در تاریخ 2 مارس، در چارچوب بیست و هفتمین دور لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه مستایا (والنسیا)، والنسیا و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

والنسیا - رئال مادرید
روز جمعه اول مارس، دیدار تیم های الهلال و الاتحاد در چارچوب بیست و دومین دوره رقابت های لیگ عربستان سعودی در ورزشگاه ملک فهد ریاض برگزار می شود.

الهلال - الاتحاد
روز پنجشنبه 9 بهمن ماه در ورزشگاه مرصول پارک ریاض دیداری بین تیم های النصر و الحزم در چارچوب بیست و دومین دوره رقابت های لیگ عربستان برگزار می شود.

النصر - الحزم
دیدار دو تیم الاتفاق و الهلال در چارچوب بیست و یکمین دوره رقابت‌های قهرمانی عربستان، دوشنبه 6 بهمن ماه در ورزشگاه الاتفاق شهر دمام برگزار می‌شود.

الاتفاق - الهلال
در تاریخ 25 فوریه در دیدار بیست و ششمین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه آلیانز آرنا (تورین)، تیم های یوونتوس و فروزینونه به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس - فروزینونه
شنبه 24 فوریه، آلیانتس آره نا میزبان دیدار بایرن مونیخ و آر بی لایپزیگ در چارچوب بیست و سومین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

بایرن - آر بی لایپزیگ
روز شنبه 24 فوریه، دیدار منچستریونایتد و فولام در چارچوب بیست و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد.

منچستریونایتد مقابل فولام
روز شنبه 24 فوریه، ورزشگاه ویتالیتی میزبان دیدار بورنموث و منچسترسیتی در چارچوب بیست و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

بورنموث - منچسترسیتی
روز شنبه 24 فوریه، دیدار آرسنال و نیوکاسل در چارچوب مرحله بیست و ششم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.

آرسنال مقابل نیوکاسل
روز چهارشنبه 21 فوریه، دیدار دو تیم پورتو و آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دراگائو برگزار خواهد شد.

پورتو مقابل آرسنال
در تاریخ 18 فوریه در بیست و پنجمین دوره لیگ برتر اسپانیا در ورزشگاه کامپو دوالیکاس (مادرید)، رایو وایکانو و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

رایو وایکانو - رئال مادرید
در روز 17 فوریه در دیدار رفت مرحله بیست و پنجم لالیگا اسپانیا، سلتا و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی Balaidos Arena (ویگو) برگزار می شود.

سلتا مقابل بارسلونا
در تاریخ 17 فوریه، در چارچوب دور بیست و پنجم لیگ برتر اسپانیا، در متروپولیتانو آرنا (مادرید)، اتلتیکو و لاس پالماس به مصاف هم خواهند رفت.

اتلتیکو - لاس پالماس
در تاریخ 16 فوریه در دیدار بیست و دومین دوره لیگ یک فرانسه، تیم های لیون و نیس در ورزشگاه پارک المپیک لیون (لیون) به مصاف هم خواهند رفت.

لیون در مقابل نیس
روز پنجشنبه 15 فوریه، دیدار تیم های یونیون و اینتراخت فرانکفورت در ورزشگاه لوتو پارک در مرحله 1/16 نهایی لیگ کنفرانس برگزار می شود.

یونیون مقابل اینتراخت
روز چهارشنبه 14 فوریه، ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان دیدار پی اس جی و رئال سوسیداد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

پی اس جی مقابل رئال سوسیداد
در تاریخ 13 فوریه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های RB Laipzig و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به میزبانی ردبول آرنا (لایپزیگ) برگزار می شود.

آر بی لایپزیگ - رئال مادرید
در تاریخ 12 فوریه، در دیدار بیست و چهارمین دوره سری آ ایتالیا، در آلیانز آرنا (تورین)، تیم های یوونتوس و اودینزه به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس - اودینزه
11 فوریه در دیدار نهایی جام ملت های آفریقا، تیم های ملی نیجریه و ساحل عاج به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آلاسان اوتارا (آبیجان) برگزار می شود.

نیجریه مقابل ساحل عاج
در تاریخ 11 فوریه، به عنوان بخشی از دور بیست و چهارم لالیگا اسپانیا، در المپیک آرنا (بارسلونا)، تیم های بارسلونا و گرانادا به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا مقابل گرانادا
در تاریخ 10 فوریه در چارچوب مرحله بیست و چهارم لالیگا اسپانیا دو تیم رئال سوسیداد و اوساسونا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه رئال آرنا (سن سباستین) برگزار خواهد شد.

رئال سوسیداد مقابل اوساسونا
شنبه 10 فوریه، ورزشگاه تاتنهام هاتسپر میزبان دیدار دو تیم تاتنهام و برایتون در چارچوب بیست و چهارمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

تاتنهام مقابل برایتون
روز شنبه، 10 فوریه، در ورزشگاه VVK Arena، دیدار آگزبورگ و RB لایپزیگ به عنوان بخشی از بیست و یکمین دور بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

آگسبورگ مقابل آر بی لایپزیگ
روز جمعه 9 فوریه، ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، میزبان دیدار بوروسیا دورتموند و فرایبورگ در چارچوب بیست و یکمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان خواهد بود.

بروسیا دی - فرایبورگ
در تاریخ 7 فوریه در دیدار نیمه نهایی جام ملت های آفریقا در آلسان اوتارا آرنا (ابیجان) تیم های ساحل عاج و DR کنگو به مصاف هم خواهند رفت.

ساحل عاج مقابل جمهوری دموکراتیک کنگو
در تاریخ 7 فوریه در مرحله یک‌ونیم نهایی جام ملت‌های آفریقا، تیم‌های ملی نیجریه و آفریقای جنوبی در ورزشگاه "د بواکه" (بواکه) به مصاف هم خواهند رفت.

نیجریه مقابل آفریقای جنوبی
تیم های ملی ایران و قطر روز 18 بهمن در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در ورزشگاه الثمامه آرنا (دوحه) به مصاف هم خواهند رفت.

ایران مقابل قطر
15 بهمن ماه در دیدار نیمه نهایی جام ملت های فوتبال آسیا، تیم های ملی اردن و کره جنوبی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه احمد بن علی (الریان) برگزار می شود.

اردن مقابل کره جنوبی
یکشنبه 4 فوریه، دیدار چلسی و ولورهمپتون در چارچوب بیست و سومین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه استمفوردبریج برگزار خواهد شد.

چلسی مقابل ولورهمپتون
در تاریخ 3 فوریه در دیدار بیست و سومین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه بنیتو استیرپه (فروزینونه) دو تیم فروزینونه و میلان به مصاف هم خواهند رفت.

فروزینونه مقابل میلان
در تاریخ 3 فوریه، در چارچوب بیست و سومین دوره لیگ برتر اسپانیا، خیرونا و رئال سوسیداد در ورزشگاه مونتیویلی (خیرونا) به مصاف هم خواهند رفت.

خیرونا - رئال سوسیداد
سوم فوریه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا، تیم های ملی قطر و ازبکستان در ورزشگاه البیت آرنا (الخور) به مصاف هم خواهند رفت.

قطر مقابل ازبکستان
در روز 3 فوریه در دیدار مرحله بیست و سوم لیگ برتر اسپانیا، آلاوس و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی مندیزوروتزا آرنا (ویتوریا-گاستیز) برگزار خواهد شد.

آلاوس - بارسلونا
در تاریخ 2 فوریه، به عنوان بخشی از بیست و سومین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه Via del Mare (لچه)، لچه و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت.

لچه مقابل فیورنتینا
در تاریخ 2 فوریه در دیدار مرحله بیست و سوم پریمرای اسپانیا دو تیم اتلتیک و مایورکا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه سن مامس آرنا (بیلبائو) برگزار خواهد شد.

اتلتیک مقابل مایورکا
2 فوریه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا، تیم های ملی تاجیکستان و اردن در ورزشگاه احمد بن علی (الریان) به مصاف هم خواهند رفت.

تاجیکستان مقابل اردن
در تاریخ 2 فوریه در دیدار بیستمین دوره لیگ یک فرانسه، تیم های استراسبورگ و پی اس جی به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی استادیوم آرنا (استراسبورگ) برگزار می شود.

استراسبورگ - پاری سن ژرمن
در 2 فوریه، به عنوان بخشی از یک چهارم نهایی جام ملت های آفریقا، در آلاسان اوتارا آرنا (آبیجان)، تیم های DR کنگو و گینه به مصاف هم خواهند رفت.

جمهوری دموکراتیک کنگو مقابل گینه
2 فوریه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آفریقا در ورزشگاه Felix Houphouet-Boigny Arena (ابیجان) تیم های ملی نیجریه و آنگولا به مصاف هم خواهند رفت.

نیجریه مقابل آنگولا
در 29 ژانویه، در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا، در ورزشگاه Felix Houphouet-Boigny Arena (ابیجان)، تیم‌های کیپ ورد و موریتانی به مصاف هم خواهند رفت.

کیپ ورد - موریتانی
اتلتیکو مادرید و والنسیا در بیست و دومین دور رقابت‌های لالیگا اسپانیا در 28 ژانویه در ورزشگاه متروپولیتانو آرنا (مادرید) به مصاف هم خواهند رفت.

اتلتیکو - والنسیا
یکشنبه 28 ژانویه، دیدار لیورپول و نورویچ از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آنفیلد رود برگزار خواهد شد.

لیورپول مقابل نوریچ
27 ژانویه در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آفریقا در ورزشگاه Felix Houphouet-Boigny Arena (ابیجان) تیم های ملی نیجریه و کامرون به مصاف هم خواهند رفت.

نیجریه مقابل کامرون
در 27 ژانویه، در چارچوب بیست و دومین دور سری آ ایتالیا، آتالانتا و اودینزه در ورزشگاه اتلتی آتزوری دیتالیا (برگامو) به مصاف هم خواهند رفت.

آتالانتا - اودینزه
در تاریخ 27 ژانویه، در چارچوب بیست و دومین دور لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه المپیکو آرنا (بارسلونا)، بارسلونا و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا مقابل ویارئال
روز جمعه، 26 ژانویه، ورزشگاه تاتنهام هاتسپر میزبان دیدار تاتنهام و منچسترسیتی در مرحله 1/16 نهایی جام حذفی خواهد بود.

تاتنهام مقابل منچسترسیتی
در تاریخ 22 ژانویه در دیدار مرحله بیست و یکم لالیگا اسپانیا در ورزشگاه Nuevo Los Carmenes Arena (گرانادا) تیم های گراناتا و اتلتیکو به مصاف هم خواهند رفت.

گرانادا - اتلتیکو
در بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر اسپانیا، ۲۱ ژانویه در ورزشگاه ال سادار (پامپلونا)، تیم‌های اوساسونا و ختافه به مصاف هم خواهند رفت.

اوساسونا مقابل ختافه
یکشنبه 21 ژانویه، آلیانتس آرنا، میزبان دیدار بایرن و وردربرمن در چارچوب هجدهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن مقابل وردر
روز شنبه 20 ژانویه، دیدار تیم های کلن و بوروسیا دی در چارچوب هجدهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه راین انرژی برگزار می شود.

کلن - بوروسیا دی
در بیست و یکمین دوره سری آ ایتالیا، در تاریخ 20 ژانویه، در ورزشگاه المپیکو آرنا (رم)، تیم‌های رم و ورونا به مصاف هم خواهند رفت.

رم مقابل ورونا
در تاریخ 20 ژانویه، در دیدار دور بیست و یکم سری آ ایتالیا، اودینزه و میلان در ورزشگاه بلوانرژی - استادیوم فریولی (اودینه) به مصاف هم خواهند رفت.

اودینزه مقابل میلان
20 ژانویه در دیدار رفت مرحله بیست و یکم پریمرای اسپانیا دو تیم سلتا و رئال سوسیداد به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی Balaidos Arena (ویگو) برگزار می شود.

سلتا - رئال سوسیداد
روز شنبه 20 ژانویه، دیدار تیم های آر بی لایپزیگ و بایر لورکوزن در چارچوب هجدهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ردبول آرنا برگزار خواهد شد.

RB لایپزیگ vs بایر
در تاریخ 16 ژانویه، در چارچوب بیستمین دور سری آ ایتالیا، در آلیانز آرنا (تورین)، تیم‌های یوونتوس و ساسولو به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس - ساسولو
یکشنبه 14 ژانویه، دیدار منچستریونایتد و تاتنهام در چارچوب بیست و یکمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد.

منچستریونایتد مقابل تاتنهام
در روز 14 ژانویه در دیدار بیستمین دوره رقابتهای لیگ برتر اسپانیا دو تیم کادیز و والنسیا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه Nuevo Mirandilla Arena (کادیز) برگزار خواهد شد.

کادیز مقابل والنسیا
روز شنبه 13 ژانویه، دیدار تیم های آر بی لایپزیگ و آینتراخت فرانکفورت در چارچوب هفدهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ردبول آرنا برگزار خواهد شد.

RB لایپزیگ - اینتراخت
روز شنبه 13 ژانویه، دیدار تیم های نیوکاسل و منچسترسیتی در چارچوب بیست و یکمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه سنت جیمز پارک برگزار می شود.

نیوکاسل - منچستر سیتی
در تاریخ 13 ژانویه در دیدار رفت بیستم لیگ برتر اسپانیا دو تیم لاس پالماس و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه گرن کاناریا (لاس پالماس) برگزار خواهد شد.

لاس پالماس - ویارئال
روز جمعه 12 ژانویه، آلیانتس آرنا میزبان دیدار بایرن و هوفنهایم در چارچوب هفدهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن - هوفنهایم
روز شنبه 13 ژانویه، دیدار آگسبورگ و بایر در چارچوب هفدهمین دوره مسابقات بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه VVK Arena برگزار خواهد شد.

آگزبورگ مقابل بایر
13 ژانویه در دیدار رفت هجدهمین دوره لیگ یک فرانسه، تیم های موناکو و ریمز به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی ورزشگاه لویی دوم آرنا (موناکو) برگزار خواهد شد.

موناکو – ریمز
12 ژانویه در دیدار هجدهمین دوره لیگ یک فرانسه در ورزشگاه ولودروم (مارسی) تیم های مارسی و استراسبورگ به مصاف هم خواهند رفت.

مارسی - استراسبورگ
در روز 7 ژانویه در دیدار رفت نوزدهمین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه المپیکو آرنا (تورین)، تیم های تورینو و ناپولی به مصاف هم خواهند رفت.

تورینو - ناپولی
در روز 7 ژانویه در چارچوب مرحله نوزدهم سری آ ایتالیا دو تیم اودینزه و لاتزیو به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه آبی انرژی - استادیو فریولی (اودینه) برگزار خواهد شد.

اودینزه مقابل لاتزیو
در 7 ژانویه در چارچوب نوزدهمین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه آرچی (سالرنو) تیم های سالرنیتانا و یوونتوس به مصاف هم خواهند رفت.

سالرنیتانا مقابل یوونتوس
در روز 4 ژانویه، در بازی نوزدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا، لاس پالماس و بارسلونا در ورزشگاه گرن کاناریا (لاس پالماس) به مصاف هم خواهند رفت.

لاس پالماس - بارسلونا
در تاریخ 3 ژانویه، در چارچوب نوزدهمین دوره رقابت‌های لالیگا اسپانیا، رئال مادرید و مایورکا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو (مادرید) به مصاف هم خواهند رفت.

رئال مادرید مقابل مایورکا
یکشنبه 31 دسامبر، ورزشگاه تاتنهام هاتسپر میزبان دیدار تاتنهام و بورنموث در چارچوب بیستمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

تاتنهام - بورنموث
در 30 دسامبر، در چارچوب هجدهمین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه فریولی آرنا (اودینه)، تیم‌های اودینزه و بولونیا به مصاف هم خواهند رفت.

اودینزه مقابل بولونیا
2 ژانویه در دیدار رفت نوزدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا دو تیم والنسیا و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی مستایا آرنا (والنسیا) برگزار خواهد شد.

والنسیا - ویارئال
دیدار منچسترسیتی و شفیلد یونایتد روز شنبه 30 دسامبر در چارچوب بیستمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.

منچسترسیتی - شفیلد یونایتد
29 دسامبر در دیدار هجدهمین دوره سری آ ایتالیا، تیم های جنوا و اینتر به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه لوئیجی فراریس آرنا (جنوا) برگزار خواهد شد.

جنوا - اینتر
در تاریخ 29 دسامبر در دیدار هجدهمین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه آرتمیو فرانچی (فلورانس) تیم های فیورنتینا و تورینو به مصاف هم خواهند رفت.

فیورنتینا - تورینو
در چارچوب هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ عربستان، روز سه‌شنبه ۵ آذر در ورزشگاه شهر ورزشی ملک عبدالله جده دیداری بین تیم‌های الاتحاد و النصر برگزار می‌شود.

الاتحاد - النصر
روز سه شنبه 26 دسامبر، دیدار تیم های منچستریونایتد و استون ویلا در چارچوب نوزدهمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می شود.

منچستریونایتد مقابل استون ویلا
روز سه شنبه 26 دسامبر، دیدار تیم های برنلی و لیورپول در چارچوب نوزدهمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه تورف مور برگزار می شود.

برنلی - لیورپول
یکشنبه 24 دسامبر، دیدار تیم های ولورهمپتون و چلسی در چارچوب هجدهمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه مولینوکس برگزار می شود.

ولورهمپتون مقابل چلسی
در 23 دسامبر در دیدار هفدهمین دوره سری آ ایتالیا، اینتر و لچه به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی جوزپه مه آتزا (سن سیرو) آرنا (میلان) برگزار خواهد شد.

اینتر مقابل لچه
شنبه 23 دسامبر، ورزشگاه تاتنهام هاتسپر میزبان دیدار تاتنهام و اورتون در چارچوب هجدهمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

تاتنهام مقابل اورتون
در 22 دسامبر، در چارچوب هفدهمین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه Brianteo (مونزا)، مونزا و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت.

مونزا - فیورنتینا
21 دسامبر در دیدار هجدهمین دوره لالیگا اسپانیا در ورزشگاه نوو میراندیلا آرنا (کادیز) تیم های کادیز و رئال سوسیداد به مصاف هم خواهند رفت.

کادیز - رئال سوسیداد
در تاریخ 20 دسامبر در دیدار هجدهمین دوره رقابت های لالیگا اسپانیا دو تیم بارسلونا و آلمریا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی المپیک آرنا (بارسلونا) برگزار خواهد شد.

بارسلونا مقابل آلمریا
چهارشنبه 20 دسامبر، دیدار ولفسبورگ و بایرن در چارچوب مرحله یک شانزدهم بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه فولکس واگن آرنا برگزار خواهد شد.

ولفسبورگ - بایرن
روز سه شنبه 19 دسامبر، دیدار دو تیم بورسیا دورتموند و ماینتس در چارچوب مرحله یک شانزدهم بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک برگزار می شود.

بروسیا دی - ماینتس
در تاریخ 18 دسامبر در دیدار هفدهمین دوره لالیگا اسپانیا در ورزشگاه مونتیویلی (خیرونا) تیم های خیرونا و آلوز به مصاف هم خواهند رفت.

خیرونا مقابل آلاوس
در تاریخ 17 دسامبر در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم سری آ ایتالیا دو تیم میلان و مونزا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی جوزپه مه آتزا (سن سیرو) آرنا (میلان) برگزار خواهد شد.

میلان - مونزا
روز شنبه 16 دسامبر، دیدار تیم های آر بی لایپزیگ و هوفنهایم در چارچوب پانزدهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ردبول آرنا برگزار خواهد شد.

RB لایپزیگ vs هوفنهایم
دیدار منچسترسیتی و کریستال پالاس روز شنبه 25 آذر در چارچوب هفدهمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.

منچسترسیتی - کریستال پالاس

مصاحبه

رای