رقابت بین پاپ MMA و هنرهای رزمی ترکیبی حرفه ای در حال افزایش است و این علیرغم این واقعیت است که این مناطق به هم مرتبط هستند. زمانی، ماریف پیرایف ارتفاعات میکس فایت را فتح کرد، اما بعداً تصمیم گرفت به بخش پاپ حرکت کند، جایی که محبوبیت بی سابقه ای به دست آورد. با این حال، او همیشه به سمت اهداف بزرگ کشیده می شد، بنابراین بازگشت او به حرفه ای ها با تاخیر مواجه نشد.

نریمان عباسوف مقابل ماریف پیرایف
پیرانا حریف شایسته ای را انتخاب کرد - نریمان عباسوف قهرمان سبک وزن AMC Fight Nights. او تمام تلاش خود را برای ورود به UFC انجام می دهد، اما در حال حاضر باید درگیری با یکی از شخصیت های اصلی تبلیغات YouTube را حل کند. در Fight Nights 112، ورزشکاران در قفس ملاقات خواهند کرد تا بهترین سبک وزن را در کل فضای پس از شوروی پیدا کنند. و کدام یک از آنها شانس بیشتری برای پیروزی دارد - بیایید آن را در پیش بینی دقیق خود بفهمیم.
اولین نماینده مردم تاتار در UFC، رینات فخرت الدینوف، مدتهاست که منتظر فرصتی برای اولین حضور خود در بهترین تبلیغات روی کره زمین است. و اکنون در 5 ژوئن اولین مبارزه خود را زیر پرچم این لیگ انجام خواهد داد که در آن با ورزشکار یونانی، آندریاس میخائیلیدیس که از سال 2020 در UFC بازی می کند، دیدار خواهد کرد.

رینات فخردینوف در مقابل آندریاس میخائیلیدیس
برای فخردینوف این یک ایده آل است. فرصتی برای شروع یک صعود سریع در رتبه بندی ها، زیرا آندریاس چندین تقابل با مخالفان معروف، هم در عرصه MMA روسیه و هم در سازمان های غربی دارد. کدام یک از بچه ها در UFC Vegas 56 عملکرد بهتری خواهند داشت و چنین پیروزی مهمی را می ربایند؟ پاسخ ها در پیش بینی دقیق ما داده خواهد شد.
تقابل بین وزنه‌های سنگین، به‌ویژه زمانی که نوبت به عنوان قهرمان مسابقات می‌رسد، همیشه علاقه واقعی مردم را برانگیخته است. و در 5 ژوئن ، چنین مبارزه ای در انتظار ما است که در آن نمایندگان UFC TOP-10 شرکت خواهند کرد: الکساندر ولکوف و ژایرزینیو روزنستروک. این دو پس از شکست ها وارد قفس خواهند شد، زیرا برای هر دو پیروزی در مبارزه پیش رو بسیار مهم است.

الکساندر ولکوف vs یایرزینیو روزنسترویک
این مبارزه رتبه بندی به طور قطع تبدیل به تزئین UFC Fight Night 207 می شود و با قضاوت بر اساس نقل قول ها، کارشناسان شانس ورزشکاران را تقریباً برابر ارزیابی می کنند. کدام یک از بچه ها می توانند پیروز این عصر شوند و آیا دیداری را در فاصله کامل خواهیم دید: ما با تجزیه و تحلیل دقیق وضعیت فعلی ورزشکاران این موضوع را درک خواهیم کرد.
زنانی که در هنرهای رزمی ترکیبی فعالیت می کنند به ندرت نام خود را در تاریخ این ورزش می نویسند و حتی بیشتر از آن نمی توان آنها را برای مدت طولانی توسط طرفداران به یاد آورد. با این حال، هالی هولم نه تنها توانست یک حرفه عالی برای خود ایجاد کند، بلکه به عنوان اولین دختری که توانست خود روندا روسی را از تاج و تخت خلع کند، برای همیشه در حافظه مردم باقی خواهد ماند.

هالی هولم در مقابل کاتلین ویرا
سال‌ها از آن زمان می‌گذرد، اما «دختر واعظ» همچنان در رتبه‌بندی جایگاه‌های بالایی دارد و در ۲۲ می، او به همراه کاتلین وایرا، هدایت مسابقات UFC Fight Night 206 را بر عهده خواهند داشت. خانم ها سبک های مختلفی را در هشت ضلعی نشان خواهند داد که علاقه به این رویارویی را دوچندان می کند. و مهمتر از آن، برنده ممکن است روی شانس قهرمانی در آینده حساب کند.
ناسازگاری در یک مبارزه، به خصوص زمانی که به دلیل تصادف متوقف می شود، مانند فشار دادن چشم، مبارزان را مجبور می کند تا زمانی را برای انتقام صرف کنند، حتی زمانی که به نظر می رسد برنده آشکار است. در سپتامبر 2019، رایان بادر اولین دفاع از عنوان سنگین وزن خود را انجام داد و تقریباً بلافاصله کنترل مبارزه با چیک کنگو را به دست گرفت. با این حال، کوچکترین بی احتیاطی نشان داده شده در آن مبارزه او را مجبور می کند تا با همان حریف دوباره وارد قفس شود.

رایان بادر مقابل چیک کنگو
در سالگرد Bellator 280، که در شهر زادگاه Cheick در پاریس برگزار می شود، بادر تلاش خواهد کرد تا تنها کمربند خود را از تجاوزات جانبازی که مطمئناً این آخرین فرصت در زندگی حرفه ای او برای صعود به المپوس است، نجات دهد. در 18 اردیبهشت چه اتفاقی خواهد افتاد: آیا نام قهرمان جدیدی را خواهیم شنید یا «دارت» بر تاج و تخت می ماند؟ بیایید قبل از نتیجه گیری، وضعیت را با جزئیات تجزیه و تحلیل کنیم.
در سال 2014، دو شرکت کننده در نمایش واقعی The Ultimate Fighter، رز ناماجوناس و کارلا اسپارزا، به فینال رسیدند، جایی که به آنها فرصت داده شد تا برای جایگاه اولین قهرمان زن وزن نی در تاریخ UFC رقابت کنند. در آن شب، عامل تعیین کننده در دوئل، مبارزه کارلا بود، که راهزن را با یک چوک برهنه عقب تحویل داد و نام خود را در تاریخ ارتقاء ثبت کرد.


این دختران پس از 7 سال فرصت بازی برگشت را پیدا کردند و با نگاهی به مسیری که طی کردند، شکی نیست که هر دو چه از نظر فنی و چه از نظر روحی رشد کرده اند. مخاطبان منتظر یک رویارویی کاملاً جدید هستند که در آن هر شرکت کننده برگه های برنده خود را خواهد داشت. رویداد اصلی UFC 274 چگونه پیش خواهد رفت و چه کسی وزن کمربند قهرمانی را در 8 مه روی کمر خود احساس خواهد کرد - ما سعی خواهیم کرد در پیش بینی خود به این سوال جالب پاسخ دهیم.
یان بلاخوویچ، قهرمان سابق سبک وزن UFC، مدت هاست که با "قدرت لهستانی" خود، همسالان خود را به وحشت انداخته است. با این حال، نسل های مبارز در حال تغییر هستند و اکنون استعدادهای جوان بیشتری وارد اوج می شوند و الکساندر راکیچ قطعا یکی از آنهاست. قبلاً در 15 می ، این مرد باید هشت ضلعی ارتقاء را با با تجربه ترین حریف به اشتراک بگذارد تا تعلق خود را به نخبگان این بخش ثابت کند.

یان بلاخوویچ مقابل الکساندر راکیچ
مدیریت UFC افتخار سرپرستی مسابقات ESPN 36 را به آنها داد، بنابراین مسئولیت زیادی بر دوش ورزشکاران است. سوال قدیمی، تجربه یا جوانی کدام بهتر است؟ نه تنها توسط خود ورزشکاران، بلکه توسط ما نیز باید پاسخ داده شود، زیرا این جلسه وعده می دهد که پرتنش، رقابتی و بدون شک یکی از درخشان ترین در رویداد برنامه ریزی شده باشد.
پس از شکست در مبارزات با چارلز اولیویرا و جاستین گیتجه، مایکل چندلر مجبور شد به طور موقت افکار خود را در مورد رقابت قهرمانی قرار دهد و توجه خود را به افرادی که در رتبه بندی پایین تر از او هستند متمرکز کند. ورزشکاری که همین مسیر را طی کرد و با شکست مقابل قهرمان و رقیب فعلی تونی فرگوسن بهترین راه حل برای او بود.

مایکل چندلر مقابل تونی فرگوسن
ال کوکوی مدت‌هاست که ستاره‌های آسمانی کم دارد، و در UFC 274 آخرین شانس خود را برای پرش به پنج تیم برتر خواهد داشت تا سرپا بماند و تبدیل به تبعیدی از بهترین تبلیغات MMA روی کره زمین نشود. بچه ها قطعا یک نبرد دیدنی را برای ما تدارک می بینند، اما کدام یک از آنها پتانسیل بالایی برای رسیدن به پیروزی دارند، ما به پیش بینی خود نگاه خواهیم کرد.
بخش سبک وزن UFC همیشه مملو از ورزشکاران با استعداد بوده است و حتی پس از جدایی ستارگانی مانند Conor McGregor و Khabib Nurmagomedov، اگرچه داستان با اولی تمام نشده است، اما ما همچنان مجذوب جذاب ترین مبارزات هستیم. قهرمان بعدی برزیل، چارلز اولیویرا، که راهی طولانی را به اوج رسانده است، دومین دفاع از عنوان خود را در برابر جاستین گیتجه در 8 می در مبارزه اصلی در UFC 274 انجام خواهد داد.

چارلز اولیویرا در مقابل جاستین گیتجه
یک بار دیگر شاهد یک برخورد سبک خواهیم بود، جایی که "هایلایت" دیوانه سعی خواهد کرد بومی حیله گر سائوپائولو را با فشار خود خلع سلاح کند. در این مبارزه، با وجود نقل قول ها و نظرات سایر مبارزان، نتیجه می تواند غیرقابل پیش بینی ترین باشد، بنابراین قبل از نتیجه گیری، باید روی تحلیل عمیق و تعادل واقعی قدرت در چنین مبارزه رقابتی تمرکز کنید.
در رویداد اصلی UFC در ESPN در 16 آوریل، طرفداران UFC با رقیب احتمالی کامارو عثمان آشنا خواهند شد. ویسنته لوکه و بلال محمد به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا مشخص شود چه کسی شایسته رقابت در رقابت برای عنوان قهرمانی است و چه کسی باید کمربند را فراموش کند. بلال به دنبال انتقام شکست طولانی مدت از برزیلی است، در حالی که برای لوکه، شکست دادن محمد او را به مبارزه با عثمان نزدیک می کند. ما یک پیش بینی برای شما آماده کرده ایم و مورد علاقه خود را شناسایی کرده ایم.

ویسنته لوکه مقابل بلال محمد
گنادی "GGG" گولووکین افسانه ای قزاقستانی که عناوین IBF / IBO در دسته میان وزن را در اختیار دارد، در 9 آوریل در سایتاما (ژاپن) با یک مبارز محلی، قهرمان سوپر WBA، ریوتا موراتا، مبارزه یونیفیکیشن برگزار خواهد کرد.

گنادی گولووکین مقابل ریوتا موراتا
در ماه مارس سال گذشته، یکی از امیدبخش ترین وزنه های بانتم UFC از ایالات متحده، الجاماین استرلینگ، با اولین قهرمان روسی این دسته، پتر یان، به هشت ضلعی آورده شد. مبارزه فانک مسترا قرار بود سلاح کاملی در برابر یونیورسال از یکاترینبورگ باشد، اما آن مبارزه یک طرفه بود و رقیب چاره‌ای جز پذیرش شکست تلخ نداشت.

الجامین استرلینگ مقابل پتر یان
تنها اکنون، اشتباهی از جانب یان موجی از رویدادها را به راه انداخت که رویارویی غیررقابتی آنها به مورد انتظارترین انتقام سال 2022 تبدیل شد. در UFC 273، به عنوان رویداد اصلی شب، این دو در نهایت به این رویداد خواهند رسید. سرنوشت عنوانی را که به دلیل اعتصاب غیرقانونی زانو، به طور تصادفی به نامزدی نالایق ختم شد، تعیین کنند. چه کسی دسته تا 61 کیلوگرم را در 10 آوریل هدایت می کند؟ تجزیه و تحلیل دقیق و تجزیه و تحلیل واضح به ما در درک این موضوع کمک می کند، بنابراین بیایید شروع کنیم.
سپتامبر گذشته، قهرمان پر وزن UFC، الکس ولکانوفسکی نشان داد که هیچ یک از مدعیان فعلی نمی توانند با او در یک مبارزه رقابت کنند. به همین دلیل، آنها دوباره تصمیم گرفتند او را با مکس هالووی که می توان تنها تاپ معادل استرالیایی نامید، گرد هم آورد. فقط اکنون شرایط به گونه ای پیش رفته است که یک ورزشکار کاملاً متفاوت برای عنوان قهرمانی مبارزه خواهد کرد - چن سونگ جونگ که به لطف سبک مبارزه دیوانه وارش مورد علاقه همه است.

الکس ولکانوفسکی مقابل چن سونگ جونگ
Featherweights قهرمان UFC 273 در جکسونویل خواهد شد و در طی 5 راند قوی ترین نماینده کلاس وزن خود را مشخص خواهد کرد. اصلا تعجب آور نیست که ولکانوفسکی به عنوان یک مورد علاقه جدی شناخته شد، اما دیدار با چنین حریفی در هر صورت چالش بزرگی برای او خواهد بود. و اینکه آیا قهرمان امیدهایی که به او داده شده را توجیه می کند یا چیزی باقی نمی ماند - ما آن را در پیش بینی دقیق خود خواهیم فهمید.
پس از شکست دادن میرکو فیلیپوویچ در سال 2013، الکسی اولینیک پیشنهادی از UFC دریافت کرد و همچنان در آنجا مبارزه می کند و میانگین 2-3 مبارزه در سال دارد. خیلی‌ها بارها او را کنار گذاشته‌اند، اما عمو لیوشا مخالف نظر دیگران است و در UFC در ESPN 33، او دوباره در هشت ضلعی ظاهر می‌شود. در آنجا او با ایلیر لطیفی - یک سبک وزن در گذشته که تصمیم گرفت قدرت خود را در یک مسابقه وزن بی معنی هدر ندهد مبارزه خواهد کرد.

الکسی اولینیک مقابل ایلیر لطیفی
ایلیر نیز موفق به فراموشی شده است و بازی های کم رنگ او در سال های اخیر تماشاگرانی را جذب نمی کند که از این تماشایی خراب شده اند. به همین دلیل است که برای مطابقت با همکار مسن خود، این ورزشکار ممکن است به زودی خود را خارج از ترفیع بیابد. این دو در 6 اسفند سرنوشت خود را در میدان ورزش رقم خواهند زد و با احتساب صحبت های اولینیک در مورد "آتش خاموش" باید انتظار داشت که این نمایش خداحافظی او باشد.
در سال 2019، یک کشتی گیر آزاد با عنوان از روسیه به نام عسکر عسکاروف با UFC قرارداد امضا کرد که تقریباً بلافاصله زیر نظر نخبگان بخش flyweight قرار گرفت. با این حال، این موضوع اصلاً او را آزار نداد و تنها در چند اجرا توانست به صدر جدول رده بندی راه پیدا کند و همه ستاره های فعلی این دسته را مجبور به عقب نشینی کند. و حالا به عنوان بخشی از کارت اصلی UFC در ESPN 33، باید جایگاه مدعی اصلی را با Kai Cara-France تقسیم کند.

عسکر عسکروف مقابل کای کارا فرانسه
این نیوزیلندی به خاطر حق توپی‌اش معروف است و سابقه او نیز شامل نام‌های مهمی است، اگرچه او هنوز از برخی از آنها پایین‌تر بود. در هر صورت، این بچه ها آزمون جدی برای یکدیگر خواهند بود و در 27 مارس، نفر بعدی برای مبارزه با دیوسون فیگوئردو یا براندون مورنو مشخص می شود، بسته به اینکه کدام یک از آنها در آن زمان عنوان قهرمانی را خواهند داشت.
مبارزان بسیاری در UFC وجود دارند که چندین بار قبل از مبارزه برای عنوان قهرمانی در فاصله کوتاهی قرار گرفته اند، اما هر بار قبل از خط پایانی که تلو تلو خوردن شود. بنابراین، کورتیس بلیدز، با توجه به موقعیت شغلی خود، می توان با خیال راحت به همان «خوش شانس ها» نسبت داد. با این حال، ریزور بالای جایگاه را اشغال می کند، بنابراین آینده ای در سنگین وزن دارد.

کرتیس بلیدز در مقابل کریس داوکاس
در UFC در ESPN 33، او مفتخر شد که در رویداد اصلی شب به مصاف کریس داوکاس، بازیکن احتمالی فیلادلفیا شود، که این دومین شانس متوالی او برای راهیابی به پنج نفر برتر است. نقش جذابی که اتفاق می افتد، خواستگاران تصمیم می گیرد که می تواند کشتی گیر بیاورند، بنابراین مبارزه نوید بودن را می دهد. و چه کسی احتمال دارد که از آن به عنوان برنده بیرون بیاید - بیایید به پیش بینی خود نگاه کنید.
زمانی که ورزشکاران روسی به طور گسترده برای تبلیغات غربی ثبت نام کردند، رویارویی بین جنگنده های روسی در خاک آمریکا عادی شد. و در UFC Fight Night 204، یک جفت وزنه‌بردار، شمیل عبدالحیموف و سرگئی پاولوویچ، هشت ضلعی را تقسیم می‌کنند تا جایگاه دهم را در رتبه‌بندی به چالش بکشند، که علیرغم عدم موفقیت‌های اخیر، هنوز در اختیار یک اهل داغستان است.

شمیل عبدالحیموف در مقابل سرگئی پاولوویچ
برای پاولوویچ، این یک فرصت واقعی برای تبدیل شدن به برتر است، با عبور از یک حریف قدیمی، اما این مبارزه برای او آسان نخواهد بود. Abrek با وجود قدمتش، هنوز هم باروت کافی برای رقابت در سطح نسبتاً بالایی دارد. بنابراین، قبل از تعیین برنده بالقوه در این مبارزه، تجزیه و تحلیل دقیقی انجام خواهیم داد.
نیکیتا کریلوف، سبک وزن اوکراینی، فراز و نشیب های زیادی را در دوران حرفه ای طولانی خود تجربه کرده است. او دو بار به UFC بازگشت و بارها و بارها رقابت پذیری خود را ثابت کرد. او که بار دیگر در TOP-10 جا افتاده است، مبارزه بسیار سختی با حریف ناراحت کننده، اسکاتلندی پل کریگ، خواهد داشت.

نیکیتا کریلوف در مقابل پل کریگ
کریگ با خلق و خوی داغ خود متمایز است - او هرگز دعواها را حتی در صورت شکست با تصمیمات داوری به پایان نمی رساند و مهارت های او در زمین برای بسیاری از بچه ها از بخش تا 93 کیلوگرم مشکلاتی ایجاد کرد. رویارویی کلاسیک بین یک گراپلر و یک کاراته کا مطمئناً تماشای جذابی را به تماشاگران ارائه می دهد و ما نیز به نوبه خود در این جفت کسی را که به احتمال زیاد در UFC Fight Night 204 پیروز ظاهر می شود، مشخص می کنیم.
ماگومد آنکالایف کشتی گیر داغستانی در رشته MMA روسیه به خوبی خود را نشان داد و اکنون در حال فتح غرب است و به مبارزه قهرمانی نزدیک و نزدیکتر می شود. مانع بعدی، کاملاً ممکن است که آخرین مورد در راه او، مدعی سابق کمربند از برزیل - تیاگو سانتوس باشد. او سختی های زیادی را هم پشت سر گذاشت و به همین دلیل قطعا حریفی جدی برای ورزشکار ما خواهد شد.

ماگومد آنکالایف مقابل تیاگو سانتوس
رویارویی آنها توسط UFC Fight Night 203 عنوان خواهد شد و برنده قطعاً می تواند به عنوان یک مدعی به حقوق خود دست پیدا کند. ما به نوبه خود تجزیه و تحلیل خواهیم کرد که چه کسی شانس بیشتری برای پیروزی در این مبارزه دارد و صرفاً از حقایق خشک و تجزیه و تحلیل دقیق هر شرکت کننده شروع می شود.
سلسله نورماگومدوف با گام های مطمئن به تصرف لیگ برتر غرب ادامه می دهد و بهترین مبارزان خود را به آنجا می فرستد. عمر نورماگومدوف کمی بیش از یک سال پیش اولین بازی خود را در UFC انجام داد و در این مرحله از دوران حرفه ای خود با کسب عناوین زیادی در رشته های مختلف ورزشی شکستی را ندیده است. این بار، او توسط یک حریف شایسته انتخاب شد - برایان کلهر، که بیش از سه دوجین مبارزه پشت سر خود دارد.

عمر نورماگومدوف مقابل برایان کلهر
بچه ها به عنوان بخشی از کارت مقدماتی UFC 272 ملاقات خواهند کرد و برای هر یک از آنها این فرصتی ایده آل برای ابراز وجود است: عمر یک کهنه کار با سابقه خوب را در قفس شکست خواهد داد و برایان حریف را بدون باخت شکست خواهد داد. ، و حتی با یک نام بزرگ. علیرغم اینکه این آمریکایی یک ضعیف بزرگ است، تا کنون همتای جوان او با مخالفتی در چنین سطحی مواجه نشده است، بنابراین می توان انتظار یک رویارویی بسیار سرگرم کننده را داشت که برای یکی از شرکت کنندگان آن آسان نخواهد بود.
در تاریخ هنرهای رزمی مختلط، موارد زیادی وجود داشت که دو دوست در قفس با هم ملاقات کردند و با وجود نگرش خوب نسبت به یکدیگر، دعواهای عالی انجام دادند. اما مورد کلبی کاوینگتون و خورخه ماسویدال جالب‌تر است - آنها سال‌ها با هم دوست بوده‌اند، آموزش دیده‌اند، سرپناه و غذای مشترکی با هم دارند، اما اکنون آماده‌اند همدیگر را از هم جدا کنند، که در واقع این کار را انجام خواهند داد. مبارزه اصلی UFC 272.

کلبی کاوینگتون مقابل خورخه ماسویدال
این دو عملکرد خود را به روش های کاملاً متفاوتی هدایت می کنند، اما هر کدام از آنها برای هر نماینده ای از دسته متوسط ​​​​وزن وزن بسیار خطرناک است. با توجه به این عوامل، یک دوئل باورنکردنی در انتظار هواداران و مردم عادی است که به احتمال زیاد، درگیری آنها که چندین سال است ادامه دارد، برای همیشه بسته خواهد شد.
به معنای واقعی کلمه 5 سال پیش ، آندری کورشکف در سراسر جهان درخشید ، در مقام قهرمان دومین لیگ مهم MMA جهان قرار گرفت و بهترین مخالفان آن زمان را مرتب کرد. با این حال، اکنون همه چیز بسیار تغییر کرده است، و حتی به جایی رسیده است که اسپارتی تلاش می کند تا کار خود را در بلاتور از سر بگیرد و در آنجا با حریفانی که کمتر شناخته شده اند، مانند چانسی رنکانتری، روبرو می شود، اگرچه او قبلاً در بهترین لیگ های جهان مبارزه کرده است. جهان

آندری کورشکوف مقابل چنسی رنکانتری
تعویض ناگهانی حریف در آستانه مبارزه، احتمالاً به دست مبارز ما خواهد بود. از این گذشته، محمد برخاموف در کار در زمین مجهزتر و پیشرفته تر به نظر می رسید. با این حال، چنسی نیز شایسته توجه است، زیرا آنها فقط وارد UFC نمی شوند و او در آنجا خود را بسیار شایسته نشان داد. بنابراین کورشکوف باید سخت کار کند تا چهره خود را از دست ندهد.
تقریبا 20 سال پیش، گگارد موساسی، اهل یک خانواده ارمنی، برای اولین بار پا به رینگ حرفه ای گذاشت و سفر طولانی خود را در هنرهای رزمی ترکیبی آغاز کرد. و علیرغم گذشت دو دهه، Dreamcatcher همچنان در صدر قرار دارد و با کسانی که همین چند سال پیش وارد این ورزش شده اند سروکار دارد.

گگارد موسسی مقابل آستین وندرفورد
در Bellator 275، موساشی از عنوان خود در وزن میانی در برابر آستین وندرفورد شکست ناپذیر دفاع خواهد کرد. ملاقات آنها در یک رویداد خارج از خانه در ایرلند برگزار می شود، جایی که یک بار دیگر اختلاف دیرینه حل خواهد شد: چه چیزی وزن بیشتری دارد، جوانی یا تجربه؟ پاسخ این موضوع را خود مبارزه خواهد داد، اما چه کسی شانس بیشتری برای پیروزی در این شب دارد، در پیش بینی خود خواهیم گفت.
هیل و واکر مسیر تقریباً مشابهی را در هنرهای رزمی ترکیبی طی کردند، اگرچه پیشینه آنها کاملاً متفاوت است. هر دو در لیگ های منطقه ای قهرمان شدند، سپس به سری دانا وایت چلنجر آمدند و با کسب پیروزی های درخشان، وارد فهرست UFC شدند. اکنون، matchmakers آنها را در رویداد اصلی مسابقات UFC Fight Night 201 گرد هم آورده اند، جایی که رئیس اصلی ده تیم برتر این بخش مشخص می شود.

جمال هیل در مقابل جانی واکر
جانی، انگار روی چرخ و فلک، یا خیلی بلند بلند می شود، سپس به شدت به زمین می افتد، ناک اوت های کوبنده می دهد و به خاطر سهل انگاری خودش به داخل آنها می رود. در برابر این پس زمینه، این سوال مطرح می شود: کدام یک از بچه ها در رویارویی آینده پیروز می شوند؟ با قضاوت بر اساس نقل قول های شرط بندی ها، تمام کننده برزیلی مدت هاست که از حساب ها خارج شده است، اما در مورد او، اطمینان از نتیجه خاصی بسیار دشوار است.
اسلام ماخاچف سبک وزن روسی که 7 سال پیش به UFC آمد، بلافاصله به عنوان تاپ آینده و "وارث" خبیب نورماگومدوف در نظر گرفته شد. اما، قبل از نزدیک شدن به مبارزه نامزدها، او باید از پیچ و خم کامل رقبا عبور می کرد و لحظه ای فرا رسید که او باید قدم ماقبل آخر را در راه رسیدن به قله بردارد.

اسلام ماخاچف مقابل بنیل داریوش
او به عنوان رقیب، رتبه سوم را به نام بنیل داریوش به دست آورد که او نیز راهی پرخار را پشت سر گذاشت و کمتر از همتای خود آرزوی طلای آرزو را دارد. آنها مفتخرند که عنوان UFC Fight Night 202 را عنوان کنند، و در 27 فوریه، این دو در هشت ضلعی بهترین تبلیغات جهان به مصاف هم می روند تا مشخص شود که چه کسی برنده جفت چارلز اولیویرا-جاستین گتهجه خواهد بود.
هنگامی که خواستگاران دو ناک اوت را در هشت ضلعی با هم به ارمغان می آورند، مخاطب از آنها انتظار یک رویارویی روشن و مهمتر از همه پویا را دارد که در آن یکی از شرکت کنندگان قطعاً ناک اوت می شود. و دریک لوئیس، همراه با تای تویواسا، از هر فرصتی برخوردارند تا در یک مبارزه سنگین وزن، یک ناک اوت خشمگین مورد انتظار را به طرفداران بدهند.

جرثقیل لوییس در مقابل تای تویواسا
این دو در دومین مبارزه بزرگ در UFC 271 شرکت خواهند کرد و در حال حاضر پتانسیل این را دارند که نامزد بهترین مبارزه یا اجرای شب شوند. دریک سوخته و حیله گر در برابر تای جوان و انفجاری - چیزی خواهد بود. ما، با مقایسه تمام داده های موجود در مورد بچه ها، مشخص خواهیم کرد که کدام یک از آنها شانس بیشتری برای برنده شدن در این شب دارد.
در پاییز سال 2019، میلیون ها بیننده در سراسر کره زمین چشمان خود را به نمایشگرها معطوف کردند و یکی از جذاب ترین مسابقات را در بخش میان وزن UFC تماشا کردند. عصر همان روز، اسرائیل آدسانیا قهرمان موقت برای کمربند پادشاه بلامنازع وزن 84 کیلوگرم رابرت ویتاکر آمد و به شیوه ای مسلط استرالیایی را در هم کوبید و او را در دور دوم زمین گذاشت.

اسرائیل آدسانیا مقابل رابرت ویتاکر
پس از تقریباً دو سال و نیم، آنها برای دومین بار در هشت ضلعی ملاقات خواهند کرد تا به تقابل خود پایان دهند یا یکی از بهترین سه گانه های تاریخ لیگ میانی را آغاز کنند. این زوج در شب 13 فوریه، UFC 271 را عنوان خواهند کرد. ما با استفاده از زبان حقایق، پیش بینی خواهیم کرد که کدام یک از بچه ها در حال حاضر بیشتر در مبارزه آینده پیروز می شوند.

قزاقستان به خاطر ورزشکارانش مشهور است که توانستند ثابت کنند بوکس آنها را می توان با خیال راحت با بهترین مدارس رزمی با شهرت جهانی برابری کرد. به تدریج ورزشکارانی از این استاد کشور هنرهای رزمی مخلوط کردند و شوکت رحمانوف یکی از معدود افرادی شد که توانست به لیگ های بزرگ راه پیدا کند و همچنین تنها کسی بود که بدون حتی یک شکست در حرفه خود این کار را انجام داد.

شوکت رحمانوف مقابل کارلستون هریس
در سالگرد UFC Fight Night 200، او با یک رقیب سرسخت روبرو خواهد شد - کارلستون هریس، که در یک رگه پیروزی چشمگیر است و حریفان خود را با قدرت ناک اوت جدی تهدید می کند. برای "Nomad" این یک شانس واقعی برای نزدیک شدن به قله آرزوی بخش است و اینکه آیا او قادر به انجام آن خواهد بود - بیایید آن را در پیش بینی خود بفهمیم.
پس از ترک UFC در سال 2016، رایان بادر به معنای واقعی کلمه دوباره متولد شد و توانست به ارتفاعات بی سابقه ای در Bellator برسد و در آنجا قهرمان دوگانه شود. با این حال، زمان می گذرد و استعدادهای جوان ثابت نمی مانند، زیرا در حال حاضر، در اوج زمانی امیدوار کننده، افراد کمی باور می کنند. در Bellator 273، او آخرین فرصت را برای اثبات شایستگی خود به عنوان یک قهرمان سنگین وزن خواهد داشت.

والنتین مولداوسکی در مقابل رایان بادر
در مخالفت با او، والنتین مولداوسکی را که اکنون صاحب منطقه زمانی است، انتخاب کردند. و بیهوده نیست، اسکات کاکر، رئیس تبلیغات، این نبرد را رقابت بین یک گاو نر و یک ماتادور نامید، زیرا با وجود برتری قابل توجه روس در ضرایب، همان گاو (بادر) همیشه این شانس را خواهد داشت که پیروزی. ما به نوبه خود از شما دعوت می کنیم که این سؤال را درک کنید: چه کسی و دقیقاً چگونه در 30 ژانویه پیروز خواهد شد و پس از آن آنها این فرصت را خواهند داشت که وزن سنگین Bellator را رهبری کنند؟
بنسون هندرسون پس از سال‌ها فعالیت موفق در UFC شروع به از دست دادن زمین کرد و کمتر کسی می‌توانست تصور کند که پس از ترک لیگ‌های بزرگ، بیش از ده بار وارد قفس Bellator شود. بهترین سال های آمریکایی بسیار عقب مانده است و در پایان سفر جنگی او با یک هیولای واقعی - اسلام ممدوف - به چالش کشیده شد.

بنسون هندرسون مقابل اسلام ممدوف
این مبارزه در رویداد اصلی Bellator 273 برگزار می شود و به احتمال زیاد این ران آخرین مورد برای بنسون در صورت شکست خواهد بود. برای یک ورزشکار داغستانی، دیدار با چنین حریف برجسته بلیطی برای آینده ای موفق است، بنابراین هر دو چیزی برای از دست دادن دارند. چه کسی در این مبارزه پیروز می شود و آیا ارزش تکیه بر شانس هایی را دارد که برای هندرسون ناامید کننده است - بیایید به پیش بینی خود نگاه کنیم.
تا چند سال پیش، جک هرمانسون به عنوان یکی از تهدیدهای اصلی اسرائیل آدسانیا شناخته می شد. و همه اینها به این دلیل است که مبارزه سوئدی حتی برای باتجربه ترین مبارزان دسته میانی UFC مشکلات واقعی ایجاد کرد. حالا «جوکر» نقاط ضعف خود را برملا کرده و مجبور است در وزن 84 کیلوگرم خارج از جمع پنج نفر اول رقابت کند.

جک هرمانسون مقابل شان استریکلند
در مبارزه اصلی در UFC Fight Night 200، او با شان استریکلند جوان و جاه طلب روبرو می شود که در یک برد خوب به سر می برد و آماده است تا به همتای خود درس بوکس بدهد. ورزشکاران همه کاره هستند و آماده نشان دادن بالاترین مهارت ها در تمام طبقات هستند، بنابراین مخاطبان منتظر یک بازی شطرنج واقعی در هشت ضلعی خواهند بود. ما تعیین خواهیم کرد که کدام یک از این هیولاها در نبرد پیش رو بیشتر برنده می شوند.

مصاحبه

رای