تیم ملی سوئد، سرگروه B، در مرحله گروهی بعدی خود به مصاف تیم آمریکا خواهد رفت. این دیدار در 21 می در تامپره، روی یخ عرصه محلی "تامپر دک" برگزار می شود.

آمریکا مقابل سوئد
تیم های ملی فنلاند و سوئد، تیم های ملی فنلاند و سوئد در مرحله گروهی 28 اردیبهشت ماه به مصاف هم خواهند رفت. عرصه دسامبر

فنلاند مقابل سوئد
میزبان این مسابقات، تیم ملی فنلاند، در تاریخ 17 می، یک بازی کلیدی مرحله گروهی را مقابل تیم آمریکا برگزار خواهد کرد. این دیدار در تامپره، روی یخ تامپر دک آرنا برگزار خواهد شد. 

فنلاند مقابل آمریکا
دو تیم پیشرو اروپایی، دانمارک و سوئیس، به عنوان بخشی از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهانی هاکی روی یخ 2022، در تاریخ 15 مه به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در کاخ یخی هلسینکی برگزار خواهد شد.

دانمارک مقابل سوئیس
پنجمین بازی سری نهایی جام گاگارین بین متالورگ و زسکا بار دیگر در مگنیتوگورسک برگزار می شود. روز سه شنبه 26 آوریل، متالورژیست بومی شانس زیادی برای کسب جام افتخاری در حضور هواداران خود دارد. امتیاز این سری 3-1 به سود متالورگ است.

متالورگ - زسکا
Magnitogorsk "Arena Metallurg" 20 آوریل محل برگزاری دومین بازی سری نهایی جام گاگارین بین متالورگ محلی و زسکا پایتخت خواهد بود. در حال حاضر امتیاز این سری 1-0 به سود زسکا است.

متالورگ - زسکا
سری نهایی چهاردهمین جام گاگارین از 18 آوریل در مگنیتوگورسک با دیدار متالورژیست محلی و زسکا پایتخت آغاز می شود.

متالورگ - زسکا
چهارمین دیدار تقابل ارتش در مرحله نیمه نهایی جام گاگارین بار دیگر در مسکو برگزار می شود. بازیکنان هاکی زسکا و اسکا روز جمعه 8 آوریل به روی یخ زسکا آرنا پایتخت خواهند رفت. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به نفع زسکا است.

زسکا مقابل اسکا
هفته بعدی بازی در KHL با یک مسابقه در بالاشیخا آغاز می شود، جایی که آوانگارد اومسک و متالورگ مگنیتوگورسک ششمین بازی خود را از سری یک چهارم نهایی جام گاگارین برگزار می کنند. در حال حاضر امتیاز این سری 3-2 به سود متالورگ است.

آوانگارد - متالورگ
پنجمین بازی از سری بازی های اسکا سن پترزبورگ و اسپارتاک مسکو در تاریخ 26 مارس در سن پترزبورگ برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 3-1 به نفع SKA است.

اسکا در مقابل اسپارتاک
پنجشنبه آینده، 24 مارس، بالاشیخا میزبان چهارمین بازی از سری پلی آف جام گاگارین بین آوانگارد اومسک و متالورگ مگنیتوگورسک خواهد بود. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به سود آوانگارد است.

آوانگارد - متالورگ
چهارشنبه، 23 مارس، VTB Arena پایتخت میزبان چهارمین بازی دور دوم پلی آف بین دو تیم مسکو - دینامو و زسکا خواهد بود. امتیاز این سری 3-0 به سود زسکا است.

دینامو مسکو مقابل زسکا
دیدار یک چهارم نهایی بین صلوات یولایف و تراکتور به اوفا می رود. در آنجا، روی یخ ورزشگاه محلی اوفا، است که سومین مسابقه سری بین این تیم ها در 21 مارس برگزار می شود. امتیاز این سری 1-1 است.

صلوات یولایف مقابل تراکتور
شروع تقابل نیمه نهایی کنفرانس شرق بین متالورگ و آوانگارد قرار است 18 مارس برگزار شود. اولین بازی این مجموعه در مگنیتوگورسک و روی یخ متالورگ آرنا برگزار می شود.

متالورگ مقابل آوانگارد
اوفا آرنا در 10 مارس محل برگزاری پنجمین بازی دور اول جام گاگارین بین صلوات یولایف محلی و نووسیبیرسک سیبری خواهد بود. امتیاز این سری 3-1 به سود صلوات یولایف است.

صلوات یولایف مقابل سیبری
تقابل اصلی دور اول پلی آف در غرب به یاروسلاول منتقل می شود. در آنجا، روی یخ ورزشگاه محلی آرنا 2000 - لوکوموتیو، در 5 مارس است که سومین مسابقه سری بین لوکوموتیو و زسکا برگزار می شود. امتیاز این سری 2-0 به سود زسکا است.

لوکوموتیو مقابل زسکا
کازان تاتنفت آرنا در 4 مارس محل برگزاری دومین بازی مرحله اول پلی آف جام گاگارین بین آک بارهای محلی و اومسک آوانگارد خواهد بود. امتیاز این سری یک بر صفر به سود آوانگارد است.

آک بارز مقابل آوانگارد
آبی و سفیدها مسابقات جام حذفی معمولی خود را با بازی خانگی مقابل چرپووتس سورستال آغاز می کنند. اولین بازی این سری در تاریخ 2 مارس در یخ VTB Arena مسکو برگزار می شود.

دینامو مسکو مقابل سورستال
جذاب ترین تقابل دور اول پلی آف از 2 مارس در کازان آغاز می شود. لوکال آک بارز و اومسک آوانگارد تقابل را با یک مسابقه روی یخ تاتنفت آرنا آغاز خواهند کرد.

آک بارز مقابل آوانگارد
تقابل کلاسیک زسکا و لوکوموتیو در اولین دور پلی آف منتظر هواداران هاکی است. بازی افتتاحیه اول مارس در مسکو برگزار خواهد شد. 

زسکا مقابل لوکوموتیو
مانند یک سال پیش، متالورگ و باریس سفر خود را برای جام گاگارین با رویارویی رو در رو در دور اول پلی آف آغاز کردند. جلسه شروع این مجموعه در تاریخ 1 مارس در Magnitogorsk برگزار می شود.

متالورگ مقابل باریس
در دیدار پایانی مرحله گروهی هاکی بازان روسیه به مصاف جمهوری چک خواهند رفت. دیدار برابر رقیب اصلی از اروپای شرقی در تاریخ 12 فوریه در پکن و روی یخ کاخ ورزش دولتی برگزار خواهد شد. 

روسیه مقابل جمهوری چک
در 11 فوریه، کاخ ورزش ملی در پکن محل برگزاری بازی بعدی مرحله گروهی مسابقات هاکی المپیک خواهد بود. قهرمان فعلی المپیک - تیم روسیه، نماینده اسکاندیناوی - تیم دانمارک را بررسی خواهد کرد.

دانمارک مقابل روسیه
مسابقات هاکی مردان بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک زمستانی با دیدار تیم های ملی روسیه و سوئیس آغاز می شود. این دیدار در تاریخ 9 فوریه روی یخ کاخ ملی ورزش پکن برگزار می شود.

روسیه مقابل سوئیس
پنجشنبه آینده، 13 ژانویه، در یاروسلاول، لوکوموتیو محلی میزبان حریفی از کازان - باشگاه هاکی آک بارس است. این دیدار روی یخ آرنا-2000 لوکوموتیو برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو مقابل آک بارز

مصاحبه

رای