پیش‌بینی بازی کوری سندهاگن در مقابل سونگ یادونگ

پس از سفر اروپایی و رویداد شماره گذاری شده، UFC با Fight Night 210 در 18 سپتامبر به عرصه Apex خود در لاس وگاس بازخواهد گشت. در نبرد اصلی این رویداد، دو نماینده برتر دسته بانتام وزن در قفس به مصاف هم می‌روند تا مشخص شود که کدام یک در جمع پنج نفر برتر قرار می‌گیرد و چه کسی به انتهای ریتینگ می‌رود.

کوری سندهاگن، پس از دو شکست، توسط سونگ یادونگ، مهاجم چینی که حتی قبل از رسیدن به سن بلوغ کار خود را در هنرهای رزمی ترکیبی حرفه ای آغاز کرد، به چالش کشیده شد. برای مرد شنی این دیدار ریسک بزرگی خواهد بود و اینکه آیا او می تواند در وزن 61.2 کیلوگرم در بین نخبگان باقی بماند، سوالی است که هنوز به آن پاسخی نداریم.

کوری سندهاگن در مقابل سونگ یادونگ

کوری سندهاگن

این آمریکایی در رتبه چهارم رتبه بندی قرار می گیرد. کوری کار خود را با کیک بوکسینگ آغاز کرد، جایی که طبق WKA قهرمان جهان شد و چندین عنوان کمتر مهم دیگر را نیز به دست آورد. سپس، در حال حاضر در هنرهای رزمی مختلط، او قهرمان ارتقاء منطقه ای SCL شد و پس از 5 سال برای کمربند موقت UFC مبارزه کرد. از جمله اینکه سندهاگن در BJJ کمربند قهوه‌ای دریافت کرد، اما در هشت ضلعی ترجیح می‌دهد روی جایگاه بجنگد، به‌ویژه که تکنیک ضربه‌ای او یکی از زیباترین‌های این بخش محسوب می‌شود.

نقاط قوت

کوری دکترا است. تکنسین کوبه ای با این حال، او در کنترل فاصله، حرکات پا و تطبیق ترفندها با ترفندها برای کار در قفس به همان اندازه خوب است. پرواز زانوها، میزهای گردان، آرنج و غیره - با همه اینها، او حریفان را مبهوت می کند، در حالی که بعد از حمله به شدت فاصله را می شکند و به یک فاصله ایمن می رود. گرفتن Sandman در هشت ضلعی یک چالش واقعی است و مهارت های مشت زدن در حالت دوگانه و آمادگی عالی برای ضدحمله او زندگی را برای سایر مبارزان دشوارتر می کند.

نقاط ضعف

البته، کیکر اصلی، مبارزات نزدیک و جنگیدن را دوست ندارد. به محض اینکه کوری از فضای حرکت و اتهام حملات دور می شود، شروع به مشکلات می کند. درست است ، فقط کشتی گیران با کلاس بالا موفق به انجام این کار شدند ، با این حال ، این مشکل همچنان مرتبط است و او همچنین دارای مشکلات خاصی در محافظت از نقل و انتقالات است.

شکل فعلی و آمادگی جنگنده

Sandhagen 30 ساله است و آمار عملکرد او در سال های اخیر رک و پوست کنده بد به نظر می رسد. فقط 2 برد در 5 مبارزه، اما این به راحتی با بالاترین سطح مخالف قابل توضیح است: پتر یان، آلجامین استرلینگ و تی جی دیلاشاو، و حتی پس از آن در یک مبارزه نزدیک، او را شکست دادند. اما مارلون مورائس و فرانکی ادگار که در کمتر از 30 ثانیه ناک اوت شد، تأیید کردند که برای نوشتن این مرد خیلی زود است. آیا او اوج خود را در اجراهای افراطی نشان داد؟ به احتمال زیاد بله، اما او قطعاً در حفظ همان فرم خوب موفق خواهد بود، به خصوص در مورد رقبای غیر در سطح قهرمان.

کوری سندهاگن در مقابل سونگ یادونگ

آهنگ یادونگ

این جنگنده با نام مستعار "میمون کونگ فو"، 10 تیم برتر لشگر را می بندد. پیش از ما قهرمان استان هبی در ساندا، شرکت کننده در مسابقات قهرمانی ملی موی تای چین است که در آنجا مقام پنجم را به خود اختصاص داد و همچنین یکی از برندگان مسابقات شانگهای BJJ بود که به جمع چهار نفر برتر راه یافت. در هنرهای رزمی مختلط، سونگ آنقدر موفق نبود، اما این باعث نشد که او در لیگ هایی مانند One FC، M-1 Global، Kunlun Fight و در نهایت، وارد شدن به UFC را متوقف کند.

نقاط قوت

Yadonga راست، دیوانه در قدرت، برگ برنده اصلی او است. او می تواند وارد مبادلات شود و حتی به خود اجازه دهد که مورد ضرب و شتم قرار گیرد تا دشمن را بر روی این ضربه هیولایی به چوب بیاندازد. البته، با توجه به داده های آنتروپومتریک، سانگ راحت ترین کار را در فاصله نزدیک یا متوسط دارد، جایی که بیشترین موفقیت را کسب می کند. گذشته او در Sanda و BJJ همچنین به او اجازه می دهد تا با پاهای خود به خوبی تخلیه شود و حریفان شوکه شده را با خفگی دستگیر کند، اما بیشتر اوقات، مبارز ترجیح می دهد همه مسائل را در موضع حل کند.

نقاط ضعف

یادونگ هنوز خیلی جوان است و هنوز به طور کامل با MMA سازگار نشده است. رک و پوست کنده دفاع ضعیف، مهارت های متوسط در زمین، که به محض ورود او به حریف سطح بالاتر آشکار شد، و بی توجهی به مشت های از دست رفته، او را به یک هدف آسان برای حریفان تبدیل می کند. چینی‌ها به حملات توجه زیادی می‌کنند، در حالی که تاکتیک‌ها را فراموش می‌کنند، و در سطح بالا، برش صریح و امید به یک ضربه دیگر چندان خوب کار نمی‌کند.

شکل فعلی و آمادگی جنگنده

سانگ تنها 24 سال سن دارد و در پنج مبارزه اخیر خود با حریفان کاملاً جدی روبرو شده است: مارلون مورائس، خولیو آرس، کیسی کنی و مارلون ورا همگی در یکی دو سال گذشته از او شکست خورده اند. اما کیلر فیلیپس توانست این آمار را برای یادونگ خراب کند. این ورزشکار با گام های مطمئن به TOP صعود می کند، نمایش های مطمئن تری از خود نشان می دهد و شکی نیست که برای چنین حریفی نیز مانند همیشه آماده می شود. حداقل فقدان مصدومیت و یک اردوی کامل به او اجازه می دهد شکلی عالی ارائه دهد.

تحلیل تطبیقی

در بسیاری از مبارزات، آنتروپومتری سندهاگن در دستان او بازی می کرد و در این حالت او 7 سانتی متر از حریف خود در قد جلوتر است و به همان میزان از نظر بازو. با توجه به اینکه سونگ یک پانچر است و نه یک گیمر، این تفاوت وزن جدی را به همراه خواهد داشت و کوری همه چیز را با حرکت مداوم، سرعت تند و سالتوهای ناگهانی چاشنی خواهد کرد. به عبارت ساده، با ویژگی های او کار با همتای کم کار راحت خواهد بود، به خصوص با توجه به اینکه او یا تک ضربه می زند یا با آسیاب بادی به جلو پرواز می کند و سر و بدن خود را برای ضدحملات باز می کند.

در مثال مبارزه با پتر یان، مشخص شد که می توان ساندهاگن را در تور نیشگون گرفت و سعی کرد او را منتقل کند، با این حال، یادونگ یان نیست و حتی تقریباً چنین مهارت های گریپلینگ را ندارد. اما، چلپ چلوپ های سنگین و فک قوی به او این فرصت را می دهد که در قسمت های خاص خود را نشان دهد، به خصوص که او برای این کار 25 دقیقه وقت خواهد داشت. و با این وجود، تصویر مبارزه کاملاً واضح به نظر می رسد: کوری دور سونگ حلقه می زند، از دور به او مشت می زند و از مشت های گسترده چینی ها دور می شود. به این ترتیب، بیشتر جلسه می گذرد و تنها چیزی که می تواند از همه چیز عبور کند، قدرت در دست راست یادونگ است.

پیش بینی مبارزه کوری سندهاگن در مقابل سونگ یادونگ

رویارویی نوازندگان پایه درام نوید آتش بازی واقعی را به مخاطب می دهد. تماشای چنین درگیری هایی همیشه جالب است ، زیرا بچه ها واقعاً در هر ثانیه می توانند ناک اوت شوند. ما بسیاری از افراد فنی را دیده‌ایم که پانچرها را از هم جدا می‌کنند، و با توجه به نابرابری در اندازه، تجربه و زرادخانه‌های فنی بازیکنان اصلی مبارزه، من به سمت کار "تقریبا" آسان Sandhagen متمایل شده‌ام. او فقط باید از "ون پانچ" و کلینچ های طاقت فرسا بترسد، در غیر این صورت، آمریکایی در هر پارامتر، از جمله حتی استقامت، سر و شانه بالاتر از حریف خود است. پس با بیشترین احتمال، پیروزی از آن او خواهد بود. برنامه 1xbet app را نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی: کوری سندهاگن برنده می شود

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0