رقابت بین پاپ MMA و هنرهای رزمی ترکیبی حرفه ای در حال افزایش است و این علیرغم این واقعیت است که این مناطق به هم مرتبط هستند. زمانی، ماریف پیرایف ارتفاعات میکس فایت را فتح کرد، اما بعداً تصمیم گرفت به بخش پاپ حرکت کند، جایی که محبوبیت بی سابقه ای به دست آورد. با این حال، او همیشه به سمت اهداف بزرگ کشیده می شد، بنابراین بازگشت او به حرفه ای ها با تاخیر مواجه نشد.

نریمان عباسوف مقابل ماریف پیرایف
پیرانا حریف شایسته ای را انتخاب کرد - نریمان عباسوف قهرمان سبک وزن AMC Fight Nights. او تمام تلاش خود را برای ورود به UFC انجام می دهد، اما در حال حاضر باید درگیری با یکی از شخصیت های اصلی تبلیغات YouTube را حل کند. در Fight Nights 112، ورزشکاران در قفس ملاقات خواهند کرد تا بهترین سبک وزن را در کل فضای پس از شوروی پیدا کنند. و کدام یک از آنها شانس بیشتری برای پیروزی دارد - بیایید آن را در پیش بینی دقیق خود بفهمیم.
اولین نماینده مردم تاتار در UFC، رینات فخرت الدینوف، مدتهاست که منتظر فرصتی برای اولین حضور خود در بهترین تبلیغات روی کره زمین است. و اکنون در 5 ژوئن اولین مبارزه خود را زیر پرچم این لیگ انجام خواهد داد که در آن با ورزشکار یونانی، آندریاس میخائیلیدیس که از سال 2020 در UFC بازی می کند، دیدار خواهد کرد.

رینات فخردینوف در مقابل آندریاس میخائیلیدیس
برای فخردینوف این یک ایده آل است. فرصتی برای شروع یک صعود سریع در رتبه بندی ها، زیرا آندریاس چندین تقابل با مخالفان معروف، هم در عرصه MMA روسیه و هم در سازمان های غربی دارد. کدام یک از بچه ها در UFC Vegas 56 عملکرد بهتری خواهند داشت و چنین پیروزی مهمی را می ربایند؟ پاسخ ها در پیش بینی دقیق ما داده خواهد شد.
منچسترسیتی یکشنبه 22 می در ورزشگاه اتحاد در بازی سی و هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف استون ویلا خواهد رفت.

منچستر سیتی مقابل استون ویلا
22 می در دیدار رفت مرحله سی و هشتم سری آ ایتالیا دو تیم اینتر و سمپدوریا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه جوزپه مه آتزا آرنا (سن سیرو) (میلان) برگزار خواهد شد.

اینتر و سمپدوریا
در تاریخ 21 می، در بازی سی و هشتمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه پیر موروی (Villeneuve-d'Ascq)، دو باشگاه لیل و رن به مصاف هم خواهند رفت.

لیل vs رن
بارسلونا مدعی اصلی قهرمانی در یورولیگ محسوب می شد، به خصوص این اعتماد به نفس پس از یک قهرمانی منظم بسیار موفق به وجود آمد. اما مرحله نیمه نهایی نشان داد که این تیم آمادگی مبارزه برای کسب جایزه اصلی مسابقات را ندارد و تنها به مبارزه برای کسب مدال برنز بسنده می کند. حال و هوای موجود در اردوی گارنت آبی چیزهای زیادی برای دلخواه باقی می گذارد، زیرا هیچ کس انتظار چنین شکستی در فینال چهار را نداشت. جمع کردن خودم و ارائه یک مسابقه تکراری با کیفیت دشوار خواهد بود.

بارسلونا مقابل المپیاکوس
المپیاکوس از بسیاری جهات به طور غیرمنتظره ای تاکنون شکست خورده است، در ابتدا اصلاً از آنها در چنین مسابقات جدی انتظار نمی رفت. اما تیم توانست شخصیت خود را نشان دهد و در زمان مناسب حداکثر را فعال کند. او فرصت خوبی برای کسب مدال در فصلی دارد که در ابتدا شکست خورده به نظر می رسید. بنابراین تیم قطعا تلاش خواهد کرد تا از این فرصت استفاده کند. در 21 می، رقبا در زمین ورزشگاه استارک بلگراد با یکدیگر درگیر خواهند شد.
تیم ملی سوئد، سرگروه B، در مرحله گروهی بعدی خود به مصاف تیم آمریکا خواهد رفت. این دیدار در 21 می در تامپره، روی یخ عرصه محلی "تامپر دک" برگزار می شود.

آمریکا مقابل سوئد
در تاریخ 21 اردیبهشت در دیدار رفت مرحله سی و هشتم لیگ یک فرانسه، تیم های لنز و موناکو به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "بولارد دللیس" (لنز) برگزار خواهد شد.

لنس vs موناکو
سری نهایی لیگ VTB یونایتد در آستانه شروع است که از نظر شدت احساسات و احساسات نوید فوق العاده بودن را می دهد. زسکا قطعاً در وضعیت یک مورد علاقه به تقابل نزدیک می شود و شانس بسیار خوبی برای ارسال عنوان دیگری به قلک خود دارد. این تیم تقریباً متوجه از دست دادن بازیکنان کلیدی نشد، زیرا کار بزرگی در بازار نقل و انتقالات انجام داده است. بنابراین اکنون او باید از نظر شرایط بدنی تحمل کند.

زسکا مقابل زنیت
زنیت سال‌هاست در تلاش است تا چوب‌هایی را در چرخ‌های حریف قدرتمند قرار دهد. اما در حالی که تیم نمی تواند هیچ چیزی را به حریف مخالفت کند. او انتظار دارد که این فصل در نهایت به او اجازه دهد تا جایزه اصلی مسابقات را از آن خود کند. در 20 می، حریفان اولین مسابقه این سری را که در زمین ورزشگاه کریلاتسکویه مسکو برگزار می شود، برگزار می کنند.
تیم های ملی فنلاند و سوئد، تیم های ملی فنلاند و سوئد در مرحله گروهی 28 اردیبهشت ماه به مصاف هم خواهند رفت. عرصه دسامبر

فنلاند مقابل سوئد
تقابل بین وزنه‌های سنگین، به‌ویژه زمانی که نوبت به عنوان قهرمان مسابقات می‌رسد، همیشه علاقه واقعی مردم را برانگیخته است. و در 5 ژوئن ، چنین مبارزه ای در انتظار ما است که در آن نمایندگان UFC TOP-10 شرکت خواهند کرد: الکساندر ولکوف و ژایرزینیو روزنستروک. این دو پس از شکست ها وارد قفس خواهند شد، زیرا برای هر دو پیروزی در مبارزه پیش رو بسیار مهم است.

الکساندر ولکوف vs یایرزینیو روزنسترویک
این مبارزه رتبه بندی به طور قطع تبدیل به تزئین UFC Fight Night 207 می شود و با قضاوت بر اساس نقل قول ها، کارشناسان شانس ورزشکاران را تقریباً برابر ارزیابی می کنند. کدام یک از بچه ها می توانند پیروز این عصر شوند و آیا دیداری را در فاصله کامل خواهیم دید: ما با تجزیه و تحلیل دقیق وضعیت فعلی ورزشکاران این موضوع را درک خواهیم کرد.
نبرد برای مدال های برنز لیگ VTB یونایتد در آستانه آغاز شدن است که تسلی کمی برای این باشگاه ها خواهد بود. یونیکس در سه بازی متوالی شکست خورد و پس از یک بازی بسیار موفق، سری با زنیت را واگذار کرد. پس از چنین سیلی، بهبودی و رسیدن به نتیجه مثبت بسیار دشوار خواهد بود. البته این تیم در قرعه کشی فعلی تلاش می کند حداقل مقام سوم را کسب کند، اما خروج از بحران کنونی فوق العاده سخت خواهد بود.

یونیکس مقابل لوکوموتیو کوبان
لوکوموتیو-کوبان قبل از شروع مرحله پلی آف به عنوان یک مورد علاقه به نظر نمی رسید، بنابراین کاملاً قابل انتظار "سوخته شد". اما در سری مقابل زسکا، این تیم تمایل به پیروزی، شخصیت و اراده نشان داد. بنابراین، کراسنودار به طور قابل توجهی در چشم متخصصان و طرفداران عادی افزایش یافته است. رقبا در تاریخ 19 می در زمین بسکت هال کازان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
زنانی که در هنرهای رزمی ترکیبی فعالیت می کنند به ندرت نام خود را در تاریخ این ورزش می نویسند و حتی بیشتر از آن نمی توان آنها را برای مدت طولانی توسط طرفداران به یاد آورد. با این حال، هالی هولم نه تنها توانست یک حرفه عالی برای خود ایجاد کند، بلکه به عنوان اولین دختری که توانست خود روندا روسی را از تاج و تخت خلع کند، برای همیشه در حافظه مردم باقی خواهد ماند.

هالی هولم در مقابل کاتلین ویرا
سال‌ها از آن زمان می‌گذرد، اما «دختر واعظ» همچنان در رتبه‌بندی جایگاه‌های بالایی دارد و در ۲۲ می، او به همراه کاتلین وایرا، هدایت مسابقات UFC Fight Night 206 را بر عهده خواهند داشت. خانم ها سبک های مختلفی را در هشت ضلعی نشان خواهند داد که علاقه به این رویارویی را دوچندان می کند. و مهمتر از آن، برنده ممکن است روی شانس قهرمانی در آینده حساب کند.
در تاریخ 18 می، در دیدار پایانی لیگ اروپا، در رامون سانچز پیسخوان آرنا (سویا)، دو باشگاه آینتراخت و رنجرز به مصاف هم خواهند رفت.

اینتراخت مقابل رنجرز


میزبان این مسابقات، تیم ملی فنلاند، در تاریخ 17 می، یک بازی کلیدی مرحله گروهی را مقابل تیم آمریکا برگزار خواهد کرد. این دیدار در تامپره، روی یخ تامپر دک آرنا برگزار خواهد شد. 

فنلاند مقابل آمریکا
بازی نیوکاسل و آرسنال در روز دوشنبه 16 می در سنت جیمز پارک در بازی سی و هفتم لیگ برتر انگلیس برگزار خواهد شد.

نیوکاسل - آرسنال
در تاریخ 15 می در دیدار رفت مرحله سی و هفتم سری آ ایتالیا دو تیم ناپولی و جنوا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "Stadium im. Maradona" (ناپل) برگزار می شود.

ناپولی - جنوا
دو تیم پیشرو اروپایی، دانمارک و سوئیس، به عنوان بخشی از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهانی هاکی روی یخ 2022، در تاریخ 15 مه به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در کاخ یخی هلسینکی برگزار خواهد شد.

دانمارک مقابل سوئیس
روز شنبه 14 می، ورزشگاه "فولکس واگن آرنا" میزبان دوئل ولفسبورگ و بایرن در سی و چهارمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

ولفسبورگ - بایرن
یونیکس و زنیت یک سری نیمه نهایی آتشین را به نمایش گذاشتند که در آن باشگاه سن پترزبورگ همچنان پیشتاز است - 2-1. کازان در جاده بسیار خوب بازی کرد و با یک فرصت واقعی برای بستن سریال به خانه بازگشت. اما در حالی که به روشی کاملاً متفاوت در حال توسعه است ، تیم به حریف اجازه داد جلو بیاید و او خودش در آستانه پرتگاه قرار گرفت. حالا هر اشتباهی می تواند کشنده باشد.

یونیکس مقابل زنیت
زنیت تا جایی که ممکن بود مسئولانه برای سری خارج از خانه آماده شد. او شخصیت خود را نشان داد و در دیدار سوم مقاومت حریف را شکست. اکنون می توانید از موضع قدرت عمل کنید، جایی که به خودتان اجازه اقدامات مخاطره آمیز را بدهید که می تواند به پیروزی نهایی منجر شود. رقبا در تاریخ 13 می دوباره در زمین بسکت هال کازان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
روز شنبه، 14 می، در ورزشگاه BayArena، دوئل بایر و فرایبورگ در چارچوب سی و چهارمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان برگزار می شود.

بایر vs فرایبورگ
تنش در سری نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد به طور قابل توجهی افزایش می یابد، هیچ کس نمی خواهد یک قدم دورتر از رویارویی آرزوی نهایی حذف شود. لوکوموتیو کوبان یک بازی مقابل زسکا انجام داد و در این سری با نتیجه 1-2 شکست می خورد. جنوبی ها شخصیت و اراده برای پیروزی را نشان می دهند، نمی خواهند زودتر به تعطیلات بروند. آنها تا حد امکان فعال و تهاجمی در دیوارهای بومی خود حرکت کردند، آنها شروع به استفاده عالی از ضربات از زمین کردند. تیم به وضوح نشان داد که در صورت تمایل می تواند حریف را گیج کند تا از تنفس با فشار بالا جلوگیری کند.

لوکوموتیو کوبان - زسکا
"سربازها" همچنان اوضاع را در دست دارند و آخرین بازی که در آن صورت در پارکت خانه برگزار می شود. اما بعید است تیم بخواهد اعصاب خود و هواداران را به هم بزند. او کاملاً درک می کند که سریال باید در مسابقه آینده بسته شود. این باعث صرفه جویی در قدرت و احساسات قبل از نبرد نهایی می شود. در 12 می، رقبا یک بار دیگر در زمین ورزشگاه بسکت هال کراسنودار به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
12 می، در دیدار سی و ششمین دوره مسابقات نمونه اسپانیا، تیم های رایو وایکانو و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه کامپو د وایکاس (مادرید) برگزار خواهد شد.

رایو وایکانو - ویارئال
در 11 می، در دیدار نهایی جام حذفی ایتالیا، در ورزشگاه المپیکو (رم)، باشگاه های یوونتوس و اینتر به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس مقابل اینتر
در تاریخ 11 می، در دیدار سی و ششمین دوره لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه رامون سانچز پیسخوان (سویا)، دو باشگاه سویا و مایورکا به مصاف هم خواهند رفت.

سویا vs مایورکا
یونیکس و زنیت یک سری نیمه نهایی شگفت انگیز در لیگ VTB یونایتد دارند که در حال حاضر 1-1 مساوی است. باشگاه کازان به ویژه در تلاش برای اثبات خود است، که قبل از شروع فصل به سختی یکی از محبوب‌های اصلی رقابت‌ها محسوب می‌شد. اما او ابتدا یک قهرمانی منظم با کیفیت بسیار بالا برگزار کرد و سپس با دور اول پلی آف این موضوع را تثبیت کرد. اکنون این تیم قطعا تلاش خواهد کرد تا به فینال مسابقات راه پیدا کند که در حال حاضر یک موفقیت بزرگ خواهد بود.

یونیکس مقابل زنیت
تیم سن پترزبورگ بسیار منظم و منظم بازی می کند. نتیجه یکی از بهترین اعداد قابل اطمینان در لیگ است. و در جاده، زنیت سعی خواهد کرد تا دفاع را به حد مطلق برساند تا به حریف اجازه آزادی در نزدیکی رینگ خود را ندهد. حریفان روز 11 می در زمین ورزشگاه بسکت هال شهر کازان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در تاریخ 11 می، در دیدار یک‌دوم نهایی جام حذفی روسیه، در ورزشگاه اتکریتیه آرنا (مسکو)، دو باشگاه اسپارتاک مسکو و ینی‌سی به مصاف هم خواهند رفت.

اسپارتاک مسکو - ینیسئی
اولین زوج نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد از فتنه و مبارزه راضی نیست. لوکوموتیو کوبان در موقعیت دشواری قرار دارد، زیرا در سری با زسکا با نتیجه 0-2 در مسابقات ضعیف است. اشتباه بعدی می تواند کشنده باشد، به طور کامل از تمام شانس ها برای نجات وضعیت عبور کنید. بنابراین، وقت آن است که باشگاه کراسنودار اگر نمی خواهد مبارزه برای عنوان قهرمانی را زودتر از موعد ترک کند، ذخیره های پنهان را به هم متصل کند.

لوکوموتیو کوبان - زسکا
"ارتش" مسکو همه چیز در نظم کامل است. این تیم از بازی به مسابقه دیگر شتاب بیشتری می گیرد و قدرتمندتر به نظر می رسد. او انتظار دارد با آرامش رویارویی فعلی را ببندد تا زمان بیشتری برای آماده شدن برای "رئیس" نهایی داشته باشد. در تاریخ 10 می، رقبا در سومین مسابقه این سری به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
10 می در دیدار نیمه نهایی جام حذفی روسیه، دینامو مسکو و آلانیا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در VTB Arena (مسکو) برگزار می شود.

دینامو مسکو - آلانیا
یکشنبه 8 می، ورزشگاه اتحاد میزبان دوئل منچسترسیتی و نیوکاسل در چارچوب سی و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس است.

منچسترسیتی - نیوکاسل
شنبه 7 می، آنفیلد رود میزبان دوئل لیورپول و تاتنهام در سی و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس است.

لیورپول vs تاتنهام
در تاریخ 18 اردیبهشت در دیدار نهایی جام حذفی فرانسه تیم های نیس و نانت به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در استادیوم دو فرانس (پاریس-سن-دنی) برگزار خواهد شد.

نیس مقابل نانت
شنبه 7 می، ورزشگاه آمکس میزبان دوئل برایتون و منچستریونایتد در چارچوب سی و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس است.

برایتون مقابل منچستریونایتد
دومین تقابل نیمه نهایی در چارچوب لیگ VTB یونایتد آغاز می شود. زنیت قرعه کشی منظم مسابقات با کیفیت بسیار بالایی را برگزار کرد. او برای مقام اول حرکت کرد، اما تمام مزیت خود را درست در خط پایان از دست داد. به همین دلیل است که تیم تا جایی که ممکن بود عصبانی به مرحله پلی آف نزدیک شد و به مبارزه پرداخت. علاوه بر این، حذف از یورولیگ می تواند به طور جدی تقویم را تخلیه کند، قدرت و احساسات زیادی را حفظ کند.

زنیت مقابل یونیکس
یونیکس در این فصل تقریباً از همه غول‌ها پیشی گرفت و در مسابقات با خارجی‌ها دچار مشکل شد. بنابراین کسب مقام سوم جدول رده بندی یک نتیجه کاملا طبیعی بود. در عین حال این تیم در جاده عملکرد بسیار خوبی دارد که می تواند به برگ برنده ای در نبردهای سرنوشت ساز تبدیل شود. در تاریخ 6 می، رقبا در زمین ورزشگاه Sibur Arena در سن پترزبورگ به مصاف هم خواهند رفت.
ناسازگاری در یک مبارزه، به خصوص زمانی که به دلیل تصادف متوقف می شود، مانند فشار دادن چشم، مبارزان را مجبور می کند تا زمانی را برای انتقام صرف کنند، حتی زمانی که به نظر می رسد برنده آشکار است. در سپتامبر 2019، رایان بادر اولین دفاع از عنوان سنگین وزن خود را انجام داد و تقریباً بلافاصله کنترل مبارزه با چیک کنگو را به دست گرفت. با این حال، کوچکترین بی احتیاطی نشان داده شده در آن مبارزه او را مجبور می کند تا با همان حریف دوباره وارد قفس شود.

رایان بادر مقابل چیک کنگو
در سالگرد Bellator 280، که در شهر زادگاه Cheick در پاریس برگزار می شود، بادر تلاش خواهد کرد تا تنها کمربند خود را از تجاوزات جانبازی که مطمئناً این آخرین فرصت در زندگی حرفه ای او برای صعود به المپوس است، نجات دهد. در 18 اردیبهشت چه اتفاقی خواهد افتاد: آیا نام قهرمان جدیدی را خواهیم شنید یا «دارت» بر تاج و تخت می ماند؟ بیایید قبل از نتیجه گیری، وضعیت را با جزئیات تجزیه و تحلیل کنیم.
مرحله نیمه نهایی لیگ VTB یونایتد آغاز می شود که شما را با جذاب ترین تقابل ها به وجد می آورد. در اولین بازی زسکا و لوکوموتیو کوبان. "سربازان" مسکو قهرمانی منظم را به دست آوردند، بنابراین تا آخرین لحظه از امتیاز زمین خانگی برخوردار خواهند بود. در دور ابتدایی پلی آف ، آنها به معنای واقعی کلمه نیژنی نووگورود را نابود کردند و فقط در یک جلسه اجازه داشتند دعوا را تحمیل کنند. تیم احساس خوبی دارد، اضافه می کند و پیشرفت می کند.

زسکا مقابل لوکوموتیو کوبان
"راه آهن" نیز یک بذر نسبتا ساده دریافت کرد. آنها این سری را با پارما به طور خشک به پایان رساندند و فرصتی برای حریف باقی نگذاشتند. احساس می شد که بسکتبالیست ها چقدر با اطمینان اوضاع را در هر سه مبارزه کنترل می کنند. در تاریخ 5 می، زسکا و لوکوموتیو کوبان در بازی افتتاحیه این سری به مصاف هم خواهند رفت.
در سال 2014، دو شرکت کننده در نمایش واقعی The Ultimate Fighter، رز ناماجوناس و کارلا اسپارزا، به فینال رسیدند، جایی که به آنها فرصت داده شد تا برای جایگاه اولین قهرمان زن وزن نی در تاریخ UFC رقابت کنند. در آن شب، عامل تعیین کننده در دوئل، مبارزه کارلا بود، که راهزن را با یک چوک برهنه عقب تحویل داد و نام خود را در تاریخ ارتقاء ثبت کرد.


این دختران پس از 7 سال فرصت بازی برگشت را پیدا کردند و با نگاهی به مسیری که طی کردند، شکی نیست که هر دو چه از نظر فنی و چه از نظر روحی رشد کرده اند. مخاطبان منتظر یک رویارویی کاملاً جدید هستند که در آن هر شرکت کننده برگه های برنده خود را خواهد داشت. رویداد اصلی UFC 274 چگونه پیش خواهد رفت و چه کسی وزن کمربند قهرمانی را در 8 مه روی کمر خود احساس خواهد کرد - ما سعی خواهیم کرد در پیش بینی خود به این سوال جالب پاسخ دهیم.
یان بلاخوویچ، قهرمان سابق سبک وزن UFC، مدت هاست که با "قدرت لهستانی" خود، همسالان خود را به وحشت انداخته است. با این حال، نسل های مبارز در حال تغییر هستند و اکنون استعدادهای جوان بیشتری وارد اوج می شوند و الکساندر راکیچ قطعا یکی از آنهاست. قبلاً در 15 می ، این مرد باید هشت ضلعی ارتقاء را با با تجربه ترین حریف به اشتراک بگذارد تا تعلق خود را به نخبگان این بخش ثابت کند.

یان بلاخوویچ مقابل الکساندر راکیچ
مدیریت UFC افتخار سرپرستی مسابقات ESPN 36 را به آنها داد، بنابراین مسئولیت زیادی بر دوش ورزشکاران است. سوال قدیمی، تجربه یا جوانی کدام بهتر است؟ نه تنها توسط خود ورزشکاران، بلکه توسط ما نیز باید پاسخ داده شود، زیرا این جلسه وعده می دهد که پرتنش، رقابتی و بدون شک یکی از درخشان ترین در رویداد برنامه ریزی شده باشد.
در تاریخ 1 می، در دیدار سی و پنجمین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه لویی دوم (موناکو)، تیم های موناکو و آنجر به مصاف هم خواهند رفت.

موناکو مقابل آنجر
پس از شکست در مبارزات با چارلز اولیویرا و جاستین گیتجه، مایکل چندلر مجبور شد به طور موقت افکار خود را در مورد رقابت قهرمانی قرار دهد و توجه خود را به افرادی که در رتبه بندی پایین تر از او هستند متمرکز کند. ورزشکاری که همین مسیر را طی کرد و با شکست مقابل قهرمان و رقیب فعلی تونی فرگوسن بهترین راه حل برای او بود.

مایکل چندلر مقابل تونی فرگوسن
ال کوکوی مدت‌هاست که ستاره‌های آسمانی کم دارد، و در UFC 274 آخرین شانس خود را برای پرش به پنج تیم برتر خواهد داشت تا سرپا بماند و تبدیل به تبعیدی از بهترین تبلیغات MMA روی کره زمین نشود. بچه ها قطعا یک نبرد دیدنی را برای ما تدارک می بینند، اما کدام یک از آنها پتانسیل بالایی برای رسیدن به پیروزی دارند، ما به پیش بینی خود نگاه خواهیم کرد.
در تاریخ یکم اردیبهشت در دیدار رفت از مرحله بیست و هفتم لیگ برتر روسیه، تیم های اخمت و زسکا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "آخمت آرنا" (گروزنی) برگزار خواهد شد.

اخمت مقابل زسکا
در تاریخ 30 آوریل در دیدار رفت مرحله بیست و هفتم RPL دو تیم دینامو مسکو و اورال به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در VTB Arena (مسکو) برگزار می شود.

دینامو مسکو - اورال
روز شنبه، 30 آوریل، در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، دوئل بروسیا دورتموند و بوخوم در چارچوب سی و دومین دور بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

بروسیا دورتموند - بوخوم
30 آوریل در دیدار رفت از مرحله بیست و هفتم لیگ برتر روسیه، تیم های روبین و سوچی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آک بارس آرنا (کازان) برگزار خواهد شد.

روبین مقابل سوچی
30 آوریل در بازی سی و چهارمین دوره لالیگا اسپانیا در ورزشگاه Mendisorrotza (ویتوریا-گاستیز)، باشگاه های آلاوس و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت.

آلاوس - ویارئال
29 آوریل در بازی سی و چهارمین دوره مسابقات نمونه اسپانیا، تیم های سویا و کادیز به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه "رامون سانچز پیزخوان" (سویا) برگزار خواهد شد.

سویا vs کادیز

در تاریخ 28 آوریل، در دیدار 1/2 نهایی جام کنفرانس یوفا، در کینگ پاور آرنا (لستر)، دو باشگاه لستر و رم به مصاف هم خواهند رفت.

لستر vs رم
مرحله یک چهارم نهایی لیگ VTB United به سرعت به پایان منطقی خود نزدیک می شود. زسکا در این سری با نیژنی نووگورود با نتیجه 2-0 پیش افتاد.

نیژنی نووگورود - زسکا
نیژنی نووگورود قوی ترین حریف را بدست آورد، بنابراین سعی می کند در چنین شرایطی زنده بماند. با هر مسابقه ای که جسورتر و جالب تر به نظر می رسد، سعی می کند پره ها را در چرخ های حریف قرار دهد. احساس می شود که سکوهای میزبان در نهایت می توانند به بازگرداندن پیروزی مورد انتظار کمک کنند. زسکا هنوز به طور خاص جمع و جور به نظر نمی رسد، زیرا به خود اجازه می دهد تا آرام و در برخی لحظات حتی به طرز چشمگیری عمل کند. مردان ارتش احساس می کنند که هنوز یک حاشیه عظیم ایمنی دارند. اما این تیم قطعاً نمی خواهد این سری را طولانی کند و بازی های اضافی را برگزار کند. در 27 آوریل، رقبا در زمین ورزشگاه ناگورنی در نیژنی نووگورود به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
27 آوریل، در دیدار یک و دوم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، این تیم ها به مصاف لیورپول و ویارئال می روند. این دیدار در ورزشگاه آنفیلد آرنا (لیورپول) برگزار خواهد شد.

لیورپول و ویارئال
بخش سبک وزن UFC همیشه مملو از ورزشکاران با استعداد بوده است و حتی پس از جدایی ستارگانی مانند Conor McGregor و Khabib Nurmagomedov، اگرچه داستان با اولی تمام نشده است، اما ما همچنان مجذوب جذاب ترین مبارزات هستیم. قهرمان بعدی برزیل، چارلز اولیویرا، که راهی طولانی را به اوج رسانده است، دومین دفاع از عنوان خود را در برابر جاستین گیتجه در 8 می در مبارزه اصلی در UFC 274 انجام خواهد داد.

چارلز اولیویرا در مقابل جاستین گیتجه
یک بار دیگر شاهد یک برخورد سبک خواهیم بود، جایی که "هایلایت" دیوانه سعی خواهد کرد بومی حیله گر سائوپائولو را با فشار خود خلع سلاح کند. در این مبارزه، با وجود نقل قول ها و نظرات سایر مبارزان، نتیجه می تواند غیرقابل پیش بینی ترین باشد، بنابراین قبل از نتیجه گیری، باید روی تحلیل عمیق و تعادل واقعی قدرت در چنین مبارزه رقابتی تمرکز کنید.
پنجمین بازی سری نهایی جام گاگارین بین متالورگ و زسکا بار دیگر در مگنیتوگورسک برگزار می شود. روز سه شنبه 26 آوریل، متالورژیست بومی شانس زیادی برای کسب جام افتخاری در حضور هواداران خود دارد. امتیاز این سری 3-1 به سود متالورگ است.

متالورگ - زسکا
در تاریخ 25 آوریل، ساسولو و یوونتوس در بازی سی و چهارمین دوره سری آ ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آرنا ماپی - سیتا دل تریکولر (رجیو نل امیلیا) برگزار خواهد شد.

ساسولو - یوونتوس
در 24 آوریل، در چارچوب بیست و ششمین دوره مسابقات RPL، دو باشگاه زسکا و دینامو مسکو به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه "CSKA Arena" (مسکو) برگزار می شود.

زسکا مقابل دینامو مسکو
در تاریخ 24 آوریل، در بازی سی و چهارمین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه "کارلو کاستلانی" (امپولی)، تیم های امپولی و ناپولی به مصاف هم خواهند رفت.

امپولی مقابل ناپولی
در تاریخ 24 آوریل در دیدار بیست و ششمین دوره لیگ برتر روسیه در ورزشگاه روستوف آرنا (روستوف) دو باشگاه روستوف و اسپارتاک مسکو به مصاف هم خواهند رفت.

روستوف - اسپارتاک مسکو
23 آوریل در چارچوب دور بیست و ششم RPL دو باشگاه لوکوموتیو مسکو و نیژنی نووگورود به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه RZD Arena (مسکو) برگزار خواهد شد.

لوکوموتیو مسکو - نیژنی نووگورود
روز شنبه 23 آوریل 2022 در "ژوفروی گیچارد" سنت اتین، تیمی به همین نام میزبان موناکو خواهد بود.

سنت اتین - موناکو
روز جمعه، 22 آوریل، دوئل بین ولفسبورگ و ماینز در ورزشگاه فولکس واگن آرنا در چارچوب سی و یکمین دوره بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

ولفسبورگ - ماینتس
24 آوریل در چارچوب سی و چهارمین دوره سری آ ایتالیا، دو باشگاه لاتزیو و میلان به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه المپیک رم برگزار می شود.

لاتزیو مقابل میلان
بالاخره قرعه کشی لیگ VTB یونایتد به خط پایان رسید، مرحله پلی آف شروع می شود. زسکا به طور سنتی محبوب اصلی مسابقات در نظر گرفته می شود. این تیم در فصل عادی ثابت نبود، اما در پایان شتاب بیشتری گرفت و در رده اول جدول رده بندی قرار گرفت. "سربازان" مسکو تلاش خواهند کرد تا بدون مشکل خاصی به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کنند.

زسکا - نیژنی نووگورود
شلیک نادرست نیژنی نووگورود در زیر پرده فصل عادی موقعیت آنها را بسیار پیچیده می کند. حالا باید از همان شروع پلی آف با قوی ترین حریف مبارزه کنید که آزمون بزرگی برای قدرت و استقامت خواهد بود. در تاریخ 22 آوریل، رقبا در زمین ورزشگاه مگااسپورت مسکو با یکدیگر درگیر خواهند شد.
روز شنبه 23 آوریل، ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان دوئل بایرن و بوروسیا دی در سی و یکمین دوره رقابت های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن و بوروسیا دی
Magnitogorsk "Arena Metallurg" 20 آوریل محل برگزاری دومین بازی سری نهایی جام گاگارین بین متالورگ محلی و زسکا پایتخت خواهد بود. در حال حاضر امتیاز این سری 1-0 به سود زسکا است.

متالورگ - زسکا
آرسنال روز شنبه 23 آوریل در ورزشگاه امارات در سی و چهارمین دوره لیگ برتر انگلیس به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت.

آرسنال مقابل منچستریونایتد
سری نهایی چهاردهمین جام گاگارین از 18 آوریل در مگنیتوگورسک با دیدار متالورژیست محلی و زسکا پایتخت آغاز می شود.

متالورگ - زسکا
در تاریخ 18 آوریل، در بازی سی و دومین دوره از نمونه اسپانیایی، در ورزشگاه نیوکمپ (بارسلونا)، باشگاه های بارسلونا و کادیز به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا vs کادیز
یکشنبه 17 آوریل، در ورزشگاه BayArena، دوئل بین بایر و RB لایپزیگ در چارچوب سی امین دور بوندسلیگا آلمان برگزار می شود.

بایر - آر بی لایپزیگ
15 آوریل، در بازی سی و دومین دوره لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه روازون پارک (رن)، دو باشگاه رن و موناکو به مصاف هم خواهند رفت.

رن - موناکو
در تاریخ 16 آوریل در دیدار رفت مرحله سی و دوم لیگ یک فرانسه دو تیم لیل و لنز به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه پیر موروی (Villeneuve-d'Ascq) برگزار خواهد شد.

لیل در مقابل لنس
15 آوریل در دیدار بیست و پنجمین دوره لیگ برتر روسیه در ورزشگاه وی تی بی آرنا (مسکو)، دو باشگاه دینامو مسکو و اخمت به مصاف هم خواهند رفت.

دینامو مسکو مقابل اخمت
در رویداد اصلی UFC در ESPN در 16 آوریل، طرفداران UFC با رقیب احتمالی کامارو عثمان آشنا خواهند شد. ویسنته لوکه و بلال محمد به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا مشخص شود چه کسی شایسته رقابت در رقابت برای عنوان قهرمانی است و چه کسی باید کمربند را فراموش کند. بلال به دنبال انتقام شکست طولانی مدت از برزیلی است، در حالی که برای لوکه، شکست دادن محمد او را به مبارزه با عثمان نزدیک می کند. ما یک پیش بینی برای شما آماده کرده ایم و مورد علاقه خود را شناسایی کرده ایم.

ویسنته لوکه مقابل بلال محمد
شنبه 17 آوریل، دیدار تیم های آرمینیا و بایرن در چارچوب سی امین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه بیله فلدر آلم برگزار می شود.

آرمینیا - بایرن
14 آوریل، در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، در ورزشگاه اتلتی آتزوری دیتالیا (برگامو)، دو باشگاه آتالانتا و RB لایپزیگ به مصاف هم خواهند رفت. نتیجه بازی اول 1 بر 1 است.

آتالانتا - آر بی لایپزیگ
روز چهارشنبه، 13 آوریل، در واندا متروپولیتانو مادرید، اتلتیکو به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت.

اتلتیکو مقابل منچسترسیتی
13 آوریل، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، این باشگاه ها به مصاف لیورپول و بنفیکا خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه آنفیلد (لیورپول) برگزار می شود. نتیجه بازی اول 3 بر 1 است.

لیورپول مقابل بنفیکا
در روز 12 آوریل در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم رئال و چلسی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو (مادرید) برگزار خواهد شد. نتیجه دیدار اول 3 بر 1 است.

رئال مقابل چلسی
روز دوشنبه 11 آوریل 2022 در والنسیا، رایو وایکانو در ورزشگاه خود میزبان والنسیا خواهد بود.

رایو وایکانو - والنسیا
قرعه کشی منظم لیگ VTB یونایتد تقریباً به پایان رسیده است، اما برخی از تیم ها با انگیزه مسابقات باقی مانده اند. لوکوموتیو کوبان تنها در پایان این مرحله از رقابت ها شتاب بیشتری گرفت و شروع خود را ناکام گذاشت. اما نقطه عطف با خروج دسته جمعی لژیونرها تنها تأثیر مثبتی بر او داشت. این تیم شروع به پیروزی با ثبات و اطمینان تا حد ممکن کرد، یک دوره تقویم طولانی را با شایستگی سپری کرد.

لوکوموتیو کوبان - نیژنی نووگورود
نیژنی نووگورود در تلاش است تا با بهترین روحیه و شرایط راهی پلی آف شود. او در دو بازی متوالی پیروز شد و قرار نیست به همین جا بسنده کند. این تیم قطعا تلاش خواهد کرد تا از این فرصت استفاده کند و روند موفقیت آمیز را افزایش دهد. در 12 آوریل، رقبا در یک بازی رو در رو با یکدیگر به مصاف هم خواهند رفت.
یکشنبه 10 آوریل، دیدار تیم های منچسترسیتی و لیورپول در چارچوب سی و دومین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.

منچسترسیتی - لیورپول
در تاریخ 10 آوریل در دیدار رفت مرحله سی و دوم سری آ ایتالیا، تیم های ساسولو و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه آرنا ماپی - سیتا دل تریکلور (رجیو نل امیلیا) برگزار خواهد شد.

ساسولو - آتالانتا
روز شنبه 9 آوریل، ورزشگاه «گودیسون پارک» میزبان دوئل اورتون و منچستریونایتد در سی و دومین دوره لیگ برتر انگلیس است.

اورتون مقابل منچستریونایتد
9 آوریل در چارچوب سی و دومین دوره سری آ ایتالیا، دو باشگاه کالیاری و یوونتوس به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه "سردگنا آرنا" (کالیاری) برگزار می شود.

کالیاری - یوونتوس
9 آوریل در دیدار رفت مرحله سی و دوم سری آ ایتالیا دو تیم اینتر و ورونا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) (میلان) برگزار خواهد شد.

اینتر و ورونا
چهارمین دیدار تقابل ارتش در مرحله نیمه نهایی جام گاگارین بار دیگر در مسکو برگزار می شود. بازیکنان هاکی زسکا و اسکا روز جمعه 8 آوریل به روی یخ زسکا آرنا پایتخت خواهند رفت. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به نفع زسکا است.

زسکا مقابل اسکا
روز پنجشنبه 7 آوریل در ردبول آرنا لایپزیگ، تیمی به همین نام میزبان آتالانتا خواهد بود.

RB لایپزیگ - آتالانتا
دیدار استون ویلا و تاتنهام هاتسپر در روز سی و دوم لیگ برتر روز شنبه 9 آوریل در ویلا پارک برگزار خواهد شد.

استون ویلا مقابل تاتنهام
روز جمعه 8 آوریل، ورزشگاه مرسدس بنز آرنا میزبان دیدار تیم های اشتوتگارت و بوروسیا در بیست و نهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

اشتوتگارت - بوروسیا دی
در روز 7 آوریل، اینتراخت و بارسلونا در بازی یک چهارم نهایی LE به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه "دویچه بانک پارک" (فرانکفورت) برگزار خواهد شد.

اینتراخت - بارسلونا
در 6 آوریل، در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی پلی آف لیگ قهرمانان اروپا، باشگاه های ویارئال و بایرن به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در آرنا سرامیکا (ویارئال) برگزار می شود.

ویارئال - بایرن
در روز 5 آوریل در بازی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در اتحاد آرنا (منچستر)، منچسترسیتی و اتلتیکو به مصاف هم خواهند رفت.

منچسترسیتی - اتلتیکو

مصاحبه

رای