روز چهارشنبه 4 اکتبر، دیدار تیم های آر بی لایپزیگ و منچسترسیتی از دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ردبول آرنا برگزار می شود.

آر بی لایپزیگ مقابل منچسترسیتی
روز چهارشنبه 13 مهرماه، دیدار پورتو و بارسلونا از دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دراگائو برگزار خواهد شد.

پورتو مقابل بارسلونا
3 اکتبر، به عنوان بخشی از دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، در آرنا. مارادونا» (ناپل)، ناپولی و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

ناپولی - رئال مادرید
دو تیم زنیت و اورالماش در فصل جدید لیگ بسکتبال VTB یونایتد دیداری مشترک را از دوم اکتبر آغاز خواهند کرد. این دیدار در سن پترزبورگ برگزار خواهد شد. میزبانی آن مجموعه ورزشی سیبور آرنا خواهد بود.

زنیت - اورالماش
در تاریخ 1 اکتبر، Runa با Avtodor در مسابقات قهرمانی عادی لیگ VTB United 2023/24 بازی خواهد کرد. این بازی ابتدایی تیم ها در این فصل است. رونا اولین بازی خود را در این مسابقات انجام خواهد داد. این بازی در زمین مجموعه ورزشی دینامو در مسکو برگزار خواهد شد.

رونا در مقابل اتودور
بتیس و والنسیا روز یکم اکتبر در دیدار دور هشتم پریمرای اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی استادیوم شهرداری مونتیویلی (ژیرونا) برگزار خواهد شد.

بتیس مقابل والنسیا
روز شنبه 30 سپتامبر، دیدار تیم های آر بی لایپزیگ و بایرن در چارچوب دور ششم بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ردبول آرنا برگزار خواهد شد.

RB لایپزیگ vs بایرن
شنبه 30 سپتامبر، ورزشگاه تاتنهام هاتسپر میزبان دیدار تاتنهام و لیورپول در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

تاتنهام - لیورپول
روز جمعه 29 سپتامبر، دیدار هوفنهایم و بوروسیا دی در چارچوب دور ششم بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ویرسل راین نکار آرنا برگزار خواهد شد.

هوفنهایم - بوروسیا دورتموند
بازیکنان هاکی آک بارز بازی ماه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL را با یک مسابقه خانگی مقابل خاباروفسک آمور افتتاح خواهند کرد. دیدار با نمایندگان خاور دور در تاریخ 1 اکتبر در یخ ورزشگاه تاتنفت کازان برگزار می شود.

آک بارز در مقابل آمور
در تاریخ 28 سپتامبر در دیدار از دور ششم سری آ ایتالیا در ورزشگاه بنیتو استیرپه (فروزینون)، فروزینونه و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت.

فروزینونه - فیورنتینا
تیم اردوی پایتخت در ادامه سلسله دیدارهای خانگی خود به مصاف تیم هاکی سوچی می رود. این دیدار در تاریخ 28 سپتامبر روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل اچ سی سوچی
در 27 سپتامبر و در چارچوب دور هفتم پریمرای اسپانیا در ورزشگاه مستایا (والنسیا) تیم های والنسیا و رئال سوسیداد به مصاف هم خواهند رفت.

والنسیا - رئال سوسیداد
در تاریخ 27 سپتامبر در دور ششم سری آ ایتالیا دو تیم ورونا و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در استادیوم مارک آنتونیو بنتگودی (ورونا) برگزار خواهد شد.

ورونا مقابل آتالانتا
در تاریخ 27 سپتامبر، در چارچوب دور ششم سری آ ایتالیا، اینتر و ساسولو در ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) به مصاف هم خواهند رفت.

اینتر و ساسولو
لوکوموتیو آرنا-2000 یاروسلاول چهارشنبه هفته آینده میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. در 27 سپتامبر، لوکوموتیو محلی از مهمانان یکاترینبورگ، باشگاه هاکی Avtomobilist، روی یخ خانه خود پذیرایی می کند.

لوکوموتیو در مقابل اتوموبیلیست
در تاریخ 26 سپتامبر، به عنوان بخشی از دور هفتم لیگ برتر اسپانیا، مایورکا و بارسلونا در استادی مایورکا سون مویکس آرنا (پالما د مایورکا) به مصاف هم خواهند رفت.

مایورکا مقابل بارسلونا
روز سه شنبه 26 سپتامبر، دینامو مینسک در خانه به مصاف یکی از تیم های محبوب قهرمانی یعنی آک بارس کازان می رود. این بازی روی یخ ورزشگاه Minsk Arena برگزار خواهد شد.

دینامو مینسک مقابل آک بارس
هفته بعدی بازی در KHL با رویارویی نمادین بین Ak Bars و Salavat Yulaev به پایان می رسد. دومین دربی سبز این فصل در کازان و روی یخ ورزشگاه محلی تاتنفت آرنا برگزار خواهد شد. این دیدار در 24 سپتامبر برگزار می شود.

آک بارس مقابل صلوات یولایف
در 24 سپتامبر، به عنوان بخشی از دور پنجم سری آ ایتالیا، امپولی و اینتر در ورزشگاه کارلو کاستلانی آرنا (امپولی) به مصاف هم خواهند رفت.

امپولی - اینتر
روز شنبه، 23 سپتامبر، مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی منظم KHL در Cherepovets برگزار می شود. رهبران مسابقات قهرمانی، بازیکنان هاکی از Magnitogorsk Metallurg، برای بازدید از Severstal محلی خواهند آمد.

سورستال مقابل متالورگ
در تاریخ 23 سپتامبر، در دیدار دور ششم پریمرای اسپانیا، در ورزشگاه المپیک آرنا (بارسلونا)، تیم های بارسلونا و سلتا به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا مقابل سلتا
نمایندگان کنفرانس شرق، صلوات یولایف و اتوموبیلیست، در 22 سپتامبر به عنوان بخشی از مسابقات قهرمانی عادی KHL، یک مسابقه رو در رو در اوفا برگزار خواهند کرد. بازی روی یخ اوفا آرنا برگزار خواهد شد.

صلوات یولایف در مقابل اتوموبیلیست
در تاریخ 22 سپتامبر، در چارچوب دور ششم لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه Mendizorrotza Arena (ویتوریا-گاستیز)، تیم های آلاوس و اتلتیک به مصاف هم خواهند رفت.

آلاوس مقابل اتلتیک
MBA و فنرباغچه سوپرجام لیگ VTB یونایتد 2023 را در 21 سپتامبر با یک بازی رو در رو افتتاح خواهند کرد. این بازی در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی VTB Arena در پایتخت روسیه برگزار خواهد شد.

MBA مقابل فنرباغچه
در روز 21 سپتامبر، در دیدار دور اول دور گروهی لیگ اروپا، المپیاکوس و فرایبورگ به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه Karaiskakis (Piraeus) برگزار خواهد شد.

المپیاکوس - فرایبورگ
در 20 سپتامبر، در چارچوب چهارمین دوره جام فوتبال روسیه، در ورزشگاه WEB Arena (مسکو)، تیم‌های زسکا و سوچی به مصاف هم خواهند رفت.

زسکا مقابل سوچی
در تاریخ 20 سپتامبر، در دیدار چهارمین دوره جام حذفی فوتبال روسیه، تیم های اخمت و زنیت در ورزشگاه اخمت آرنا (گروزنی) به مصاف هم خواهند رفت.

اخمت مقابل زنیت
در 19 سپتامبر، در چارچوب چهارمین دوره جام حذفی فوتبال روسیه، در ورزشگاه کراسنودار، دو تیم کراسنودار و دینامو مسکو به مصاف هم خواهند رفت.

کراسنودار - دینامو مسکو
در تاریخ 19 سپتامبر، در دیدار دور اول دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های شاختار دونتسک و پورتو به مصاف هم خواهند رفت. یک مبارزه نمونه، میدان Volkparkstadion (هامبورگ) است.

شاختار دونتسک - پورتو
در تاریخ 19 سپتامبر، در دیدار دور اول دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های لاتزیو و اتلتیکو در ورزشگاه المپیکو آرنا (رم) به مصاف هم خواهند رفت.

لاتزیو - اتلتیکو
در تاریخ 19 سپتامبر، در چارچوب دور اول دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن و بوروسیا دورتموند در ورزشگاه پارک دو پرنس (پاریس) به مصاف هم خواهند رفت.

پی اس جی - بروسیا دورتموند
در تاریخ 17 سپتامبر، در چارچوب دور چهارم سری آ ایتالیا، در ورزشگاه آرتمیو فرانچی (فلورانس)، تیم‌های فیورنتینا و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت.

فیورنتینا - آتالانتا
در تاریخ 17 سپتامبر، در دیدار دور پنجم لیگ 1 فرانسه، در ورزشگاه استاد دو موستوار (لورین)، تیم های لوریان و موناکو به مصاف هم خواهند رفت.

لوریان مقابل موناکو
روز شنبه 16 سپتامبر، دیدار تیم های وستهام و منچسترسیتی در چارچوب دور پنجم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه المپیک لندن برگزار می شود.

وستهام مقابل منچسترسیتی
در تاریخ 16 سپتامبر و در دیدار دور چهارم سری آ ایتالیا در ورزشگاه لوئیجی فراریس آرنا (جنوآ) تیم های جنوا و ناپولی به مصاف هم خواهند رفت.

جنوا - ناپولی
شنبه 16 سپتامبر، دیدار تیم های ولورهمپتون و لیورپول در چارچوب دور پنجم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه مولینوکس برگزار می شود.

ولورهمپتون مقابل لیورپول
روز شنبه 16 سپتامبر، دیدار تیم های منچستریونایتد و برایتون در چارچوب پنجمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می شود.

منچستریونایتد مقابل برایتون
14 سپتامبر در دیدار رفت بیست و سومین دوره سری آ برزیل، تیم های فلامنگو و اتلتیکو پارانائنس به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه ماراکانا (ریودوژانیرو) برگزار خواهد شد.

فلامنگو - اتلتیکو پارانائنسه
روز جمعه 15 سپتامبر در ورزشگاه شاهزاده فیصل بن فهد ریاض، دیدار تیم های الهلال و الریان در چارچوب مرحله ششم لیگ عربستان برگزار می شود.


در تاریخ 16 سپتامبر در مرحله پنجم لیگ یک فرانسه دو تیم رن و لیل به مصاف هم خواهند رفت. یک مبارزه نمونه، میدان روازون پارک (رن) است.

رن مقابل لیل
رهبر غیرمنتظره کنفرانس غرب، نیژنی نووگورود اژدر، در 12 سپتامبر در یک بازی خانگی مقابل نمایندگان خاور دور - باشگاه هاکی آدمیرال از ولادیووستوک برگزار می کند.

اژدر مقابل دریاسالار
در تاریخ 16 سپتامبر، در چارچوب دور پنجم لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه مستایا (والنسیا)، تیم های والنسیا و اتلتیکو به مصاف هم خواهند رفت.

والنسیا - اتلتیکو
در تاریخ 15 سپتامبر در بیست و یکمین دوره لیگ برتر بلاروس، تیم‌های Torpedo-BelAZ و Slavia Mozyr به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه تورپیدو آرنا (ژودینو) برگزار خواهد شد.

ترپدو-بلاز در مقابل اسلاویا موزیر
در تاریخ 16 سپتامبر در دیدار دور پنجم پریمرا اسپانیا در ورزشگاه سن مامس (بیلبائو) تیم های اتلتیک و کادیز به مصاف هم خواهند رفت.

اتلتیک مقابل کادیز
روز یکشنبه 10 سپتامبر در ورزشگاه آویوا دیداری بین تیم های ملی ایرلند و هلند در چارچوب مقدماتی جام ملت های اروپا 2024 برگزار می شود.

ایرلند مقابل هلند
بیست و سومین دوره جام جهانی بسکتبال روز 10 سپتامبر با دیدار آلمان و صربستان به پایان می رسد. برنده مسابقات در این مسابقه مشخص خواهد شد. این بازی در مال آو آسیا آرنا در شهر پسای فیلیپین برگزار خواهد شد.

آلمان مقابل صربستان
در تاریخ 10 سپتامبر، تیم‌های ملی آمریکا و کانادا در فینال تسلی بخش جام جهانی بسکتبال 2023 به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به میزبانی مال آو آسیا آرنا (پاسای) برگزار می شود.

آمریکا مقابل کانادا
در تاریخ 8 سپتامبر، در بازی پنجمین دوره مقدماتی یورو 2024، در ورزشگاه ملی (آندورا لاولا)، تیم های ملی آندورا و بلاروس به مصاف هم خواهند رفت.

آندورا مقابل بلاروس
از 8 سپتامبر، دیدار نیمه نهایی جام جهانی 23 بین تیم های آمریکا و آلمان آغاز می شود. این بازی در زمین مجموعه ورزشی «مال آو آسیا آرنا» (پسای) برگزار می شود.

آمریکا مقابل آلمان
روز پنجشنبه 16 شهریور، ورزشگاه فیلیپس میزبان دیدار تیم های ملی هلند و یونان در مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا 2024 خواهد بود.

هلند مقابل یونان
روز پنجشنبه 16 شهریور، ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان دیدار تیم های ملی فرانسه و ایرلند در مقدماتی جام ملت های اروپا 2024 خواهد بود.

فرانسه مقابل ایرلند
ویتاز در نزدیکی مسکو با دیدار با نماینده خاور دور - دریاسالار یک سری بازی های خانگی سه مسابقه ای را تکمیل می کند. این بازی 15 شهریور در بالاشیخا برگزار می شود.

ویتاز در مقابل دریاسالار
در تاریخ 15 شهریور ماه در پارکت مرکز ورزشی مال آو آسیا آرنا در شهر پاسای، مسابقه یک چهارم نهایی بسکتبال قهرمانی جهان برگزار می شود که کانادایی ها و اسلوونیایی ها برای کسب بلیت 1/2 به مصاف هم می روند.

کانادا مقابل اسلوونی
در تاریخ 5 سپتامبر، دیدار یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی کره زمین آغاز می شود که در آن تیم های ایتالیا و آمریکا رابطه خود را مشخص می کنند. این نبرد در مال آف آسیا آرنا در پاسای برگزار خواهد شد.

ایتالیا مقابل آمریکا
در تنها دیداری که قرار است در 5 سپتامبر برگزار شود، تیم ارتش پایتخت و متالورگ مگنیتوگورسک به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود.

زسکا مقابل متالورگ
تیم‌های بسکتبال لیتوانی و صربستان در مرحله یک چهارم نهایی بیست و سومین دوره مسابقات جام جهانی بسکتبال، پنجم شهریورماه به مصاف هم خواهند رفت. میزبان پارکت مجموعه ورزشی سرپوشیده "مال آو آسیا آرنا" در شهر پسای خواهد بود.

لیتوانی مقابل صربستان
Avtomobilist هفته دوم بازی های فصل عادی KHL را با بازی خانگی مقابل Salavat Yulaev از اوفا آغاز می کند. این دیدار در تاریخ 4 سپتامبر روی یخ ورزشگاه Uralets Arena یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

اتوموبیلیست مقابل صلوات یولایف
در یکی از بازی های مرحله گروهی جام جهانی 23 بسکتبال، اسپانیا سوم شهریور به مصاف کانادا می رود. این دیدار زیر گنبد مجموعه ورزشی اندونزی آرنا در شهر جاکارتا برگزار می شود.

اسپانیا مقابل کانادا
در سوم سپتامبر در دیدار رفت مرحله سوم سری آ ایتالیا دو تیم اینتر و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی ورزشگاه جوزپه مه آتزا (سن سیرو) (میلان) برگزار می شود.

اینتر و فیورنتینا
دیدار مرکزی هفته اول مسابقات قهرمانی عادی KHL در تاریخ 2 سپتامبر در مسکو برگزار می شود. آنجاست، روی یخ VTB Arena پایتخت، که دینامو جاه طلب مهمانانی از سن پترزبورگ - باشگاه هاکی SKA - پذیرایی می کند.

دینامو مسکو مقابل اسکا
روز شنبه 2 سپتامبر، ورزشگاه بوروسیا پارک میزبان دوئل بروسیا ام و بایرن از دور سوم رقابت های بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

بروسیا ام - بایرن
به طور سنتی، فصل رسمی هاکی در روسیه با یک مسابقه برای جام افتتاحیه آغاز می شود. این بار تیم ارتش پایتخت و آک بارس کازان حق افتتاحیه فصل را به دست آوردند. اولین بازی فصل عادی اول سپتامبر روی یخ زسکا آرنا پایتخت برگزار می شود.

زسکا مقابل آک بارز
در 31 آگوست، به عنوان بخشی از دور نهایی مقدماتی لیگ کنفرانس یوفا، در آرتمیو فرانکی آرنا (فلورانس)، تیم های فیورنتینا و راپید قدرت خود را می سنجند. نتیجه دیدار اول 0 بر 1 است.

فیورنتینا مقابل راپید
روز پنجشنبه 31 آگوست، ورزشگاه وودافون پارک میزبان دیدار بشیکتاش و دیناموکیف در مرحله چهارم مقدماتی لیگ کنفرانس خواهد بود.

بشیکتاش - دینامو کیف
در تاریخ 31 آگوست در مرحله نهایی مرحله مقدماتی لیگ کنفرانس، تیم های بروژ و اوساسونا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی ورزشگاه Jan Breidel Arena (بروژ) برگزار می شود. نتیجه دیدار اول 2 بر 1 بود.

بروژ - اوساسونا
31 آگوست در دیدار نهایی مرحله مقدماتی لیگ اروپا دو تیم اسپارتا پراگ و دیناموزاگرب به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی Generali Ceska Poyishtevna Arena (پراگ) برگزار می شود. نتیجه دیدار اول 1 بر 3.

اسپارتا - دیناموزاگرب
در 30 آگوست، پی اس وی و رنجرز در مرحله نهایی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی فیلیپس آرنا (آیندهوون) برگزار می شود. نتیجه دیدار اول 2 بر 2.

پی اس وی در مقابل رنجرز
در 29 آگوست، در چارچوب مرحله نهایی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه رامز پارک (استانبول)، تیم های گالاتاسرای و مولده قدرت خود را می سنجند. نتیجه دیدار اول 3 بر 2.

گالاتاسرای مقابل مولده
لیتوانی و مونته نگرو به عنوان بخشی از مرحله نهایی مرحله مقدماتی جام جهانی 23 در تاریخ 29 اوت به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقات در محل مرکز خرید آسیا آرنا (Pasay) برگزار خواهد شد.

لیتوانی مقابل مونته نگرو
استرالیا و آلمان 27 آگوست در دور دوم مرحله گروهی مسابقات جهانی فیبا به مصاف هم خواهند رفت. میزبانی آن در کف پارکت ورزشگاه اوکیناوا آرنا خواهد بود.

استرالیا مقابل آلمان
تیم های ملی چین و صربستان در تاریخ 26 آگوست اولین دیدار خود در جام جهانی بسکتبال 2023 را برگزار خواهند کرد. نبرد تیم ها به عنوان بخشی از مرحله مقدماتی در گروه B برگزار می شود. این دیدار به میزبانی آرنا اسمارت آرانتا کولیسئوم در مانیل برگزار می شود.

چین مقابل صربستان
25 آگوست در دیدار رفت مرحله سوم لالیگا اسپانیا، تیم های سلتا و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی بالایدوس آرنا (ویگو) برگزار می شود.

سلتا و رئال مادرید
کانادا و فرانسه سفر خود را در جام جهانی بسکتبال 2023 با یک دیدار رو در رو از 25 آگوست آغاز خواهند کرد. این دیدار در زمین مجموعه ورزشی "اندونزی آرنا" در شهر جاکارتا برگزار می شود.

کانادا مقابل فرانسه
در تاریخ 24 آگوست، در دیدار نهایی مرحله مقدماتی لیگ اروپا، در ورزشگاه ماکسیمیر آرنا (زاگرب)، تیم‌های دیناموزاگرب و اسپارتا پراگ به مصاف هم خواهند رفت.

دیناموزاگرب - اسپارتا پراگ
در 24 آگوست، در دیدار نهایی مرحله مقدماتی لیگ کنفرانس، در ال سادار آرنا (پامپلونا)، تیم های اوساسونا و بروژ به مصاف هم خواهند رفت.

اوساسونا مقابل بروژ
در 24 آگوست، به عنوان بخشی از دور نهایی مقدماتی LKF، در ورزشگاه مرکزی (کوستانای)، تیم های توبول و ویکتوریا پلزن قدرت خود را می سنجند.

توبول - ویکتوریا پلزن
در 24 آگوست، تیم های راپید و فیورنتینا در دیدار نهایی مرحله مقدماتی لیگ کنفرانس یوفا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی آلیانز آرنا (وین) برگزار می شود.

راپید مقابل فیورنتینا
اولین سوپراستار کره ای در UFC، "زامبی کره ای" به نام چن سونگ جونگ، شوت قهرمانی خود را از دست داد، اما همچنان یک مدعی ارزنده برای بخش نخبگان پر وزن است. در UFC Fight Night 225 در سنگاپور در 26 آگوست در استادیوم سرپوشیده، او با مکس هالووی قهرمان پیشین مسلط روبرو خواهد شد. چنین دوئتی قطعاً منظره ای فراموش نشدنی را برای مردم محلی به ارمغان می آورد، اما آیا چن می تواند با یکی از خطرناک ترین بوکسورهای لیگ رقابت کند یا دوباره باید معجزه های استقامتی را به نمایش بگذارد؟

مکس هالووی در مقابل چن سونگ جونگ
21 آگوست در چارچوب دور اول سری آ ایتالیا در ورزشگاه رناتو دالآرا (بولونیا) تیم های بولونیا و میلان قدرت خود را می سنجند.

بولونیا و میلان
در تاریخ 21 آگوست در بازی فصل عادی MLS تیم های شیکاگو فایر و اورلاندو سیتی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی سرباز فیلد (شیکاگو) برگزار خواهد شد.

شیکاگو فایر مقابل اورلاندو سیتی
20 آگوست در دیدار رفت مرحله یکم سری آ ایتالیا دو تیم اودینزه و یوونتوس به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی داچیا آرنا (اودینه) برگزار می شود.

اودینزه - یوونتوس
در روز 20 آگوست در دور دوم رقابت های لالیگا اسپانیا، تیم های بارسلونا و کادیز به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی المپیک آرنا (بارسلونا) برگزار خواهد شد.

بارسلونا در مقابل کادیز
دیدار منچسترسیتی و نیوکاسل روز شنبه 19 آگوست در چارچوب مرحله دوم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.

منچسترسیتی - نیوکاسل
در تاریخ 19 آگوست در بازی دور دوم پریمرای اسپانیا در ورزشگاه رئال آرنا (سن سباستین) تیم های رئال سوسیداد و سلتا به مصاف هم خواهند رفت.

رئال سوسیداد مقابل سلتا
در تاریخ 17 آگوست، در دیدار یک و دوم نهایی مرحله مقدماتی لیگ کنفرانس یوفا، در ورزشگاه لودسکی vrt (ماریبور)، تیم‌های ماریبور و فنرباغچه به مصاف هم خواهند رفت. نتیجه دیدار اول 1 بر 3.

ماریبور - فنرباغچه
مارلون ورا، مبارز اکوادوری، که در بخش وزنه‌های سبک UFC شرکت می‌کند، چندین رقیب رسانه‌ای را پشت سر گذاشت و تنها در یک سال به یکی از مدعیان بالقوه این عنوان تبدیل شد. تنها یک شکست او را به حاشیه‌های ترکیب سوق داد و حالا باید روند پیروزی‌های خود را در برابر پدرو مونوز در UFC 292 در 20 آگوست در بوستون بازسازی کند. و اگر برای برزیلی این فرصت عالی برای نزدیک شدن به TOP-5 باشد، چیتو خطرات بسیار بیشتری دارد - به دلیل از دست دادن، او می تواند ضربه عنوان را کاملاً فراموش کند. بنابراین، مبارزه به ویژه داغ است.

مارلون ورا در مقابل پدرو مونوز
در روز 15 آگوست در دیدار نوزدهمین دوره سری آ برزیل در آلیانز آرنا (سائوپائولو) تیم های پالمیراس و کروزیرو به مصاف هم خواهند رفت.

پالمیراس - کروزیرو
روز سه شنبه 15 آگوست، ورزشگاه "جنرالی آرنا" میزبان دیدار اسپارتا و کپنهاگ در مرحله سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

اسپارتا - کپنهاگ

مصاحبه

رای