یکشنبه 29 ژانویه در ورزشگاه بای آرنا، دوئل بایر و بوروسیا دی در چارچوب هجدهمین دوره مسابقات بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

بایر مقابل بوروسیا دی
در 29 ژانویه، در بازی نوزدهمین دوره لالیگا اسپانیا، در ال سادار آرنا (پامپلونا)، باشگاه های اوساسونا و اتلتیکو قدرت خود را می سنجند.

اوساسونا - اتلتیکو
در 28 ژانویه و در چارچوب نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر اسپانیا، تیم‌های خیرونا و بارسلونا در ورزشگاه مونتیویلی سیتی (خیرونا) به مصاف هم خواهند رفت.

خیرونا مقابل بارسلونا
روی یخ زسکا آرنای پایتخت در 27 ژانویه، مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL برگزار می شود. میزبانان، بازیکنان هاکی مسکو زسکا، مهمانانی را از خاباروفسک - باشگاه هاکی آمور پذیرایی خواهند کرد.

زسکا مقابل آمور
روز شنبه 28 ژانویه، ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان دوئل بایرن و آینتراخت در چارچوب هجدهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن vs اینتراخت
روز جمعه، 27 ژانویه، ردبول آرنا میزبان دوئل بین RB لایپزیگ و اشتوتگارت در چارچوب هجدهمین دور بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

RB لایپزیگ - اشتوتگارت
فصل جدید مبارزه در سال 2023 فقط در حال افزایش است، اما این مانع از افزایش درجه حرارت به بالاترین در حال حاضر تیم UFC نمی شود. آخرین هفته تبلیغاتی استرالیایی که برای 12 فوریه برنامه ریزی شده است، یکی از شدیدترین تقابل ها را در سال های اخیر به بینندگان تضمین می کند: الکساندر ولکانوفسکی قهرمان وزن پر تلاش می کند کمربند را از اسلام ماخاچف، پادشاه سبک وزن تازه وارد شده است. گرفتن.

اسلام ماخاچف مقابل الکساندر ولکانوفسکی
دوئل این بچه ها به عنوان سرفصل رویداد UFC 284 تبدیل می شوند و زمانی که یک ورزشکار سعی می کند به جمع قهرمانان لیگ دو نفوذ کند، عنوان آن رویداد تاریخی را هدف قرار دهد. تاریخ درست در مقابل چشمان ما اتفاق خواهد افتاد و علیرغم این است که سهم شیر ابزار شانسی برای پیروزی به الکس نمی دهد، کوچکترین شکی وجود ندارد که او به یکی از سخت ترین آزمون ها برای یک بومی تیم نورماگومدوف تبدیل شود.
در تاریخ 27 ژانویه، در بازی بیستمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه دو موستور (لورین)، باشگاه های لوریان و رن قدرت خود را می سنجند.

لوریان مقابل رن
یاروسلاول لوکوموتیو، به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی منظم KHL، در 24 ژانویه یک بازی خانگی با Vityaz انجام خواهد داد. دیدار با تیم منطقه مسکو در یخ Yaroslavl Arena 2000 Lokomotiv برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو مقابل ویتاز
روز سه‌شنبه ۲۴ ژانویه، ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان دوئل بایرن و کلن در چارچوب هفدهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن vs کلن
روز سه‌شنبه ۲۴ ژانویه، دیدار تیم‌های هرتا و ولفسبورگ در چارچوب هفدهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگا آلمان در المپیک برلین برگزار می‌شود.

هرتا vs ولفسبورگ
یکشنبه 22 ژانویه، دیدار تیم های آرسنال و منچستریونایتد در چارچوب بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات برگزار می شود.

آرسنال مقابل منچستریونایتد
22 ژانویه در چارچوب نوزدهمین دوره سری آ ایتالیا در آلیانتس آرنا (تورین)، تیم های یوونتوس و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس - آتالانتا
21 ژانویه در دیدار هجدهمین دوره از اگزمپلز اسپانیا، تیم های رایو وایکانو و رئال سوسیداد به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه کامپو د وایکاس (مادرید) برگزار خواهد شد.

رایو وایکانو - رئال سوسیداد
روز شنبه 21 ژانویه، دیدار وستهم و اورتون در چارچوب بیست و یکمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه المپیک لندن برگزار خواهد شد.

وستهام مقابل اورتون
روز جمعه 20 ژانویه، تاتنفت آرنا کازان میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. آک بارهای محلی روی یخ میدان خانگی یکی از رهبران کنفرانس شرق - اومسک آوانگارد را می گیرد.

آک بارز مقابل آوانگارد
در تاریخ 19 ژانویه، در آخرین دور مسابقات قهرمانی منظم لیگ VTB یونایتد 2022/23، بسکتبالیست های MBA پایتخت پذیرای مهمانانی از نیژنی نووگورود خواهند بود. این دیدار در سالن "بسکت هال" مسکو برگزار می شود.

MBA در مقابل نیژنی نووگورود
روز جمعه 20 ژانویه، ورزشگاه "ردبول آرنا" میزبان دوئل تیم های آر بی لایپزیگ و بایرن در مرحله یک شانزدهم بوندسلیگ آلمان خواهد بود.

RB لایپزیگ vs بایرن
چهارشنبه 15 فوریه در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، دوئل بروسیا دی و چلسی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود.

بروسیا دی - چلسی
رقبای مستقیم در کنفرانس غرب - زسکا مسکو و اسکا سن پترزبورگ، در 17 ژانویه یک بازی رو در رو در مسکو برگزار می کنند. این دیدار روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود.

زسکا مقابل اسکا
روز سه شنبه 14 فوریه، دیدار تیم های میلان و تاتنهام در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن سیرو برگزار می شود.

میلان - تاتنهام
روز پنجشنبه 16 فوریه، ورزشگاه نیوکمپ میزبان دوئل بارسلونا و منچستریونایتد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا خواهد بود.

بارسلونا مقابل منچستریونایتد
در تاریخ 16 ژانویه، در بازی مرکزی بیست و یکمین دوره لیگ VTB یونایتد 2022/23، بچه های پایتخت از MBA در زمین ورزشگاه بسکت هال مسکو میزبان زنیت سن پترزبورگ خواهند بود.

MBA در مقابل زنیت
در یکی از دیدارهای دور بیست و یکم لیگ VTB یونایتد 2022/23، سامارا میزبان یونیکس خواهد بود. بازی در زمین کاخ ورزش به نام VS Vysotsky برگزار خواهد شد.

سامارا در مقابل یونیکس
در تاریخ 15 ژانویه، در چارچوب هفدهمین دور رقابت‌های لالیگا اسپانیا، تیم‌های آلمریا و اتلتیکو در ورزشگاه Los Huegos Mediterraneos Arena (آلمریا) به مصاف هم خواهند رفت.

آلمریا - اتلتیکو
14 ژانویه در بازی هجدهمین دوره سری آ ایتالیا دو تیم لچه و میلان به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "ویا دل ماره" (لچه) برگزار خواهد شد.

لچه مقابل میلان
کازان آک بارس در 14 ژانویه یک مسابقه خانگی از مسابقات قهرمانی عادی KHL را مقابل نووسیبیرسک سیبری برگزار خواهد کرد. دیدار با یک رقیب مستقیم در کنفرانس شرق روی یخ ورزشگاه تاتنفت آرنا برگزار می شود.

آک بارز مقابل سیبری
روز شنبه 14 ژانویه، دیدار تیم های منچستریونایتد و منچسترسیتی در چارچوب بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می شود.

منچستریونایتد مقابل منچسترسیتی
در 13 ژانویه، در دیدار هفدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا، در بالایدوس آرنا (ویگو)، باشگاه های سلتا و ویارئال قدرت خود را می سنجند.

سلتا مقابل ویارئال
زنیت و لوکوموتیو کوبان رابطه بسکتبالی خود را در زمین پارکت مجموعه ورزشی سیبور آرنا در سن پترزبورگ کشف خواهند کرد. این بازی در تاریخ 11 ژانویه برگزار خواهد شد.

زنیت مقابل لوکوموتیو کوبان
در تاریخ 11 ژانویه، در دیدار هجدهمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه اوب (تروا)، باشگاه های تروا و مارسی قدرت خود را می سنجند.

تروا در مقابل مارسی
نیژنی نووگورود در 10 ژانویه در یکی از مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان زسکا خواهد بود. این جلسه دور 20 است. این بازی در ورزشگاه Nagorny Arena برگزار خواهد شد.

نیژنی نووگورود - زسکا
11 ژانویه در دیدار هجدهمین دوره لیگ یک فرانسه، تیم های کلرمون و رن به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه آرنا گابریل مونپیر (کلرمون-فران) برگزار خواهد شد.

کلرمون مقابل رن
Avtomobilist در مضیقه در 10 ژانویه یک بازی خانگی مقابل زسکا مسکو برگزار خواهد کرد. این دیدار روی یخ ورزشگاه Uralets Arena یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

اتوموبیلیست مقابل زسکا
9 ژانویه، در بازی شانزدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا، در ورزشگاه سن مامس آرنا (بیلبائو)، باشگاه های اتلتیک و اوساسونا قدرت خود را می سنجند.

اتلتیک مقابل اوساسونا
در تاریخ 8 ژانویه، در دیدار هفدهمین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه لوئیجی فراریس آرنا (جنوا)، باشگاه های سمپدوریا و ناپولی قدرت خود را می سنجند.

سمپدوریا - ناپولی
8 ژانویه، در بازی شانزدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا، رایو وایکانو و بتیس در ورزشگاه "کامپو دوالیکاس" (مادرید) قدرت خود را می سنجند.

رایو وایکانو مقابل رئال بتیس
Omsk "G-Drive Arena" در 8 ژانویه محل برگزاری یک مبارزه کلیدی از نظر مبارزه برای مقام اول کنفرانس شرق خواهد بود. آوانگارد محلی که شتاب بیشتری به دست آورده است، اتومبیلران یکاترینبورگ را در مضطرب روی یخ خانه پذیرایی خواهد کرد.

آوانگارد مقابل اتوموبیلیست
هشتم ژانویه در دیدار رفت هفدهمین دوره سری آ ایتالیا، تیم های لاتزیو و امپولی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه المپیک آرنا (رم) برگزار خواهد شد.

لاتزیو - امپولی
در 7 ژانویه و در چارچوب دور شانزدهم لالیگا اسپانیا در سرامیک آرنا (ویارئال) تیم های ویارئال و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

ویارئال - رئال مادرید
در روز جمعه، 6 ژانویه، صلوات یولایف یک مسابقه خانگی را مقابل تنها رهبر قهرمانی - سن پترزبورگ SKA برگزار خواهد کرد. دیدار مرکزی روز بازی روی یخ اوفا آرنا برگزار می شود.

صلوات یولایف مقابل اسکا
بسکت هال آرنا در کراسنودار در تاریخ 5 ژانویه میزبان بازی نوزدهمین دوره لیگ VTB United بین لوکوموتیو کوبان و نیژنی نووگورود خواهد بود. در حال حاضر تیم ها با همان اختلاف برد و باخت در مسابقات پیش می روند.

لوکوموتیو کوبان - نیژنی نووگورود
همسایگان در جدول رده بندی کنفرانس شرق، نووسیبیرسک سیبری و اومسک آوانگارد، در یک رویارویی رو در رو در تاریخ 5 ژانویه قوی ترین ها را مشخص خواهند کرد. این بازی در نووسیبیرسک، روی یخ ورزشگاه محلی Sibir Arena برگزار خواهد شد.

سیبری مقابل آوانگارد
در بازی جام حذفی اسپانیا در چهارم ژانویه، آلاوس به مصاف وایادولید خواهد رفت. چه کسی به مرحله بعد صعود می کند؟ بهترین شرط برای دوئل چیست؟

آلاوس - وایادولید
شیاطین سرخ در دیدار 3 ژانویه لیگ برتر قدرت گیلاس را محک خواهند زد. از دوئل چه انتظاری باید داشت و بهترین شرط برای این دیدار چیست؟

منچستریونایتد مقابل بورنموث
پورتلند از سال 2017 تاکنون در خانه مقابل دیترویت شکست نخورده است. در 3 ژانویه، تیم ها یک دیدار رو در رو دیگر برگزار خواهند کرد. دوئل چگونه به پایان می رسد؟ شرط بندی و پیش بینی مسابقه به این سوال پاسخ می دهد.

پورتلند مقابل دیترویت
2 ژانویه در دیدار رفت هفدهمین دوره لیگ یک فرانسه، تیم های مون پلیه و مارسی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در استادیوم دولا موسون (مونپلیه) برگزار خواهد شد.

مونپلیه مقابل مارسی
واشنگتن در 1 ژانویه تلاش خواهد کرد تا به مجموعه ای از پیروزی ها بازگردد و مونترال را در یخ خانگی شکست دهد. آیا حمایت هواداران پایتخت به دو امتیاز کمک می کند؟

واشنگتن - مونترال
تعدادی مبارز در UFC وجود دارند که تماشای آنها جالب است، فارغ از اینکه عملکرد آنها با پیروزی یا شکست به پایان می رسد. پل کریگ یکی از آنهاست، زیرا از دو ده مبارزه حرفه ای، فقط یک بار تصمیم داور را شنید و بقیه مبارزات را زودتر از موعد به پایان رساند.

پل کریگ در مقابل جانی واکر
در UFC 283 در ریودوژانیرو، چالش دیگری در انتظار اوست و اگر همتای او اهل برزیل نبود، دیدن یک اروپایی در این قاره عجیب است. جانی واکر، وزنه‌بردار سبک‌وزن که زمانی نوظهور بود، در 22 ژانویه به دنبال افزایش پیروزمندانه‌اش خواهد بود، و چنین دوگانه‌ای همه ما را تضمین می‌کند که یک مسابقه رودررو رو در رو باشیم. چه کسی از قفس پیروز بیرون خواهد آمد؟
درست یک هفته قبل از UFC 282، اتفاقات غیرمنتظره ای در دسته سبک وزن شروع شد. ابتدا، یری پروچازکا، قهرمان فعلی، از مبارزه با تکسیرا کنار رفت و عنوان قهرمانی را واگذار کرد، سپس آنکالایف و بلاخوویچ برای او جنگیدند، اما نتوانستند بهترین را پیدا کنند. و حالا جمال هیل شماره 7 این فرصت را پیدا کرد تا برای کمربند خالی هنوز مقابل همان گلاور بجنگد.

گلاور تکسیرا vs جمال هیل
رویارویی آنها در تاریخ 22 ژانویه در مسابقات UFC 283 در برزیل عنوان خواهد شد و برای عموم مردم MMA، این انتخاب از بازیسازان بسیار عجیب بود. البته هیل لیاقت این را دارد که در چنین موقعیتی قرار بگیرد، اما مطمئناً هیچ کس انتظار نداشت که او را به این زودی در یک مبارزه قهرمانی ببیند. هر چه بود، این بچه ها آماده هستند تا یک نمایش روشن را به نمایش بگذارند، جایی که بهترین سبک وزن این سیاره در حال حاضر مشخص می شود.
تیم ارتش پایتخت با بازی خانگی مقابل یاروسلاول لوکوموتیو سال تقویمی را به پایان می رساند. دیدار با کارگران راه آهن 30 دسامبر در یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود.

زسکا مقابل لوکوموتیو
آرسنال روز سه شنبه 3 ژانویه در ورزشگاه امارات در نوزدهمین دوره لیگ برتر انگلیس به مصاف نیوکاسل خواهد رفت.

آرسنال مقابل نیوکاسل
روز دوشنبه 2 ژانویه، ورزشگاه برنتفورد محلی میزبان دوئل برنتفورد و لیورپول در نوزدهمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

برنتفورد - لیورپول
چند وقت یکبار در MMA از تترالوژی صحبت می کنیم؟ بعید است که کسی حداقل 2-3 مورد را نام برد که دو مبارز چندین بار بهترین ها را بیرون آوردند، با این حال، تاریخ درست در مقابل چشمان ما اتفاق می افتد. در اولین رویداد شماره گذاری شده سال 2023 - UFC 283، قهرمان فعلی وزن مگس بند، دیوسون فیگوایردو وارد قفس می شود تا به قهرمان موقت براندون مورنو پایان دهد.

براندون مورنو در مقابل دیوسون فیگویرادو
یک تساوی در اولین دیدار آنها و یک پیروزی در هر طرف، مدیریت ارتقاء را مجبور کرد برای چهارمین بار این رویارویی را سازماندهی کند و در 22 ژانویه یکی از آنها همچنان عنوان قهرمانی را به دست خواهد آورد و می تواند خود را پادشاه بلامنازع و مسلط بنامد. دسته تا 56.7 کیلوگرم. این یکی از سخت ترین مبارزات برای هر پیش بینی است، اما این چیزی است که توجه مردم را به خود جلب می کند، افرادی که دوئل های منحصر به فرد در هشت ضلعی UFC را از دست می دهند.
روز شنبه 31 دسامبر، در چارچوب هجدهمین دوره لیگ برتر انگلیس، ورزشگاه اتحاد میزبان دوئل منچسترسیتی و اورتون خواهد بود.

منچستر سیتی مقابل اورتون
شنبه 31 دسامبر، ورزشگاه مولینوکس میزبان دوئل ولورهمپتون و منچستریونایتد در چارچوب هجدهمین دوره لیگ برتر انگلیس است.

ولورهمپتون - منچستریونایتد
در تاریخ 29 دسامبر، در چارچوب دور شانزدهم لیگ 1 فرانسه، تیم های نیس و لنز در ورزشگاه آلیانز ریویرا (نیس) به مصاف هم خواهند رفت.

نیس در مقابل لنس
در تاریخ 29 دسامبر، در بازی شانزدهمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه آگوست دلون آرنا (ریمز)، باشگاه های ریمز و رن قدرت خود را می سنجند.

رمز مقابل رن
روز دوشنبه، 26 دسامبر، صلوات یولایف از اوفا میزبان رهبر کنفرانس شرق، اتوموبیلیست از یکاترینبورگ، روی یخ خانگی خواهد بود.

صلوات یولایف در مقابل اتوموبیلیست
روز جمعه 30 دسامبر در ورزشگاه "آنفیلد رود" دوئل لیورپول و لستر در چارچوب هجدهمین دوره لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

لیورپول مقابل لستر
رویداد آغاز سال 2023 - UFC Fight Night 217، که برای 15 ژانویه برنامه ریزی شده است، شامل مبارزه بین وزنه های متوسط: شوکت رحمانوف و جف نیل است. مبارز قزاقستانی مدت هاست که مدعیان بالقوه این عنوان از سوی مدیریت صعود به حساب می آید و حالا تا حد امکان به این وضعیت نزدیک شده است.

شوکت رحمانوف در مقابل جف نیل
برای دستیابی به موفقیت نهایی، رحمانوف باید بر نیل غلبه کند، که خط هفتم رتبه را اشغال می کند، پس از آن می تواند روی مخالفان از میان نخبگان بخش حساب کند. به هر حال، «نوماد» نه تنها باید بر حریف دشواری غلبه کند، بلکه پیش از ورود به جایگاه های برتر، رکوردی بی عیب و نقص را نیز حفظ خواهد کرد.
اژدر نیژنی نووگورود سری بازی های خانگی خود را با دیدار مقابل نیژنکامسک نفتخیمیک به پایان می رساند. این نشست در 24 دسامبر در یخ ناگورنی KRC برگزار می شود.

تورپیدو نیژنی نووگورود مقابل نفتخیمیک
قبیله نورماگومدوف با اطمینان در حال فتح بخش های مختلف UFC است و عمر نورماگومدوف بهترین شانس را برای رهبری این مسابقه رله دارد. در حال حاضر، رائونی بارسلوس، یک کشتی گیر با عنوان و جیتسورر خارج از 15 تیم برتر دسته بند وزن، سد راه اوست.

عمر نورماگومدوف مقابل رائونی بارسلو
در UFC Fight Night 217، آنها در یک قفس با یکدیگر ملاقات خواهند کرد تا روند بعدی رویدادهای ده نفر برتر این وزن را مشخص کنند. بسیاری عمر را محبوب بی قید و شرط می دانند، اما در 15 ژانویه مشخص می شود که او چقدر در غرفه ها با یک کشتی گیر در سطح جهانی خوب است.
روز جمعه، 23 دسامبر، بازی مرکزی روز روی یخ یاروسلاول آرنا 2000 لوکوموتیو برگزار می شود. لوکوموتیو مسکو و زسکا مسکو در جدال رودررو در جایگاه دوم جدول رده بندی کنفرانس غرب قرار خواهند گرفت.

لوکوموتیو مقابل زسکا
در تاریخ 23 دسامبر، در بازی مرکزی هجدهمین دوره لیگ VTB یونایتد 2022/23، IBA میزبان زسکا خواهد بود. دربی پایتخت در زمین ورزشگاه کریلاتسکویه در شهر اصلی روسیه برگزار خواهد شد.

MBA مقابل زسکا
در 22 دسامبر، لوکوموتیو کوبان در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 به مصاف پارما خواهد رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه بسکت هال شهر کراسنودار برگزار می شود.

لوکوموتیو کوبان مقابل پارما
روز دوشنبه 5 آذرماه، ورزشگاه "ویلا پارک" میزبان دوئل استون ویلا و لیورپول در هفدهمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

استون ویلا مقابل لیورپول
دیدار تیم های آرسنال و وستهام در چارچوب هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر انگلیس روز دوشنبه 26 دسامبر در ورزشگاه امارات برگزار می شود.

آرسنال مقابل وستهم
سومین «دربی ارتش» فصل جاری این بار در سن پترزبورگ برگزار می شود. در آنجا در کاخ یخی است که رهبران کنفرانس غرب، اسکا و زسکا در 21 دسامبر با هم مبارزه خواهند کرد.

اسکا در مقابل زسکا
کلوین گاستلوم، رقیب سابق قهرمانی وزن 84 کیلوگرم، تقریباً یک سال و نیم است که از قفس خارج شده است. مبارزات با نمایندگان خطوط برتر رتبه، حرفه او را به وضعیت اسفناکی رساند، با این حال، نبردهایی که او در هشت ضلعی ترتیب داد به او اجازه می دهد تا همچنان رویدادها را رهبری کند و این بار سال جدید مبارزه UFC را باز کند.

ناصرالدین ایماووف در مقابل کلوین گاستلوم
در UFC Fight Night 217، کلوین برای رویداد اصلی شب با Nassurdin Imavov، یک چشم‌انداز آینده‌دار در یک رگبار پیروزی، برابر خواهد بود. این آمریکایی بار دیگر با حریف بزرگتری روبرو خواهد شد و نحوه عملکرد او در 15 ژانویه سرنوشت او را در بهترین پروموشن MMA جهان رقم خواهد زد.
4 ژانویه در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم سری آ ایتالیا، تیم های کرمونز و یوونتوس به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "im. Giovanni Zini" (کرمونا) برگزار می شود.

کرمونزه مقابل یوونتوس
در تاریخ 4 ژانویه، در چارچوب دور شانزدهم سری آ ایتالیا، سالرنیتانا و میلان در ورزشگاه آرچی آرنا (سالرنو) به مصاف هم خواهند رفت.

سالرنیتانا مقابل میلان
31 دسامبر، در بازی پانزدهمین دوره لیگ برتر اسپانیا، ویارئال و والنسیا در ورزشگاه "سیوداد د والنسیا" (والنسیا) قدرت خود را می سنجند.

ویارئال vs والنسیا
در روز 31 دسامبر در چارچوب مرحله پانزدهم لالیگا اسپانیا، تیم های بارسلونا و اسپانیول به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در نیوکمپ (بارسلونا) برگزار خواهد شد.

بارسلونا مقابل اسپانیول
30 دسامبر، در چارچوب دور پانزدهم لالیگا اسپانیا، وایادولید و رئال مادرید در ورزشگاه خوزه زوریلا آرنا (وایادولید) به مصاف هم خواهند رفت.

وایادولید - رئال مادرید
پس از یک هفته و نیم وقفه، مسابقات قهرمانی منظم KHL در 19 دسامبر با یک مسابقه در یکاترینبورگ از سر گرفته می شود، جایی که اتوموبیلیست محلی میزبان آدمیرال از ولادی وستوک خواهد بود.

اتوموبیلیست در مقابل دریاسالار
یونیکس در هفدهمین دوره لیگ VTB یونایتد 2022/23 در تاریخ 18 دسامبر به مصاف نیژنی نووگورود خواهد رفت. این دیدار در زمین ورزشگاه بسکت هال پایتخت تاتارستان برگزار خواهد شد.

یونیکس مقابل نیژنی نووگورود
تیم های ملی کرواسی و مراکش روز 17 دسامبر در چارچوب دیدار برای کسب عنوان سومی جام جهانی در ورزشگاه بین المللی خلیفه (دوحه) به مصاف هم خواهند رفت.

کرواسی مقابل مراکش
تنریف در بیست و یکمین دوره مسابقات سگوندای اسپانیا به مصاف آندورا خواهد رفت. در جدول، رقبا چندان از هم دور نیستند. شرط بندی روی چه کسی منطقی است؟ پیش بینی ما از بازی 16 دسامبر را بخوانید.

تنریف - آندورا
در تاریخ 16 دسامبر، زسکا مسکو در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 میزبان کراسنودار لوکوموتیو کوبان خواهد بود. این بازی در زمین مجموعه ورزشی Krylatskoye در مسکو برگزار می شود.

زسکا مقابل لوکوموتیو کوبان
موناکو فصل گذشته دو بار مغلوب بارسلونا شد. آیا کاتالان ها موفق خواهند شد در بازی 14 دسامبر دوباره مونگاسک ها را شکست دهند؟ شرط بندی و پیش بینی مسابقه به این سوال پاسخ می دهد.

موناکو - بارسلونا
جایزه بزرگ سبک وزن فعلی، که توسط لیگ ACA برگزار می شود، به دلایلی بسیار مشکل ساز شده است و یکی از برگزیدگان این رقابت، آرتم رزنیکوف، که از قبل در روابط پرتنش با مدیریت ارتقاء قرار داشت، در حال انتخاب یک مسابقه جدید بود. حریف برای مدت طولانی

آرتم رزنیکوف مقابل آندری کوشکین
با وجود همه موانع، او در 23 دسامبر با لیگ برتر، آندری کوشکین، در نیمه نهایی قفس مشترک خواهد داشت. در رویداد پایانی سال یعنی ACA 150، سرنوشت فینالیست مشخص خواهد شد و هر مبارز این شانس را دارد که برای کسب جایزه اصلی به مرحله بعدی برود.
روز سه شنبه 13 دسامبر در ورزشگاه Lusail Ikonik دوئل تیم های آرژانتین و کرواسی در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام جهانی برگزار می شود.

آرژانتین مقابل کرواسی
زسکا و سامارا روابط بسکتبال خود را در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 مرتب خواهند کرد. این دیدار در تاریخ 13 دسامبر در محل مجموعه ورزشی Krylatskoye در پایتخت روسیه برگزار می شود.

زسکا مقابل سامارا
در تاریخ 12 دسامبر، در مسکو، IBA و Lokomotiv-Kuban در مرحله یک شانزدهم لیگ VTB یونایتد، اوضاع را به هم خواهند زد. این بازی در مجموعه ورزشی "Krylatskoye" (مسکو) برگزار می شود.

MBA مقابل لوکوموتیو کوبان
در فوریه 2020، لیگ ACA یکی از مورد انتظارترین مسابقات سنگین وزن را برگزار کرد که در آن قهرمان جدید مشخص شد: Muhumat Vakhaev در آن شب با اوگنی گونچاروف مخالفت کرد. درگیری بین مبارزان که در آستانه مبارزه شعله ور شد، در قفس ادامه یافت، اما پیروزی واخائف به تاریخ آنها پایان نداد.

اوگنی گونچاروف در مقابل محمد واخائف
در تورنمنت سالگرد ACA 150، دو قهرمان سابق یک بار دیگر در نبرد به مصاف هم خواهند رفت و علیرغم اینکه عنوان در خطر نخواهد بود، هر دوی آنها چیزی برای اثبات دارند. قبلاً در 23 دسامبر ، در سومین دوئل مهم کارت ، گونچاروف و واخائف قوی ترین جفت خود را نشان می دهند و احتمالاً ذخیره ای برای یک سه گانه درخشان خواهیم داشت.
در 11 دسامبر 2022، یونیکس کازان میزبان زنیت سن پترزبورگ خواهد بود. این مسابقه شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB یونایتد 2022/23 است. این دیدار در زمین ورزشگاه بسکت هال پایتخت تاتارستان برگزار خواهد شد.

یونیکس مقابل زنیت
ماگومد ماگومدوف، مبارز روسی دسته بانتام وزن، به فتح دومین لیگ MMA جهان - Bellator ادامه می دهد و به عنوان بخشی از جایزه بزرگ، جایی که به نیمه نهایی رسید، باید با پاتریک میکس مبارزه کند. عملاً برای خوشه مخاطب داخلی ناشناخته است.

ماگومد ماگومدوف در مقابل پاتریک میکس
در مسابقه ای در 10 دسامبر در Bellator 289، آنها تعیین خواهند کرد که چه کسی برای جایزه نقدی برتر و همچنین عنوان جایزه بزرگ رقابت خواهد کرد. ورزشکاران لیاقت یکدیگر را دارند و از نظر خواستگاری، این رویداد واقعاً جالبی است که شانس تبدیل شدن به زینت رویداد را دارد.
10 دسامبر در دیدار مرحله یک چهارم نهایی پلی آف جام جهانی در ورزشگاه التومامه (دوحه) تیم های ملی مراکش و پرتغال قدرت خود را می سنجند.

مراکش مقابل پرتغال

مصاحبه

رای