در 2 دسامبر، لوکوموتیو-کوبان در کراسنودار میزبان یونیکس کازان در مسابقه قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد برای فصل 2023/24 خواهد بود. این دیدار در زمین مجموعه ورزشی سبد سالن برگزار می شود.

لوکوموتیو کوبان مقابل یونیکس
در 27 نوامبر مسکو رونا در دربی جدید دو پایتخت در لیگ VTB یونایتد به مصاف زنیت سن پترزبورگ خواهد رفت. این دیدار در زمین بسکتبال کاخ ورزش دینامو در شهر اصلی روسیه برگزار خواهد شد.

رونا مقابل زنیت
در 23 نوامبر، یونیکس در کازان با پایتخت زسکا بازی خواهد کرد. این مسابقه در زمین ورزشگاه بسکت هال در شهر اصلی تاتارستان برگزار خواهد شد. این نبرد به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB United 2023/24 برگزار می شود.

یونیکس مقابل زسکا
لوکوموتیو-کوبان در تاریخ 22 نوامبر در کراسنودار میزبان رونا پایتخت خواهد بود. این بازی در زمین ورزشگاه بسکت هال برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو کوبان مقابل رونا
رونا و زسکا روابط بسکتبال خود را در تاریخ 18 نوامبر در بازی فصل عادی لیگ VTB یونایتد برای فصل 2023/24 تنظیم خواهند کرد. دربی مسکو در کف پارکت کاخ ورزش دینامو در کریلاتسکویه برگزار خواهد شد.

رونا مقابل زسکا
Pari NN و MBA در 17 نوامبر 2023 در یکی از مسابقات فصل عادی لیگ یونایتد VTB 2023/24 قوی ترین ها را مشخص خواهند کرد. این بازی به میزبانی زمین بسکتبال ورزشگاه ناگورنی آرنا در نیژنی نووگورود برگزار می شود.

Pari NN در مقابل MBA
رئال مادرید در تاریخ 16 نوامبر 2023 به مصاف موناکو خواهد رفت که در زیر طاق های ورزشگاه ویزنیک سنتر برگزار خواهد شد. این دیدار مرکزی نهمین دوره بسکتبال یورولیگ 2023/24 است.

رئال مادرید مقابل موناکو
پاناتینایکوس و زالگیریس در روز 15 نوامبر در هشتمین دوره از فصل عادی یورولیگ فصل 2023/24 به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در زمین بسکتبال سالن سرپوشیده المپیک آتن برگزار می شود.

پاناتینایکوس مقابل زالگیریس
والنسیا در 14 نوامبر 2023 با رئال مادرید بازی خواهد کرد. این اولین بازی دور اول فصل 2023/24 یورولیگ است. این نبرد در زیر گنبد میدان فونت د سنت لوئیس برگزار خواهد شد.

والنسیا - رئال مادرید
UNICS و Runa در تاریخ 9 نوامبر در بازی دور اصلی لیگ VTB United لیگ 2023/24 به مصاف هم خواهند رفت. این نبرد در زمین ورزشگاه بسکت هال در کازان برگزار می شود.

UNICS در مقابل Runa
زمین پارکت MTC Arena در کراسنودار میزبان مسابقه قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 در تاریخ 4 نوامبر است که در آن لوکوموتیو-کوبان و پاری NN قدرت یکدیگر را محک خواهند زد.

لوکوموتیو-کوبان مقابل پاری ان ان
در 23 اکتبر، MBA و Runa روابط بسکتبال خود را در دربی پایتخت، که به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 برگزار می شود، مرتب می کنند. این بازی در ورزشگاه Krylatskoye Arena مسکو برگزار خواهد شد.

MBA در مقابل رونا
در 19 اکتبر، یونیکس در کازان میزبان اورالماش از یکاترینبورگ خواهد بود. این مسابقه از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB 2023/24 است. این بازی در زیر گنبد ورزشگاه باسکل هال برگزار خواهد شد.

یونیکس مقابل اورالماش
در 17 اکتبر، زنیت در سن پترزبورگ میزبان IBA پایتخت به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 خواهد بود. این دیدار در زمین پارکت مجموعه ورزشی سیبور آرنا برگزار می شود.

زنیت مقابل MBA
دو تیم المپیاکوس و بارسلونا در دور دوم فصل جدید بسکتبال یورولیگ به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در تاریخ 13 اکتبر در زمین دوستی و صلح آرنا در شهر پیرئوس برگزار می شود.

المپیاکوس - بارسلونا
دیدار دو تیم آنادولو افس و رئال مادرید در 12 اکتبر برنامه دور دوم بسکتبال یورولیگ 2023/24 را افتتاح خواهد کرد. این دیدار در زمین ورزشگاه Sinan Erdem House در استانبول برگزار خواهد شد.

آنادولو افس - رئال مادرید
لوکوموتیو-کوبان در 5 اکتبر به عنوان بخشی از فصل عادی لیگ یونایتد VTB 2023/24 میزبان پارما خواهد بود. زیر گنبد ورزشگاه بسکت هال در کراسنودار برگزار می شود.

لوکوموتیو کوبان مقابل پارما
دو تیم زنیت و اورالماش در فصل جدید لیگ بسکتبال VTB یونایتد دیداری مشترک را از دوم اکتبر آغاز خواهند کرد. این دیدار در سن پترزبورگ برگزار خواهد شد. میزبانی آن مجموعه ورزشی سیبور آرنا خواهد بود.

زنیت - اورالماش
در تاریخ 1 اکتبر، Runa با Avtodor در مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB United 2023/24 بازی خواهد کرد. این بازی ابتدایی تیم ها در این فصل است. رونا اولین بازی خود را در این مسابقات انجام خواهد داد. این بازی در زمین مجموعه ورزشی دینامو در مسکو برگزار خواهد شد.

رونا در مقابل اتودور
MBA و فنرباغچه سوپرجام لیگ VTB یونایتد 2023 را در 21 سپتامبر با یک بازی رو در رو افتتاح خواهند کرد. این بازی در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی VTB Arena در پایتخت روسیه برگزار خواهد شد.

MBA مقابل فنرباغچه
بیست و سومین دوره جام جهانی بسکتبال روز 10 سپتامبر با دیدار آلمان و صربستان به پایان می رسد. برنده مسابقات در این مسابقه مشخص خواهد شد. این بازی در مال آو آسیا آرنا در شهر پسای فیلیپین برگزار خواهد شد.

آلمان مقابل صربستان
در تاریخ 10 سپتامبر، تیم‌های ملی آمریکا و کانادا در فینال تسلی بخش جام جهانی بسکتبال 2023 به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به میزبانی مال آو آسیا آرنا (پاسای) برگزار می شود.

آمریکا مقابل کانادا
از 8 سپتامبر، دیدار نیمه نهایی جام جهانی 23 بین تیم های آمریکا و آلمان آغاز می شود. این بازی در زمین مجموعه ورزشی «مال آو آسیا آرنا» (پسای) برگزار می شود.

آمریکا مقابل آلمان
در تاریخ 15 شهریور ماه در پارکت مرکز ورزشی مال آو آسیا آرنا در شهر پاسای، مسابقه یک چهارم نهایی بسکتبال قهرمانی جهان برگزار می شود که کانادایی ها و اسلوونیایی ها برای کسب بلیت 1/2 به مصاف هم می روند.

کانادا مقابل اسلوونی
در تاریخ 5 سپتامبر، دیدار یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی کره زمین آغاز می شود که در آن تیم های ایتالیا و آمریکا رابطه خود را مشخص می کنند. این نبرد در مال آف آسیا آرنا در پاسای برگزار خواهد شد.

ایتالیا مقابل آمریکا
تیم‌های بسکتبال لیتوانی و صربستان در مرحله یک چهارم نهایی بیست و سومین دوره مسابقات جام جهانی بسکتبال، پنجم شهریورماه به مصاف هم خواهند رفت. میزبان پارکت مجموعه ورزشی سرپوشیده "مال آو آسیا آرنا" در شهر پسای خواهد بود.

لیتوانی مقابل صربستان
در یکی از بازی های مرحله گروهی جام جهانی 23 بسکتبال، اسپانیا سوم شهریور به مصاف کانادا می رود. این دیدار زیر گنبد مجموعه ورزشی اندونزی آرنا در شهر جاکارتا برگزار می شود.

اسپانیا مقابل کانادا
لیتوانی و مونته نگرو به عنوان بخشی از مرحله نهایی مرحله مقدماتی جام جهانی 23 در تاریخ 29 اوت به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقات در محل مرکز خرید آسیا آرنا (Pasay) برگزار خواهد شد.

لیتوانی مقابل مونته نگرو
استرالیا و آلمان 27 آگوست در دور دوم مرحله گروهی مسابقات جهانی فیبا به مصاف هم خواهند رفت. میزبانی آن در کف پارکت ورزشگاه اوکیناوا آرنا خواهد بود.

استرالیا مقابل آلمان
تیم های ملی چین و صربستان در تاریخ 26 آگوست اولین دیدار خود در جام جهانی بسکتبال 2023 را برگزار خواهند کرد. نبرد تیم ها به عنوان بخشی از مرحله مقدماتی در گروه B برگزار می شود. این دیدار به میزبانی آرنا اسمارت آرانتا کولیسئوم در مانیل برگزار می شود.

چین مقابل صربستان
کانادا و فرانسه سفر خود را در جام جهانی بسکتبال 2023 با یک دیدار رو در رو از 25 آگوست آغاز خواهند کرد. این دیدار در زمین مجموعه ورزشی "اندونزی آرنا" در شهر جاکارتا برگزار می شود.

کانادا مقابل فرانسه
دنور ناگتس در تاریخ 13 ژوئن در بازی پنجم فینال NBA 2022/23 به مصاف میامی هیت خواهد رفت. این مبارزه در مجموعه ورزشی بال آرنا برگزار می شود. ناگتس با نتیجه 3 بر 1 در این سری پیش افتاد.

دنور ناگتس مقابل میامی هیت
در 8 ژوئن، Kaseyya Center Arena میزبان سومین مسابقه سری فینال NBA 2022/23 بین میامی هیت و دنور ناگتس خواهد بود. نتیجه رویارویی دو تیم 1 بر 1 است.

میامی هیت مقابل دنور ناگتس
دنور ناگتس و میامی هیت دومین دیدار خود در فینال NBA 2022/23 را در تاریخ 5 ژوئن برگزار می کنند. در زمین مجموعه ورزشی بال آرنا برگزار می شود.

دنور ناگتس - میامی هیت
در 2 ژوئن، دنور ناگتس و میامی هیت اولین مسابقه خود در فینال NBA 2022/23 را برگزار خواهند کرد. این دیدار به میزبانی پارکت مجموعه ورزشی بال آرنا برگزار می شود.

دنور ناگتس - میامی هیت
موناکو و بارسلونا در تاریخ 21 می در جدال برای کسب مقام سوم یورولیگ 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه زالگیریس در شهر کاوناس (لیتوانی) برگزار خواهد شد.

موناکو - بارسلونا
المپیاکوس یونان در تاریخ 19 می به عنوان بخشی از فینال چهار یورولیگ 2022/23 با موناکو بازی خواهد کرد. این بازی در زمین ورزشگاه زالگیریس آرنا در شهر کاوناس (لیتوانی) برگزار خواهد شد.

المپیاکوس - موناکو
در تاریخ 19 می، بارسلونا کاتالان و رئال مادرید در فینال چهار یورولیگ مجمع کنونی به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در کاوناس (لیتوانی) برگزار خواهد شد. او توسط پارکت مجموعه ورزشی زالگیریس پذیرفته می شود.

بارسلونا و رئال مادرید
یونیکس در تاریخ 16 می در زمین ورزشگاه بسکت هال پایتخت تاتارستان میزبان لوکوموتیو کوبان خواهد بود. این پنجمین بازی از رویارویی این باشگاه ها در فینال لیگ VTB یونایتد 2022/23 است. امتیاز سری فعلی 3 بر 1 به سود کازان است.

یونیکس مقابل لوکوموتیو کوبان
لوکوموتیو کوبان و یونیکس در تاریخ 13 می برای چهارمین بار به عنوان بخشی از فینال لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در کراسنودار برگزار می شود. او توسط سالن بسکت هال میزبانی خواهد شد.

لوکوموتیو کوبان vs یونیکس
در 11 می، سومین بازی از سری نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 برگزار می شود که در آن لوکوموتیو کوبان و UNICS همه چیز را حل می کنند. این بازی در کراسنودار برگزار می شود. او توسط سالن بسکت هال میزبانی خواهد شد. این سری با نتیجه یک بر یک به جنوب روسیه رفت.

لوکوموتیو کوبان vs یونیکس
زنیت و زسکا برای سومین بار در تاریخ 10 می به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا در رقابت برای کسب برنز لیگ VTB یونایتد فصل 2022/23 به نتیجه برسند. امتیاز در سری تا چهار پیروزی 1:1 است. این بازی در سن پترزبورگ برگزار می شود. میزبان مجموعه ورزشی سیبور آرنا خواهد بود.

زنیت مقابل زسکا
یونیکس در 8 می در دومین دیدار فینال لیگ یونایتد VTB 2022/23 به مصاف لوکوموتیو کوبان خواهد رفت. این بازی در زمین ورزشگاه بسکت هال شهر کازان برگزار می شود. اولین دیدار این مجموعه با «لوکوموتیوها» باقی ماند.

یونیکس مقابل لوکوموتیو کوبان
یونیکس و لوکوموتیو کوبان در تاریخ 6 می مبارزه برای قهرمانی در لیگ یونایتد VTB 2022/23 را آغاز خواهند کرد. این بازی در کازان در سایت ورزشگاه بسکت هال برگزار خواهد شد.

یونیکس مقابل لوکوموتیو کوبان
در تاریخ 5 می، پارکت مجموعه ورزشی مگاسپورت آرنا در پایتخت روسیه میزبان اولین مسابقه این سری برای مدال های برنز لیگ VTB یونایتد 2022/23 بین زسکا مسکو و زنیت سن پترزبورگ خواهد بود.

زسکا مقابل زنیت
آرنا "سالن سبد" در کازان میزبان هفتمین مسابقه از سری نیمه نهایی بین تیم های محلی UNICS و زنیت از سن پترزبورگ خواهد بود. این بازی در تاریخ دوم اردیبهشت برگزار می شود. امتیاز در سری تا چهار پیروزی 3 بر 3 است.

یونیکس مقابل زنیت
زسکا در اولین روز از آخرین ماه بهار میزبان لوکوموتیو کوبان در دیدار سرنوشت ساز سری نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 خواهد بود. این بازی در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی چند منظوره Megasport Arena در مسکو برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل لوکوموتیو کوبان
در 25 آوریل، ورزشگاه مگاسپورت آرنا در مسکو میزبان پنجمین بازی سری نیمه نهایی لیگ یونایتد 2022/23 بین زسکا و لوکوموتیو کوبان خواهد بود. امتیاز این سری 2 بر 2 است.

زسکا مقابل لوکوموتیو کوبان
زنیت از سن پترزبورگ و یونیکس کازان برای سومین بار در 21 آوریل با یکدیگر دیدار خواهند کرد تا روابط ورزشی خود را در نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 مرتب کنند. میزبانی آن مجموعه ورزشی سیبور آرنا خواهد بود. امتیاز این سری 2 بر 0 به سود بسکتبالیست های تاتارستان است.

زنیت مقابل یونیکس
در تاریخ 20 آوریل، در کراسنودار، لوکوموتیو کوبان در سومین بازی نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان زسکا مسکو خواهد بود. این بازی در ورزشگاه بسکت هال آرنا برگزار خواهد شد. امتیاز این سری 1:1 است.

لوکوموتیو کوبان - زسکا مسکو
در 18 آوریل، کازان میزبان دومین دیدار نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 بین UNICS محلی و زنیت از سن پترزبورگ خواهد بود. او توسط سالن بسکت هال میزبانی خواهد شد. امتیاز در سری تا چهار پیروزی یک بر صفر به سود تیم تاتارستان است.

یونیکس مقابل زنیت
زسکا مسکو روز 15 آوریل در اولین بازی از سری نیمه نهایی لیگ یونایتد VTB 2022/23 میزبان لوکوموتیو کوبان خواهد بود. این بازی در مسکو و در سایت مجموعه ورزشی مگاسپورت آرنا برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل لوکوموتیو کوبان
در تاریخ 6 آوریل، پارما و یونیکس سومین بازی خود را در مرحله یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 برگزار خواهند کرد. امتیاز در سری تا سه پیروزی 2 بر 0 به سود کازان است. این بازی در شهر پرم در زمین بسکتبال ورزشگاه USK Molot آرنا برگزار خواهد شد.

پارما مقابل یونیکس
MBA در تاریخ 6 آوریل در سومین بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 با زنیت بازی خواهد کرد. امتیاز این سری 1:1 است. این بازی به میزبانی ورزشگاه بسکت هال پایتخت برگزار می شود.

MBA در مقابل زنیت
در تاریخ 5 آوریل، در کراسنودار، لوکوموتیو کوبان محلی در سومین بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان نیژنی نووگورود خواهد بود. بازی در زیر طاق های سالن بسکت هال برگزار خواهد شد. امتیاز این سری 2 بر 0 به نفع "راه آهن" است.

لوکوموتیو کوبان - نیژنی نووگورود
در 5 آوریل، اوتودور و زسکا در سومین بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این سری با نتیجه 2 بر 0 به سود مسکویی ها به ساراتوف می رود. این بازی در زمین مجموعه ورزشی "کریستال" برگزار می شود. اشتباه در این جلسه برای صاحبان پارکت به منزله سقوط خواهد بود.

اوتودور ساراتوف مقابل زسکا مسکو
زنیت در سن پترزبورگ میزبان مسابقات MBA در زمین مجموعه ورزشی سیبور آرنا خواهد بود. این بازی در تاریخ 1 آوریل برگزار خواهد شد. این دیدار آغازین تیم های مرحله یک چهارم نهایی تا سه نتیجه مثبت است.

زنیت مقابل MBA
در 31 مارس، سری یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 بین نیژنی نووگورود و کوبان لوکوموتیو آغاز می شود. این دیدار به میزبانی مجموعه ورزشی ناگورنی در نیژنی نووگورود برگزار می شود. این سالن می تواند بیش از 5500 تماشاگر را در خود جای دهد.

نیژنی نووگورود مقابل لوکوموتیو کوبان
زنیت در 26 مارس با UNICS در سن پترزبورگ بازی خواهد کرد. این بازی نهایی برای تیم های حاضر در مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 است. نمونه ای از یک بازی مجموعه ورزشی Sibur Arena است.

زنیت مقابل یونیکس
در 25 مارس، نیژنی نووگورود میزبان IBA به عنوان بخشی از دور نهایی مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 خواهد بود. این دیدار در زمین ورزشگاه ناگورنی آرنا برگزار خواهد شد.

نیژنی نووگورود مقابل MBA
در 22 مارس، مجموعه ورزشی Megasport Arena در مسکو میزبان مسابقه بین زسکا محلی و نیژنی نووگورود است که به عنوان بخشی از مرحله برندگان لیگ VTV United 2022/23 به دیدار او خواهد آمد.

زسکا - نیژنی نووگورود
در 15 مارس، IBA و نیژنی نووگورود برای پیروزی در مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در زمین مجموعه ورزشی بسکت هال پایتخت روسیه برگزار می شود. سکوهای این عرصه می توانند تا 5000 هوادار را در خود جای دهند.

MBA مقابل نیژنی نووگورود
در 12 مارس، نیژنی نووگورود و لوکوموتیو کوبان در یکی از بازی های مرحله 2022/23 لیگ برندگان لیگ یونایتد VTB به مصاف هم خواهند رفت. این مبارزه در زیر گنبد ورزشگاه ناگورنی آرنا برگزار خواهد شد.

نیژنی نووگورود مقابل لوکوموتیو کوبان
UNICS در 12 مارس میزبان IBA به عنوان بخشی از مرحله برندگان VTB United League 2022/23 خواهد بود. این بازی در کازان در ورزشگاه بسکت هال برگزار می شود. ظرفیت سالن - 7000 صندلی.

UNICS در مقابل MBA
در 26 فوریه 2023، در کازان، UNICS محلی میزبان زنیت از سنت پترزبورگ خواهد بود. این بازی در زیر گنبد مجموعه ورزشی تالار بسکت برگزار می شود. این باشگاه ها به ترتیب در ردیف های دوم و سوم جدول لیگ VTB یونایتد 2022/23 قرار دارند.

یونیکس مقابل زنیت
یونیکس کازان در تاریخ 15 فوریه در بازی مرحله برنده لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان زسکا مسکو خواهد بود. این بازی در زیر گنبد مجموعه ورزشی بسکت هال در پایتخت تاتارستان برگزار می شود.

یونیکس مقابل زسکا
نیژنی نووگورود و زنیت در تاریخ 13 فوریه در یکی از دیدارهای مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این نبرد در سایت مجموعه ورزشی ناگورنی برگزار می شود.

نیژنی نووگورود مقابل زنیت
زمین بسکتبال مجموعه ورزشی مگاسپورت آرنا در مسکو در تاریخ 6 فوریه محلی برای روشن شدن روابط بین باشگاه های زسکا و زنیت خواهد بود. این مسابقه مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 است.

زسکا مقابل زنیت
در یکی از دیدارهای دور دوم مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23، یونیکس کازان میزبان کراسنودار لوکوموتیو کوبان خواهد بود. این بازی در تاریخ 2 فوریه در ورزشگاه بسکت هال در شهر اصلی تاتارستان برگزار می شود.

یونیکس مقابل لوکوموتیو کوبان
Sibur Arena در سن پترزبورگ در اول فوریه میزبان مسابقه بسکتبال بین باشگاه های زنیت و MBA خواهد بود. این دومین دور مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 است.

زنیت مقابل MBA
یونیکس در 30 ژانویه با نیژنی نووگورود بازی خواهد کرد. این اولین بازی تیم های حاضر در مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 است. این بازی به میزبانی ورزشگاه بسکت هال شهر کازان برگزار می شود.

یونیکس مقابل نیژنی نووگورود
در تاریخ 19 ژانویه، در آخرین دور مسابقات قهرمانی منظم لیگ VTB یونایتد 2022/23، بسکتبالیست های MBA پایتخت پذیرای مهمانانی از نیژنی نووگورود خواهند بود. این دیدار در سالن "بسکت هال" مسکو برگزار می شود.

MBA در مقابل نیژنی نووگورود
در تاریخ 16 ژانویه، در بازی مرکزی بیست و یکمین دوره لیگ VTB یونایتد 2022/23، بچه های پایتخت از MBA در زمین ورزشگاه بسکت هال مسکو میزبان زنیت سن پترزبورگ خواهند بود.

MBA در مقابل زنیت
در یکی از دیدارهای دور بیست و یکم لیگ VTB یونایتد 2022/23، سامارا میزبان یونیکس خواهد بود. بازی در زمین کاخ ورزش به نام VS Vysotsky برگزار خواهد شد.

سامارا در مقابل یونیکس
زنیت و لوکوموتیو کوبان رابطه بسکتبالی خود را در زمین پارکت مجموعه ورزشی سیبور آرنا در سن پترزبورگ کشف خواهند کرد. این بازی در تاریخ 11 ژانویه برگزار خواهد شد.

زنیت مقابل لوکوموتیو کوبان
نیژنی نووگورود در 10 ژانویه در یکی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان زسکا خواهد بود. این جلسه دور 20 است. این بازی در ورزشگاه Nagorny Arena برگزار خواهد شد.

نیژنی نووگورود - زسکا
بسکت هال آرنا در کراسنودار در تاریخ 5 ژانویه میزبان بازی نوزدهمین دوره لیگ VTB United بین لوکوموتیو کوبان و نیژنی نووگورود خواهد بود. در حال حاضر تیم ها با همان اختلاف برد و باخت در مسابقات پیش می روند.

لوکوموتیو کوبان - نیژنی نووگورود
پورتلند از سال 2017 تاکنون در خانه مقابل دیترویت شکست نخورده است. در 3 ژانویه، تیم ها یک دیدار رو در رو دیگر برگزار خواهند کرد. دوئل چگونه به پایان می رسد؟ شرط بندی و پیش بینی مسابقه به این سوال پاسخ می دهد.

پورتلند مقابل دیترویت
در تاریخ 23 دسامبر، در بازی مرکزی هجدهمین دوره لیگ VTB یونایتد 2022/23، IBA میزبان زسکا خواهد بود. دربی پایتخت در زمین ورزشگاه کریلاتسکویه در شهر اصلی روسیه برگزار خواهد شد.

MBA مقابل زسکا
در 22 دسامبر، لوکوموتیو کوبان در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف پارما خواهد رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه بسکت هال شهر کراسنودار برگزار می شود.

لوکوموتیو کوبان مقابل پارما
یونیکس در هفدهمین دوره لیگ VTB یونایتد 2022/23 در تاریخ 18 دسامبر به مصاف نیژنی نووگورود خواهد رفت. این دیدار در زمین ورزشگاه بسکت هال پایتخت تاتارستان برگزار خواهد شد.

یونیکس مقابل نیژنی نووگورود
در تاریخ 16 دسامبر، زسکا مسکو در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان کراسنودار لوکوموتیو کوبان خواهد بود. این بازی در زمین مجموعه ورزشی Krylatskoye در مسکو برگزار می شود.

زسکا مقابل لوکوموتیو کوبان
موناکو فصل گذشته دو بار مغلوب بارسلونا شد. آیا کاتالان ها موفق خواهند شد در بازی 14 دسامبر دوباره مونگاسک ها را شکست دهند؟ شرط بندی و پیش بینی مسابقه به این سوال پاسخ می دهد.

موناکو - بارسلونا
زسکا و سامارا روابط بسکتبال خود را در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 مرتب خواهند کرد. این دیدار در تاریخ 13 دسامبر در محل مجموعه ورزشی Krylatskoye در پایتخت روسیه برگزار می شود.

زسکا مقابل سامارا
در تاریخ 12 دسامبر، در مسکو، IBA و Lokomotiv-Kuban در مرحله یک شانزدهم لیگ VTB یونایتد، اوضاع را به هم خواهند زد. این بازی در مجموعه ورزشی "Krylatskoye" (مسکو) برگزار می شود.

MBA مقابل لوکوموتیو کوبان
در 11 دسامبر 2022، یونیکس کازان میزبان زنیت سن پترزبورگ خواهد بود. این مسابقه شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 است. این دیدار در زمین ورزشگاه بسکت هال پایتخت تاتارستان برگزار خواهد شد.

یونیکس مقابل زنیت
یونیکس و زسکا در تاریخ 4 دسامبر در بازی اصلی چهاردهمین دوره از فصل عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این در طبقه مجموعه ورزشی چند منظوره سبد هال در کازان برگزار می شود.

یونیکس مقابل زسکا
MBA در تاریخ 29 نوامبر در سیزدهمین دوره لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف سامارا خواهد رفت. این دیدار به میزبانی زمین پارکت ورزشگاه بسکت هال مسکو برگزار می شود. ظرفیت مجموعه ورزشی 5000 صندلی است.

MBA در مقابل سامارا
در تاریخ 24 نوامبر، زمین بسکتبال مجموعه ورزشی سیبور آرنا در سن پترزبورگ میزبان بازی دوازدهمین دوره لیگ VTB یونایتد 2022/23 بین زنیت محلی و سامارا است که برای بازدید آمده است.

زنیت مقابل سامارا
در تاریخ 14 نوامبر، زسکا مسکو پایتخت که در این فصل هیچ شکستی نمی شناسد، در دهمین بازی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ یونایتد 2022/2023 در زمین کریلاتسکویه آرنا مسکو میزبان نیژنی نووگورود خواهد بود.

زسکا - نیژنی نووگورود
در 10 نوامبر، زسکا مسکو در نهمین بازی لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان یونیکس کازان است. این بازی در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی Krylatskoye در مسکو برگزار می شود.

زسکا مقابل یونیکس
زنیت سن پترزبورگ در تاریخ 7 نوامبر در مرحله یک هشتم لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان نیژنی نووگورود خواهد بود. این دیدار در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی سیبور آرنا برگزار می شود.

زنیت - نیژنی نووگورود
یکشنبه، 6 نوامبر، در ساراتوف، در سایت کریستال آرنا، بسکتبالیست های محلی باشگاه Avtodor همتایان خود را از کوبان لوکوموتیو پذیرایی خواهند کرد. این هشتمین بازی تیم های حاضر در لیگ VTB یونایتد 2022/23 است.

اتودور vs لوکوموتیو کوبان
در تاریخ 1 نوامبر، در کازان، UNICS محلی میزبان Avtodor از ساراتوف در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB United خواهد بود. این بازی در زیر طاق های سالن بسکت هال برگزار می شود.

یونیکس در مقابل اتودور

مصاحبه

رای