مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2023/24 در تاریخ 1 مارس به حالت تعلیق درآمد. وقفه متعلق به گذشته است. زنیت در اولین روز بهار در سن پترزبورگ به مصاف زسکا مسکو خواهد رفت. این نبرد در زمین پارکت مجموعه ورزشی سیبور آرنا برگزار می شود.

زنیت مقابل زسکا
در تاریخ 2 مارس، در چارچوب بیست و هفتمین دور لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه مستایا (والنسیا)، والنسیا و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

والنسیا - رئال مادرید
رئال مادرید اسپانیا در بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بسکتبال یورولیگ فصل 2023/24 در تاریخ 29 فوریه در مادرید میزبان پاناتینایکوس یونان خواهد بود. بازی ساعت 22:45 (به وقت مسکو) آغاز می شود. این نبرد در کف پارکت مجموعه ورزشی و تفریحی مرکز ویزنیک برگزار می شود.

رئال مادرید مقابل پاناتینایکوس
روز جمعه اول مارس، دیدار تیم های الهلال و الاتحاد در چارچوب بیست و دومین دوره رقابت های لیگ عربستان سعودی در ورزشگاه ملک فهد ریاض برگزار می شود.

الهلال - الاتحاد
29 فوریه در یکی از دیدارهای مرحله بیست و هفتم لیگ بسکتبال یورولیگ، ویرتوس در ایتالیا میزبان والنسیا اسپانیا خواهد بود. این بازی در زمین مرکز تفریحی و ورزشی سگافردو آرنا در بولونیا برگزار خواهد شد.

ویرتوس مقابل والنسیا
روز پنجشنبه 9 بهمن ماه در ورزشگاه مرصول پارک ریاض دیداری بین تیم های النصر و الحزم در چارچوب بیست و دومین دوره رقابت های لیگ عربستان برگزار می شود.

النصر - الحزم
در 26 فوریه، گرجستان در دور دوم مرحله گروهی مرحله چهارم مقدماتی یورو 2025، در زیر گنبد ورزشگاه تفلیس آرنا پایتخت گرجستان میزبان صربستان خواهد بود.

گرجستان مقابل صربستان
دیدار دو تیم الاتفاق و الهلال در چارچوب بیست و یکمین دوره رقابت‌های قهرمانی عربستان، دوشنبه 6 بهمن ماه در ورزشگاه الاتفاق شهر دمام برگزار می‌شود.

الاتفاق - الهلال
در تاریخ 25 فوریه در دیدار بیست و ششمین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه آلیانز آرنا (تورین)، تیم های یوونتوس و فروزینونه به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس - فروزینونه
دو نماینده کنفرانس شرق، آک بارس و آمور، در تاریخ 24 فوریه در کازان به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار روی یخ ورزشگاه کازان تاتنفت آرنا برگزار خواهد شد.

آک بارز در مقابل آمور
شنبه 24 فوریه، آلیانتس آره نا میزبان دیدار بایرن مونیخ و آر بی لایپزیگ در چارچوب بیست و سومین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان خواهد بود.

بایرن - آر بی لایپزیگ
در 23 فوریه، تیم های بسکتبال صربستان و فنلاند روابط ورزشی خود را مرتب خواهند کرد. این دیدار به عنوان بخشی از دور افتتاحیه مرحله گروهی دور چهارم مقدماتی بسکت یورو برگزار خواهد شد. این بازی در زمین ورزشگاه الکساندر نیکولیک بلگراد برگزار خواهد شد.

صربستان مقابل فنلاند
روز شنبه 24 فوریه، دیدار منچستریونایتد و فولام در چارچوب بیست و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد.

منچستریونایتد مقابل فولام
اسپانیا در تاریخ 22 فوریه به مصاف لتونی خواهد رفت. این بازی به عنوان بخشی از دور اول مرحله چهارم مرحله گروهی مقدماتی یورو 2025 برگزار می شود. این بازی در پارکت مجموعه ورزشی Pabellón José Luis Abos برگزار می شود. ساراگوسا

اسپانیا مقابل لتونی
روز شنبه 24 فوریه، ورزشگاه ویتالیتی میزبان دیدار بورنموث و منچسترسیتی در چارچوب بیست و ششمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

بورنموث - منچسترسیتی
در 21 فوریه، کازان آک بارس در بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL در یک بازی خانگی مقابل یاروسلاول لوکوموتیو برگزار می کند. این دیدار چهارشنبه هفته آینده روی یخ ورزشگاه کازان تاتنفت برگزار خواهد شد.

آک بارز مقابل لوکوموتیو
روز شنبه 24 فوریه، دیدار آرسنال و نیوکاسل در چارچوب مرحله بیست و ششم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.

آرسنال مقابل نیوکاسل
بازی مرکزی روز بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL در اومسک برگزار می شود. در روز سه‌شنبه، 20 فوریه، بازیکنان هاکی از آوانگارد محلی و اتوموبیلیست از یکاترینبورگ در ورزشگاه G-Drive Arena روی یخ خواهند رفت.

آوانگارد مقابل اتوموبیلیست
دینامو مسکو در 19 فوریه در یک دیدار خانگی مقابل یکی از رهبران کنفرانس شرق، اوفا، سالوات یولایف، بازی خواهد کرد. این دیدار روی یخ VTB Arena برگزار خواهد شد.

دینامو مسکو - صلوات یولایف
روز چهارشنبه 21 فوریه، دیدار دو تیم پورتو و آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دراگائو برگزار خواهد شد.

پورتو مقابل آرسنال
هفته بعدی مسابقات قهرمانی KHL با یک دیدار در سن پترزبورگ به پایان می رسد. یکشنبه 18 فوریه، بازیکنان هاکی از SKA محلی و اژدر نیژنی نووگورود در جدیدترین ورزشگاه SKA Arena روی یخ خواهند رفت.

SKA در مقابل اژدر NN
در تاریخ 18 فوریه در بیست و پنجمین دوره لیگ برتر اسپانیا در ورزشگاه کامپو دوالیکاس (مادرید)، رایو وایکانو و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت.

رایو وایکانو - رئال مادرید
در روز 17 فوریه در دیدار رفت مرحله بیست و پنجم لالیگا اسپانیا، سلتا و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی Balaidos Arena (ویگو) برگزار می شود.

سلتا مقابل بارسلونا
در تاریخ 17 فوریه، در چارچوب دور بیست و پنجم لیگ برتر اسپانیا، در متروپولیتانو آرنا (مادرید)، اتلتیکو و لاس پالماس به مصاف هم خواهند رفت.

اتلتیکو - لاس پالماس
در 17 فوریه، مگا اسپورت آرنا پایتخت میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی منظم KHL بین اسپارتاک و کازان آک بارس خواهد بود.

اسپارتاک مقابل آک بارس
در تاریخ 16 فوریه در دیدار بیست و دومین دوره لیگ یک فرانسه، تیم های لیون و نیس در ورزشگاه پارک المپیک لیون (لیون) به مصاف هم خواهند رفت.

لیون در مقابل نیس
روز پنجشنبه 15 فوریه، دیدار تیم های یونیون و اینتراخت فرانکفورت در ورزشگاه لوتو پارک در مرحله 1/16 نهایی لیگ کنفرانس برگزار می شود.

یونیون مقابل اینتراخت
روز چهارشنبه 14 فوریه، ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان دیدار پی اس جی و رئال سوسیداد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

پی اس جی مقابل رئال سوسیداد
جدیدترین SKA Arena میزبان مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL در 13 فوریه خواهد بود. سن پترزبورگ SKA که برای قهرمانی تلاش می کند، با تولیاتی لادا، تازه وارد لیگ، روی یخ خانگی بازی خواهد کرد.

SKA در مقابل لادا
در تاریخ 13 فوریه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های RB Laipzig و رئال مادرید به مصاف هم خواهند رفت. این بازی به میزبانی ردبول آرنا (لایپزیگ) برگزار می شود.

آر بی لایپزیگ - رئال مادرید
دوشنبه، 12 فوریه، یک مسابقه در تقویم مسابقات قهرمانی عادی KHL برنامه ریزی شده است. بازیکنان هاکی از لوکوموتیو محلی و اسپارتاک پایتخت در ورزشگاه Yaroslavl Arena - 2000 Lokomotiv به روی یخ خواهند رفت.

لوکوموتیو مقابل اسپارتاک
در تاریخ 12 فوریه، در دیدار بیست و چهارمین دوره سری آ ایتالیا، در آلیانز آرنا (تورین)، تیم های یوونتوس و اودینزه به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس - اودینزه
11 فوریه در دیدار نهایی جام ملت های آفریقا، تیم های ملی نیجریه و ساحل عاج به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه آلاسان اوتارا (آبیجان) برگزار می شود.

نیجریه مقابل ساحل عاج
در تاریخ 11 فوریه، به عنوان بخشی از دور بیست و چهارم لالیگا اسپانیا، در المپیک آرنا (بارسلونا)، تیم های بارسلونا و گرانادا به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا مقابل گرانادا
ششمین دیدار رو در رو میان صلوات یولایف و آک بارس امسال در پایتخت باشقیر برگزار می شود. در روز شنبه، 10 فوریه، رقبای اصلی در اوفا آرنا به روی یخ خواهند رفت.

صلوات یولایف مقابل آک بارس
در تاریخ 10 فوریه در چارچوب مرحله بیست و چهارم لالیگا اسپانیا دو تیم رئال سوسیداد و اوساسونا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه رئال آرنا (سن سباستین) برگزار خواهد شد.

رئال سوسیداد مقابل اوساسونا
یونیکس در تاریخ 10 فوریه در خانه با ینیسی بازی خواهد کرد. این تیم ها مرحله برندگان لیگ VTB یونایتد 2023/24 را با یک مسابقه مشترک افتتاح خواهند کرد. این دیدار در زمین ورزشگاه بسکت هال شهر کازان برگزار می شود.

UNICS vs Enisey
شنبه 10 فوریه، ورزشگاه تاتنهام هاتسپر میزبان دیدار دو تیم تاتنهام و برایتون در چارچوب بیست و چهارمین دوره لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

تاتنهام مقابل برایتون
اژدر نیژنی نووگورود در تاریخ 9 فوریه یک بازی خانگی مقابل اچ سی سوچی برگزار خواهد کرد. این دیدار در یخ نیژنی نووگورود KRK Nagorny برگزار خواهد شد.

اژدر ان ان مقابل اچ سی سوچی
روز شنبه، 10 فوریه، در ورزشگاه VVK Arena، دیدار آگزبورگ و RB لایپزیگ به عنوان بخشی از بیست و یکمین دور بوندسلیگا آلمان برگزار خواهد شد.

آگسبورگ مقابل آر بی لایپزیگ
پایتخت تاتارستان در 8 فوریه میزبان بازی بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. کازان آک بارز، روی یخ ورزشگاه محلی تاتنفت، پذیرای مهمانان چلیابینسک - باشگاه هاکی تراکتور است.

آک بارز مقابل تراکتور
روز جمعه 9 فوریه، ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، میزبان دیدار بوروسیا دورتموند و فرایبورگ در چارچوب بیست و یکمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان خواهد بود.

بروسیا دی - فرایبورگ
در تاریخ 7 فوریه در دیدار نیمه نهایی جام ملت های آفریقا در آلسان اوتارا آرنا (ابیجان) تیم های ساحل عاج و DR کنگو به مصاف هم خواهند رفت.

ساحل عاج مقابل جمهوری دموکراتیک کنگو
در تاریخ 7 فوریه در مرحله یک‌ونیم نهایی جام ملت‌های آفریقا، تیم‌های ملی نیجریه و آفریقای جنوبی در ورزشگاه "د بواکه" (بواکه) به مصاف هم خواهند رفت.

نیجریه مقابل آفریقای جنوبی
تیم های ملی ایران و قطر روز 18 بهمن در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در ورزشگاه الثمامه آرنا (دوحه) به مصاف هم خواهند رفت.

ایران مقابل قطر
15 بهمن ماه در دیدار نیمه نهایی جام ملت های فوتبال آسیا، تیم های ملی اردن و کره جنوبی به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه احمد بن علی (الریان) برگزار می شود.

اردن مقابل کره جنوبی
Enisey میزبان زنیت سن پترزبورگ در کراسنویارسک به عنوان بخشی از نبرد در دور اصلی لیگ VTB United 2023/24 خواهد بود. در زمین بسکتبال مجموعه ورزشی آرنا شمال برگزار می شود.

انیسی در مقابل زنیت
یکشنبه 4 فوریه، دیدار چلسی و ولورهمپتون در چارچوب بیست و سومین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه استمفوردبریج برگزار خواهد شد.

چلسی مقابل ولورهمپتون
در تاریخ 3 فوریه در دیدار بیست و سومین دوره سری آ ایتالیا در ورزشگاه بنیتو استیرپه (فروزینونه) دو تیم فروزینونه و میلان به مصاف هم خواهند رفت.

فروزینونه مقابل میلان
در تاریخ 3 فوریه، در چارچوب بیست و سومین دوره لیگ برتر اسپانیا، خیرونا و رئال سوسیداد در ورزشگاه مونتیویلی (خیرونا) به مصاف هم خواهند رفت.

خیرونا - رئال سوسیداد
سوم فوریه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا، تیم های ملی قطر و ازبکستان در ورزشگاه البیت آرنا (الخور) به مصاف هم خواهند رفت.

قطر مقابل ازبکستان
در روز 3 فوریه در دیدار مرحله بیست و سوم لیگ برتر اسپانیا، آلاوس و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی مندیزوروتزا آرنا (ویتوریا-گاستیز) برگزار خواهد شد.

آلاوس - بارسلونا
در تاریخ 2 فوریه، به عنوان بخشی از بیست و سومین دوره سری آ ایتالیا، در ورزشگاه Via del Mare (لچه)، لچه و فیورنتینا به مصاف هم خواهند رفت.

لچه مقابل فیورنتینا
در تاریخ 2 فوریه در دیدار مرحله بیست و سوم پریمرای اسپانیا دو تیم اتلتیک و مایورکا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه سن مامس آرنا (بیلبائو) برگزار خواهد شد.

اتلتیک مقابل مایورکا
2 فوریه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا، تیم های ملی تاجیکستان و اردن در ورزشگاه احمد بن علی (الریان) به مصاف هم خواهند رفت.

تاجیکستان مقابل اردن
در تاریخ 2 فوریه در دیدار بیستمین دوره لیگ یک فرانسه، تیم های استراسبورگ و پی اس جی به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی استادیوم آرنا (استراسبورگ) برگزار می شود.

استراسبورگ - پاری سن ژرمن
در 2 فوریه، به عنوان بخشی از یک چهارم نهایی جام ملت های آفریقا، در آلاسان اوتارا آرنا (آبیجان)، تیم های DR کنگو و گینه به مصاف هم خواهند رفت.

جمهوری دموکراتیک کنگو مقابل گینه
2 فوریه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آفریقا در ورزشگاه Felix Houphouet-Boigny Arena (ابیجان) تیم های ملی نیجریه و آنگولا به مصاف هم خواهند رفت.

نیجریه مقابل آنگولا
در 29 ژانویه، در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا، در ورزشگاه Felix Houphouet-Boigny Arena (ابیجان)، تیم‌های کیپ ورد و موریتانی به مصاف هم خواهند رفت.

کیپ ورد - موریتانی
به خواست تقویم، نفتخیمیک و لادا برای دومین بار در سه روز گذشته به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی دوباره در نیژنکامسک، 30 ژانویه، روی یخ ورزشگاه محلی نفتخیم آرنا برگزار خواهد شد.

نفتخیمیک مقابل لادا
اتلتیکو مادرید و والنسیا در بیست و دومین دور رقابت‌های لالیگا اسپانیا در 28 ژانویه در ورزشگاه متروپولیتانو آرنا (مادرید) به مصاف هم خواهند رفت.

اتلتیکو - والنسیا
یکشنبه 28 ژانویه، دیدار لیورپول و نورویچ از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آنفیلد رود برگزار خواهد شد.

لیورپول مقابل نوریچ
27 ژانویه در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آفریقا در ورزشگاه Felix Houphouet-Boigny Arena (ابیجان) تیم های ملی نیجریه و کامرون به مصاف هم خواهند رفت.

نیجریه مقابل کامرون
در 27 ژانویه، در چارچوب بیست و دومین دور سری آ ایتالیا، آتالانتا و اودینزه در ورزشگاه اتلتی آتزوری دیتالیا (برگامو) به مصاف هم خواهند رفت.

آتالانتا - اودینزه
در تاریخ 27 ژانویه، در چارچوب بیست و دومین دور لالیگا اسپانیا، در ورزشگاه المپیکو آرنا (بارسلونا)، بارسلونا و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت.

بارسلونا مقابل ویارئال
رئال مادرید اسپانیا در 25 ژانویه با المپیاکوس یونان در فصل عادی 2023/24 یورولیگ بازی خواهد کرد. تیم ها روابط خود را در عرصه ویزنیک سنتر حل خواهند کرد. یادآوری می کنیم که این تیم ها در فینال فصل گذشته مسابقات به میدان رفتند.

رئال مادرید مقابل المپیاکوس
روز جمعه، 26 ژانویه، ورزشگاه تاتنهام هاتسپر میزبان دیدار تاتنهام و منچسترسیتی در مرحله 1/16 نهایی جام حذفی خواهد بود.

تاتنهام مقابل منچسترسیتی
CSKA و Pari NN در 24 ژانویه به عنوان بخشی از فصل عادی لیگ VTB United برای فصل 2023/24 یک مسابقه رو در رو برگزار خواهند کرد. این بازی در مسکو برگزار خواهد شد. میزبانی آن مجموعه ورزشی مگاسپورت آرنا خواهد بود.

زسکا مقابل پاری ان ان
رقبای مستقیم در کنفرانس شرق، اتوموبیلیست و آک بارس، در تاریخ 24 ژانویه در یکاترینبورگ یک مسابقه رودررو برگزار خواهند کرد.

Avtomobilist در مقابل Ak Bars
MBA پایتخت در 23 ژانویه به عنوان بخشی از مرحله اصلی لیگ VTB United برای فصل 2023/24 یک بازی خانگی مقابل یونیکس کازان برگزار خواهد کرد. نبرد در زمین ورزشگاه Krylatskoye برگزار می شود.

MBA در مقابل UNICS
در تاریخ 22 ژانویه در دیدار مرحله بیست و یکم لالیگا اسپانیا در ورزشگاه Nuevo Los Carmenes Arena (گرانادا) تیم های گراناتا و اتلتیکو به مصاف هم خواهند رفت.

گرانادا - اتلتیکو
در 23 ژانویه، کاخ یخی Cherepovets میزبان مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی منظم KHL خواهد بود. لوکال سورستال میزبان یکی از رهبران کنفرانس شرق، اومسک آوانگارد، روی یخ خانگی خواهد بود.

سورستال مقابل آوانگارد
در بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر اسپانیا، ۲۱ ژانویه در ورزشگاه ال سادار (پامپلونا)، تیم‌های اوساسونا و ختافه به مصاف هم خواهند رفت.

اوساسونا مقابل ختافه
یکشنبه 21 ژانویه، آلیانتس آرنا، میزبان دیدار بایرن و وردربرمن در چارچوب هجدهمین دوره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان است.

بایرن مقابل وردر
روز شنبه 20 ژانویه، دیدار تیم های کلن و بوروسیا دی در چارچوب هجدهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه راین انرژی برگزار می شود.

کلن - بوروسیا دی
در بیست و یکمین دوره سری آ ایتالیا، در تاریخ 20 ژانویه، در ورزشگاه المپیکو آرنا (رم)، تیم‌های رم و ورونا به مصاف هم خواهند رفت.

رم مقابل ورونا
بازیکنان بسکتبال PARI NN در تاریخ 19 ژانویه در بازی فصل عادی لیگ VTB یونایتد 2023/24 میزبان لوکوموتیو-کوبان خواهند بود. این نبرد در زمین ورزشگاه Nagorny Arena در نیژنی نووگورود برگزار می شود.

پاری ان ان مقابل لوکوموتیو کوبان
المپیاکوس یونان روز 18 ژانویه در یکی از دیدارهای بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی عادی لیگ بسکتبال یورولیگ 2023/24 میزبان مکابی اسرائیل خواهد بود. این تیم ها روابط خود را در زمین بسکتبال میدان دوستی و صلح در شهر پیرئوس تنظیم خواهند کرد.

المپیاکوس - ماکابی
در تاریخ 20 ژانویه، در دیدار دور بیست و یکم سری آ ایتالیا، اودینزه و میلان در ورزشگاه بلوانرژی - استادیوم فریولی (اودینه) به مصاف هم خواهند رفت.

اودینزه مقابل میلان
زسکا و رونا در تاریخ 18 ژانویه در بازی فصل عادی لیگ VTB یونایتد برای فصل 2023/24 به مصاف هم خواهند رفت. دربی مسکو در زمین ورزشگاه مگا اسپورت آرنا برگزار خواهد شد.

زسکا مقابل رونا
20 ژانویه در دیدار رفت مرحله بیست و یکم پریمرای اسپانیا دو تیم سلتا و رئال سوسیداد به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه به میزبانی Balaidos Arena (ویگو) برگزار می شود.

سلتا - رئال سوسیداد
ماگنیتوگورسک متالورگ سری خارج از خانه خود را با یک دیدار خارج از خانه در نیژنی نووگورود ادامه خواهد داد. دیدار با اژدرهای محلی 16 ژانویه برگزار خواهد شد.

تورپیدو NN مقابل متالورگ
روز شنبه 20 ژانویه، دیدار تیم های آر بی لایپزیگ و بایر لورکوزن در چارچوب هجدهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ردبول آرنا برگزار خواهد شد.

RB لایپزیگ vs بایر
در 15 ژانویه، ورزشگاه Uralets Arena یکاترینبورگ میزبان شرکت کنندگان در مسابقه بعدی مسابقات قهرمانی عادی KHL خواهد بود. اتوموبیلیست محلی به مصاف زسکا پایتخت خواهد رفت.

اتوموبیلیست مقابل زسکا
در تاریخ 16 ژانویه، در چارچوب بیستمین دور سری آ ایتالیا، در آلیانز آرنا (تورین)، تیم‌های یوونتوس و ساسولو به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس - ساسولو
یکشنبه 14 ژانویه، دیدار منچستریونایتد و تاتنهام در چارچوب بیست و یکمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد.

منچستریونایتد مقابل تاتنهام
در روز 14 ژانویه در دیدار بیستمین دوره رقابتهای لیگ برتر اسپانیا دو تیم کادیز و والنسیا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه Nuevo Mirandilla Arena (کادیز) برگزار خواهد شد.

کادیز مقابل والنسیا
روز شنبه 13 ژانویه، دیدار تیم های آر بی لایپزیگ و آینتراخت فرانکفورت در چارچوب هفدهمین دوره رقابت های بوندسلیگا آلمان در ورزشگاه ردبول آرنا برگزار خواهد شد.

RB لایپزیگ - اینتراخت
روز شنبه 13 ژانویه، دیدار تیم های نیوکاسل و منچسترسیتی در چارچوب بیست و یکمین دوره لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه سنت جیمز پارک برگزار می شود.

نیوکاسل - منچستر سیتی
در تاریخ 13 ژانویه در دیدار رفت بیستم لیگ برتر اسپانیا دو تیم لاس پالماس و ویارئال به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار به میزبانی ورزشگاه گرن کاناریا (لاس پالماس) برگزار خواهد شد.

لاس پالماس - ویارئال
مگاسپورت آرنا پایتخت در 12 ژانویه محل برگزاری بازی اصلی روز آینده در KHL خواهد بود. رهبر اخیر کنفرانس غرب، اسپارتاک مسکو، میزبان اسکا سن پترزبورگ است که شتاب بیشتری گرفته است.


مصاحبه

رای