پیش بینی مبارزه آرتم رزنیکوف و داوی راموس

پس از درگیری طولانی بین ASA و جنگنده آنها، آرتم رزنیکوف، هیچ کس باور نمی کرد که او بتواند به جایزه بزرگ سبک وزن نفوذ کند تا با بهترین نمایندگان بخش خود در آنجا ملاقات کند. با این حال، همه مسائل حل شد و در مسابقات ACA 140 که در سوچی برگزار می شود، ورزشکار ما با داوی راموس، مبارز سابق UFC دیدار خواهد کرد.

این برزیلی در زمین بسیار خطرناک است، بنابراین جالب است که ببینیم تکنیک چه کسی در زمین بهتر است. برنده این زوج به نیمه نهایی مسابقات براکت راه پیدا می کند و کاملاً ممکن است که این تنها شانس رزنیکوف باشد تا یک بار دیگر ثابت کند که بهترین نماینده رده خود در کل فضای پس از شوروی است.

آرتم رزنیکوف مقابل داوی راموس

آرتم رزنیکوف

برای ورزشکار ما، راه رسیدن به هنرهای رزمی با کشتی آزاد آغاز شد که تا اولین حضورش در هنرهای رزمی مختلط تمرین کرد. آرتیوم مجموعه مهارت های حاصل را با تکنیک های ضربه ای تکمیل کرد، زیرا در ابتدا قدرت ناک اوت جدی داشت. این به او اجازه داد تا عنوان قهرمانی آلش پراید را به دست آورد و در لیگ های برتر روسیه بازی کند.

رزنیکوف تحت پرچم Fight Nights Global و همچنین تعدادی از سازمان های قزاقستانی مبارزه کرد و در آنجا با ورزشکاران مشهوری مانند گریگوری کیچیگین، میخائیل تساروف، دیمیتری آریشف و دیگران مخالفت کرد. پس از امضای قرارداد با ASA ، نام های مهم تری در آمار وی ظاهر شد ، اما موفقیت اصلی در حرفه آرتم پیروزی بر یوسف رئیسوف بود.

نقاط قوت

بدون شک برگ برنده اصلی در آستین اسپارتاک کشتی و زمین و پوند آن است. او اکثر پیروزی ها را با ناک اوت فنی گرفت که به دلیل مشت های سنگین او هم در رک و هم در زمین به دست آمد. با این حال، بدون مبارزه نیز نبود - 7 پیروزی از 22 پیروزی، رزنیکوف از طریق ارسال به گل رسید. پرس، ضربه سخت، کنترل طبقه همکف – تعادل کامل بین قدرت و تکنیک به او توانایی رقابت در بالاترین سطح را می دهد.

نقاط ضعف

عیب اصلی آرتیوم تکانشی بودن اوست، زیرا گاهی اوقات در تعقیب خط پایان نه تنها انرژی خود را در حملات ناآماده هدر می دهد، بلکه خود را در معرض پاسخ دشمن قرار می دهد. در چنین لحظاتی، دفاع او در جایگاه آسیب پذیر می شود و با توجه به اینکه رزنیکوف از سپتامبر 2020 در مسابقه شرکت نکرده است، "زنگ زدگی" و مشکلات استقامتی را می توان به این اضافه کرد.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

مبارز قزاق تنها 30 سال سن دارد، او به یک سری 8 پیروزی می رسد که آخرین آنها بر خاسان خلیف، خمزات آشف و یوسف رئیسوف فوق الذکر به دست آمده است. هیچ سوالی در مورد سطح اسپارتاک، مهارت های فنی او و هر چیز دیگری وجود ندارد - او یک مبارز برتر است. با این حال، باز هم با بازگشت به شرایط فعلی، بحث از کار افتادگی همچنان باز است، زیرا نزدیک به دو سال بیکار بودن یک آزمایش جدی برای بدن چنین ورزشکار جوانی است.

آرتم رزنیکوف مقابل داوی راموس

داوی راموس

این برزیلی در عرصه مبارزه به عنوان استاد بزرگ BJJ و گراپلینگ شناخته شده است. او یک عنوان جهانی ADCC، یک کمربند سیاه دان سوم در جیو جیتسو، و تعدادی پیروزی در بزرگترین مکان ها (مانند Grapplers Quest) سیاره در این رشته ها دارد. داوی نه تنها در دسته 70 کیلوگرم حضور داشت، بلکه تجربه ورود به مبارزات تا 77 کیلوگرم را نیز دارد.

راموس در طول دوران حرفه ای طولانی خود در تبلیغات مختلف از RFA گرفته تا Bellator و UFC ظاهر شده است. در آنجا او مجبور شد با مخالفان مختلفی روبرو شود ، اما دعوا در لیگ های بزرگ به وضوح نشان داد که دوست آمریکای جنوبی ما اصلاً آماده رقابت با ورزشکاران نخبه نیست.

نقاط قوت

به‌عنوان یک شریک مشهور جهانی، جای تعجب نیست که دایوی فوته نبرد در طبقه همکف است. جیو جیتسو تهاجمی، تجربه غنی او در گذاشتن تله ها و ترفندهای نگه داشتن به او اجازه می دهد تا حریفان در سطح نسبتاً بالایی را به پایان برساند. علاوه بر این، راموس با نفوذ ناپذیری و کاردیوی خوب خود متمایز است، بنابراین رویارویی های طولانی مدت مشکلی برای او ایجاد نمی کند.

نقاط ضعف

مثال دیگری از اینکه چگونه ورزشکاران موفق سایر هنرهای رزمی نتوانسته اند خود را با MMA تطبیق دهند، بیاورید. او در BJJ خوب است، اما در عین حال نمی تواند موفقیت خود را در مبارزات با کشتی گیران صاحب عنوان توسعه دهد. اصلا نیازی به صحبت در مورد جایگاه نیست، چیزی نیست که راموس با مهاجمان خوب بگیرد. علاوه بر این، این برزیلی در حمله خود را شایسته نشان می دهد اما از نظر کاری به عنوان شماره دوم، کار چندانی انجام نمی دهد. علاوه بر این، برای مطابقت با حریف، او از تابستان 2020 مبارزه نکرده است، و در آن سن، چنین خرابی برای عملکرد بسیار مهم است.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

این مبارز 35 ساله است، در 5 بازی اخیر او سه بار پیروز شد و نیک هاین، جان گانتر و آستین هابارد را شکست داد. اما در دو مبارزه نهایی، راموس شکست خورد و به اسلام ماخاچف و آرمان تزاروکیان باخت. در این مورد شاهد جانبازی هستیم که به دلیل تجربه و شرایط جسمانی مناسب سرپا مانده است. اما، انصافا، ما متذکر می شویم که 2 سال بدون دعوا، سن "بازنشستگی" برای سبک وزن و یک طرفه بودن داوی برای او در رویارویی آینده خوب نیست.

تحلیل تطبیقی

آنتروپومتری بچه ها تقریباً یکسان است و ابعاد آنها یکسان است - هر دو زمین خورده، عضلانی، با بازوهای کوتاه و مرکز ثقل پایین هستند. بله، و از نظر سبک، می توانید بین آرتم و داوی خط بکشید، زیرا آنها ترجیح می دهند در موقعیت افقی مبارزه کنند، اما هر کدام به روش خود. اگر رزنیکوف توانایی کات کردن خود را داشته باشد، حریف را به دلیل قدرت ضربه زدن در حالت ایستاده تخریب کند و سپس با او در زمین شروع به کار کند، راموس ترجیح می دهد با دقت بیشتری پرس کند و حریف خود را در اسرع وقت به زمین منتقل کند. از طرف او، مشاهده چنین زمین و پوند خشمگینی مانند اسپارتاک امکان پذیر نخواهد بود، اما در اینجا نیز تفاوت هایی وجود دارد.

این برزیلی به وضوح سطح بالاتری از آرتم به عنوان یک جیتسر دارد. در قلک او ترفندهای زیادی وجود دارد که او از هر موقعیتی پرتاب می کند، اما در عین حال، قزاق می تواند به او کنترل کامل موقعیت ها را بدهد و در چنین مواقعی، داوی همیشه بهترین حالت خود را نشان نمی دهد. به زبان ساده، برای رزنیکوف کافی است که کاری را که دوست دارد انجام دهد - به حریف ضربه بزند، مشت های سنگین پرتاب کند و موقعیت غالب روی زمین را بگیرد. تنها لحظه ای که می تواند به طور جدی بر روند مبارزه تأثیر بگذارد، کاردیو است، زیرا راموس بارها و بارها تمام مسافت را طی کرده است و همیشه با سرعت خوبی مبارزه کرده است. میخچه روی کیک یک بچه ساده خواهد بود، هر کدام 2 سال. و در اینجا، قطعاً سن باید نقش کلیدی ایفا کند، زیرا در 30 سالگی از بین بردن زنگار بسیار آسان تر از 35 سالگی است.

پیش بینی مبارزه آرتم رزنیکوف در مقابل داوی راموس

قضاوت در مورد مبارزانی که برای مدت طولانی نجنگیده اند کار آسانی نیست، زیرا در آن زمان هر کدام از آنها می توانستند پیشرفت بزرگی داشته باشند یا دچار رکود شوند، که در نهایت نه تنها بر خود مبارزه، بلکه بر کلاس وزنی نیز تأثیر می گذارد. جدا از این، آرتم از نظر مهارت و شادابی سودمندتر به نظر می رسد، که در استندآپ خطرناک است و همچنین در زمین بسیار خوب است - او همچنین بارها با دریافت های دریافتی پیروز شده است. در واقع، دیوی تنها در صورتی شانس موفقیت دارد که بتواند رزنیکوف را بیرون بیاورد و سپس خود را در اوج تقویت کند و به تدریج یکی از انبارهای خود را آماده کند. با این حال، در سناریوهای دیگر، این اسپارتاک خواهد بود که قادر خواهد بود در مقابل خود یک مبارزه ایستاده، انتقال دامنه و کار فشرده در پارتر، از جمله مشت زدن، حفظ موقعیت و موارد دیگر را ارائه دهد. هیچ کس نتوانسته راموس را تعطیل کند، یا اینکه مبارزه را به طور کلی به پایان برسانید، پس عاقلانه است که روی تصمیم داور حساب کنید، آرتم جوانتر و فعالتر حداقل چند راند انجام دهد، اگر از همان ثانیه های اول عجله نداشته باشد. را نصب کنید برنامه 1xbet app و شرط بندی بر روی مورد علاقه!

پیش بینی: آرتم رزنیکوف برنده می شود

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0