بازی های گروه B با دیدار تیم های ملی سوئد و اسلواکی به پایان می رسد. این دیدار در 21 می در استراوا، روی یخ ورزشگاه محلی Ostrava Arena برگزار خواهد شد. 

سوئد مقابل اسلواکی
شرکت‌کنندگان گروه A، تیم‌های ملی اتریش و سوئیس، در تاریخ 12 می دیداری رو در رو برگزار می‌کنند. این دیدار در پراگ، روی یخ O2 Arena محلی برگزار می‌شود.

اتریش مقابل سوئیس
سری نهایی جام گاگارین برای دو مسابقه به یاروسلاول منتقل می شود. در روز دوشنبه، 22 آوریل، بازیکنان هاکی از لوکوموتیو محلی و ماگنیتوگورسک متالورگ به روی یخ در Arena-2000 Lokomotiv خواهند رفت. در حال حاضر امتیاز این سری 2-0 به سود متالورگ است.

لوکوموتیو مقابل متالورگ
تقابل جام بین اتوموبیلیست و متالورگ به یکاترینبورگ می رود. ادامه سری نیمه نهایی در 7 آوریل در انتظار هواداران است، زمانی که تیم ها در ورزشگاه Uralets Arena به یخ می روند. در حال حاضر نتیجه سری 1-1 است.

اتوموبیلیست مقابل متالورگ
تقابل یک چهارم نهایی اسپارتاک و متالورگ دوباره به مسکو بازمی گردد. روز شنبه 9 اسفند تیم ها در ورزشگاه مگا اسپورت پایتخت به روی یخ خواهند رفت. در حال حاضر امتیاز این سری 3-2 به نفع متالورگ است.

اسپارتاک مقابل متالورگ
روز سه شنبه 5 اسفند، چهارمین دیدار دور دوم پلی آف جام گاگارین بین اسپارتاک و متالورگ روی یخ مگا اسپورت آرنا پایتخت برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به نفع متالورگ است.

اسپارتاک مقابل متالورگ
چهارمین مسابقه دور دوم جام گاگارین بین Avtomobilist و SKA در تاریخ 23 مارس برگزار می شود. محل بازی یکاترینبورگ "Uralets Arena" است. در حال حاضر امتیاز این سری 3-0 به سود Avtomobilist است.

Avtomobilist در مقابل SKA
سری یک چهارم نهایی جام گاگارین بین لوکوموتیو و آوانگارد برای دو بازی به یاروسلاول می رود. در آنجا، بر روی یخ های محلی آرنا-2000 لوکوموتیو، است که سومین مسابقه این رویارویی در 20 مارس برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 2-0 به سود لوکوموتیو است.

لوکوموتیو مقابل آوانگارد
دومین دیدار از سری مسابقات یک چهارم نهایی بین متالورگ و اسپارتاک بار دیگر در مگنیتوگورسک برگزار می شود. این بازی روز سه شنبه 19 مارس در یخ Magnitogorsk Arena Metallurg برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 1-0 به سود متالورگ است.

متالورگ - اسپارتاک
ادامه تقابل جام بین آوانگارد و لوکوموتیو در 18 مارس در انتظار هواداران هاکی است. دومین دیدار این سری دوباره در اومسک و روی یخ G-Drive Arena محلی برگزار می شود. در حال حاضر نتیجه این سری 1-0 به سود لوکوموتیو است.

آوانگارد مقابل لوکوموتیو
اولین دیدار از سری مسابقات یک چهارم نهایی بین دینامو پایتخت و تراکتورسازی چلیابینسک روز 16 مارس در مسکو برگزار می شود. محل برگزاری بازی VTB Arena پایتخت است.

دینامو مسکو - تراکتورسازی
تقابل جام بین آمور و متالورگ به دیدار ششم رسید. این بار تیم ها در 11 مارس در خاباروفسک، روی یخ پلاتینیوم آرنا محلی به مصاف هم خواهند رفت. در حال حاضر امتیاز این سری 3-2 به نفع متالورگ است.

آمور مقابل متالورگ
پنجمین دیدار از سری جام بین تیم های متالورگ و آمور بار دیگر در مگنیتوگورسک برگزار می شود. این بازی در تاریخ 9 مارس در یخ Magnitogorsk Arena Metallurg برگزار می شود. پس از چهار بازی انجام شده در این سری، مساوی 2 بر 2 است.

متالورگ مقابل آمور
در 5 مارس، خاباروفسک "پلاتینیوم آرنا" میزبان سومین بازی سری جام بین آمور محلی و ماگنیتوگورسک متالورگ خواهد بود. امتیاز سری برابر است – 1:1.

آمور مقابل متالورگ
سری جام زسکا - لوکوموتیو برای دو دیدار به مسکو می رود. سومین بازی دور اول پلی آف جام گاگارین در تاریخ 4 مارس در یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 1-1 است.

زسکا مقابل لوکوموتیو
در تاریخ 3 مارس، ورزشگاه جی درایو اومسک میزبان دومین دیدار از رویارویی جام بین تیم های محلی آوانگارد و تولیاتی لادا خواهد بود. در حال حاضر نتیجه این سری 1-0 به سود آوانگارد است.

آوانگارد مقابل لادا
دومین بازی دور اول پلی آف جام گاگارین بین صلوات یولایف و تراکتور در 2 مارس برگزار خواهد شد. در حال حاضر نتیجه این سری 1-0 به سود تراکتورسازی است.

صلوات یولایف مقابل تراکتور
دو نماینده کنفرانس شرق، آک بارس و آمور، در تاریخ 24 فوریه در کازان به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار روی یخ ورزشگاه کازان تاتنفت آرنا برگزار خواهد شد.

آک بارز در مقابل آمور
در 21 فوریه، کازان آک بارس در بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL در یک بازی خانگی مقابل یاروسلاول لوکوموتیو برگزار می کند. این دیدار چهارشنبه هفته آینده روی یخ ورزشگاه کازان تاتنفت برگزار خواهد شد.

آک بارز مقابل لوکوموتیو
بازی مرکزی روز بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL در اومسک برگزار می شود. در روز سه‌شنبه، 20 فوریه، بازیکنان هاکی از آوانگارد محلی و اتوموبیلیست از یکاترینبورگ در ورزشگاه G-Drive Arena روی یخ خواهند رفت.

آوانگارد مقابل اتوموبیلیست
دینامو مسکو در 19 فوریه در یک دیدار خانگی مقابل یکی از رهبران کنفرانس شرق، اوفا، سالوات یولایف، بازی خواهد کرد. این دیدار روی یخ VTB Arena برگزار خواهد شد.

دینامو مسکو - صلوات یولایف
هفته بعدی مسابقات قهرمانی KHL با یک دیدار در سن پترزبورگ به پایان می رسد. یکشنبه 18 فوریه، بازیکنان هاکی از SKA محلی و اژدر نیژنی نووگورود در جدیدترین ورزشگاه SKA Arena روی یخ خواهند رفت.

SKA در مقابل اژدر NN
در 17 فوریه، مگا اسپورت آرنا پایتخت میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی منظم KHL بین اسپارتاک و کازان آک بارس خواهد بود.

اسپارتاک مقابل آک بارس
جدیدترین SKA Arena میزبان مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL در 13 فوریه خواهد بود. سن پترزبورگ SKA که برای قهرمانی تلاش می کند، با تولیاتی لادا، تازه وارد لیگ، روی یخ خانگی بازی خواهد کرد.

SKA در مقابل لادا
دوشنبه، 12 فوریه، یک مسابقه در تقویم مسابقات قهرمانی عادی KHL برنامه ریزی شده است. بازیکنان هاکی از لوکوموتیو محلی و اسپارتاک پایتخت در ورزشگاه Yaroslavl Arena - 2000 Lokomotiv به روی یخ خواهند رفت.

لوکوموتیو مقابل اسپارتاک
ششمین دیدار رو در رو میان صلوات یولایف و آک بارس امسال در پایتخت باشقیر برگزار می شود. در روز شنبه، 10 فوریه، رقبای اصلی در اوفا آرنا به روی یخ خواهند رفت.

صلوات یولایف مقابل آک بارس
اژدر نیژنی نووگورود در تاریخ 9 فوریه یک بازی خانگی مقابل اچ سی سوچی برگزار خواهد کرد. این دیدار در یخ نیژنی نووگورود KRK Nagorny برگزار خواهد شد.

اژدر ان ان مقابل اچ سی سوچی
پایتخت تاتارستان در 8 فوریه میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. کازان آک بارز، روی یخ ورزشگاه محلی تاتنفت، پذیرای مهمانان چلیابینسک - باشگاه هاکی تراکتور است.

آک بارز مقابل تراکتور
به خواست تقویم، نفتخیمیک و لادا برای دومین بار در سه روز گذشته به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی دوباره در نیژنکامسک، 30 ژانویه، روی یخ ورزشگاه محلی نفتخیم آرنا برگزار خواهد شد.

نفتخیمیک مقابل لادا
رقبای مستقیم در کنفرانس شرق، اتوموبیلیست و آک بارس، در تاریخ 24 ژانویه در یکاترینبورگ یک مسابقه رودررو برگزار خواهند کرد.

Avtomobilist در مقابل Ak Bars
در 23 ژانویه، کاخ یخی Cherepovets میزبان مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی منظم KHL خواهد بود. لوکال سورستال میزبان یکی از رهبران کنفرانس شرق، اومسک آوانگارد، روی یخ خانگی خواهد بود.

سورستال مقابل آوانگارد
ماگنیتوگورسک متالورگ سری خارج از خانه خود را با یک دیدار خارج از خانه در نیژنی نووگورود ادامه خواهد داد. دیدار با اژدرهای محلی 16 ژانویه برگزار خواهد شد.

تورپیدو NN مقابل متالورگ
در 15 ژانویه، ورزشگاه Uralets Arena یکاترینبورگ میزبان شرکت کنندگان در مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. اتوموبیلیست محلی به مصاف زسکا پایتخت خواهد رفت.

اتوموبیلیست مقابل زسکا
مگاسپورت آرنا پایتخت در 12 ژانویه محل برگزاری بازی اصلی روز آینده در KHL خواهد بود. رهبر اخیر کنفرانس غرب، اسپارتاک مسکو، میزبان اسکا سن پترزبورگ است که شتاب بیشتری گرفته است.


چهارشنبه، 10 ژانویه، سه مسابقه در برنامه بازی های قهرمانی عادی KHL برنامه ریزی شده است. یکی از آنها در بالاشیخا برگزار می شود، جایی که Vityaz محلی از میهمانان سنت پترزبورگ - باشگاه هاکی SKA پذیرایی می کند.

Vityaz در مقابل SKA
تیم های همسایه در جدول رده بندی، زسکا و اژدر در تاریخ 9 ژانویه به مصاف هم خواهند رفت. دیدار رقبای مستقیم کنفرانس غرب سه شنبه هفته آینده روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود.

زسکا در مقابل تورپدو NN
بازی مرکزی روز یکشنبه در KHL در سن پترزبورگ برگزار می شود. در 7 ژانویه، کاخ یخی محل دیدار بین SKA محلی و بهترین تیم کنفرانس شرق - متالورگ مگنیتوگورسک خواهد بود.

اسکا در مقابل متالورگ
شنبه، 6 ژانویه، Omsk "G – Drive Arena" میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. یک تازه وارد جسور به لیگ، Tolyatti Lada، برای بازدید از آوانگارد محلی خواهد آمد.

آوانگارد مقابل لادا
یاروسلاول لوکوموتیو سال تقویمی را با دیدار خانگی مقابل دینامو پایتخت به پایان می رساند. این بازی در تاریخ 30 دسامبر در یخ Arena 2000 Lokomotiv برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو مقابل دینامو مسکو
اژدر نیژنی نووگورود سال تقویمی را با بازی مقابل یاروسلاول لوکوموتیو به پایان خواهد رساند. این دیدار در 28 دسامبر در نیژنی نووگورود، روی یخ مرکز تفریحی ناگورنی برگزار می شود.

تورپیدو ان‌ان مقابل لوکوموتیو
در 26 دسامبر، نیژنی نووگورود KRK Nagorny میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی منظم KHL خواهد بود. اژدرهای محلی تلاش خواهند کرد تا با رهبر قهرمانی - اسپارتاک مسکو نبرد کنند.

تورپیدو NN مقابل اسپارتاک
متالورگ با بازی خانگی مقابل خاباروفسک آمور از تعطیلات دو هفته ای خارج شد. این بازی در تاریخ 22 دسامبر روی یخ ورزشگاه Magnitogorsk Metallurg Arena برگزار خواهد شد.

متالورگ مقابل آمور
بخش دوم مسابقات قهرمانی عادی KHL از 19 دسامبر با یک مسابقه در اومسک آغاز می شود. در آنجا، روی یخ ورزشگاه محلی G-Drive، نمایندگان کنفرانس شرق - اومسک آوانگارد و کازان آک بارس - ملاقات خواهند کرد.

آوانگارد مقابل آک بارس
متالورگ در تاریخ 5 دسامبر با بازی مقابل زسکا پایتخت این کشور به بازی خانگی خود ادامه خواهد داد. بازی اصلی روز در مگنیتوگورسک، روی یخ ورزشگاه محلی متالورگ آرنا برگزار خواهد شد.

متالورگ - زسکا
نمایندگان کنفرانس شرق، آک بارس و اتوموبیلیست در تاریخ 30 نوامبر در کازان یک مسابقه رودررو برگزار خواهند کرد. این بازی در یخ ورزشگاه کازان تاتنفت آرنا برگزار خواهد شد.

Ak میله در مقابل Avtomobilist
کازان آک بارز که در بحران به سر می برد روز سه شنبه 14 اکتبر با سن پترزبورگ SKA بازی خواهد کرد. بازی اصلی روز بازی در KHL روی یخ کازان تاتنفت آرن برگزار می شود.

آک بارز مقابل اس‌کا
هفته بعدی بازی های فصل عادی KHL در مینسک به پایان می رسد. در 12 نوامبر، در یخ ورزشگاه محلی مینسک آرنا، دو تیم دینامو - مینسک و مسکو - دیدار خواهند کرد.

دینامو مینسک - دینامو مسکو
بازی اصلی روز آینده در KHL در مسکو برگزار خواهد شد. در روز دوشنبه، 6 نوامبر، اسپارتاک پایتخت پذیرای مهمانانی از سن پترزبورگ، باشگاه هاکی SKA، در خانه خود Megasport Arena است.

اسپارتاک مقابل اسکا
برگزیدگان قهرمانی جاری، سن پترزبورگ SKA و کازان آک بارز در آخرین روز ماه اکتبر در سن پترزبورگ به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در 31 اکتبر در کاخ یخی سنت پترزبورگ برگزار می شود.

SKA در مقابل Ak میله
هفته آینده تیم سوچی با دیدار خانگی مقابل دینامو مسکو آغاز خواهد شد. دیدار با یکی از رهبران کنفرانس غرب در 30 اکتبر برگزار می شود.

اچ سی سوچی مقابل دینامو مسکو
رقبای مستقیم در کنفرانس شرق، آوانگارد و صلوات یولایف، یک مسابقه رودررو در اومسک در 26 اکتبر برگزار خواهند کرد. این دیدار روی یخ ورزشگاه محلی G-DRIVE Arena برگزار خواهد شد.

آوانگارد مقابل صلوات یولایف
باشگاه هاکی سوچی چهارشنبه هفته آینده 18 اکتبر به مصاف اسپارتاک پایتخت خواهد رفت. محل برگزاری این بازی کاخ ورزش بولشوی است.

اچ سی سوچی مقابل اسپارتاک
پایتخت دینامو هفته آینده مسابقات قهرمانی KHL معمولی را با بازی خانگی مقابل نووسیبیرسک سیبری افتتاح خواهد کرد. این دیدار در تاریخ 16 اکتبر در یخ VTB Arena پایتخت برگزار می شود.

دینامو مسکو - سیبری
در 15 اکتبر، اوفا آرنا میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. بازیکنان هاکی از دینامو مینسک برای بازدید از صلوات یولایف محلی دعوت خواهند شد.

صلوات یولایف - دینامو مینسک
روز جمعه، 13 اکتبر، اکاترینبورگ اتوموبیلیست پذیرای مهمانانی از چلیابینسک، باشگاه هاکی تراکتور، در خانه خود Uralets Arena است.

اتوموبیلیست مقابل تراکتور
هفته آینده بازی در KHL با یک مسابقه در نیژنکامسک به پایان می رسد. در 8 اکتبر ، Neftekhimik محلی ، روی یخ میدانی به همین نام ، از مهمانان یکاترینبورگ - باشگاه هاکی Avtomobilist استقبال می کند.

نفتخیمیک مقابل اتوموبیلیست
اسپارتاک سری خانگی خود را با بازی مقابل نووسیبیرسک سیبری تکمیل می کند. دیدار مقابل سیبری ها روز 13 مهر و روی یخ مگاسپورت آرنا پایتخت برگزار می شود.

اسپارتاک مقابل سیبری
بازیکنان هاکی آک بارز بازی ماه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL را با یک مسابقه خانگی مقابل خاباروفسک آمور افتتاح خواهند کرد. دیدار با نمایندگان خاور دور در تاریخ 1 اکتبر در یخ ورزشگاه تاتنفت کازان برگزار می شود.

آک بارز در مقابل آمور
تیم اردوی پایتخت در ادامه سلسله دیدارهای خانگی خود به مصاف تیم هاکی سوچی می رود. این دیدار در تاریخ 28 سپتامبر روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل اچ سی سوچی
لوکوموتیو آرنا-2000 یاروسلاول چهارشنبه هفته آینده میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. در 27 سپتامبر، لوکوموتیو محلی از مهمانان یکاترینبورگ، باشگاه هاکی Avtomobilist، روی یخ خانه خود پذیرایی می کند.

لوکوموتیو در مقابل اتوموبیلیست
روز سه شنبه 26 سپتامبر، دینامو مینسک در خانه به مصاف یکی از تیم های محبوب قهرمانی یعنی آک بارس کازان می رود. این بازی روی یخ ورزشگاه Minsk Arena برگزار خواهد شد.

دینامو مینسک مقابل آک بارس
هفته بعدی بازی در KHL با رویارویی نمادین بین Ak Bars و Salavat Yulaev به پایان می رسد. دومین دربی سبز این فصل در کازان و روی یخ ورزشگاه محلی تاتنفت آرنا برگزار خواهد شد. این دیدار در 24 سپتامبر برگزار می شود.

آک بارس مقابل صلوات یولایف
روز شنبه، 23 سپتامبر، مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی منظم KHL در Cherepovets برگزار می شود. رهبران مسابقات قهرمانی، بازیکنان هاکی از Magnitogorsk Metallurg، برای بازدید از Severstal محلی خواهند آمد.

سورستال مقابل متالورگ
نمایندگان کنفرانس شرق، صلوات یولایف و اتوموبیلیست، در 22 سپتامبر به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی عادی KHL، یک مسابقه رو در رو در اوفا برگزار خواهند کرد. بازی روی یخ اوفا آرنا برگزار خواهد شد.

صلوات یولایف در مقابل اتوموبیلیست
رهبر غیرمنتظره کنفرانس غرب، نیژنی نووگورود اژدر، در 12 سپتامبر در یک بازی خانگی مقابل نمایندگان خاور دور - باشگاه هاکی آدمیرال از ولادیووستوک برگزار می کند.

اژدر مقابل دریاسالار
ویتاز در نزدیکی مسکو با دیدار با نماینده خاور دور - دریاسالار یک سری بازی های خانگی سه مسابقه ای را تکمیل می کند. این بازی 15 شهریور در بالاشیخا برگزار می شود.

ویتاز در مقابل دریاسالار
در تنها دیداری که قرار است در 5 سپتامبر برگزار شود، تیم ارتش پایتخت و متالورگ مگنیتوگورسک به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود.

زسکا مقابل متالورگ
Avtomobilist هفته دوم بازی های فصل عادی KHL را با بازی خانگی مقابل Salavat Yulaev از اوفا آغاز می کند. این دیدار در تاریخ 4 سپتامبر روی یخ ورزشگاه Uralets Arena یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

اتوموبیلیست مقابل صلوات یولایف
دیدار مرکزی هفته اول مسابقات قهرمانی عادی KHL در تاریخ 2 سپتامبر در مسکو برگزار می شود. آنجاست، روی یخ VTB Arena پایتخت، که دینامو جاه طلب مهمانانی از سن پترزبورگ - باشگاه هاکی SKA - پذیرایی می کند.

دینامو مسکو مقابل اسکا
به طور سنتی، فصل رسمی هاکی در روسیه با یک مسابقه برای جام افتتاحیه آغاز می شود. این بار تیم ارتش پایتخت و آک بارس کازان حق افتتاحیه فصل را به دست آوردند. اولین بازی فصل عادی اول سپتامبر روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود.

زسکا مقابل آک بارز
روز یکشنبه 28 اردیبهشت ماه فینال مسابقات قهرمانی جهان هاکی روی یخ برگزار می شود. تامپره فنلاند محل برگزاری دیدار نهایی بین کانادا و آلمان خواهد بود.

کانادا مقابل آلمان
زوج دوم نیمه نهایی بازی خود را در 27 می در تامپره فنلاند برگزار خواهند کرد. تیم های آمریکا و آلمان به یخ زمین تامپر دک خواهند رفت.

آمریکا مقابل آلمان
تامپره فنلاند محل برگزاری اولین نیمه نهایی مسابقات جهانی هاکی روی یخ 2023 خواهد بود. بازیکنان هاکی روی یخ از تیم های ملی کانادا و لتونی به روی یخ ورزشگاه تامپر دک خواهند رفت. این دیدار 27 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

کانادا مقابل لتونی
بازی کلیدی، از نظر توزیع مکان های نهایی، 23 می در تامپره برگزار می شود. روی یخ میدان محلی "Tampere Dec" بازیکنان هاکی از تیم های ملی سوئد و ایالات متحده آمریکا به روی یخ خواهند رفت.

سوئد مقابل آمریکا
در حال حاضر اولین روز بازی مسابقات قهرمانی هاکی جهان به طرفداران بازی دو قهرمانی مورد علاقه را می دهد. میزبان این مسابقات، تیم فنلاند، در تاریخ 12 می با تیم ایالات متحده بازی خواهد کرد.

فنلاند مقابل آمریکا
دیدار سرنوشت ساز سری نهایی جام گاگارین 29 آوریل در کازان برگزار می شود. بازیکنان هاکی آک بارس و زسکا به روی یخ ورزشگاه محلی تاتنفت خواهند رفت. در حال حاضر، امتیاز این سری برابر است - 3:3.

آک بارز مقابل زسکا
سری نهایی جام گاگارین بین زسکا و آک بارس تا دیدار ششم به طول انجامید. شاید آخرین بازی از این سری در 27 آوریل در مسکو و روی یخ زسکا آرنا برگزار شود. در حال حاضر زسکا با نتیجه 3-2 سری را پیشتاز است.

زسکا مقابل آک بارز
فینال جام گاگارین فصل 2022/23 از 17 آوریل با یک دیدار در کازان آغاز می شود. بازیکنان هاکی دو تیم برتر فصل جاری - آک بارز و زسکا به روی یخ ورزشگاه محلی تاتنفت آرنا خواهند رفت.

آک بارز مقابل زسکا
دوشنبه 12 فروردین دومین دیدار از سری مسابقات نیمه نهایی بین کازان آک بارس و اومسک آوانگارد برگزار می شود. این بازی دوباره در کازان، روی یخ ورزشگاه محلی تاتنفت آرنا برگزار خواهد شد. در حال حاضر امتیاز این سری 1-0 به سود آک بارس است.

آک بارز مقابل آوانگارد
تقابل یاروسلاول لوکوموتیو و زسکا مسکو در جام حذفی ادامه دارد. ششمین مسابقه سری یک چهارم نهایی در 27 مارس در یاروسلاول، روی یخ محلی Arena 2000 Lokomotiv برگزار می شود. امتیاز این سری 2:3 است.

لوکوموتیو مقابل زسکا
ادامه تقابل جام بین لوکوموتیو و زسکا در 23 مارس در انتظار طرفداران هاکی است. چهارمین بازی این سری دوباره در یاروسلاول، روی یخ ورزشگاه محلی - 2000 لوکوموتیو برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به سود زسکا است.

لوکوموتیو مقابل زسکا
روز چهارشنبه، 23 مارس، نیژنی نووگورود میزبان چهارمین بازی از سری مسابقات یک چهارم نهایی جام گاگارین بین تیم های محلی تورپدو و سن پترزبورگ SKA خواهد بود. امتیاز این سری 3-0 به نفع SKA است.

اژدر vs SKA
یاروسلاول "آرنا 2000 - لوکوموتیو" در 21 مارس محل برگزاری بازی بعدی سری یک چهارم نهایی جام گاگارین بین لوکوموتیو محلی و زسکا مسکو خواهد بود. در حال حاضر تیم ارتش با نتیجه 2 بر صفر در صدر جدول قرار دارد.

لوکوموتیو مقابل زسکا
سری یک چهارم نهایی بین تورپیدو و اسکا به نیژنی نووگورود منتقل می شود. سومین مسابقه این سری در 20 مارس در یخ مجموعه ورزشی نیژنی نووگورود "ناگورنی" برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 2-0 به سود SKA است.

اژدر vs SKA
سرنوشت برای سومین فصل متوالی زسکا و لوکوموتیو را به پلی آف می آورد. دومین بازی از سری مسابقات یک چهارم نهایی جاری در تاریخ 19 مارس در مسکو و روی یخ ورزشگاه زسکا آرنا برگزار خواهد شد. امتیاز این سری 1-0 به سود زسکا است.

زسکا مقابل لوکوموتیو
تقابل یک چهارم نهایی بین آک بارس و آدمیرال از 16 مارس با بازی در کازان آغاز می شود. اولین دیدار این مجموعه روی یخ کازان تاتنفت آرنا برگزار می شود.

آک بارز در مقابل دریاسالار
دو نماینده اورال در KHL ، Avtomobilist و Metallurg ، سری جام خود را به حداکثر ممکن رساندند. هفتمین مسابقه تعیین کننده این سری در تاریخ 14 مارس در یکاترینبورگ، روی یخ ورزشگاه محلی Uralets Arena برگزار خواهد شد. در حال حاضر امتیاز این سری 3-3 است.

اتوموبیلیست مقابل متالورگ
تقابل دو نماینده تاتارستان 12 اسفند با دیداری در کازان ادامه خواهد داشت. دومین بازی دور اول پلی آف جام گاگارین بین آک بارس و نفتخیمیک دوباره روی یخ کازان تاتنفت آرنا برگزار می شود. امتیاز این سری 1-0 به سود نفتخیمیک است.

آک بارز vs نفتخیمیک
هفته آخر مسابقات قهرمانی عادی KHL برای تیم ارتش پایتخت با دیدار خانگی برابر نیژنی نووگورود اژدر آغاز می شود. دیدار تیم های گروه برتر کنفرانس غرب 20 فوریه در مسکو و در یخ زسکا آرنا برگزار می شود.

زسکا مقابل اژدر
Yaroslavl "Arena 2000 Lokomotiv" 18 فوریه محل دیدار رقبای مستقیم در کنفرانس غرب خواهد بود. لوکوموتیو محلی به مصاف یخ خانگی زسکا پایتخت خواهد رفت.

لوکوموتیو مقابل زسکا
میدان اصلی یخی سنت پترزبورگ در 16 فوریه محل برگزاری مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. SKA محلی از نووسیبیرسک - باشگاه هاکی سیبری - پذیرایی می کند.

اسکا در مقابل سیبری
سه شنبه 14 فوریه، اژدر نیژنی نووگورود بازی خانگی بعدی خود در فصل عادی KHL را برگزار خواهد کرد. رقبای Avtozavodtsev نووسیبیرسک سیبری، یکی از رهبران کنفرانس شرق خواهد بود.

اژدر مقابل سیبری

مصاحبه

رای