پیش بینی مبارزه اسرائیل آدسانیا در مقابل جرد کاننیر

در تاریخ لیگ میانی UFC، مبارزان افسانه ای به اندازه کافی وجود داشته اند که برای همیشه در قلب هواداران جای گرفته اند. اما پس از دوران سلطنت اندرسون سیلوا، تنها اسرائیل آدسانیا که قبلاً 4 دفاع کمربند موفق و ارتشی از هواداران پشت سر خود دارد توانست توجه ویژه ای را به خود جلب کند. این او بود که افتخار رهبری مسابقات UFC 276 را داشت و رهبر با پانچری از آلاسکا - جرد کاننیر - مخالفت خواهد کرد.

سبک و تکنیک در 3 جولای با قدرت بدنی و فشار بی رحمانه برخورد می کند و فقط خود مبارزه نشان می دهد که چه کسی می تواند از مزایای خود به طور کامل استفاده کند. البته، "آخرین استاد سبک" به عنوان یک قهرمان به عنوان یک قهرمان وارد هشت ضلعی خواهد شد، اما اگر جارد نباشد، چه کسی می تواند با یک ضربه تمام نقل قول ها را خط بزند؟ ما مزایا و معایب این مبارزه را می سنجیم تا محتمل ترین برنده مسابقه قهرمانی را مشخص کنیم.

اسرائیل آدسانیا vs جرد کاننیر

اسرائیل آدسانیا

قهرمان فعلی بدون در نظر گرفتن وزن در TOP 3 بهترین مبارزان UFC قرار دارد. سابقه او شامل بازی در بوکس حرفه ای (6-1)، کیک بوکسینگ (75-5) و MMA است. به هر حال، او که یک ضربه زننده بود، برای عنوان گلوری جنگید، اما موفق به کسب آن نشد. اسرائیل علاوه بر مقام اول موقت و سپس قهرمان بلامنازع UFC، در BJJ نیز موفقیت هایی را کسب کرده است و در آنجا کمربند بنفش دریافت کرده است.

آدسانیا با صحبت در استرالیا قهرمان مسابقات Hex Fighting Series و تبلیغات منطقه ای AFC شد. در طول مسیر، این نیجریه ای از میان مخالفان سرشناس مانند ملوین گیلارد، براد تاوارس، ماروین وتوری، کلوین گاستلوم و دیگران عبور کرد. و همه اینها را این ورزشکار عملاً بدون استفاده از مهارت های کشتی در دارایی خود یادداشت کرد - تکنیک ضربه زدن خالص و نه بیشتر.

نقاط قوت

با توجه به اینکه اسراییل یک ضربه ناک اوت ندارد، سبک او را می توان یکی از همه کاره ترین سبک ها در میان سبک های مورد استفاده بقیه در نظر گرفت. به دلیل بلند بودن اندام، در مسافت های طولانی احساس آزادی می کند و ضربات پایین را روی پاهای حریف می ریزد و با ضربات نافذی به بدن برخورد می کند. و واکنش و زمان بندی عالی به او این فرصت را می دهد که ترکیبی از چندین هوک را درست در مقابل حریف خود پرتاب کند. و این بدون احتساب ظواهر، حرکات و تکنیک های دیگر است که سبک خاص او را ایجاد می کند.

آدسانیا یک مبارز قد بلند بدون توده عضلانی چشمگیر است. این به او اجازه می دهد تا تعادل کامل را در کنترل دشمن در هر فاصله و سرعتی حفظ کند.

در مبارزات خاصی، قهرمان به خود اجازه می داد که کات شود، اما در بیشتر موارد سبکی از مبارزه را انتخاب می کند که ایمنی کامل او را تضمین می کند. بله، عموم مردم این دعواها را دوست ندارند، اما چهره پاک اسرائیل پس از 5 راند خود گویای این موضوع است.

در دسته تا 84 کیلوگرم، عملاً هیچ کس نمی تواند در غرفه ها برای نیوزیلندی مشکل جدی ایجاد کند و حتی بیشتر از آن بتواند او را به اندازه کافی در زمین کنترل کند. اگر هنوز امکان انتقال آدسانیا وجود داشت ، او به سرعت اوج گرفت و به حریفان اجازه نداد حداقل به نوعی از بالا جای خود را به دست آورند و حمله خود را توسعه دهند.

نقاط ضعف

با تماشای اجراهای قدیمی «استایلبندر» می توانستید ببینید که او چگونه با کاری که می کند می سوزد. اکنون، اسرائیل مبارزات خود را به یک دویدن کسل‌کننده تبدیل می‌کند، جایی که شلیک ضربات پایین و دو سه تایی به اوج آنچه در حال رخ دادن است تبدیل می‌شود. بله، و خود مبارز مدعی است که قصد ندارد استعفای خود را به تعویق بیندازد و همه اینها در کنار هم می تواند شوخی بی رحمانه ای با او داشته باشد، به خصوص با توجه به سطح مخالفت.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

آدسانیا 32 سال سن دارد و آخرین برد او مقابل رابرت ویتاکر به فوریه 2022 برمی گردد. قبل از آن، او برای دومین بار مقابل ماروین وتوری پیروز شد، به بلاخوویچ باخت و در وزن 93 کیلوگرم عنوان قهرمانی را کسب کرد و با یوئل رومرو از پائولو کاستا گذشت. . قهرمان حداقل دو بار در سال مسابقه می دهد، سرعت خوبی را حفظ می کند و همیشه در فرم عالی ظاهر می شود، که حتی برای مبارزات طولانی مدت کافی است. با این حال، به دلیل "خشک شدن" صریح نبردها، نمی توان گفت که او در حال پیشرفت است یا حداقل در همان سطح بالا باقی می ماند. به احتمال زیاد، ایزی در حریفان نمی بیند که چه چیزی می تواند او را وادار کند 100٪ از توانایی های خود را ارائه دهد.

اسرائیل آدسانیا vs جرد کاننیر

جرد کاننیر

این ورزشکار آمریکایی در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد. در حال حاضر برجسته ترین دستاورد حرفه ای او کسب کمربند قهرمانی مبارزه آلاسکا و همچنین در رده سنگین وزن است. درست است که جرد اولین بازی های خود را حتی در UFC در دسته بالای 93 کیلوگرم گذراند، سپس به سبک وزن رفت و در آنجا با یان بلاخوویچ و گلوور تکسیرا قهرمانان سابق روبرو شد، اما با در نظر گرفتن موضوع ابعاد. ، تصمیم گرفت به میان وزن برود.

قدرت ناک اوت چشمگیر به او اجازه داد تا به سرعت در میان قله ها جای خود را به دست آورد، زیرا کاننیر اهمیتی نمی داد که چه کسی در مقابل او ایستاده است - یک کشتی گیر یا یک مهاجم، همه در ناک اوت افتادند. او با رسیدن به صدر بخش در سنی نسبتاً افتخارآمیز ، از تعجب با مبارزات خود دست برنداشت ، بنابراین مبارزه با آدسانیا ممکن است آنطور که برخی "متخصصان" می بینند یک طرفه نباشد.

نقاط قوت

جرد چه خسته باشد چه نباشد، همیشه بهترین لحظه را برای وارد کردن ضربه "مرگ" پیدا می کند. حتی در مبارزه با ویتاکر که بسیار سریعتر و دقیقتر بود، توانست مشکلات زیادی برای او ایجاد کند. قدرت طبیعی به آمریکایی کمک می کند در جایی که او فناوری ندارد.

این ورزشکار بارها نشان داده است که می توان او را کوبید، کشتی گرفت، فرسوده کرد و غیره - همه اینها در نهایت مهم نیست. او قطعا جلو می رود و سعی می کند سر حریفش را از تن خارج کند. سبک او چنین است - همه یا هیچ، حتی اگر گاهی اوقات علیه او بازی کند.

هنگامی که کاننیر بوی خون می دهد، هیچ مانعی برای او وجود ندارد. او حرکات پایانی را در استال ها و نزدیک تور با ظلم خاصی انجام می دهد و در این حالت کل زرادخانه خود را نشان می دهد. حتی ضربه های کوچک از نظر دامنه باعث آسیب بسیار زیادی می شود و این به حساب نمی آید آرنج ها و لگدی هایی که جنگنده با فرکانس رشک برانگیز استفاده می کند.

نقاط ضعف

حرکت پا، حرکت از دست مشت زنی حریف، بریدن گوشه ها و موارد دیگر از این دست برای جارد بیگانه است. او دوست دارد جلوی همتای خود بایستد و به او ضربه بزند، به جلو برود، در حمله باشد. این باعث می شود نه تنها او یک هدف آسان برای مهاجمان با تجربه تر، بلکه طعمه کشتی گیران نیز باشد. و همه اینها به شرطی اتفاق می افتد که "گوریل قاتل" به بهترین شکل دفاع خود را انجام ندهد و ضربات اضافی زیادی بخورد.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

Gunnoneer 38 ساله است و در ماه فوریه برتری درک برانسون را کاهش داد که جایگاه او را در مسابقه عنوان حذف کرد. قبل از آن، او یک پیروزی بر کلوین گاستلوم، یک شکست سخت برای ویتاکر، و همچنین در مبارزات با جک هرمانسون و اندرسون سیلوا افسانه ای به پایان رساند. در حال حاضر این بازیکن آمریکایی در شرایط بدنی بسیار خوبی قرار دارد و با نگاهی به مصاحبه او به خوبی مشهود است که صحبت در مورد این عنوان آتشی را در او شعله ور می کند. با این وجود، نیازی به شهادت دادن به توسعه مهارت ها، برخی پیشرفت ها در غرفه ها و سایر شاخص ها نیست. جارد در سال های اخیر به همان اندازه عملکرد خوبی داشته است، اما آیا برای کسب عنوان کافی است؟ یک واقعیت نیست.

تحلیل تطبیقی

با مقایسه شرکت کنندگان در نبرد اصلی UFC 276، به راحتی می توان تفاوت قابل توجهی را نه تنها در ابعاد آنها، بلکه در سبک مبارزه نیز تشخیص داد. اسرائیل 10 سانتی‌متر بر روی حریف فرود می‌آید، در حالی که 6 سانتی‌متر بازو باز می‌کند - با توجه به "سبک ستون" کاننیر، این شکاف برای کنترل کامل فاصله کافی است. بی معنی است که در این داستان در مورد غرفه ها صحبت کنیم، اگر کسی برای انتقال برود، به احتمال زیاد به یک کلینچ یا کنترل نزدیک تور ختم می شود، نه بیشتر. اما در قفسه، یک تصویر جالب می تواند پخش شود. در راندهای اولیه، نباید از قهرمان انتظار اقدامات فعال داشته باشید، او حرکت زیادی می کند، دشمن را روی ضربه نگه می دارد، در همان اولین تلاش های جارد برای منفجر شدن، پاهای خود را با ضربات خشک می کند و خط حمله را ترک می کند. یک سری.

در همان زمان، تنها حملات تند به دومی اجازه می دهد تا به سر آدسانیا برسد، در غیر این صورت، او به شکل قلاب های تاج در سراشیبی اعدام می شود که رابرت ویتاکر و پائولو کاستا از آن سقوط کردند و فقط در مقابل نیوزیلندی راکد ماندند. برای یک لحظه یک مدرسه خوب کیک بوکسینگ، محافظت در برابر نقل و انتقالات، احتیاط و زمان بندی عالی به Easy اجازه می دهد تا از حملات Cannonier فرار کند و دفاع ضعیف خود را از فاصله دور بشکند. اما، او قطعاً موفق خواهد شد قهرمان شود و او را در موقعیت دشواری قرار دهد - او همیشه این کار را انجام می دهد، زیرا خیلی به این بستگی دارد که اسرائیل چگونه با قدرت خود کنار بیاید.

پیش بینی مبارزه اسرائیل آدسانیا در مقابل جرد توپچی

یک مشت رعد و برق و میل به برنده شدن چیزی است که جارد با آن وارد هشت ضلعی خواهد شد. به جز نحوه برخورد آدسانیا با این افراد، سخت است باور کنیم که این بار چیز خاصی در انتظار او باشد. تنها چیزی که رقیب می تواند در میان برندگان به قیمت آن باشد، ناگهانی بودن است. به عنوان مثال، یک حمله سخت پایدار از همان ثانیه های اول، بدون هیچ گونه شناسایی. با این حال، احمقانه است که به آن امید داشته باشیم، همانطور که می توان به پیروزی در امتیازات در مبارزه 25 دقیقه ای با آخرین ارباب سبک ها امیدوار بود. در واقع، Cannonier از نظر تکنیک ضربه‌ای چیزی برای ارائه به همتای برنده عنوان خود ندارد، اما دومی توانایی حل این مشکل را به روش‌های مختلف دارد. به همین دلیل، دو گزینه به عنوان شرط وجود دارد: مبارزه مطمئناً به دور سوم می رود، جارد بسیار سخت است و بعید است که بدون خسته شدن به زمین بیفتد، یا اینکه ما پیروزی را برای قهرمان حاکم انتخاب می کنیم. را نصب کنید 1xbet app برنامه و شرط بندی بر روی مورد علاقه!

پیش بینی: اسرائیل آدسانیا برنده می شود.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0