونا
در تاریخ 8 ژانویه، در دیدار هفدهمین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه لوئیجی فراریس آرنا (جنوا)، باشگاه های سمپدوریا و ناپولی قدرت خود را می سنجند.

سمپدوریا - ناپولی
8 ژانویه، در بازی شانزدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا، رایو وایکانو و بتیس در ورزشگاه "کامپو دوالیکاس" (مادرید) قدرت خود را می سنجند.

رایو وایکانو مقابل رئال بتیس
هشتم ژانویه در دیدار رفت هفدهمین دوره سری آ ایتالیا، تیم های لاتزیو و امپولی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه المپیک آرنا (رم) برگزار خواهد شد.

لاتزیو - امپولی
در 7 ژانویه و در چارچوب دور شانزدهم لالیگا اسپانیا در سرامیک آرنا (ویارئال) تیم های ویارئال و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

ویارئال - رئال مادرید
در بازی جام حذفی اسپانیا در چهارم ژانویه، آلاوس به مصاف وایادولید خواهد رفت. چه کسی به مرحله بعد صعود می کند؟ بهترین شرط برای دوئل چیست؟

آلاوس - وایادولید
شیاطین سرخ در دیدار 3 ژانویه لیگ برتر قدرت گیلاس را محک خواهند زد. از دوئل چه انتظاری باید داشت و بهترین شرط برای این دیدار چیست؟

منچستریونایتد مقابل بورنموث
2 ژانویه در دیدار رفت هفدهمین دوره لیگ یک فرانسه، تیم های مون پلیه و مارسی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در استادیوم دولا موسون (مونپلیه) برگزار خواهد شد.

مونپلیه مقابل مارسی
آرسنال روز سه شنبه 3 ژانویه در ورزشگاه امارات در نوزدهمین دوره لیگ برتر انگلیس به مصاف نیوکاسل خواهد رفت.

آرسنال مقابل نیوکاسل
روز دوشنبه 2 ژانویه، ورزشگاه برنتفورد محلی میزبان دوئل برنتفورد و لیورپول در نوزدهمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

برنتفورد - لیورپول
روز شنبه 31 دسامبر، در چارچوب هجدهمین دوره لیگ برتر انگلیس، ورزشگاه اتحاد میزبان دوئل منچسترسیتی و اورتون خواهد بود.

منچستر سیتی مقابل اورتون
شنبه 31 دسامبر، ورزشگاه مولینوکس میزبان دوئل ولورهمپتون و منچستریونایتد در چارچوب هجدهمین دوره لیگ برتر انگلیس است.

ولورهمپتون - منچستریونایتد
در تاریخ 29 دسامبر، در چارچوب دور شانزدهم لیگ 1 فرانسه، تیم های نیس و لنز در ورزشگاه آلیانز ریویرا (نیس) به مصاف هم خواهند رفت.

نیس در مقابل لنس
در تاریخ 29 دسامبر، در بازی شانزدهمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه آگوست دلون آرنا (ریمز)، باشگاه های ریمز و رن قدرت خود را می سنجند.

رمز مقابل رن
روز جمعه 30 دسامبر در ورزشگاه "آنفیلد رود" دوئل لیورپول و لستر در چارچوب هجدهمین دوره لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

لیورپول مقابل لستر
روز دوشنبه 5 آذرماه، ورزشگاه "ویلا پارک" میزبان دوئل استون ویلا و لیورپول در هفدهمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

استون ویلا مقابل لیورپول
دیدار تیم های آرسنال و وستهام در چارچوب هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر انگلیس روز دوشنبه 26 دسامبر در ورزشگاه امارات برگزار می شود.

آرسنال مقابل وستهم
4 ژانویه در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم سری آ ایتالیا، تیم های کرمونز و یوونتوس به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "im. Giovanni Zini" (کرمونا) برگزار می شود.

کرمونزه مقابل یوونتوس
در تاریخ 4 ژانویه، در چارچوب دور شانزدهم سری آ ایتالیا، سالرنیتانا و میلان در ورزشگاه آرچی آرنا (سالرنو) به مصاف هم خواهند رفت.

سالرنیتانا مقابل میلان
31 دسامبر، در بازی پانزدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا، ویارئال و والنسیا در ورزشگاه "سیوداد د والنسیا" (والنسیا) قدرت خود را می سنجند.

ویارئال vs والنسیا
در روز 31 دسامبر در چارچوب مرحله پانزدهم لالیگا اسپانیا، تیم های بارسلونا و اسپانیول به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در نیوکمپ (بارسلونا) برگزار خواهد شد.

بارسلونا مقابل اسپانیول
30 دسامبر، در چارچوب دور پانزدهم لالیگا اسپانیا، وایادولید و رئال مادرید در ورزشگاه خوزه زوریلا آرنا (وایادولید) به مصاف هم خواهند رفت.

وایادولید - رئال مادرید
تیم های ملی کرواسی و مراکش روز 17 دسامبر در چارچوب دیدار برای کسب عنوان سومی جام جهانی در ورزشگاه بین المللی خلیفه (دوحه) به مصاف هم خواهند رفت.

کرواسی مقابل مراکش
تنریف در بیست و یکمین دوره مسابقات سگوندای اسپانیا به مصاف آندورا خواهد رفت. در جدول، رقبا چندان از هم دور نیستند. شرط بندی روی چه کسی منطقی است؟ پیش بینی ما از بازی 16 دسامبر را بخوانید.

تنریف - آندورا
روز سه شنبه 13 دسامبر در ورزشگاه Lusail Ikonik دوئل تیم های آرژانتین و کرواسی در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام جهانی برگزار می شود.

آرژانتین مقابل کرواسی
10 دسامبر در دیدار مرحله یک چهارم نهایی پلی آف جام جهانی در ورزشگاه التومامه (دوحه) تیم های ملی مراکش و پرتغال قدرت خود را می سنجند.

مراکش مقابل پرتغال
9 آذرماه در دیدار مرحله یک چهارم نهایی پلی آف قهرمان جهان، تیم های ملی کرواسی و برزیل به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آرنا سیتی (الریان) برگزار خواهد شد.

کرواسی مقابل برزیل
روز سه شنبه 6 دسامبر در ورزشگاه لوسایل ایکونیک، دوئل پرتغال و سوئیس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برگزار می شود.

پرتغال مقابل سوئیس
6 آذرماه در دیدار مرحله یک هشتم نهایی پلی آف قهرمان جهان، تیم های ملی مراکش و اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آرنا سیتی (الریان) برگزار خواهد شد.

مراکش مقابل اسپانیا
در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی پلی آف جام جهانی، 5 دسامبر، تیم های ژاپن و کرواسی در ورزشگاه الوکرا (الوکرا) به مصاف هم خواهند رفت.

ژاپن مقابل کرواسی
روز یکشنبه 13 آذر در ورزشگاه التوما، دوئل فرانسه و لهستان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برگزار می شود.

فرانسه مقابل لهستان
14 آذرماه در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی پلی آف قهرمان جهان، تیم های انگلیس و سنگال به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "البیت" (الخاور) برگزار می شود.

انگلیس مقابل سنگال
روز شنبه 12 آذرماه، ورزشگاه احمد بن علی میزبان دو تیم آرژانتین و استرالیا در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی است.

آرژانتین مقابل استرالیا
روز پنجشنبه اول آذرماه در ورزشگاه «احمد بن علی» دیدار تیم‌های کرواسی و بلژیک از دور سوم دور گروهی جام جهانی برگزار می‌شود.

کرواسی مقابل بلژیک
اول آذرماه در دیدار سومین دوره مرحله گروهی جام جهانی، تیم های ملی ژاپن و اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه بین المللی خلیفه (دوحه) برگزار می شود.

ژاپن مقابل اسپانیا
30 نوامبر در دیدار سومین دوره مرحله گروهی جام جهانی در ورزشگاه 974 آرنا (دوحه)، تیم های ملی لهستان و آرژانتین قدرت خود را می سنجند.

لهستان - آرژانتین
سه‌شنبه ۸ آبان، دوئل ایران و آمریکا در چارچوب سومین دوره رقابت‌های جام جهانی در ورزشگاه احمد بن علی برگزار می‌شود.

ایران مقابل آمریکا
29 آبان ماه در دیدار دور سوم دور گروهی جام جهانی، تیم های ولز و انگلیس به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه «احمد بن علی» (الریان) برگزار خواهد شد.

ولز مقابل انگلیس
روز دوشنبه 28 نوامبر، ورزشگاه 974 میزبان دوئل برزیل و سوئیس در چارچوب دور دوم مرحله گروهی جام جهانی خواهد بود.

برزیل مقابل سوئیس
27 نوامبر در دیدار دور دوم دور گروهی جام جهانی 2022 در ورزشگاه البیت آرنا (الخاور) تیم های ملی اسپانیا و آلمان به مصاف هم خواهند رفت.

اسپانیا مقابل آلمان
26 نوامبر، در چارچوب دور دوم جام جهانی 2022، تیم های ملی آرژانتین و مکزیک در ورزشگاه Lusail Iconic Arena (Lusail) به مصاف هم خواهند رفت.

آرژانتین مقابل مکزیک
22 نوامبر در دیدار دور اول دور گروهی جام جهانی در ورزشگاه 974 آرنا (دوحه) تیم های ملی مکزیک و لهستان به مصاف هم خواهند رفت.

مکزیک مقابل لهستان
31 آبان ماه در دیدار دور یکم مرحله گروهی جام جهانی، تیم های فرانسه و استرالیا قدرت خود را می سنجند. این دیدار در عرصه "الوکرا" (الوکرا) برگزار می شود.

فرانسه مقابل استرالیا
در تاریخ 19 نوامبر در دیدار چهاردهمین دوره لیگ برتر، کولوس و ورسکلا قدرت خود را می سنجند. این دیدار در ورزشگاه کولوس (کووالفکا) برگزار خواهد شد.

کولوس مقابل ورسکلا
در چارچوب چهاردهمین دوره لیگ برتر اوکراین، روز 18 نوامبر، تیم‌های زوریا و الکساندریا به مصاف هم خواهند رفت.

زوریا مقابل اسکندریه
روز دوشنبه 30 آبان در ورزشگاه بین‌المللی شیخ خلیفه، دوئل تیم‌های انگلیس و ایران در چارچوب یکمین دوره رقابت‌های جام جهانی برگزار می‌شود.

انگلیس مقابل ایران
موناکو یکشنبه 13 نوامبر در پارک دو پرنس پاریس در دیدار پایانی پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی فرانسه به مصاف مارسی خواهد رفت.

موناکو - مارسی
13 نوامبر، در دیدار پانزدهمین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) (میلان)، دو باشگاه میلان و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت.

میلان - فیورنتینا
روز شنبه 12 نوامبر، دیدار تیم های هوفنهایم و ولفسبورگ در چارچوب پانزدهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ویرسل راین-نکار-آرنا برگزار می شود.

هافنهایم - ولفسبورگ
روز شنبه 12 نوامبر در ورزشگاه «سنت جیمز پارک» دوئل نیوکاسل و چلسی در مرحله یک شانزدهم لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

نیوکاسل و چلسی
12 نوامبر، در دیدار هفدهمین دوره RPL، لوکوموتیو مسکو و اسپارتاک مسکو قدرت خود را می سنجند. این دیدار در ورزشگاه RZD Arena (مسکو) برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو مقابل اسپارتاک
در تاریخ 10 نوامبر در چارچوب چهاردهمین دوره سری آ ایتالیا، دو تیم لاتزیو و مونزا در ورزشگاه المپیک آرنا (رم) به مصاف هم خواهند رفت.

لاتزیو مقابل مونزا
10 نوامبر در چارچوب دوازدهمین دوره لیگ برتر اوکراین، تیم های دیناموکیف و الکساندریا به مصاف هم خواهند رفت.

دیناموکیف - اسکندریه
چهارشنبه 9 نوامبر، دیدار تیم های یونیون برلین و آگسبورگ در چهاردهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه آندر آلتن فورستری برگزار می شود.

یونیون برلین - آگزبورگ
در تاریخ 9 نوامبر و در دیدار چهاردهمین دوره سری آ ایتالیا دو تیم لچه و آتالانتا قدرت خود را می سنجند. این دیدار در ورزشگاه "ویا دل ماره" (لچه) برگزار خواهد شد.

لچه vs آتالانتا
روز سه‌شنبه ۸ نوامبر، دوئل ولفسبورگ و بوروسیا دی در چارچوب چهاردهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه فولکس واگن آرنا برگزار خواهد شد.

ولفسبورگ - بوروسیا دی
روز سه شنبه 8 نوامبر، ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان دوئل بایرن و وردربرمن در چارچوب چهاردهمین دوره رقابت های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن vs وردر

مصاحبه

رای