پیش بینی بازی برگشت اولکساندر اوسیک مقابل آنتونی جاشوا

در 20 آگوست، در Super Dome در جده (عربستان سعودی)، یک مسابقه مجدد بین الکساندر اوسیک (اوکراین) و آنتونی جاشوا (بریتانیا) برگزار خواهد شد که در آن عناوین سنگین وزن WBA/WBO/IBF/IBO در خطر خواهند بود. متعلق به یک جنگنده شکست ناپذیر اوکراینی.

الکساندر اوسیک مقابل آنتونی جاشوا

الکساندر اوسیک

قهرمان بلامنازع سابق جهان در بخش وزن رزمناو (2018)، الکساندر اوسیک، 35 ساله اهل سیمفروپل، فتح بخش سلطنتی را در سال 2019 آغاز کرد و در اولین مبارزه خود با کارشناس آمریکایی، چااز ویترسپون (RTD، هفتم) شروع به فتح بخش سلطنتی کرد. گرد). در اکتبر 2020، یک تازه‌کار سنگین‌وزن در برابر بریت دِلک «دل بوی» چیسورا آزمایش شد - یک پیروزی با تصمیم متفق القول باعث شد اوکراینی عنوان WBO بین قاره‌ای و وضعیت یک مدعی اجباری WBO برای مبارزه عنوان قهرمانی با آنتونی قهرمان بخش یکپارچه را به دست آورد. هی جی" جاشوا.

2021/09/25، در لندن، یوسیک در وضعیت یک ضعیف وارد دوئل با جاشوا شد، و به طرز هیجان انگیزی ستاره سنگین وزن بریتانیا را حذف کرد (برنده با تصمیم اتفاق آرا) و AJ را از 3 کمربند قهرمانی معتبر (WBA Super / WBO / IBF) محروم کرد. ). قهرمان سابق حیرت‌زده از حق بازی مجدد فوری استفاده کرد، کادر مربیگری را تغییر داد و به هوادارانش اطمینان داد که در مبارزه دوم مهاجم را نابود خواهد کرد، اگرچه اکثر کارشناسان شک دارند که او موفق شود.

یوسیک مانند جاشوا قهرمان المپیک در سال 2012 است (الکساندر در دسته تا 91 کیلوگرم بازی کرد). او از نوامبر 2013 در رینگ حرفه ای مبارزه کرده است (19-0، 13 KO)، چپ دست، قد 191 سانتی متر، بازو 198 سانتی متر.

الکساندر اوسیک مقابل آنتونی جاشوا

آنتونی جاشوا

آنتونی جاشوا 32 ساله بومی واتفورد (انگلیس) کار حرفه ای خود را در اکتبر 2013 آغاز کرد و تا ژوئن 2019 شکست ناپذیر بود (22-0، 21 KO) و عناوین سنگین وزن را در تمام نسخه های اصلی به جز WBC کسب کرده بود. پانچر بریتانیایی اولین شکست خود را در تاریخ 06/01/2019 تجربه کرد و از کمربندها در برابر اندی "نابودگر" رویز جونیور (ایالات متحده / مکزیک) دفاع کرد - قهرمان چهار بار ناک داون شد و در راند هفتم داور مبارزه را متوقف کرد. که به ناراحتی سال تبدیل شد. "ای جی" با استقامت این ناکامی را تحمل کرد و برنامه بازی برگشت را تغییر داد و موفق شد عناوین خود را دوباره به دست آورد و شش ماه بعد با تصمیمی اتفاق آرا "ویرانگر" را شکست داد.

در دسامبر 2020، آنتونی با موفقیت از کمربندهای قهرمانی در برابر ادعاهای کهنه سرباز بلغاری، کوبرات "کبرا" پولف دفاع کرد و رقیب IBF را در راند 9 ناک اوت کرد.

برای مبارزه بعدی، با اولکساندر اوسیک، در 25 سپتامبر 2021، جاشوا در وضعیت محبوب به میدان رفت، اما نه وضعیت و نه دیوارهای بومی استادیوم تاتنهام هاتسپور در لندن به وزنه‌بردار طبیعی کمک نکرد تا با سبک خاص کنار بیاید. بومی رزمناوها اوسیک درسی در بوکس به آنتونی داد و تقریباً در تمام اجزا به مدت 12 راند تسلط داشت و در فینال توانست با یک شکست زودهنگام قهرمان را تحقیر کند.

جاشوا راست دست، 198 سانتی متر قد، 208 سانتی متر بازو. در واتفورد زندگی می کند و آموزش می بیند. قبل از بازی برگشت با یوسیک، او از خدمات راب مک کراکن مربی طولانی مدت خودداری کرد و یک متخصص مشهور آمریکایی، رابرت گارسیا، را به کادر مربیگری دعوت کرد.

پیش بینی مبارزه اولکساندر اوسیک در مقابل آنتونی جاشوا

چیدمان نیروها در رویارویی جدید یوسیک و جاشوا به نفع جنگنده اوکراینی تغییر کرده است که اکنون از نظر شرط‌بندی‌ها و اکثر کارشناسان محبوبیت دارد. شکست در مبارزه اول یک دسته کامل از مشکلات بریتانیا را آشکار کرد و به دور از اطمینان است که او و مربی جدیدش، رابرت گارسیا، بتوانند پادزهری در برابر بوکسوری که این مشکلات را فاش کرد پیدا کنند. واضح است که آنتونی به دنبال یک برنامه تاکتیکی جدید خواهد بود و سعی می کند آن را به یوسایک تحمیل کند، اما حتی گارسیا هم نمی داند الکساندر چه برنامه بازی ای در نظر خواهد گرفت که مربی علناً به آن اعتراف می کند.

یکی از عوامل اصلی که بر دشووا مسلط است، بی ثباتی روانی اوست، در حالی که در این زمینه است که اوسیک شکست ناپذیر بسیار قوی است. اوکراینی هرگز از محل مبارزه یا وضعیت حریف خجالت نمی کشید - ذهنیت او در این زمینه همیشه در اوج بود و هرگز نشانه هایی از فروپاشی اخلاقی را نشان نداد.

علاوه بر مولفه روانشناختی، یوسیک دارای تعدادی مزیت فنی و تاکتیکی مهم است که پایه و اساس موفقیت او در اولین مبارزه با بریتانیایی بود:
  • سرعت و حرکت پا - حتی با وجود یک مزیت در آنتروپومتری، جاشوا وقت نداشت که آن را در فاصله طولانی متوجه شود، زیرا. "هدف" با سرعت رعد و برق از مسیر شوک جابجا شد.
  • موضع راست دست - آنتونی هرگز نتوانست بر "سندرم چپ دست" غلبه کند.
البته، هیچ کس "ای جی" را از حساب ها حذف نمی کند - قهرمان سابق یک حرفه سنگین وزن بسیار جدی پشت سر خود دارد و پیروزی هایی بر روی قله هایی با سبک های مختلف مانند ولادیمیر کلیچکو، الکساندر پووتکین، دیلیان وایت، جوزف پارکر، اندی رویز دارد. و کوبرات پولف، که اولکساندر اوسیک نمی تواند به آنها ببالد، اما به نظر می رسد که این بار جاشوا باید کاری را حل کند که برای او بسیار سنگین است. برنامه 1xbet app را نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0