در 7 آوریل، ینیسی در بازی دور دوم مرحله برندگان لیگ VTB United میزبان زسکا خواهد بود. این بازی در کراسنویارسک برگزار خواهد شد. میزبانی آن مجموعه ورزشی آرنا شمال خواهد بود.

ینیسی مقابل زسکا
در 31 مارس، Enisey در بازی دور دوم مرحله برندگان لیگ VTB United 2023/24 میزبان زنیت خواهد بود. این بازی در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی Sever Arena در کراسنویارسک برگزار می شود.

انیسی در مقابل زنیت
در 30 مارس، مسابقه بین UNICS محلی و PARMA از پرم در کازان برگزار می شود. این دیدار در زیر گنبد ورزشگاه بسکت هال برگزار خواهد شد. این بازی به عنوان بخشی از دور دوم مرحله برندگان لیگ VTB در فصل 2023/24 برگزار خواهد شد.

یونیکس مقابل پارما
ورزشگاه بسکت هال در کراسنودار در تاریخ 26 مارس میزبان مسابقه بین لوکوموتیو محلی و UNICS از کازان خواهد بود. این بازی به عنوان بخشی از دور دوم مرحله Winners لیگ VTB United فصل 2023/24 برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو کوبان مقابل یونیکس
در 9 مارس، PARMA در پرم میزبان یونیکس کازان به عنوان بخشی از مرحله Winners لیگ VTB United برای فصل 2023/24 خواهد بود. این مبارزه در زمین ورزشگاه مولوت آرنا برگزار خواهد شد.

پارما مقابل یونیکس
پارما در 6 مارس در پرم با زنیت سن پترزبورگ بازی خواهد کرد. این نبرد به عنوان بخشی از مرحله برندگان لیگ VTB برگزار می شود. این دیدار در زیر گنبد سالن ورزشی مولوت برگزار می شود.

پارما مقابل زنیت
در 2 مارس، یک مسابقه بسکتبال در کراسنویارسک بین ینیسی محلی و پارما از پرم برگزار می شود که به دیدار او می آیند. این نبرد به عنوان بخشی از مرحله برندگان لیگ VTB United 2023/24 برگزار می شود. در زمین مجموعه ورزشی Sever Arena برگزار می شود.

انیسی در مقابل پارما
مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2023/24 در تاریخ 1 مارس به حالت تعلیق درآمد. وقفه متعلق به گذشته است. زنیت در اولین روز بهار در سن پترزبورگ به مصاف زسکا مسکو خواهد رفت. این نبرد در زمین پارکت مجموعه ورزشی سیبور آرنا برگزار می شود.

زنیت مقابل زسکا
رئال مادرید اسپانیا در بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بسکتبال یورولیگ فصل 2023/24 در تاریخ 29 فوریه در مادرید میزبان پاناتینایکوس یونان خواهد بود. بازی ساعت 22:45 (به وقت مسکو) آغاز می شود. این نبرد در کف پارکت مجموعه ورزشی و تفریحی مرکز ویزنیک برگزار می شود.

رئال مادرید مقابل پاناتینایکوس
29 فوریه در یکی از دیدارهای مرحله بیست و هفتم لیگ بسکتبال یورولیگ، ویرتوس در ایتالیا میزبان والنسیا اسپانیا خواهد بود. این بازی در زمین مرکز تفریحی و ورزشی سگافردو آرنا در بولونیا برگزار خواهد شد.

ویرتوس مقابل والنسیا
در 26 فوریه، گرجستان در دور دوم مرحله گروهی مرحله چهارم مقدماتی یورو 2025، در زیر گنبد ورزشگاه تفلیس آرنا پایتخت گرجستان میزبان صربستان خواهد بود.

گرجستان مقابل صربستان
در 23 فوریه، تیم های بسکتبال صربستان و فنلاند روابط ورزشی خود را مرتب خواهند کرد. این دیدار به عنوان بخشی از دور افتتاحیه مرحله گروهی دور چهارم مقدماتی بسکت یورو برگزار خواهد شد. این بازی در زمین ورزشگاه الکساندر نیکولیک بلگراد برگزار خواهد شد.

صربستان مقابل فنلاند
اسپانیا در تاریخ 22 فوریه به مصاف لتونی خواهد رفت. این بازی به عنوان بخشی از دور اول مرحله چهارم مرحله گروهی مقدماتی یورو 2025 برگزار می شود. این بازی در پارکت مجموعه ورزشی Pabellón José Luis Abos برگزار می شود. ساراگوسا

اسپانیا مقابل لتونی
یونیکس در تاریخ 10 فوریه در خانه با ینیسی بازی خواهد کرد. این تیم ها مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2023/24 را با یک مسابقه مشترک افتتاح خواهند کرد. این دیدار در زمین ورزشگاه بسکت هال شهر کازان برگزار می شود.

UNICS vs Enisey
Enisey میزبان زنیت سن پترزبورگ در کراسنویارسک به عنوان بخشی از نبرد در دور اصلی لیگ VTB United 2023/24 خواهد بود. در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی آرنا شمال برگزار می شود.

انیسی در مقابل زنیت
رئال مادرید اسپانیا در 25 ژانویه با المپیاکوس یونان در فصل عادی 2023/24 یورولیگ بازی خواهد کرد. تیم ها روابط خود را در عرصه ویزنیک سنتر حل خواهند کرد. یادآوری می کنیم که این تیم ها در فینال فصل گذشته مسابقات به میدان رفتند.

رئال مادرید مقابل المپیاکوس
CSKA و Pari NN در 24 ژانویه به عنوان بخشی از فصل عادی لیگ VTB United برای فصل 2023/24 یک مسابقه رو در رو برگزار خواهند کرد. این بازی در مسکو برگزار خواهد شد. میزبانی آن مجموعه ورزشی مگاسپورت آرنا خواهد بود.

زسکا مقابل پاری ان ان
MBA پایتخت در 23 ژانویه به عنوان بخشی از مرحله اصلی لیگ VTB United برای فصل 2023/24 یک بازی خانگی مقابل یونیکس کازان برگزار خواهد کرد. نبرد در زمین ورزشگاه Krylatskoye برگزار می شود.

MBA در مقابل UNICS
بازیکنان بسکتبال PARI NN در تاریخ 19 ژانویه در بازی فصل عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 میزبان لوکوموتیو-کوبان خواهند بود. این نبرد در زمین ورزشگاه Nagorny Arena در نیژنی نووگورود برگزار می شود.

پاری ان ان مقابل لوکوموتیو کوبان
المپیاکوس یونان روز 18 ژانویه در یکی از دیدارهای بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ بسکتبال یورولیگ 2023/24 میزبان مکابی اسرائیل خواهد بود. این تیم ها روابط خود را در زمین بسکتبال میدان دوستی و صلح در شهر پیرئوس تنظیم خواهند کرد.

المپیاکوس - ماکابی
زسکا و رونا در تاریخ 18 ژانویه در بازی فصل عادی لیگ VTB یونایتد برای فصل 2023/24 به مصاف هم خواهند رفت. دربی مسکو در زمین ورزشگاه مگا اسپورت آرنا برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل رونا
رئال در تاریخ 11 ژانویه در دور بیست و یکم لیگ بسکتبال یورولیگ 2023/24 در مادرید به همراه والنسیا بازی خواهد کرد. دربی اسپانیا در زمین پارکت ورزشگاه ویزنیک سنتر برگزار می شود.

رئال مادرید مقابل والنسیا
در 10 ژانویه، در یکی از مسابقات لیگ VTB United فصل 2023/24، MBA در مسکو میزبان نیژنی نووگورود PARI NN خواهد بود. این بازی در زیر گنبد ورزشگاه Krylatskoye برگزار خواهد شد.

MBA در مقابل PARI NN
بارسلونا در تاریخ 10 ژانویه در بیست و یکمین دوره مسابقات بسکتبال یورولیگ 2023/24 در خانه به مصاف المپیاکوس خواهد رفت. این نبرد در زمین ورزشگاه Palau Blaugrana در شهر اصلی کاتالونیا برگزار خواهد شد.

بارسلونا مقابل المپیاکوس
یونیکس و سامارا در 24 دسامبر در مسابقات قهرمانی عادی لیگ یونایتد VTB 2023/24 به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در زیر گنبد ورزشگاه بسکت هال کازان برگزار می شود.

یونیکس مقابل سامارا
در 18 دسامبر، یک مسابقه بسکتبال در یکاترینبورگ بین اورالماش محلی و UNICS که از کازان به دیدار او آمده بودند، برگزار می شود. این بازی برگشت دور اول لیگ VTB یونایتد 2023/24 است. این بازی در زمین پارکت مجموعه ورزشی DIVS Uralochka برگزار می شود. این سالن گنجایش 5000 تماشاگر را دارد.

اورالماش در مقابل یونیکس
در 17 دسامبر، MBA پایتخت در یکی از مسابقات فصل عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 میزبان زنیت سن پترزبورگ خواهد بود. این مبارزه در زمین مجموعه ورزشی Krylatskoye در مسکو برگزار می شود.

MBA در مقابل زنیت
بارسلونا هشتم دسامبر در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی پالائو بلاوگرانا در پایتخت کاتالونیا میزبان فنرباغچه خواهد بود. این بازی به عنوان بخشی از سیزدهمین دوره از فصل عادی لیگ اروپا 2023/24 برگزار خواهد شد.

بارسلونا و فنرباغچه
سامارا در 7 دسامبر به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 از زنیت دیدار خواهد کرد. این دیدار در مجموعه ورزشی سیبور آرنا در سن پترزبورگ برگزار می شود.

زنیت مقابل سامارا
پارما و لوکوموتیو کوبان روز 6 دسامبر در پرم به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به عنوان بخشی از دور دوم مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB United برگزار می شود. این دیدار در زیر گنبد سالن ورزشی مولوت برگزار می شود.

پارما مقابل لوکوموتیو کوبان
زمین بسکتبال Friendship and Peace Arena در شهر پیرئوس در تاریخ 5 دسامبر میزبان دیداری بین المپیاکوس محلی و رئال مادرید خواهد بود که روابط خود را در دوازدهمین دور یورولیگ 2023/24 مرتب می کنند.

المپیاکوس - رئال مادرید
در 2 دسامبر، لوکوموتیو-کوبان در کراسنودار میزبان یونیکس کازان در مسابقه قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد برای فصل 2023/24 خواهد بود. این دیدار در زمین مجموعه ورزشی سبد سالن برگزار می شود.

لوکوموتیو کوبان مقابل یونیکس
در 27 نوامبر مسکو رونا در دربی جدید دو پایتخت در لیگ VTB یونایتد به مصاف زنیت سن پترزبورگ خواهد رفت. این دیدار در زمین بسکتبال کاخ ورزش دینامو در شهر اصلی روسیه برگزار خواهد شد.

رونا مقابل زنیت
در 23 نوامبر، یونیکس در کازان با پایتخت زسکا بازی خواهد کرد. این مسابقه در زمین ورزشگاه بسکت هال در شهر اصلی تاتارستان برگزار خواهد شد. این نبرد به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB United 2023/24 برگزار می شود.

یونیکس مقابل زسکا
لوکوموتیو-کوبان در تاریخ 22 نوامبر در کراسنودار میزبان رونا پایتخت خواهد بود. این بازی در زمین ورزشگاه بسکت هال برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو کوبان مقابل رونا
رونا و زسکا روابط بسکتبال خود را در تاریخ 18 نوامبر در بازی فصل عادی لیگ VTB یونایتد برای فصل 2023/24 تنظیم خواهند کرد. دربی مسکو در کف پارکت کاخ ورزش دینامو در کریلاتسکویه برگزار خواهد شد.

رونا مقابل زسکا
Pari NN و MBA در 17 نوامبر 2023 در یکی از مسابقات فصل عادی لیگ یونایتد VTB 2023/24 قوی ترین ها را مشخص خواهند کرد. این بازی به میزبانی زمین بسکتبال ورزشگاه ناگورنی آرنا در نیژنی نووگورود برگزار می شود.

Pari NN در مقابل MBA
رئال مادرید در تاریخ 16 نوامبر 2023 به مصاف موناکو خواهد رفت که در زیر طاق های ورزشگاه ویزنیک سنتر برگزار خواهد شد. این دیدار مرکزی نهمین دوره بسکتبال یورولیگ 2023/24 است.

رئال مادرید مقابل موناکو
پاناتینایکوس و زالگیریس در روز 15 نوامبر در هشتمین دوره از فصل عادی یورولیگ فصل 2023/24 به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در زمین بسکتبال سالن سرپوشیده المپیک آتن برگزار می شود.

پاناتینایکوس مقابل زالگیریس
والنسیا در 14 نوامبر 2023 با رئال مادرید بازی خواهد کرد. این اولین بازی دور اول فصل 2023/24 یورولیگ است. این نبرد در زیر گنبد میدان فونت د سنت لوئیس برگزار خواهد شد.

والنسیا - رئال مادرید
UNICS و Runa در تاریخ 9 نوامبر در بازی دور اصلی لیگ VTB United لیگ 2023/24 به مصاف هم خواهند رفت. این نبرد در زمین ورزشگاه بسکت هال در کازان برگزار می شود.

UNICS در مقابل Runa
زمین پارکت MTC Arena در کراسنودار میزبان مسابقه قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 در تاریخ 4 نوامبر است که در آن لوکوموتیو-کوبان و پاری NN قدرت یکدیگر را محک خواهند زد.

لوکوموتیو-کوبان مقابل پاری ان ان
در 23 اکتبر، MBA و Runa روابط بسکتبال خود را در دربی پایتخت، که به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 برگزار می شود، مرتب می کنند. این بازی در ورزشگاه Krylatskoye Arena مسکو برگزار خواهد شد.

MBA در مقابل رونا
در 19 اکتبر، یونیکس در کازان میزبان اورالماش از یکاترینبورگ خواهد بود. این مسابقه از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB 2023/24 است. این بازی در زیر گنبد ورزشگاه باسکل هال برگزار خواهد شد.

یونیکس مقابل اورالماش
در 17 اکتبر، زنیت در سن پترزبورگ میزبان IBA پایتخت به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 خواهد بود. این دیدار در زمین پارکت مجموعه ورزشی سیبور آرنا برگزار می شود.

زنیت مقابل MBA
دو تیم المپیاکوس و بارسلونا در دور دوم فصل جدید بسکتبال یورولیگ به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در تاریخ 13 اکتبر در زمین دوستی و صلح آرنا در شهر پیرئوس برگزار می شود.

المپیاکوس - بارسلونا
دیدار دو تیم آنادولو افس و رئال مادرید در 12 اکتبر برنامه دور دوم بسکتبال یورولیگ 2023/24 را افتتاح خواهد کرد. این دیدار در زمین ورزشگاه Sinan Erdem House در استانبول برگزار خواهد شد.

آنادولو افس - رئال مادرید
لوکوموتیو-کوبان در 5 اکتبر به عنوان بخشی از فصل عادی لیگ یونایتد VTB 2023/24 میزبان پارما خواهد بود. زیر گنبد ورزشگاه بسکت هال در کراسنودار برگزار می شود.

لوکوموتیو کوبان مقابل پارما
دو تیم زنیت و اورالماش در فصل جدید لیگ بسکتبال VTB یونایتد دیداری مشترک را از دوم اکتبر آغاز خواهند کرد. این دیدار در سن پترزبورگ برگزار خواهد شد. میزبانی آن مجموعه ورزشی سیبور آرنا خواهد بود.

زنیت - اورالماش
در تاریخ 1 اکتبر، Runa با Avtodor در مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB United 2023/24 بازی خواهد کرد. این بازی ابتدایی تیم ها در این فصل است. رونا اولین بازی خود را در این مسابقات انجام خواهد داد. این بازی در زمین مجموعه ورزشی دینامو در مسکو برگزار خواهد شد.

رونا در مقابل اتودور
MBA و فنرباغچه سوپرجام لیگ VTB یونایتد 2023 را در 21 سپتامبر با یک بازی رو در رو افتتاح خواهند کرد. این بازی در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی VTB Arena در پایتخت روسیه برگزار خواهد شد.

MBA مقابل فنرباغچه
بیست و سومین دوره جام جهانی بسکتبال روز 10 سپتامبر با دیدار آلمان و صربستان به پایان می رسد. برنده مسابقات در این مسابقه مشخص خواهد شد. این بازی در مال آو آسیا آرنا در شهر پسای فیلیپین برگزار خواهد شد.

آلمان مقابل صربستان
در تاریخ 10 سپتامبر، تیم‌های ملی آمریکا و کانادا در فینال تسلی بخش جام جهانی بسکتبال 2023 به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به میزبانی مال آو آسیا آرنا (پاسای) برگزار می شود.

آمریکا مقابل کانادا
از 8 سپتامبر، دیدار نیمه نهایی جام جهانی 23 بین تیم های آمریکا و آلمان آغاز می شود. این بازی در زمین مجموعه ورزشی «مال آو آسیا آرنا» (پسای) برگزار می شود.

آمریکا مقابل آلمان
در تاریخ 15 شهریور ماه در پارکت مرکز ورزشی مال آو آسیا آرنا در شهر پاسای، مسابقه یک چهارم نهایی بسکتبال قهرمانی جهان برگزار می شود که کانادایی ها و اسلوونیایی ها برای کسب بلیت 1/2 به مصاف هم می روند.

کانادا مقابل اسلوونی
در تاریخ 5 سپتامبر، دیدار یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی کره زمین آغاز می شود که در آن تیم های ایتالیا و آمریکا رابطه خود را مشخص می کنند. این نبرد در مال آف آسیا آرنا در پاسای برگزار خواهد شد.

ایتالیا مقابل آمریکا
تیم‌های بسکتبال لیتوانی و صربستان در مرحله یک چهارم نهایی بیست و سومین دوره مسابقات جام جهانی بسکتبال، پنجم شهریورماه به مصاف هم خواهند رفت. میزبان پارکت مجموعه ورزشی سرپوشیده "مال آو آسیا آرنا" در شهر پسای خواهد بود.

لیتوانی مقابل صربستان
در یکی از بازی های مرحله گروهی جام جهانی 23 بسکتبال، اسپانیا سوم شهریور به مصاف کانادا می رود. این دیدار زیر گنبد مجموعه ورزشی اندونزی آرنا در شهر جاکارتا برگزار می شود.

اسپانیا مقابل کانادا
لیتوانی و مونته نگرو به عنوان بخشی از مرحله نهایی مرحله مقدماتی جام جهانی 23 در تاریخ 29 اوت به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقات در محل مرکز خرید آسیا آرنا (Pasay) برگزار خواهد شد.

لیتوانی مقابل مونته نگرو
استرالیا و آلمان 27 آگوست در دور دوم مرحله گروهی مسابقات جهانی فیبا به مصاف هم خواهند رفت. میزبانی آن در کف پارکت ورزشگاه اوکیناوا آرنا خواهد بود.

استرالیا مقابل آلمان
تیم های ملی چین و صربستان در تاریخ 26 آگوست اولین دیدار خود در جام جهانی بسکتبال 2023 را برگزار خواهند کرد. نبرد تیم ها به عنوان بخشی از مرحله مقدماتی در گروه B برگزار می شود. این دیدار به میزبانی آرنا اسمارت آرانتا کولیسئوم در مانیل برگزار می شود.

چین مقابل صربستان
کانادا و فرانسه سفر خود را در جام جهانی بسکتبال 2023 با یک دیدار رو در رو از 25 آگوست آغاز خواهند کرد. این دیدار در زمین مجموعه ورزشی "اندونزی آرنا" در شهر جاکارتا برگزار می شود.

کانادا مقابل فرانسه
دنور ناگتس در تاریخ 13 ژوئن در بازی پنجم فینال NBA 2022/23 به مصاف میامی هیت خواهد رفت. این مبارزه در مجموعه ورزشی بال آرنا برگزار می شود. ناگتس با نتیجه 3 بر 1 در این سری پیش افتاد.

دنور ناگتس مقابل میامی هیت
در 8 ژوئن، Kaseyya Center Arena میزبان سومین مسابقه سری فینال NBA 2022/23 بین میامی هیت و دنور ناگتس خواهد بود. نتیجه رویارویی دو تیم 1 بر 1 است.

میامی هیت مقابل دنور ناگتس
دنور ناگتس و میامی هیت دومین دیدار خود در فینال NBA 2022/23 را در تاریخ 5 ژوئن برگزار می کنند. در زمین مجموعه ورزشی بال آرنا برگزار می شود.

دنور ناگتس - میامی هیت
در 2 ژوئن، دنور ناگتس و میامی هیت اولین مسابقه خود در فینال NBA 2022/23 را برگزار خواهند کرد. این دیدار به میزبانی پارکت مجموعه ورزشی بال آرنا برگزار می شود.

دنور ناگتس - میامی هیت
موناکو و بارسلونا در تاریخ 21 می در جدال برای کسب مقام سوم یورولیگ 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه زالگیریس در شهر کاوناس (لیتوانی) برگزار خواهد شد.

موناکو - بارسلونا
المپیاکوس یونان در تاریخ 19 می به عنوان بخشی از فینال چهار یورولیگ 2022/23 با موناکو بازی خواهد کرد. این بازی در زمین ورزشگاه زالگیریس آرنا در شهر کاوناس (لیتوانی) برگزار خواهد شد.

المپیاکوس - موناکو
در تاریخ 19 می، بارسلونا کاتالان و رئال مادرید در فینال چهار یورولیگ مجمع کنونی به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در کاوناس (لیتوانی) برگزار خواهد شد. او توسط پارکت مجموعه ورزشی زالگیریس پذیرفته می شود.

بارسلونا و رئال مادرید
یونیکس در تاریخ 16 می در زمین ورزشگاه بسکت هال پایتخت تاتارستان میزبان لوکوموتیو کوبان خواهد بود. این پنجمین بازی از رویارویی این باشگاه ها در فینال لیگ VTB یونایتد 2022/23 است. امتیاز سری فعلی 3 بر 1 به سود کازان است.

یونیکس مقابل لوکوموتیو کوبان
لوکوموتیو کوبان و یونیکس در تاریخ 13 می برای چهارمین بار به عنوان بخشی از فینال لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در کراسنودار برگزار می شود. او توسط سالن بسکت هال میزبانی خواهد شد.

لوکوموتیو کوبان vs یونیکس
در 11 می، سومین بازی از سری نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 برگزار می شود که در آن لوکوموتیو کوبان و UNICS همه چیز را حل می کنند. این بازی در کراسنودار برگزار می شود. او توسط سالن بسکت هال میزبانی خواهد شد. این سری با نتیجه یک بر یک به جنوب روسیه رفت.

لوکوموتیو کوبان vs یونیکس
زنیت و زسکا برای سومین بار در تاریخ 10 می به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا در رقابت برای کسب برنز لیگ VTB یونایتد فصل 2022/23 به نتیجه برسند. امتیاز در سری تا چهار پیروزی 1:1 است. این بازی در سن پترزبورگ برگزار می شود. میزبان مجموعه ورزشی سیبور آرنا خواهد بود.

زنیت مقابل زسکا
یونیکس در 8 می در دومین دیدار فینال لیگ یونایتد VTB 2022/23 به مصاف لوکوموتیو کوبان خواهد رفت. این بازی در زمین ورزشگاه بسکت هال شهر کازان برگزار می شود. اولین دیدار این مجموعه با «لوکوموتیوها» باقی ماند.

یونیکس مقابل لوکوموتیو کوبان
یونیکس و لوکوموتیو کوبان در تاریخ 6 می مبارزه برای قهرمانی در لیگ یونایتد VTB 2022/23 را آغاز خواهند کرد. این بازی در کازان در سایت ورزشگاه بسکت هال برگزار خواهد شد.

یونیکس مقابل لوکوموتیو کوبان
در تاریخ 5 می، پارکت مجموعه ورزشی مگاسپورت آرنا در پایتخت روسیه میزبان اولین مسابقه این سری برای مدال های برنز لیگ VTB یونایتد 2022/23 بین زسکا مسکو و زنیت سن پترزبورگ خواهد بود.

زسکا مقابل زنیت
آرنا "سالن سبد" در کازان میزبان هفتمین مسابقه از سری نیمه نهایی بین تیم های محلی UNICS و زنیت از سن پترزبورگ خواهد بود. این بازی در تاریخ دوم اردیبهشت برگزار می شود. امتیاز در سری تا چهار پیروزی 3 بر 3 است.

یونیکس مقابل زنیت
زسکا در اولین روز از آخرین ماه بهار میزبان لوکوموتیو کوبان در دیدار سرنوشت ساز سری نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 خواهد بود. این بازی در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی چند منظوره Megasport Arena در مسکو برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل لوکوموتیو کوبان
در 25 آوریل، ورزشگاه مگاسپورت آرنا در مسکو میزبان پنجمین بازی سری نیمه نهایی لیگ یونایتد 2022/23 بین زسکا و لوکوموتیو کوبان خواهد بود. امتیاز این سری 2 بر 2 است.

زسکا مقابل لوکوموتیو کوبان
زنیت از سن پترزبورگ و یونیکس کازان برای سومین بار در 21 آوریل با یکدیگر دیدار خواهند کرد تا روابط ورزشی خود را در نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 مرتب کنند. میزبانی آن مجموعه ورزشی سیبور آرنا خواهد بود. امتیاز این سری 2 بر 0 به سود بسکتبالیست های تاتارستان است.

زنیت مقابل یونیکس
در تاریخ 20 آوریل، در کراسنودار، لوکوموتیو کوبان در سومین بازی نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان زسکا مسکو خواهد بود. این بازی در ورزشگاه بسکت هال آرنا برگزار خواهد شد. امتیاز این سری 1:1 است.

لوکوموتیو کوبان - زسکا مسکو
در 18 آوریل، کازان میزبان دومین دیدار نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 بین UNICS محلی و زنیت از سن پترزبورگ خواهد بود. او توسط سالن بسکت هال میزبانی خواهد شد. امتیاز در سری تا چهار پیروزی یک بر صفر به سود تیم تاتارستان است.

یونیکس مقابل زنیت
زسکا مسکو روز 15 آوریل در اولین بازی از سری نیمه نهایی لیگ یونایتد VTB 2022/23 میزبان لوکوموتیو کوبان خواهد بود. این بازی در مسکو و در سایت مجموعه ورزشی مگاسپورت آرنا برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل لوکوموتیو کوبان
در تاریخ 6 آوریل، پارما و یونیکس سومین بازی خود را در مرحله یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 برگزار خواهند کرد. امتیاز در سری تا سه پیروزی 2 بر 0 به سود کازان است. این بازی در شهر پرم در زمین بسکتبال ورزشگاه USK Molot آرنا برگزار خواهد شد.

پارما مقابل یونیکس
MBA در تاریخ 6 آوریل در سومین بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 با زنیت بازی خواهد کرد. امتیاز این سری 1:1 است. این بازی به میزبانی ورزشگاه بسکت هال پایتخت برگزار می شود.

MBA در مقابل زنیت
در تاریخ 5 آوریل، در کراسنودار، لوکوموتیو کوبان محلی در سومین بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان نیژنی نووگورود خواهد بود. بازی در زیر طاق های سالن بسکت هال برگزار خواهد شد. امتیاز این سری 2 بر 0 به نفع "راه آهن" است.

لوکوموتیو کوبان - نیژنی نووگورود
در 5 آوریل، اوتودور و زسکا در سومین بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این سری با نتیجه 2 بر 0 به سود مسکویی ها به ساراتوف می رود. این بازی در زمین مجموعه ورزشی "کریستال" برگزار می شود. اشتباه در این جلسه برای صاحبان پارکت به منزله سقوط خواهد بود.

اوتودور ساراتوف مقابل زسکا مسکو
زنیت در سن پترزبورگ میزبان مسابقات MBA در زمین مجموعه ورزشی سیبور آرنا خواهد بود. این بازی در تاریخ 1 آوریل برگزار خواهد شد. این دیدار آغازین تیم های مرحله یک چهارم نهایی تا سه نتیجه مثبت است.

زنیت مقابل MBA
در 31 مارس، سری یک چهارم نهایی لیگ VTB یونایتد 2022/23 بین نیژنی نووگورود و کوبان لوکوموتیو آغاز می شود. این دیدار به میزبانی مجموعه ورزشی ناگورنی در نیژنی نووگورود برگزار می شود. این سالن می تواند بیش از 5500 تماشاگر را در خود جای دهد.

نیژنی نووگورود مقابل لوکوموتیو کوبان
زنیت در 26 مارس با UNICS در سن پترزبورگ بازی خواهد کرد. این بازی نهایی برای تیم های حاضر در مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 است. نمونه ای از یک بازی مجموعه ورزشی Sibur Arena است.

زنیت مقابل یونیکس
در 25 مارس، نیژنی نووگورود میزبان IBA به عنوان بخشی از دور نهایی مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 خواهد بود. این دیدار در زمین ورزشگاه ناگورنی آرنا برگزار خواهد شد.

نیژنی نووگورود مقابل MBA
در 22 مارس، مجموعه ورزشی Megasport Arena در مسکو میزبان مسابقه بین زسکا محلی و نیژنی نووگورود است که به عنوان بخشی از مرحله برندگان لیگ VTV United 2022/23 به دیدار او خواهد آمد.

زسکا - نیژنی نووگورود
در 15 مارس، IBA و نیژنی نووگورود برای پیروزی در مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در زمین مجموعه ورزشی بسکت هال پایتخت روسیه برگزار می شود. سکوهای این عرصه می توانند تا 5000 هوادار را در خود جای دهند.

MBA مقابل نیژنی نووگورود
در 12 مارس، نیژنی نووگورود و لوکوموتیو کوبان در یکی از بازی های مرحله 2022/23 لیگ برندگان لیگ یونایتد VTB به مصاف هم خواهند رفت. این مبارزه در زیر گنبد ورزشگاه ناگورنی آرنا برگزار خواهد شد.

نیژنی نووگورود مقابل لوکوموتیو کوبان
UNICS در 12 مارس میزبان IBA به عنوان بخشی از مرحله برندگان VTB United League 2022/23 خواهد بود. این بازی در کازان در ورزشگاه بسکت هال برگزار می شود. ظرفیت سالن - 7000 صندلی.

UNICS در مقابل MBA
در 26 فوریه 2023، در کازان، UNICS محلی میزبان زنیت از سنت پترزبورگ خواهد بود. این بازی در زیر گنبد مجموعه ورزشی تالار بسکت برگزار می شود. این باشگاه ها به ترتیب در ردیف های دوم و سوم جدول لیگ VTB یونایتد 2022/23 قرار دارند.

یونیکس مقابل زنیت
یونیکس کازان در تاریخ 15 فوریه در بازی مرحله برنده لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان زسکا مسکو خواهد بود. این بازی در زیر گنبد مجموعه ورزشی بسکت هال در پایتخت تاتارستان برگزار می شود.

یونیکس مقابل زسکا

مصاحبه

رای