هفته بعدی مسابقات قهرمانی KHL با رویارویی دو تیم ارتش - CSKA پایتخت و SKA سن پترزبورگ آغاز خواهد شد. این بازی در تاریخ 3 اکتبر در مسکو و روی یخ ورزشگاه زسکا آرنا برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل اسکا
آک بارز کازان دومین ماه از مسابقات قهرمانی عادی KHL را با بازی خانگی مقابل آمور خاباروفسک افتتاح خواهد کرد. این دیدار در تاریخ 1 اکتبر در یخ ورزشگاه تاتنفت کازان برگزار خواهد شد.

آک بارز در مقابل آمور
روز پنجشنبه، 29 سپتامبر، CSKA Arena پایتخت، محل برگزاری بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. بازیکنان هاکی از نووسیبیرسک سیبری از زسکا مسکو دیدار خواهند کرد.


Cherepovets Severstal در 26 سپتامبر یک بازی خانگی مقابل Admiral از ولادی وستوک برگزار می کند. این نشست در کاخ یخی Cherepovets برگزار می شود.

سورستال در مقابل دریاسالار
Yaroslavl "Arena 2000 - Lokomotiv" در 24 سپتامبر محل برگزاری مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. نماینده خاور دور، دریاسالار از ولادی وستوک، از لوکوموتیو محلی بازدید خواهد کرد.

لوکوموتیو در مقابل دریاسالار
نبرد خارجی های کنفرانس شرق 23 سپتامبر در نیژنکامسک برگزار می شود. نفتخیمیک محلی از مهمانان باشگاه هاکی چلیابینسک - تراکتور پذیرایی خواهد کرد.

نفتخیمیک - تراکتورسازی
به خواست تقویم، آک بارس و اسپارتاک دومین دوئل تمام وقت خود را تا چند روز دیگر برگزار خواهند کرد. این بار این بازی در تاریخ 21 سپتامبر در کازان برگزار می شود.

آک بارز مقابل اسپارتاک
تراکتور چلیابینسک یک هفته دیگر در KHL را با بازی خانگی مقابل آوانگارد اومسک آغاز کرد. دیدار رقبا در کنفرانس شرق 19 سپتامبر در چلیابینسک برگزار می شود.

تراکتور مقابل آوانگارد
روز چهارشنبه 14 سپتامبر، CSKA Arena پایتخت، محل برگزاری بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. میزبان، تیم ارتش مسکو، در شروع مسابقات با مشکل ساز اصلی - ویتاز در نزدیکی مسکو بازی خواهد کرد.

زسکا مقابل ویتاز
اوفا صلوات یولایف هفته سوم مسابقات قهرمانی عادی KHL را با بازی خانگی مقابل اسپارتاک پایتخت آغاز می کند. این بازی در 12 سپتامبر در یخ اوفا آرنا برگزار می شود و آغاز می شود.

صلوات یولایف مقابل اسپارتاک
به طور سنتی، فصل جدید در KHL با مسابقه بین دو تیم برتر فصل گذشته آغاز می شود. این بار جام افتتاحیه 2022 با برنده جام گاگارین، زسکا مسکو و بهترین تیم لیگ طبق نتایج فصل عادی، متالورگ مگنیتوگورسک برگزار می شود. بازی افتتاحیه مسابقات قهرمانی در تاریخ 1 سپتامبر در مسکو در یخ ورزشگاه زسکا آرنا برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل متالورگ
اولین مسابقه نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جهان هاکی روی یخ جوانان در تاریخ 19 آگوست در ادمونتون روی یخ ورزشگاه محلی راجرز پلیس برگزار می شود. میزبان مسابقات، تیم کانادا، همتایان چک را بررسی خواهند کرد.

کانادا مقابل جمهوری چک
در روز پایانی مرحله گروهی مسابقات هاکی روی یخ قهرمانی جهان جوانان، سرنوشت نفر اول گروه A مشخص می شود. در بازی رودررو تیم های ملی فنلاند و کانادا باید متوجه شوند. طرفداران گروه A در 16 آگوست در ادمونتون به مصاف هم خواهند رفت.

فنلاند مقابل کانادا
سرنوشت نفر اول گروه B روز 24 مرداد در دیدار تیم های آمریکا و سوئد مشخص می شود. این دیدار در ادمونتون، روی یخ ورزشگاه راجر پلیس آرنا برگزار خواهد شد.

آمریکا مقابل سوئد
چهل و ششمین دوره مسابقات قهرمانی جهان هاکی روی یخ جوانان از 9 آگوست در ادمونتون کانادا آغاز می شود. میزبان این تورنمنت، تیم کانادا، دیدار افتتاحیه این مسابقات را در تاریخ 11 آگوست به مصاف همتایان خود از لتونی خواهد برد.

لتونی مقابل کانادا
اولین دوره مسابقات هاکی روی یخ قهرمانی جهان جوانان با رویارویی اروپایی بین سوئد و سوئیس به پایان می رسد. دیدار رقبای گروه B روز 10 آگوست در ادمونتون و روی یخ میدان محلی "راجرز پلیس" برگزار می شود.

سوئد مقابل سوئیس
در 3 آگوست، با سه مسابقه، هفتمین مسابقه متوالی بعدی، مسابقات هاکی پیش فصل هاکی اوپن سوچی در سوچی آغاز می شود. یکی از مورد علاقه های اصلی KHL - SKA از سن پترزبورگ در اولین بازی مهمانان بلاروس - باشگاه هاکی دینامو مینسک - را بررسی می کند.

اسکا در مقابل دینامو مینسک
در آخرین بازی روز اول مسابقات هاکی اوپن سوچی، نمایندگان HC محلی سوچی و دریاسالار از ولادیوستوک به روی یخ خواهند رفت.

سوچی مقابل دریاسالار
پیش بینی و شرط بندی در تامپا بی در مقابل کلرادو، آمار، شانس. در 23 ژوئن، تامپا دوباره در خانه با کلورادو دیدار خواهد کرد، جایی که آنها تلاش خواهند کرد تا امتیاز این سری را به تساوی بکشند. آیا رعد و برق می تواند دوباره خود را ثابت کند؟

تامپا بی vs کلرادو
تیم های ملی فنلاند و کانادا برای سومین بار متوالی در فینال مسابقات جهانی هاکی روی یخ به مصاف هم خواهند رفت. بازی سرنوشت ساز قهرمانی در تاریخ 29 می در تامپره، در میدان یخی محلی "Tampere Dec" برگزار می شود.

فنلاند مقابل کانادا
در حال حاضر در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات، سرنوشت افراد مورد علاقه - تیم های سوئد و کانادا را گرد هم آورد. این بازی در 26 می در تامپره، در میدان یخی محلی "Tampere Dec" برگزار خواهد شد.

سوئد مقابل کانادا
در روز پایانی مرحله بازی، میزبان مسابقات، هاکی بازان تیم ملی فنلاند با تیم ملی چک به میدان می رود. این نشست در 24 می در تامپره برگزار می شود.

فنلاند مقابل جمهوری چک
تیم ملی سوئد، سرگروه B، در مرحله گروهی بعدی خود به مصاف تیم آمریکا خواهد رفت. این دیدار در 21 می در تامپره، روی یخ عرصه محلی "تامپر دک" برگزار می شود.

آمریکا مقابل سوئد
تیم های ملی فنلاند و سوئد، تیم های ملی فنلاند و سوئد در مرحله گروهی 28 اردیبهشت ماه به مصاف هم خواهند رفت. عرصه دسامبر

فنلاند مقابل سوئد
میزبان این مسابقات، تیم ملی فنلاند، در تاریخ 17 می، یک بازی کلیدی مرحله گروهی را مقابل تیم آمریکا برگزار خواهد کرد. این دیدار در تامپره، روی یخ تامپر دک آرنا برگزار خواهد شد. 

فنلاند مقابل آمریکا
دو تیم پیشرو اروپایی، دانمارک و سوئیس، به عنوان بخشی از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهانی هاکی روی یخ 2022، در تاریخ 15 مه به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در کاخ یخی هلسینکی برگزار خواهد شد.

دانمارک مقابل سوئیس
پنجمین بازی سری نهایی جام گاگارین بین متالورگ و زسکا بار دیگر در مگنیتوگورسک برگزار می شود. روز سه شنبه 26 آوریل، متالورژیست بومی شانس زیادی برای کسب جام افتخاری در حضور هواداران خود دارد. امتیاز این سری 3-1 به سود متالورگ است.

متالورگ - زسکا
Magnitogorsk "Arena Metallurg" 20 آوریل محل برگزاری دومین بازی سری نهایی جام گاگارین بین متالورگ محلی و زسکا پایتخت خواهد بود. در حال حاضر امتیاز این سری 1-0 به سود زسکا است.

متالورگ - زسکا
سری نهایی چهاردهمین جام گاگارین از 18 آوریل در مگنیتوگورسک با دیدار متالورژیست محلی و زسکا پایتخت آغاز می شود.

متالورگ - زسکا
چهارمین دیدار تقابل ارتش در مرحله نیمه نهایی جام گاگارین بار دیگر در مسکو برگزار می شود. بازیکنان هاکی زسکا و اسکا روز جمعه 8 آوریل به روی یخ زسکا آرنا پایتخت خواهند رفت. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به نفع زسکا است.

زسکا مقابل اسکا
هفته بعدی بازی در KHL با یک مسابقه در بالاشیخا آغاز می شود، جایی که آوانگارد اومسک و متالورگ مگنیتوگورسک ششمین بازی خود را از سری یک چهارم نهایی جام گاگارین برگزار می کنند. در حال حاضر امتیاز این سری 3-2 به سود متالورگ است.

آوانگارد - متالورگ
پنجمین بازی از سری بازی های اسکا سن پترزبورگ و اسپارتاک مسکو در تاریخ 26 مارس در سن پترزبورگ برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 3-1 به نفع SKA است.

اسکا در مقابل اسپارتاک
پنجشنبه آینده، 24 مارس، بالاشیخا میزبان چهارمین بازی از سری پلی آف جام گاگارین بین آوانگارد اومسک و متالورگ مگنیتوگورسک خواهد بود. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به سود آوانگارد است.

آوانگارد - متالورگ
چهارشنبه، 23 مارس، VTB Arena پایتخت میزبان چهارمین بازی دور دوم پلی آف بین دو تیم مسکو - دینامو و زسکا خواهد بود. امتیاز این سری 3-0 به سود زسکا است.

دینامو مسکو مقابل زسکا
دیدار یک چهارم نهایی بین صلوات یولایف و تراکتور به اوفا می رود. در آنجا، روی یخ ورزشگاه محلی اوفا، است که سومین مسابقه سری بین این تیم ها در 21 مارس برگزار می شود. امتیاز این سری 1-1 است.

صلوات یولایف مقابل تراکتور
شروع تقابل نیمه نهایی کنفرانس شرق بین متالورگ و آوانگارد قرار است 18 مارس برگزار شود. اولین بازی این مجموعه در مگنیتوگورسک و روی یخ متالورگ آرنا برگزار می شود.

متالورگ مقابل آوانگارد
اوفا آرنا در 10 مارس محل برگزاری پنجمین بازی دور اول جام گاگارین بین صلوات یولایف محلی و نووسیبیرسک سیبری خواهد بود. امتیاز این سری 3-1 به سود صلوات یولایف است.

صلوات یولایف مقابل سیبری
تقابل اصلی دور اول پلی آف در غرب به یاروسلاول منتقل می شود. در آنجا، روی یخ ورزشگاه محلی آرنا 2000 - لوکوموتیو، در 5 مارس است که سومین مسابقه سری بین لوکوموتیو و زسکا برگزار می شود. امتیاز این سری 2-0 به سود زسکا است.

لوکوموتیو مقابل زسکا
کازان تاتنفت آرنا در 4 مارس محل برگزاری دومین بازی مرحله اول پلی آف جام گاگارین بین آک بارهای محلی و اومسک آوانگارد خواهد بود. امتیاز این سری یک بر صفر به سود آوانگارد است.

آک بارز مقابل آوانگارد
آبی و سفیدها مسابقات جام حذفی معمولی خود را با بازی خانگی مقابل چرپووتس سورستال آغاز می کنند. اولین بازی این سری در تاریخ 2 مارس در یخ VTB Arena مسکو برگزار می شود.

دینامو مسکو مقابل سورستال
جذاب ترین تقابل دور اول پلی آف از 2 مارس در کازان آغاز می شود. لوکال آک بارز و اومسک آوانگارد تقابل را با یک مسابقه روی یخ تاتنفت آرنا آغاز خواهند کرد.

آک بارز مقابل آوانگارد
تقابل کلاسیک زسکا و لوکوموتیو در اولین دور پلی آف منتظر هواداران هاکی است. بازی افتتاحیه اول مارس در مسکو برگزار خواهد شد. 

زسکا مقابل لوکوموتیو
مانند یک سال پیش، متالورگ و باریس سفر خود را برای جام گاگارین با رویارویی رو در رو در دور اول پلی آف آغاز کردند. جلسه شروع این مجموعه در تاریخ 1 مارس در Magnitogorsk برگزار می شود.

متالورگ مقابل باریس
در دیدار پایانی مرحله گروهی هاکی بازان روسیه به مصاف جمهوری چک خواهند رفت. دیدار برابر رقیب اصلی از اروپای شرقی در تاریخ 12 فوریه در پکن و روی یخ کاخ ورزش دولتی برگزار خواهد شد. 

روسیه مقابل جمهوری چک
در 11 فوریه، کاخ ورزش ملی در پکن محل برگزاری بازی بعدی مرحله گروهی مسابقات هاکی المپیک خواهد بود. قهرمان فعلی المپیک - تیم روسیه، نماینده اسکاندیناوی - تیم دانمارک را بررسی خواهد کرد.

دانمارک مقابل روسیه
مسابقات هاکی مردان بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک زمستانی با دیدار تیم های ملی روسیه و سوئیس آغاز می شود. این دیدار در تاریخ 9 فوریه روی یخ کاخ ملی ورزش پکن برگزار می شود.

روسیه مقابل سوئیس
پنجشنبه آینده، 13 ژانویه، در یاروسلاول، لوکوموتیو محلی میزبان حریفی از کازان - باشگاه هاکی آک بارس است. این دیدار روی یخ آرنا-2000 لوکوموتیو برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو مقابل آک بارز

مصاحبه

رای