پیش بینی مبارزه ماگومد آنکالایف و تیاگو سانتوس

ماگومد آنکالایف کشتی گیر داغستانی در رشته MMA روسیه به خوبی خود را نشان داد و اکنون در حال فتح غرب است و به مبارزه قهرمانی نزدیک و نزدیکتر می شود. مانع بعدی، کاملاً ممکن است که آخرین مورد در راه او، مدعی سابق کمربند از برزیل - تیاگو سانتوس باشد. او سختی های زیادی را هم پشت سر گذاشت و به همین دلیل قطعا حریفی جدی برای ورزشکار ما خواهد شد.

رویارویی آنها توسط UFC Fight Night 203 عنوان خواهد شد و برنده قطعاً می تواند به عنوان یک مدعی به حقوق خود دست پیدا کند. ما به نوبه خود تجزیه و تحلیل خواهیم کرد که چه کسی شانس بیشتری برای پیروزی در این مبارزه دارد و صرفاً از حقایق خشک و تجزیه و تحلیل دقیق هر شرکت کننده شروع می شود.

ماگومد آنکالایف مقابل تیاگو سانتوس

ماگومد آنکالایف

ورزشکار ما در رنکینگ سبک وزن در رده ششم قرار دارد. ماگومد قبل از اولین حضور خود در هنرهای رزمی مختلط در سطح حرفه ای، عنوان قهرمان جهان را در سامبوی رزمی به دست آورد، استاد ورزش شد و همچنین در مسابقات قهرمانی آماتور MMA بهترین بود و وضعیت MSMK خود را تأیید کرد. گام بعدی در حرفه او نمایش در اوپلوت و پیروزی در سوپر جام روسیه بود.

به این لیست طولانی کمربند WFCA و چند جایزه برای بهترین مبارزات در UFC اضافه شده است. به هر حال، او در آنجا تعدادی از حریفان برتر را شکست داد و مدتهاست که توسط مدیریت ارتقاء به عنوان مالک بالقوه جام اصلی سازمان در نظر گرفته شده است.

نقاط قوت

آنکالایف زمانی که در حالت ایستاده کار می کند به تنهایی یک سلاح کشنده است. ضربات برش و ضرب او قادر به سبقت گرفتن از بدن و سر حریف است و دستان دقیق او قدرت کافی برای له کردن هر حریفی را دارد.

دستاوردهای جدی در سامبوی رزمی به ماگومد این امکان را می دهد که حتی در موقعیت افقی نیز احساس اطمینان کند. او به ندرت حریفان را ترجمه می کند، اما اگر ترجمه کند، مهارت بالایی در زمین و درک روشنی از تعامل با همتایان نشان می دهد.

روسی هم در حالت ایستاده و هم در جایگاه ها تا حد امکان با اطمینان از خود دفاع می کند. نور روی پاهایش، ماگومد با شایستگی از خط حمله جابجا می شود و پاس های به پاها را کاملاً متوقف می کند. به همین دلیل است که تنها بهترین کشتی گیران و کشتی گیران دسته می توانند او را به طبقه همکف بکشانند.

نقاط ضعف

اغلب اتفاق می افتاد که آنکالایف سعی می کرد دشمن را در عنصر خود بکشد. تا کنون چنین استراتژی جواب داده است، اما در بالاترین سطح، چنین اعتماد به نفسی می تواند علیه او کارساز باشد.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

ماگومد 29 سال سن دارد و شکی نیست که او اکنون در اوج توانایی های خود است. آخرین اجرای او در اکتبر 2021 انجام شد که با شکست ولکان اوزدمیر، 7 برد متوالی به دست آورد. پیش از آن، روسی با نیکیتا کریلوف، یون کوتسلابا و سایر سبک‌وزن‌ها برخورد کرد. آنکالایف در یک قدمی عنوان قهرمانی قطعا یکی از بهترین فرم های تمام دوران را نشان خواهد داد.

ماگومد آنکالایف مقابل تیاگو سانتوس

تیاگو سانتوس

این ورزشکار از آمریکای جنوبی در موی تای کمربند مشکی دارد و در BJJ نیز به رنگ بنفش اعطا می شود. در هنرهای رزمی مختلط ، او با موفقیت های بالا در لیگ های منطقه ای خود را متمایز نکرد ، اما توانست به عنوان قهرمانی در UFC برسد ، اما نتوانست آن را تصاحب کند - جان جونز به مانعی غیرقابل عبور برای تیاگو تبدیل شد.

با این حال، سانتوس دارای پوست سر یان بلاچوویچ، آنتونی اسمیت، جک هرمانسون، جانی واکر و دیگر مخالفان قوی است. بدیهی است که بهترین سال های Molot بسیار عقب مانده است، اما او هنوز هم می تواند در سطح بالایی رقابت کند و به درستی رتبه 5 را در رتبه بندی اشغال کند.

نقاط قوت

آرامش ظاهری تیاگو فریبنده است. او یکی از سنگین‌ترین بازیکنان تیم است و چه از دست راست و چه از دست چپ، شوت‌های او را شکست دهید.

فقط ناامیدترین مبارزان می توانند در موقعیت ایستاده با برزیلی رقابت کنند، زیرا ضربات او حتی برای جونز نیز به یک مشکل جدی تبدیل شده است. او در تمام طبقات تخلیه می کند و این را با بوکس و پرس کاملاً ترکیب می کند.

تیاگو به ندرت مبتکر نقل و انتقالات می شود، اما اگر پرونده نزدیک به اتمام باشد، او کاملاً فاش می شود. تقریباً غیرممکن است که ضربات سنگین او را متوقف کنید، زیرا آنها از طریق هر دفاعی چشمک می زنند.

نقاط ضعف

سبک مبارزه انفجاری و فداکاری کامل، مانند سهم شیر از همان پانچرها، منجر به خستگی سریع می شود. او در 3 راند موفق می شود خود را به خوبی نشان دهد، اما مبارزات طولانی مدت برای چکش یک فاجعه است و کاری نمی توان کرد، به خصوص با توجه به سن او.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

این مبارز 38 سال سن دارد و آمار او در 5 مبارزه اخیر ناامید کننده است - سه شکست که با Jon Jones شروع شد و با Glover Teixeira و همچنین Alexander Rakic ادامه یافت. پایان‌ها در مبارزه با یان بلاخوویچ و جانی واکر کم رنگ شده، این وضعیت را کمی از بین می‌برند. تیاگو وقتی می‌خواهم ملاقات کنم، تاب خوردن سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود، او دیگر مثل قبل تهاجمی، سریع و پایدار نیست، اما قدرت کافی در دستانش است، زیرا در هر صورت، این مرد هنوز هم می‌تواند به او نور بدهد. بسیاری از همکاران در مغازه

تحلیل تطبیقی

بیایید با آنتروپومتری شروع کنیم، زیرا در اینجا برابری کاملی بین ورزشکاران وجود دارد - آنکالایف کمی بالاتر است، اما از نظر بازو از همتای خود پایین تر است. در مورد ابعاد، سانتوس البته قدرتمندتر خواهد بود، اما این توده عضلانی او را از تحرک و در نتیجه استقامتی که ماگومد دارد محروم می کند. در جایگاه، هر دو بسیار خطرناک هستند و در اینجا روس از حداقل مزیت برخوردار خواهد بود، زیرا با توجه به سن خود می تواند در حرکات پا از حریف پیشی بگیرد.

اگر به طبقه همکف بروید، همانطور که برای من وجود دارد، آنکالایف مورد علاقه خواهد بود، زیرا او کارآمدتر ترجمه می کند و موقعیت ها را بهتر کنترل می کند. هیچ کس به دنبال سابمیشن نخواهد رفت، اما هر یک از آنها می توانند فضا را به دست آورند و با توجه به همان زمین و پوند، امتیاز کسب کنند. در بازی روی زمین است که ماگومد شانس بیشتری برای پیروزی دارد. در آنجا، او می تواند لباس برزیلی را بپوشد، و سپس وقتی سرعتش را کاهش داد و شروع به نفس کشیدن کرد، با آرامش در رک کار کند. اما همراهی با او در برش ها ایده بسیار بدی است.

پیش بینی مبارزه ماگومد آنکالایف و تیاگو سانتوس

روس ها به محبوبیت بزرگ تبدیل شدند، نه کاملاً شایسته. تیاگو قطعا طعمه ای به این راحتی برای او نخواهد شد و ذهن سرد و احتیاط در اینجا مهم خواهد بود. خوشبختانه آنکالایف همه اینها را دارد، بنابراین باید بتواند به تدریج دفاع حریف را بشکند، تله بگذارد و او را به آب های عمیق بکشاند. با توجه به اینکه رویارویی در قالب 5 راند انجام می شود، می توانیم روی یک پیروزی زودهنگام از مبارز خود حساب کنیم، اما اگر بچه ها تصمیم نگیرند که بریک و کات انجام دهند، بعید است در دو راند اول این اتفاق بیفتد. . برنامه 1xbet app را نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی: پیروزی ماگومد آنکالایف / مجموع اور (2.5)

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0