موناکو مقابل یونیکس پیش بینی بازی یورولیگ

موناکو و UNICS در تاریخ 22 فوریه برای حل و فصل روابط بسکتبال خود، به عنوان بخشی از بیستمین دور به تعویق افتاده یورولیگ 2021/22 در زمین ورزشگاه Salle Gaston Medesen ملاقات خواهند کرد.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد موناکو در مقابل UNICS

موناکو

دارنده فعلی عنوان قهرمان یوروکاپ در یورولیگ وضعیت چندان خوبی نداشته است. در حال حاضر موناکو با 12 برد پس از 25 بازی در رده یازدهم قرار دارد. فنر که در رده هشتم جدول (منطقه پلی آف) قرار دارد، همین تعداد نتیجه مثبت دارد اما ترک ها دیدارهایی در پیش دارند. مونگاسک ها همچنان در مبارزه برای حضور در بازی های حذفی هستند، اما شانس آنها در اینجا مشخص نیست، به خصوص پس از اینکه در نبرد نهایی رقابت ها با زالگیریس، که ضعیف ناامید کننده یورولیگ است و آخرین جایگاه را در اختیار دارد، زمین خوردند. جدول رده بندی نهایی توجه داشته باشید که موناکو برنامه نسبتاً سختی برای پایان فصل عادی یورولیگ دارد.

در LNB، باشگاه اکنون سوم است (12/7)، اما همه چیز در آنجا هم خوب پیش نمی رود (سه شکست در پنج نبرد آخر). این تیم چندی پیش به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه راه یافت.

یونیکس

با تراز 13/11، روس ها همچنان هفتم جدول رده بندی کلی یورولیگ هستند. از یک طرف، نتیجه برای تیمی با بودجه نسبتاً کم ارزش است که در تابستان ترکیب خود را دوباره ترسیم کرد و در همان دوره مربی خود را تغییر داد. از سوی دیگر کازان در 5 دیدار اخیر تنها یک نتیجه مثبت در این مسابقات کسب کرده است. آنها در آستانه حذف از پلی آف هستند. ما باید فوراً شروع به نجات خود کنیم.

در لیگ VTB یونایتد، UNICS مقام اول را به دست می‌آورد (13/2) و با کسب یک سری از پنج پیروزی متوالی. Hezonja، Brown III و Kanaan در این فصل بسکتبال دیوانه کننده ای به نمایش گذاشته اند. این بچه ها هستند که اکنون باید هم تیمی های خود را تشویق کنند و آنها را برای رسیدن به دستاوردهای جدید به جلو هدایت کنند.

موناکو مقابل یونیکس

تاریخچه رویارویی

این باشگاه ها قبلاً در رقابت های یورولیگ 2021/22 تقابل کرده اند. این دیدار در 8 اکتبر سال گذشته در روسیه برگزار شد. مونگاسکی ها در آن دیدار در جاده با نتیجه 88 بر 80 به نتیجه مثبت رسیدند. این دیدار پس از 74:74 در وقت اصلی به وقت اضافه کشیده شد. پیش از این در سپتامبر 2021، کازان در یک بازی آزمایشی خارج از خانه موناکو را شکست - 85:84. پیش از آن، تیم روسیه چهار بار متوالی به صورت دو نفره شکست خورده بود. مجموع در حال حاضر در رقابت از باشگاه ها 5:1 در نتایج مثبت به نفع Monegasques. اولین نبرد این تیم ها در تاریخ در ژانویه 2020 اتفاق افتاد.

ODD از دانلود 1xbet

بوک سازها حاضرند 1.66 برای برد میزبان پارکت بپردازند. برنده شدن مهمان از نظر آنها 2.18 ارزش دارد. شانس توتال زیر 155.5 1.87 است. شکستن این برش نیز 1.87 برآورد شده است. برنامه 1xbet appرا نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

بازیکنان کازان در یورولیگ بانشاط به نظر می رسند اما حالا کمی شکست خورده اند. مونگاسک ها در این مسابقات کار سختی دارند. در نبرد رو در رو، انتظار می رود که تیم ها مبارزه کنند. میزبانان با توجه به تسلط دو به دو بر UNICS، و در کنار مهمانان - کلاس و اشتیاق رهبرانشان، با اعتماد به نفس هدایت خواهند شد. روس ها با برتری در ضربات پاس گل با پیروزی به خانه خواهند رفت، اما نمی توانند انتقام کامل دور اول مسابقات را بگیرند.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0