روز چهارشنبه 4 اکتبر، دیدار تیم های آر بی لایپزیگ و منچسترسیتی از دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ردبول آرنا برگزار می شود.

آر بی لایپزیگ مقابل منچسترسیتی
روز چهارشنبه 13 مهرماه، دیدار پورتو و بارسلونا از دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دراگائو برگزار خواهد شد.

پورتو مقابل بارسلونا
3 اکتبر، به عنوان بخشی از دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، در آرنا. مارادونا» (ناپل)، ناپولی و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

ناپولی - رئال مادرید
بتیس و والنسیا روز یکم اکتبر در دیدار دور هشتم پریمرای اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی استادیوم شهرداری مونتیویلی (ژیرونا) برگزار خواهد شد.

بتیس مقابل والنسیا
روز شنبه 30 سپتامبر، دیدار تیم های آر بی لایپزیگ و بایرن در چارچوب دور ششم بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ردبول آرنا برگزار خواهد شد.

RB لایپزیگ vs بایرن
شنبه 30 سپتامبر، ورزشگاه تاتنهام هاتسپر میزبان دیدار تاتنهام و لیورپول در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

تاتنهام - لیورپول
روز جمعه 29 سپتامبر، دیدار هوفنهایم و بوروسیا دی در چارچوب دور ششم بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ویرسل راین نکار آرنا برگزار خواهد شد.

هوفنهایم - بوروسیا دورتموند
در تاریخ 28 سپتامبر در دیدار از دور ششم سری آ ایتالیا در ورزشگاه بنیتو استیرپه (فروزینون)، فروزینونه و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت.

فروزینونه - فیورنتینا
در 27 سپتامبر و در چارچوب دور هفتم پریمرای اسپانیا در ورزشگاه مستایا (والنسیا) تیم های والنسیا و رئال سوسیداد به مصاف هم خواهند رفت.

والنسیا - رئال سوسیداد
در تاریخ 27 سپتامبر در دور ششم سری آ ایتالیا دو تیم ورونا و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در استادیوم مارک آنتونیو بنتگودی (ورونا) برگزار خواهد شد.

ورونا مقابل آتالانتا
در تاریخ 27 سپتامبر، در چارچوب دور ششم سری آ ایتالیا، اینتر و ساسولو در ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) به مصاف هم خواهند رفت.

اینتر و ساسولو
در تاریخ 26 سپتامبر، به عنوان بخشی از دور هفتم لیگ برتر اسپانیا، مایورکا و بارسلونا در استادی مایورکا سون مویکس آرنا (پالما د مایورکا) به مصاف هم خواهند رفت.

مایورکا مقابل بارسلونا
در 24 سپتامبر، به عنوان بخشی از دور پنجم سری آ ایتالیا، امپولی و اینتر در ورزشگاه کارلو کاستلانی آرنا (امپولی) به مصاف هم خواهند رفت.

امپولی - اینتر
در تاریخ 23 سپتامبر، در دیدار دور ششم پریمرای اسپانیا، در ورزشگاه المپیک آرنا (بارسلونا)، تیم های بارسلونا و سلتا به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا مقابل سلتا
در تاریخ 22 سپتامبر، در چارچوب دور ششم لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه Mendizorrotza Arena (ویتوریا-گاستیز)، تیم های آلاوس و اتلتیک به مصاف هم خواهند رفت.

آلاوس مقابل اتلتیک
در روز 21 سپتامبر، در دیدار دور اول دور گروهی لیگ اروپا، المپیاکوس و فرایبورگ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه Karaiskakis (Piraeus) برگزار خواهد شد.

المپیاکوس - فرایبورگ
در 20 سپتامبر، در چارچوب چهارمین دوره جام فوتبال روسیه، در ورزشگاه WEB Arena (مسکو)، تیم‌های زسکا و سوچی به مصاف هم خواهند رفت.

زسکا مقابل سوچی
در تاریخ 20 سپتامبر، در دیدار چهارمین دوره جام حذفی فوتبال روسیه، تیم های اخمت و زنیت در ورزشگاه اخمت آرنا (گروزنی) به مصاف هم خواهند رفت.

اخمت مقابل زنیت
در 19 سپتامبر، در چارچوب چهارمین دوره جام حذفی فوتبال روسیه، در ورزشگاه کراسنودار، دو تیم کراسنودار و دینامو مسکو به مصاف هم خواهند رفت.

کراسنودار - دینامو مسکو
در تاریخ 19 سپتامبر، در دیدار دور اول دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های شاختار دونتسک و پورتو به مصاف هم خواهند رفت. یک مبارزه نمونه، میدان Volkparkstadion (هامبورگ) است.

شاختار دونتسک - پورتو
در تاریخ 19 سپتامبر، در دیدار دور اول دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های لاتزیو و اتلتیکو در ورزشگاه المپیکو آرنا (رم) به مصاف هم خواهند رفت.

لاتزیو - اتلتیکو
در تاریخ 19 سپتامبر، در چارچوب دور اول دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن و بوروسیا دورتموند در ورزشگاه پارک دو پرنس (پاریس) به مصاف هم خواهند رفت.

پی اس جی - بروسیا دورتموند
در تاریخ 17 سپتامبر، در چارچوب دور چهارم سری آ ایتالیا، در ورزشگاه آرتمیو فرانچی (فلورانس)، تیم‌های فیورنتینا و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت.

فیورنتینا - آتالانتا
در تاریخ 17 سپتامبر، در دیدار دور پنجم لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه استاد دو موستوار (لورین)، تیم های لوریان و موناکو به مصاف هم خواهند رفت.

لوریان مقابل موناکو
روز شنبه 16 سپتامبر، دیدار تیم های وستهام و منچسترسیتی در چارچوب دور پنجم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه المپیک لندن برگزار می شود.

وستهام مقابل منچسترسیتی
در تاریخ 16 سپتامبر و در دیدار دور چهارم سری آ ایتالیا در ورزشگاه لوئیجی فراریس آرنا (جنوآ) تیم های جنوا و ناپولی به مصاف هم خواهند رفت.

جنوا - ناپولی
شنبه 16 سپتامبر، دیدار تیم های ولورهمپتون و لیورپول در چارچوب دور پنجم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه مولینوکس برگزار می شود.

ولورهمپتون مقابل لیورپول
روز شنبه 16 سپتامبر، دیدار تیم های منچستریونایتد و برایتون در چارچوب پنجمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می شود.

منچستریونایتد مقابل برایتون
14 سپتامبر در دیدار رفت بیست و سومین دوره سری آ برزیل، تیم های فلامنگو و اتلتیکو پارانائنس به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه ماراکانا (ریودوژانیرو) برگزار خواهد شد.

فلامنگو - اتلتیکو پارانائنسه
روز جمعه 15 سپتامبر در ورزشگاه شاهزاده فیصل بن فهد ریاض، دیدار تیم های الهلال و الریان در چارچوب مرحله ششم لیگ عربستان برگزار می شود.


در تاریخ 16 سپتامبر در مرحله پنجم لیگ یک فرانسه دو تیم رن و لیل به مصاف هم خواهند رفت. یک مبارزه نمونه، میدان روازون پارک (رن) است.

رن مقابل لیل
در تاریخ 16 سپتامبر، در چارچوب دور پنجم لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه مستایا (والنسیا)، تیم های والنسیا و اتلتیکو به مصاف هم خواهند رفت.

والنسیا - اتلتیکو
در تاریخ 15 سپتامبر در بیست و یکمین دوره لیگ برتر بلاروس، تیم‌های Torpedo-BelAZ و Slavia Mozyr به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه تورپیدو آرنا (ژودینو) برگزار خواهد شد.

ترپدو-بلاز در مقابل اسلاویا موزیر
در تاریخ 16 سپتامبر در دیدار دور پنجم پریمرا اسپانیا در ورزشگاه سن مامس (بیلبائو) تیم های اتلتیک و کادیز به مصاف هم خواهند رفت.

اتلتیک مقابل کادیز
روز یکشنبه 10 سپتامبر در ورزشگاه آویوا دیداری بین تیم های ملی ایرلند و هلند در چارچوب مقدماتی جام ملت های اروپا 2024 برگزار می شود.

ایرلند مقابل هلند
در تاریخ 8 سپتامبر، در بازی پنجمین دوره مقدماتی یورو 2024، در ورزشگاه ملی (آندورا لاولا)، تیم های ملی آندورا و بلاروس به مصاف هم خواهند رفت.

آندورا مقابل بلاروس
روز پنجشنبه 16 شهریور، ورزشگاه فیلیپس میزبان دیدار تیم های ملی هلند و یونان در مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا 2024 خواهد بود.

هلند مقابل یونان
روز پنجشنبه 16 شهریور، ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان دیدار تیم های ملی فرانسه و ایرلند در مقدماتی جام ملت های اروپا 2024 خواهد بود.

فرانسه مقابل ایرلند
در سوم سپتامبر در دیدار رفت مرحله سوم سری آ ایتالیا دو تیم اینتر و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) (میلان) برگزار می شود.

اینتر و فیورنتینا
روز شنبه 2 سپتامبر، ورزشگاه بوروسیا پارک میزبان دوئل بروسیا ام و بایرن از دور سوم رقابت های بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

بروسیا ام - بایرن
در 31 آگوست، به عنوان بخشی از دور نهایی مقدماتی لیگ کنفرانس یوفا، در آرتمیو فرانکی آرنا (فلورانس)، تیم های فیورنتینا و راپید قدرت خود را می سنجند. نتیجه دیدار اول 0 بر 1 است.

فیورنتینا مقابل راپید
روز پنجشنبه 31 آگوست، ورزشگاه وودافون پارک میزبان دیدار بشیکتاش و دیناموکیف در مرحله چهارم مقدماتی لیگ کنفرانس خواهد بود.

بشیکتاش - دینامو کیف
در تاریخ 31 آگوست در مرحله نهایی مرحله مقدماتی لیگ کنفرانس، تیم های بروژ و اوساسونا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی ورزشگاه Jan Breidel Arena (بروژ) برگزار می شود. نتیجه دیدار اول 2 بر 1 بود.

بروژ - اوساسونا
31 آگوست در دیدار نهایی مرحله مقدماتی لیگ اروپا دو تیم اسپارتا پراگ و دیناموزاگرب به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی Generali Ceska Poyishtevna Arena (پراگ) برگزار می شود. نتیجه دیدار اول 1 بر 3.

اسپارتا - دیناموزاگرب
در 30 آگوست، پی اس وی و رنجرز در مرحله نهایی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی فیلیپس آرنا (آیندهوون) برگزار می شود. نتیجه دیدار اول 2 بر 2.

پی اس وی در مقابل رنجرز
در 29 آگوست، در چارچوب مرحله نهایی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه رامز پارک (استانبول)، تیم های گالاتاسرای و مولده قدرت خود را می سنجند. نتیجه دیدار اول 3 بر 2.

گالاتاسرای مقابل مولده
25 آگوست در دیدار رفت مرحله سوم لالیگا اسپانیا، تیم های سلتا و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی بالایدوس آرنا (ویگو) برگزار می شود.

سلتا و رئال مادرید
در تاریخ 24 آگوست، در دیدار نهایی مرحله مقدماتی لیگ اروپا، در ورزشگاه ماکسیمیر آرنا (زاگرب)، تیم‌های دیناموزاگرب و اسپارتا پراگ به مصاف هم خواهند رفت.

دیناموزاگرب - اسپارتا پراگ
در 24 آگوست، در دیدار نهایی مرحله مقدماتی لیگ کنفرانس، در ال سادار آرنا (پامپلونا)، تیم های اوساسونا و بروژ به مصاف هم خواهند رفت.

اوساسونا مقابل بروژ
در 24 آگوست، به عنوان بخشی از دور نهایی مقدماتی LKF، در ورزشگاه مرکزی (کوستانای)، تیم های توبول و ویکتوریا پلزن قدرت خود را می سنجند.

توبول - ویکتوریا پلزن
در 24 آگوست، تیم های راپید و فیورنتینا در دیدار نهایی مرحله مقدماتی لیگ کنفرانس یوفا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی آلیانز آرنا (وین) برگزار می شود.

راپید مقابل فیورنتینا
21 آگوست در چارچوب دور اول سری آ ایتالیا در ورزشگاه رناتو دالآرا (بولونیا) تیم های بولونیا و میلان قدرت خود را می سنجند.

بولونیا و میلان
در تاریخ 21 آگوست در بازی فصل عادی MLS تیم های شیکاگو فایر و اورلاندو سیتی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی سرباز فیلد (شیکاگو) برگزار خواهد شد.

شیکاگو فایر مقابل اورلاندو سیتی
20 آگوست در دیدار رفت مرحله یکم سری آ ایتالیا دو تیم اودینزه و یوونتوس به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی داچیا آرنا (اودینه) برگزار می شود.

اودینزه - یوونتوس
در روز 20 آگوست در دور دوم رقابت های لالیگا اسپانیا، تیم های بارسلونا و کادیز به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی المپیک آرنا (بارسلونا) برگزار خواهد شد.

بارسلونا در مقابل کادیز
دیدار منچسترسیتی و نیوکاسل روز شنبه 19 آگوست در چارچوب مرحله دوم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.

منچسترسیتی - نیوکاسل
در تاریخ 19 آگوست در بازی دور دوم پریمرای اسپانیا در ورزشگاه رئال آرنا (سن سباستین) تیم های رئال سوسیداد و سلتا به مصاف هم خواهند رفت.

رئال سوسیداد مقابل سلتا
در تاریخ 17 آگوست، در دیدار یک و دوم نهایی مرحله مقدماتی لیگ کنفرانس یوفا، در ورزشگاه لودسکی vrt (ماریبور)، تیم‌های ماریبور و فنرباغچه به مصاف هم خواهند رفت. نتیجه دیدار اول 1 بر 3.

ماریبور - فنرباغچه
در روز 15 آگوست در دیدار نوزدهمین دوره سری آ برزیل در آلیانز آرنا (سائوپائولو) تیم های پالمیراس و کروزیرو به مصاف هم خواهند رفت.

پالمیراس - کروزیرو
روز سه شنبه 15 آگوست، ورزشگاه "جنرالی آرنا" میزبان دیدار اسپارتا و کپنهاگ در مرحله سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

اسپارتا - کپنهاگ
در 14 آگوست، در چارچوب نوزدهمین دوره سری آ برزیل، در ورزشگاه ماراکانا (ریودوژانیرو)، تیم های فلامنگو و سائوپائولو قدرت خود را می سنجند.

فلامنگو مقابل سائوپائولو
منچستریونایتد در اولین دور لیگ برتر انگلیس روز دوشنبه 14 آگوست در اولدترافورد به مصاف ولورهمپتون وولوز خواهد رفت.

منچستریونایتد مقابل ولورهمپتون
در تاریخ 13 آگوست در دیدار دور اول لالیگا اسپانیا در سرامیک آرنا (ویارئال) تیم های ویارئال و بتیس به مصاف هم خواهند رفت.

ویارئال مقابل بتیس
در روز 12 آگوست در دیدار دور اول لیگ 1 فرانسه در ورزشگاه ولودروم آرنا (مارسی) تیم های مارسی و ریمز به مصاف هم خواهند رفت.

مارسی در مقابل ریمز
در 11 آگوست، در چارچوب دور اول پریمرا اسپانیا، در رامون سانچز پیزخوان آرنا (سویا)، تیم های سویا و والنسیا قدرت خود را می سنجند.

سویا vs والنسیا
در تاریخ 10 آگوست، به عنوان بخشی از مرحله 1/2 نهایی مقدماتی لیگ اروپا، در شریف آرنا (تیراسپول)، تیم های شریف و باته قدرت خود را می سنجند.

کلانتر مقابل باته
در تاریخ 9 آگوست، به عنوان بخشی از مرحله 1/2 نهایی مقدماتی لیگ کنفرانس یوفا، در ورزشگاه AEK Arena (لارناکا)، تیم های آک لارناکا و مکابی تل آویو قدرت خود را می سنجند.

آئک لارناکا مقابل ماکابی تل آویو
روز چهارشنبه 9 آگوست، ورزشگاه ایبروکس میزبان دیدار رنجرز و سروت در مرحله سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

رنجرز در مقابل سروت
در 8 آگوست، در چارچوب دور دوم دور گروهی جام روسیه، در ورزشگاه یکاترینبورگ آرنا (یکاترینبورگ)، تیم های اورال و روستوف قدرت خود را می سنجند.

اورال مقابل روستوف
8 آگوست در دیدار دور دوم دور گروهی جام حذفی روسیه در ورزشگاه اتکریتیه آرنا (مسکو) تیم های اسپارتاک مسکو و نیژنی نووگورود به مصاف هم خواهند رفت.

اسپارتاک مقابل پاری ان ان
7 آگوست در دیدار هجدهمین دوره سری آ برزیل در ورزشگاه آرنا پانتانال (کویابا) تیم های کویابا و فلامنگو به مصاف هم خواهند رفت.

کویابا مقابل فلامنگو
در تاریخ 6 آگوست، به عنوان بخشی از شانزدهمین دوره لیگ برتر بلاروس، در ورزشگاه تورپیدو آرنا (ژودینو)، تیم‌های Torpedo-BelAZ و Dynamo Brest قدرت خود را می سنجند.

تورپیدو بلاز مقابل دینامو برست
در 5 آگوست، در چارچوب دور سوم لیگ برتر روسیه، در ورزشگاه گازویک آرنا (اورنبورگ)، تیم های اورنبورگ و اورال قدرت خود را می سنجند.

اورنبورگ - اورال
در 5 آگوست و در چارچوب دور سوم لیگ برتر روسیه در ورزشگاه آک بارس آرنا (کازان)، تیم های روبین و اسپارتاک مسکو قدرت خود را می سنجند.

روبین در مقابل اسپارتاک
5 آگوست در دیدار هجدهمین دوره سری آ برزیل، تیم های سانتوس و اتلتیکو پارانائنس به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ویلا بلمیرو آرنا (سانتوس) برگزار خواهد شد.

سانتوس - اتلتیکو پارانائنسه
در تاریخ 4 آگوست، در بازی شانزدهمین دوره لیگ برتر بلاروس، در ورزشگاه یونس آرنا (موزیر)، باشگاه های اسلاویا موزیر و مینسک قدرت خود را می سنجند.

اسلاویا موزیر مقابل مینسک
4 آگوست در بازی مرحله یک هشتم نهایی کوپا لیبرتادورس، تیم های اتلتیکو ناسیونال و راسینگ به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آرنا آتاناسیو گیراردوت (مدلین) برگزار خواهد شد.

اتلتیکو ناسیونال مقابل راسینگ
4 آگوست در چارچوب یک شانزدهمین دوره لیگ برتر بلاروس در ورزشگاه آتلانت آرنا (نووپولوتسک) تیم های نفتان و شاختر سولیگورسک قدرت خود را می سنجند.

نفتان مقابل شاختیور سولیگورسک
2 آگوست در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، تیم های آستانه و دیناموزاگرب به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آستانه آرنا (آستانا) برگزار خواهد شد. نتیجه دیدار اول 0 بر 4 بود.

آستانه - دیناموزاگرب
روز چهارشنبه 11 مرداد، دیدار تیم های مکابی هیفا و شریف در مرحله دوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه "سامی آف" برگزار می شود.

ماکابی هیفا مقابل کلانتری
در اول آگوست، پاناتینایکوس و دنیپرو-1 در مرحله یک چهارم نهایی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه آپوستولوس نیکولایدیس (آتن) برگزار خواهد شد. نتیجه دیدار اول 3 بر 1 است.

پاناتینایکوس مقابل دنپر-1
2 آگوست و در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه نف آرنا (استانبول)، تیم‌های گالاتاسرای و زالگیریس قدرت خود را می‌سنجید. نتیجه دیدار اول 2 بر 2.

گالاتاسرای - زالگیریس
30 تیرماه در دیدار هفدهمین دوره لیگ برتر قزاقستان، تیم های آتیراو و ژتیسو به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه مونیشی آرنا (آتیرائو) برگزار خواهد شد.

آتیراو مقابل ژتیسو
روز سه شنبه 1 آگوست، دیدار تیم های باته و آریس در مرحله دوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه شهر مزوکوفسد برگزار می شود.

باته - آریس

مصاحبه

رای