روی یخ زسکا آرنای پایتخت در 27 ژانویه، مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL برگزار می شود. میزبانان، بازیکنان هاکی مسکو زسکا، مهمانانی را از خاباروفسک - باشگاه هاکی آمور پذیرایی خواهند کرد.

زسکا مقابل آمور
یاروسلاول لوکوموتیو، به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی منظم KHL، در 24 ژانویه یک بازی خانگی با Vityaz انجام خواهد داد. دیدار با تیم منطقه مسکو در یخ Yaroslavl Arena 2000 Lokomotiv برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو مقابل ویتاز
روز جمعه 20 ژانویه، تاتنفت آرنا کازان میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. آک بارهای محلی روی یخ میدان خانگی یکی از رهبران کنفرانس شرق - اومسک آوانگارد را می گیرد.

آک بارز مقابل آوانگارد
رقبای مستقیم در کنفرانس غرب - زسکا مسکو و اسکا سن پترزبورگ، در 17 ژانویه یک بازی رو در رو در مسکو برگزار می کنند. این دیدار روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود.

زسکا مقابل اسکا
کازان آک بارس در 14 ژانویه یک مسابقه خانگی از مسابقات قهرمانی عادی KHL را مقابل نووسیبیرسک سیبری برگزار خواهد کرد. دیدار با یک رقیب مستقیم در کنفرانس شرق روی یخ ورزشگاه تاتنفت آرنا برگزار می شود.

آک بارز مقابل سیبری
Avtomobilist در مضیقه در 10 ژانویه یک بازی خانگی مقابل زسکا مسکو برگزار خواهد کرد. این دیدار روی یخ ورزشگاه Uralets Arena یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

اتوموبیلیست مقابل زسکا
Omsk "G-Drive Arena" در 8 ژانویه محل برگزاری یک مبارزه کلیدی از نظر مبارزه برای مقام اول کنفرانس شرق خواهد بود. آوانگارد محلی که شتاب بیشتری به دست آورده است، اتومبیلران یکاترینبورگ را در مضطرب روی یخ خانه پذیرایی خواهد کرد.

آوانگارد مقابل اتوموبیلیست
در روز جمعه، 6 ژانویه، صلوات یولایف یک مسابقه خانگی را مقابل تنها رهبر قهرمانی - سن پترزبورگ SKA برگزار خواهد کرد. دیدار مرکزی روز بازی روی یخ اوفا آرنا برگزار می شود.

صلوات یولایف مقابل اسکا
همسایگان در جدول رده بندی کنفرانس شرق، نووسیبیرسک سیبری و اومسک آوانگارد، در یک رویارویی رو در رو در تاریخ 5 ژانویه قوی ترین ها را مشخص خواهند کرد. این بازی در نووسیبیرسک، روی یخ ورزشگاه محلی Sibir Arena برگزار خواهد شد.

سیبری مقابل آوانگارد
واشنگتن در 1 ژانویه تلاش خواهد کرد تا به مجموعه ای از پیروزی ها بازگردد و مونترال را در یخ خانگی شکست دهد. آیا حمایت هواداران پایتخت به دو امتیاز کمک می کند؟

واشنگتن - مونترال
تیم ارتش پایتخت با بازی خانگی مقابل یاروسلاول لوکوموتیو سال تقویمی را به پایان می رساند. دیدار با کارگران راه آهن 30 دسامبر در یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود.

زسکا مقابل لوکوموتیو
روز دوشنبه، 26 دسامبر، صلوات یولایف از اوفا میزبان رهبر کنفرانس شرق، اتوموبیلیست از یکاترینبورگ، روی یخ خانگی خواهد بود.

صلوات یولایف در مقابل اتوموبیلیست
اژدر نیژنی نووگورود سری بازی های خانگی خود را با دیدار مقابل نیژنکامسک نفتخیمیک به پایان می رساند. این نشست در 24 دسامبر در یخ ناگورنی KRC برگزار می شود.

تورپیدو نیژنی نووگورود مقابل نفتخیمیک
روز جمعه، 23 دسامبر، بازی مرکزی روز روی یخ یاروسلاول آرنا 2000 لوکوموتیو برگزار می شود. لوکوموتیو مسکو و زسکا مسکو در جدال رودررو در جایگاه دوم جدول رده بندی کنفرانس غرب قرار خواهند گرفت.

لوکوموتیو مقابل زسکا
سومین «دربی ارتش» فصل جاری این بار در سن پترزبورگ برگزار می شود. در آنجا در کاخ یخی است که رهبران کنفرانس غرب، اسکا و زسکا در 21 دسامبر با هم مبارزه خواهند کرد.

اسکا در مقابل زسکا
پس از یک هفته و نیم وقفه، مسابقات قهرمانی منظم KHL در 19 دسامبر با یک مسابقه در یکاترینبورگ از سر گرفته می شود، جایی که اتوموبیلیست محلی میزبان آدمیرال از ولادی وستوک خواهد بود.

اتوموبیلیست در مقابل دریاسالار
آک بارز کازان یک هفته دیگر را با دیدار خانگی مقابل دینامو پایتخت به پایان می رساند. این بازی در تاریخ 4 دسامبر روی یخ ورزشگاه محلی Ak Bars Arena برگزار خواهد شد.

آک بارز مقابل دینامو مسکو
Magnitogorsk "Arena Metallurg" در 2 دسامبر محل برگزاری بازی مرکزی روز بازی بعدی در KHL خواهد بود. متالورژیست محلی میزبان زسکا مسکو، دارنده فعلی جام گاگارین، روی یخ خانگی خواهد بود.

متالورگ - زسکا
در آخرین روز پاییزی، آک بارس با به هوش آمدن با نووسیبیرسک سیبری بازی خواهد کرد. بازی رقبای مستقیم کنفرانس شرق در کازان و روی یخ ورزشگاه محلی تاتنفت آرنا برگزار می شود.

آک بارز مقابل سیبر
روز دوشنبه 28 نوامبر، مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود. دارنده فعلی جام گاگارین - زسکا، در خانه میزبان ویتاز نزدیک مسکو خواهد بود.

زسکا مقابل ویتاز
در مضیقه، Salavat Yulaev در 25 نوامبر یک مسابقه خانگی در برابر رهبر کنفرانس شرق - Avtomobilist یکاترینبورگ برگزار می کند. این دیدار روی یخ اوفا آرنا برگزار خواهد شد.

صلوات یولایف در مقابل اتوموبیلیست
دومین دربی ارتش این فصل این بار در سن پترزبورگ برگزار می شود. در روز سه‌شنبه، 22 نوامبر، کاخ یخی سنت پترزبورگ محل بازی بین رهبران کنفرانس غرب - SKA محلی و زسکا مسکو خواهد بود.

اسکا در مقابل زسکا
یکشنبه 20 نوامبر، منطقه مسکو ویتاز با بهترین تیم فصل گذشته - زسکا پایتخت بازی خواهد کرد. این بازی در ورزشگاه خانگی ویتاز در بالاشیخا برگزار می شود.

ویتاز مقابل زسکا
سومین بازی تمام وقت در مسابقات قهرمانی جاری بین اسپارتاک و زسکا در تاریخ 18 نوامبر در مسکو و روی یخ مگا اسپورت آرنا برگزار خواهد شد.

اسپارتاک مقابل زسکا
آک بارز کازان که در مضیقه است، 17 نوامبر در خانه میزبان SKA سن پترزبورگ خواهد بود. دیدار با تنها لیدر قهرمانی روی یخ ورزشگاه کازان تاتنفت آرنا انجام می شود.

آک بارز مقابل اس‌کا
دارندگان فعلی جام گاگارین - تیم ارتش پایتخت، در 15 نوامبر میزبان آدمیرال از ولادی وستوک است. این بازی در ورزشگاه خانگی باشگاه پایتخت برگزار می شود.

زسکا مقابل دریاسالار
ویتاز با یک بازی در آستانه در تاریخ 8 نوامبر به بازی های خارج از خانه پایان می دهد. دیدار با باریس روی یخ ورزشگاه محلی باریس آرنا انجام خواهد شد.

باریس مقابل ویتاز
یاروسلاول لوکوموتیو در 3 نوامبر در خانه به مصاف ماگنیتوگورسک متالورگ خواهد رفت. دیدار با رهبر کنفرانس شرق روی یخ یاروسلاول آرنا 2000 لوکوموتیو انجام خواهد شد.

لوکوموتیو مقابل متالورگ
کازان تاتنفت آرنا در تاریخ 1 نوامبر محل برگزاری بازی اصلی هفته آینده در KHL خواهد بود. آک بارهای محلی که فصلی فاجعه بار را سپری می کنند، در بازی مقابل زسکا مسکو در مقابل هواداران خود تلاش خواهند کرد تا خود را جبران کنند.

آک بارز مقابل زسکا
سن پترزبورگ SKA که با اطمینان قهرمانی را رهبری می کند، جمعه آینده در مسکو مقابل دینامو محلی بازی خواهد کرد. دیدار برگزیدگان کنفرانس غرب 7 مهرماه روی یخ وی تی بی آرنا پایتخت برگزار می شود.

دینامو مسکو مقابل اسکا
در 21 اکتبر ، زسکا پایتخت که سرعت مناسبی به دست آورده است ، بهترین تیم کنفرانس شرق - اتوموبیلیست از یکاترینبورگ را بررسی خواهد کرد. این دیدار در ورزشگاه خانگی تیم ارتش برگزار می شود.

زسکا vs اتوموبیلیست
دو غول کنفرانس شرق متالورگ و آوانگارد در تاریخ 26 مهرماه دومین دیدار رو در رو خود را در این فصل برگزار خواهند کرد. این دیدار در مگنیتوگورسک، روی یخ ورزشگاه محلی متالورگ آرنا برگزار خواهد شد.

متالورگ مقابل آوانگارد
نووسیبیرسک سیبری در 11 اکتبر مسابقه خانگی بعدی خود در مسابقات قهرمانی عادی KHL را برگزار خواهد کرد. رقیب سیبری ها دریاسالار اهل ولادی وستوک خواهد بود. بازی روی یخ سیبر آرنا انجام خواهد شد.

سیبری در مقابل دریاسالار
تنها رهبر فصل عادی - SKA، در 7 اکتبر در خانه با Vityaz در نزدیکی مسکو بازی خواهد کرد. این بازی در کاخ یخی سن پترزبورگ برگزار می شود.

اسکا در مقابل ویتیاز
در 6 اکتبر، نیژنکامسک یخ آرنا "نفتخیمیک" محل برگزاری مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی منظم KHL خواهد بود. نفتخیمیک محلی که در شروع فصل شکست خورد، میزبان یکی از رهبران قهرمانی - دینامو پایتخت خواهد بود.

نفتخیمیک - دینامو مسکو
کازان آک بارس و اتوموبیلیست از یکاترینبورگ در 4 اکتبر برای مقام اول متوسط ​​در شرق در یک دوئل تمام وقت به رقابت خواهند پرداخت. این بازی روی یخ کازان تاتنفت آرنا برگزار خواهد شد.

ایک بارز در مقابل اتوموبیلیست
هفته بعدی مسابقات قهرمانی KHL با رویارویی دو تیم ارتش - CSKA پایتخت و SKA سن پترزبورگ آغاز خواهد شد. این بازی در تاریخ 3 اکتبر در مسکو و روی یخ ورزشگاه زسکا آرنا برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل اسکا
آک بارز کازان دومین ماه از مسابقات قهرمانی عادی KHL را با بازی خانگی مقابل آمور خاباروفسک افتتاح خواهد کرد. این دیدار در تاریخ 1 اکتبر در یخ ورزشگاه تاتنفت کازان برگزار خواهد شد.

آک بارز در مقابل آمور
روز پنجشنبه، 29 سپتامبر، CSKA Arena پایتخت، محل برگزاری بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. بازیکنان هاکی از نووسیبیرسک سیبری از زسکا مسکو دیدار خواهند کرد.


Cherepovets Severstal در 26 سپتامبر یک بازی خانگی مقابل Admiral از ولادی وستوک برگزار می کند. این نشست در کاخ یخی Cherepovets برگزار می شود.

سورستال در مقابل دریاسالار
Yaroslavl "Arena 2000 - Lokomotiv" در 24 سپتامبر محل برگزاری مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. نماینده خاور دور، دریاسالار از ولادی وستوک، از لوکوموتیو محلی بازدید خواهد کرد.

لوکوموتیو در مقابل دریاسالار
نبرد خارجی های کنفرانس شرق 23 سپتامبر در نیژنکامسک برگزار می شود. نفتخیمیک محلی از مهمانان باشگاه هاکی چلیابینسک - تراکتور پذیرایی خواهد کرد.

نفتخیمیک - تراکتورسازی
به خواست تقویم، آک بارس و اسپارتاک دومین دوئل تمام وقت خود را تا چند روز دیگر برگزار خواهند کرد. این بار این بازی در تاریخ 21 سپتامبر در کازان برگزار می شود.

آک بارز مقابل اسپارتاک
تراکتور چلیابینسک یک هفته دیگر در KHL را با بازی خانگی مقابل آوانگارد اومسک آغاز کرد. دیدار رقبا در کنفرانس شرق 19 سپتامبر در چلیابینسک برگزار می شود.

تراکتور مقابل آوانگارد
روز چهارشنبه 14 سپتامبر، CSKA Arena پایتخت، محل برگزاری بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. میزبان، تیم ارتش مسکو، در شروع مسابقات با مشکل ساز اصلی - ویتاز در نزدیکی مسکو بازی خواهد کرد.

زسکا مقابل ویتاز
اوفا صلوات یولایف هفته سوم مسابقات قهرمانی عادی KHL را با بازی خانگی مقابل اسپارتاک پایتخت آغاز می کند. این بازی در 12 سپتامبر در یخ اوفا آرنا برگزار می شود و آغاز می شود.

صلوات یولایف مقابل اسپارتاک
به طور سنتی، فصل جدید در KHL با مسابقه بین دو تیم برتر فصل گذشته آغاز می شود. این بار جام افتتاحیه 2022 با برنده جام گاگارین، زسکا مسکو و بهترین تیم لیگ طبق نتایج فصل عادی، متالورگ مگنیتوگورسک برگزار می شود. بازی افتتاحیه مسابقات قهرمانی در تاریخ 1 سپتامبر در مسکو در یخ ورزشگاه زسکا آرنا برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل متالورگ
اولین مسابقه نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جهان هاکی روی یخ جوانان در تاریخ 19 آگوست در ادمونتون روی یخ ورزشگاه محلی راجرز پلیس برگزار می شود. میزبان مسابقات، تیم کانادا، همتایان چک را بررسی خواهند کرد.

کانادا مقابل جمهوری چک
در روز پایانی مرحله گروهی مسابقات هاکی روی یخ قهرمانی جهان جوانان، سرنوشت نفر اول گروه A مشخص می شود. در بازی رودررو تیم های ملی فنلاند و کانادا باید متوجه شوند. طرفداران گروه A در 16 آگوست در ادمونتون به مصاف هم خواهند رفت.

فنلاند مقابل کانادا
سرنوشت نفر اول گروه B روز 24 مرداد در دیدار تیم های آمریکا و سوئد مشخص می شود. این دیدار در ادمونتون، روی یخ ورزشگاه راجر پلیس آرنا برگزار خواهد شد.

آمریکا مقابل سوئد
چهل و ششمین دوره مسابقات قهرمانی جهان هاکی روی یخ جوانان از 9 آگوست در ادمونتون کانادا آغاز می شود. میزبان این تورنمنت، تیم کانادا، دیدار افتتاحیه این مسابقات را در تاریخ 11 آگوست به مصاف همتایان خود از لتونی خواهد برد.

لتونی مقابل کانادا
اولین دوره مسابقات هاکی روی یخ قهرمانی جهان جوانان با رویارویی اروپایی بین سوئد و سوئیس به پایان می رسد. دیدار رقبای گروه B روز 10 آگوست در ادمونتون و روی یخ میدان محلی "راجرز پلیس" برگزار می شود.

سوئد مقابل سوئیس
در 3 آگوست، با سه مسابقه، هفتمین مسابقه متوالی بعدی، مسابقات هاکی پیش فصل هاکی اوپن سوچی در سوچی آغاز می شود. یکی از مورد علاقه های اصلی KHL - SKA از سن پترزبورگ در اولین بازی مهمانان بلاروس - باشگاه هاکی دینامو مینسک - را بررسی می کند.

اسکا در مقابل دینامو مینسک
در آخرین بازی روز اول مسابقات هاکی اوپن سوچی، نمایندگان HC محلی سوچی و دریاسالار از ولادیوستوک به روی یخ خواهند رفت.

سوچی مقابل دریاسالار
پیش بینی و شرط بندی در تامپا بی در مقابل کلرادو، آمار، شانس. در 23 ژوئن، تامپا دوباره در خانه با کلورادو دیدار خواهد کرد، جایی که آنها تلاش خواهند کرد تا امتیاز این سری را به تساوی بکشند. آیا رعد و برق می تواند دوباره خود را ثابت کند؟

تامپا بی vs کلرادو
تیم های ملی فنلاند و کانادا برای سومین بار متوالی در فینال مسابقات جهانی هاکی روی یخ به مصاف هم خواهند رفت. بازی سرنوشت ساز قهرمانی در تاریخ 29 می در تامپره، در میدان یخی محلی "Tampere Dec" برگزار می شود.

فنلاند مقابل کانادا
در حال حاضر در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات، سرنوشت افراد مورد علاقه - تیم های سوئد و کانادا را گرد هم آورد. این بازی در 26 می در تامپره، در میدان یخی محلی "Tampere Dec" برگزار خواهد شد.

سوئد مقابل کانادا
در روز پایانی مرحله بازی، میزبان مسابقات، هاکی بازان تیم ملی فنلاند با تیم ملی چک به میدان می رود. این نشست در 24 می در تامپره برگزار می شود.

فنلاند مقابل جمهوری چک
تیم ملی سوئد، سرگروه B، در مرحله گروهی بعدی خود به مصاف تیم آمریکا خواهد رفت. این دیدار در 21 می در تامپره، روی یخ عرصه محلی "تامپر دک" برگزار می شود.

آمریکا مقابل سوئد
تیم های ملی فنلاند و سوئد، تیم های ملی فنلاند و سوئد در مرحله گروهی 28 اردیبهشت ماه به مصاف هم خواهند رفت. عرصه دسامبر

فنلاند مقابل سوئد
میزبان این مسابقات، تیم ملی فنلاند، در تاریخ 17 می، یک بازی کلیدی مرحله گروهی را مقابل تیم آمریکا برگزار خواهد کرد. این دیدار در تامپره، روی یخ تامپر دک آرنا برگزار خواهد شد. 

فنلاند مقابل آمریکا
دو تیم پیشرو اروپایی، دانمارک و سوئیس، به عنوان بخشی از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهانی هاکی روی یخ 2022، در تاریخ 15 مه به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در کاخ یخی هلسینکی برگزار خواهد شد.

دانمارک مقابل سوئیس
پنجمین بازی سری نهایی جام گاگارین بین متالورگ و زسکا بار دیگر در مگنیتوگورسک برگزار می شود. روز سه شنبه 26 آوریل، متالورژیست بومی شانس زیادی برای کسب جام افتخاری در حضور هواداران خود دارد. امتیاز این سری 3-1 به سود متالورگ است.

متالورگ - زسکا
Magnitogorsk "Arena Metallurg" 20 آوریل محل برگزاری دومین بازی سری نهایی جام گاگارین بین متالورگ محلی و زسکا پایتخت خواهد بود. در حال حاضر امتیاز این سری 1-0 به سود زسکا است.

متالورگ - زسکا
سری نهایی چهاردهمین جام گاگارین از 18 آوریل در مگنیتوگورسک با دیدار متالورژیست محلی و زسکا پایتخت آغاز می شود.

متالورگ - زسکا
چهارمین دیدار تقابل ارتش در مرحله نیمه نهایی جام گاگارین بار دیگر در مسکو برگزار می شود. بازیکنان هاکی زسکا و اسکا روز جمعه 8 آوریل به روی یخ زسکا آرنا پایتخت خواهند رفت. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به نفع زسکا است.

زسکا مقابل اسکا
هفته بعدی بازی در KHL با یک مسابقه در بالاشیخا آغاز می شود، جایی که آوانگارد اومسک و متالورگ مگنیتوگورسک ششمین بازی خود را از سری یک چهارم نهایی جام گاگارین برگزار می کنند. در حال حاضر امتیاز این سری 3-2 به سود متالورگ است.

آوانگارد - متالورگ
پنجمین بازی از سری بازی های اسکا سن پترزبورگ و اسپارتاک مسکو در تاریخ 26 مارس در سن پترزبورگ برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 3-1 به نفع SKA است.

اسکا در مقابل اسپارتاک
پنجشنبه آینده، 24 مارس، بالاشیخا میزبان چهارمین بازی از سری پلی آف جام گاگارین بین آوانگارد اومسک و متالورگ مگنیتوگورسک خواهد بود. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به سود آوانگارد است.

آوانگارد - متالورگ
چهارشنبه، 23 مارس، VTB Arena پایتخت میزبان چهارمین بازی دور دوم پلی آف بین دو تیم مسکو - دینامو و زسکا خواهد بود. امتیاز این سری 3-0 به سود زسکا است.

دینامو مسکو مقابل زسکا
دیدار یک چهارم نهایی بین صلوات یولایف و تراکتور به اوفا می رود. در آنجا، روی یخ ورزشگاه محلی اوفا، است که سومین مسابقه سری بین این تیم ها در 21 مارس برگزار می شود. امتیاز این سری 1-1 است.

صلوات یولایف مقابل تراکتور
شروع تقابل نیمه نهایی کنفرانس شرق بین متالورگ و آوانگارد قرار است 18 مارس برگزار شود. اولین بازی این مجموعه در مگنیتوگورسک و روی یخ متالورگ آرنا برگزار می شود.

متالورگ مقابل آوانگارد
اوفا آرنا در 10 مارس محل برگزاری پنجمین بازی دور اول جام گاگارین بین صلوات یولایف محلی و نووسیبیرسک سیبری خواهد بود. امتیاز این سری 3-1 به سود صلوات یولایف است.

صلوات یولایف مقابل سیبری
تقابل اصلی دور اول پلی آف در غرب به یاروسلاول منتقل می شود. در آنجا، روی یخ ورزشگاه محلی آرنا 2000 - لوکوموتیو، در 5 مارس است که سومین مسابقه سری بین لوکوموتیو و زسکا برگزار می شود. امتیاز این سری 2-0 به سود زسکا است.

لوکوموتیو مقابل زسکا
کازان تاتنفت آرنا در 4 مارس محل برگزاری دومین بازی مرحله اول پلی آف جام گاگارین بین آک بارهای محلی و اومسک آوانگارد خواهد بود. امتیاز این سری یک بر صفر به سود آوانگارد است.

آک بارز مقابل آوانگارد
آبی و سفیدها مسابقات جام حذفی معمولی خود را با بازی خانگی مقابل چرپووتس سورستال آغاز می کنند. اولین بازی این سری در تاریخ 2 مارس در یخ VTB Arena مسکو برگزار می شود.

دینامو مسکو مقابل سورستال
جذاب ترین تقابل دور اول پلی آف از 2 مارس در کازان آغاز می شود. لوکال آک بارز و اومسک آوانگارد تقابل را با یک مسابقه روی یخ تاتنفت آرنا آغاز خواهند کرد.

آک بارز مقابل آوانگارد
تقابل کلاسیک زسکا و لوکوموتیو در اولین دور پلی آف منتظر هواداران هاکی است. بازی افتتاحیه اول مارس در مسکو برگزار خواهد شد. 

زسکا مقابل لوکوموتیو
مانند یک سال پیش، متالورگ و باریس سفر خود را برای جام گاگارین با رویارویی رو در رو در دور اول پلی آف آغاز کردند. جلسه شروع این مجموعه در تاریخ 1 مارس در Magnitogorsk برگزار می شود.

متالورگ مقابل باریس
در دیدار پایانی مرحله گروهی هاکی بازان روسیه به مصاف جمهوری چک خواهند رفت. دیدار برابر رقیب اصلی از اروپای شرقی در تاریخ 12 فوریه در پکن و روی یخ کاخ ورزش دولتی برگزار خواهد شد. 

روسیه مقابل جمهوری چک
در 11 فوریه، کاخ ورزش ملی در پکن محل برگزاری بازی بعدی مرحله گروهی مسابقات هاکی المپیک خواهد بود. قهرمان فعلی المپیک - تیم روسیه، نماینده اسکاندیناوی - تیم دانمارک را بررسی خواهد کرد.

دانمارک مقابل روسیه
مسابقات هاکی مردان بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک زمستانی با دیدار تیم های ملی روسیه و سوئیس آغاز می شود. این دیدار در تاریخ 9 فوریه روی یخ کاخ ملی ورزش پکن برگزار می شود.

روسیه مقابل سوئیس
پنجشنبه آینده، 13 ژانویه، در یاروسلاول، لوکوموتیو محلی میزبان حریفی از کازان - باشگاه هاکی آک بارس است. این دیدار روی یخ آرنا-2000 لوکوموتیو برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو مقابل آک بارز

مصاحبه

رای