پیش بینی مبارزه برایان اورتگا و یایر رودریگز

بخش پر وزن UFC همیشه پر از هیولاهای واقعی بوده است و افرادی مانند یایر رودریگز و برایان اورتگا قطعاً در این دسته هستند. حتی تعجب آور است که آنها خیلی زودتر گرد هم نیامده بودند، زیرا هر از گاهی هر یک از آنها با عنوان قهرمانی فاصله دارند. خواستگاران تصمیم گرفتند این مبارزه را سازماندهی کنند و در 16 جولای در رویداد اصلی مسابقات UFC ACB 3 نمایندگان دو مدرسه مختلف هشت ضلعی را به اشتراک می گذارند تا بهترین ها را مشخص کنند.

درگیری BJJ و تکواندو - این به ندرت اتفاق می افتد، زیرا علاقه به رویارویی آنها دوچندان می شود. برنده هر شانسی برای تبدیل شدن به یکی از اولین نفرات در صف کسب عنوان دارد، اگرچه همان اورتگا قبلاً دو بار تلاش کرده است تا آن را بدست آورد. در هر صورت مبارزه ای باشکوه در انتظار ماست که پیروز احتمالی آن را در پیش بینی دقیق خود مشخص خواهیم کرد.

برایان اورتگا vs یایر رودریگز

برایان اورتگا

این آمریکایی در رتبه دوم رتبه بندی رسمی قرار می گیرد. برایان یک کمربند مشکی دان اول در جیو جیتسو دارد که توسط یکی از نمایندگان مدرسه گریسی به او اهدا شد. علاوه بر این، "تی سیتی" قهرمان مسابقات منطقه ای RTC و RFA در بخش تا 66 کیلوگرم شد. از 10 مبارزه ای که در UFC برگزار شد، او 8 جایزه دریافت کرد، گاهی اوقات 2 جایزه در هر شب.

اورتگا به طور یکسان با کهنه سربازان و بالقوه های برتر برخورد کرده است و پیروزی بر کلی گویدا، کاب سوانسون، رناتو مویکانو و غیره او را به جایگاه مدعی تبدیل کرده است. درست است، همانطور که معلوم شد، سطح مهارت ها برای او برای رقابت با دو قهرمان - هالووی و ولکانوفسکی کافی نبود.

نقاط قوت

BJJ اورتگا چشمگیر است، زیرا او فقط با مبارزان عبوری پیروز نمی شود، بلکه همان کمربندهای سیاه را ارائه می دهد. گیوتین و مثلث دست در اجرای او شاهکار هستند و تنها چند نفر از حریفان موفق شدند از چنگال مرگبار خارج شوند.

پس از دو سال تعطیلی، از 2018 تا 2020، برایان به عنوان یک ورزشکار کاملا متفاوت به هشت ضلعی بازگشت. بوکس او به سطح جدیدی رسیده است که به لطف آن T-City نیز در جایگاه خطرناک شده است. این با آنچه که بچه های کالیبر قهرمان می توانند ارائه دهند، همتراز نیست، اما همچنان.

برایان در رویارویی با مکس هالووی تمام پتانسیل خود را از نظر استقامت نشان داد. او می تواند هر آسیبی را تحمل کند و همچنان به جلو حرکت کند. هیچ کس هنوز فک او را سوراخ نکرده است، در واقع مانند شخصیت او.

نقاط ضعف

اورتگا به‌عنوان یک جیتسر پایه، تقریباً هرگز شروع به نقل و انتقالات نمی‌کند، و از نظر کنترل روی زمین، اگر حمله با تکنیک نباشد، در چیز خاصی برجسته نمی‌شود. و در مورد بریدگی های قفسه با نخبگان لشکر چه می توانیم بگوییم، جایی که آمریکایی ضربات بیشتری نسبت به خودش وارد می کند. او مشکلاتی دارد، اما آنها فقط در مبارزات قهرمانی ظاهر می شوند.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

برایان 31 سال سن دارد و رکورد بی عیب و نقص او فقط با باخت به هالووی و الکس ولکانوفسکی خدشه دار شد، که نشان دهنده فاصله زیادی بین رتبه دوم و بچه های بالا بود. با این حال، حذف کلاس در برابر زامبی های کره ای، فرانکی ادگار، کاب سوانسون و دیگران چشمان ما را به سطح فعلی اورتگا باز می کند. او جوان است، از نظر آمادگی بدنی به اوج رسیده و از نظر فنی به اوج خود نزدیک می شود. بنابراین در آمادگی او شکی نیست.

برایان اورتگا vs یایر رودریگز

یایر رودریگز

مکزیکی هنوز نمی تواند به داشتن عناوین و چیزهای دیگر ببالد، اما او دستاوردهای خاصی در هنرهای رزمی دارد. این یک کمربند مشکی در تکواندو است، برنده نمایش TUF برای مبارزان از آمریکای لاتین، و، در میان چیزهای دیگر، یکی از درخشان ترین مهاجمان، حتی اگر تمام بخش های UFC را با هم انتخاب کنید.

یایر قبلاً 7 جایزه برای بهترین مبارزات دریافت کرده است و در قلک او نام هایی وجود دارد که بسیاری به آنها حسادت می کنند: BJ Penn ، Dan Hooker ، Chen Sung Jong و بسیاری دیگر. رودریگز به مبارزات نامزدها رسید، با این حال، مانند همتای آینده خود، نتوانست از سد غلبه کند، زیرا لیگ برتر توسط قهرمانان سابق و فعلی تضمین شده بود.

نقاط قوت

یایر یکی از معدود افرادی است که تکواندو را به خوبی با هشت ضلعی UFC تطبیق داده است. او استاد واقعی تکنیک کوبه ای است، که نه تنها می تواند پاهای خود را تاب دهد، بلکه می تواند یک دسته از آن را مجسمه سازی کند، جایی که جایی برای تظاهر و حملات خشمگین وجود دارد. مهمترین چیز در اینجا این است که حتی پیچیده ترین مشت ها در عملکرد او منجر به ناک اوت می شود.

هر مهاجمی در جایی خوب است که فضایی برای توسعه حملات وجود داشته باشد. رودریگز به این دلیل قابل توجه است که برای اختصاص دادن آن فضا به "اجازه" حریف نیاز ندارد، با کمک ضربات فاصله ضربه را از بین می برد و سپس به جلو می رود و ترکیب های تاج را آماده می کند.

مکزیکی می داند که چگونه تحمل کند و با دریافت آسیب جدی ، هنوز هم شور و شوق خود را تعدیل نمی کند - غیرممکن است که او را متوقف کنید. بگذار این لجبازی گاهی در برابر او بازی کند، اما تا کنون فقط یک نفر توانسته یایر را مجبور به سقوط کند و حتی در ابتدای کارش.

نقاط ضعف

هیچ سؤالی در مورد موضع رودریگز وجود ندارد - او در آنجا خوب است، اگرچه نه به همان روش هالووی. اما در زمین، این مرد چندان چشمگیر نیست و محافظت او از نقل و انتقالات در بهترین سطح نیست. تا به حال کسی او را تحویل نداده است، اما نمی توان گفت که ما یک واگن پیش رو داریم، او اشتباهات زیادی می کند که در این سطح غیرقابل قبول است.

به سادگی غیرممکن است که ال پانترا را بیش از 1-2 بار در سال در هشت ضلعی ببینید. صدمات، اختلاف نظر با رهبری در مورد سازماندهی دعوا، و همچنین اجرای ناموفق پس از بازگشت - همه اینها بر روی حرفه ورزشکار بلکه بر وضعیت جسمانی او تأثیر منفی می گذارد.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

یایر 29 ساله است و نوامبر گذشته، پس از 25 ماه تعلیق، در میدان جنگ خودش - در رک - به مکس هالووی باخت. قبل از آن ، مکزیکی از جرمی استیونز و "زامبی کره ای" گذشت ، اگرچه او رک و پوست کنده به دومی باخت و یک آرنج خوش شانس را زیر گونگ انداخت. فرانکی ادگار موفق شد ویکتوریا را در دعوا با خود ببرد، بنابراین نیازی به صحبت در مورد برخی جریانات حتی با رودریگز نیست. او معمولاً در وضعیت خوبی قرار دارد، تکنیک او به سختی خوانده می شود، اما نگرش نه کاملاً واضح او نسبت به اداره امور خود او را بی امان به شکست می کشاند.

تحلیل تطبیقی

یایر از نظر آنتروپومتری کمی جلوتر است و هم از نظر قد و هم از نظر بازو 5 سانتی متر از حریف خود پیشی گرفته است. این بدون شک بر نحوه برگزاری دیدار در موضع تأثیر می گذارد، جایی که اورتگا خود را بیشتر در کار دست نشان می دهد و رودریگز می تواند او را با ضربات به بدن و پایین آمدن های قدرتمند برساند. با این حال، آمریکایی به هیچ وجه از همتای خود در تعداد مشت های پرتاب شده کمتر نیست، و صرفاً روی مشت هایش، اگر آنها را در مبارزات اخیر با همان حریفان مقایسه کنید، می تواند سودمندتر به نظر برسد. در کلینچ و حتی بیشتر از آن در استال ها، شکاف مهم تر است، زیرا این عنصر برایان است که می تواند خودش شروع به نزدیک شدن کند و ضدحمله کند و یایر را درست از جایگاه گره بزند.

مطمئن باشید که «تی سیتی» به محض اینکه مکزیکی کوچکترین اشتباهی مرتکب شود و اجازه دهد خودش را بگیرد، فرصت پذیرایی را از دست نخواهد داد. و با این حال، بچه ها باید روی پای خود مسابقه ای ترتیب دهند، زیرا اورتگا به مهارت های خود بسیار مطمئن است و شکست دادن حریفی در جایی که واقعاً خوب است برای او جالب خواهد بود. و اگر در ابتدا "ال پانترا" بتواند فاصله را بشکند و از موقعیت هایی که برای او مناسب است حمله کند، آمریکایی سرعتی را به او ارائه می دهد که دیگر قادر به کشیدن آن نخواهد بود. و امیدوار بودن که برایان از دسته پیچیده دیگری بیفتد غیرمنطقی است، او بسیار مقاوم است. بنابراین، راندهای بعدی، اگر دعوا به آنجا برود، در هر صورت، برای چلنگر سابق خواهد بود که اجازه نمی‌دهد در جریان مبادلات از او رنجیده شود و مطمئناً در طبقه همکف از حریف خود پیشی خواهد گرفت.

پیش بینی مبارزه برایان اورتگا و یایر رودریگز

برای یایر رودریگز، ملاقات برایان اورتگا یک "هدیه" دیگر است. در سال های اخیر، او کم رنگ به نظر می رسد، چیز واقعا جدیدی نشان نمی دهد، و به طور کلی، به عنوان نماینده MMA، او سعی نمی کند مهارت های خود را برای رقابت در تمام سطوح مبارزه توسعه دهد. و این با در نظر گرفتن این است که او هنوز خیلی جوان است. اورتگا، برعکس، دانش جدید را مانند یک اسفنج جذب می کند، و با وجود اینکه این هنوز برای بردن کمربند کافی نیست، باید با حریفی در سطح رودریگز کنار بیاید. همانطور که در بالا ذکر شد، شروع جلسه می تواند به یایر برسد، حتی چند راند، اما پس از آن بدون احتساب فرصت های برایان در زمین، کاردیو وارد بازی می شود. با توجه به اینکه در قفس یک مهاجم و یک مبارز تمام عیار MMA وجود خواهد داشت، چه در شرایط خوب و چه از این قبیل، به پیروزی تی سیتی بیشتر اعتقاد دارد. که راه های بیشتری برای رسیدن به پیروزی به طور پیش پا افتاده برای آنها باز است. را نصب کنید 1xbet app برنامه و شرط بندی بر روی مورد علاقه!

پیش بینی: برایان اورتگا برنده می شود

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0