لوکوموتیو کوبان vs یونیکس آیا باشگاه کازان به رهبری در لیگ VTB یونایتد باز می گردد؟

لیگ VTB United همچنان به تقابل های آتشین خود ادامه می دهد، اگرچه مرحله پلی آف هنوز شروع نشده است. لوکوموتیو-کوبان فصل را به بهترین شکل سپری نمی کند، اغلب دست و پا می زند. اما اخیرا او بسیار فعال شده است و در دو مسابقه متوالی پیروز شده است. این باشگاه انتظار دارد که بتواند حداقل در مرحله ابتدایی پلی آف، برتری زمین خانگی را از بین ببرد.

اما UNICS برای مدت طولانی بدون شکست پیش رفت، اما همچنان یک اشتباه تاسف بار انجام داد. و این می تواند کشنده باشد، زیرا این تیم خط اول جدول رده بندی را از دست داد. حالا او دیگر تنها به خودش وابسته نیست، او مجبور است به اشتباه زسکا امیدوار باشد. در 27 مارس، رقبا در زمین سبد سالن کراسنودار با یکدیگر درگیر خواهند شد.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد لوکوموتیو کوبان در مقابل UNICS

لوکوموتیو کوبان

لوکوموتیو-کوبان برای چندین فصل تیم قدرتمندی را گرد هم آورد که یکی از تیم های مورد علاقه به حساب می آمد. اما آخرین قرعه کشی مسابقه سیگنالی بود که نشان دهنده رکود خاصی بود. و تیم چند دور پیش خطر جنگیدن برای راهیابی به پلی آف را داشت. اما او خودش را جمع کرد و همچنان دو پیروزی متوالی به دست آورد. در ابتدا با ینیسی بسیار دشوار بود (86:82) و سپس مشخص شد که تسموکی-مینسک (104:79) به پایان رسید. اکنون این تیم تلاش خواهد کرد تا تمام تلاش خود را برای ورود به TOP-4 در پایان فصل عادی انجام دهد. در ابتدا واضح بود که "سه بزرگ" را نمی توان شکست. اما از Avtodor یا Nizhny Novgorod عبور نکنید - شکستی که ممکن است طرفداران و رهبران آن را درک نکنند.

UNICS

یونیکس به زنیت باخت که ضربه جدی به غرور بود. او با حریف کنار نیامد، با نتیجه 80 بر 84 شکست خورد. علاوه بر این، شکست در خانه باعث نارضایتی رهبران شد. رختکن اکنون در شرایط سختی قرار دارد و لژیونرها "روی چمدان های خود" بودند، هر لحظه می توانند آنجا را ترک کنند. در چنین شرایطی، تیم خطر شکست در بخش پایانی فصل عادی را دارد. اما این یک تراژدی جدی نخواهد بود، صف بندی تقریبی نیروها از قبل مشخص است. وقت آن رسیده که کادر فنی تیم را برای مرحله بعدی مسابقات آماده کند. قابل ذکر است که در سناریوهای خاص این لوکوموتیو کوبان است که می تواند حریف شود.

لوکوموتیو کوبان vs یونیکس

تاریخچه رویارویی

این تیم ها از همان ابتدای رقابت خود تعداد زیادی بازی رو در رو انجام داده اند. اما تجزیه و تحلیل پنج رویارویی رودررو اخیر مرتبط تر خواهد بود. و در آنجا، هر پنج جلسه به UNICS رفت، که کاملاً شیوا وضعیت فعلی را نشان می دهد. آخرین بازی رو در رو بین این رقبا در سپتامبر 2021 در اولین دور لیگ VTB United برگزار شد. باشگاه کازان با نتیجه 96 بر 87 حریف را شکست داد. لوکوموتیو کوبان پس از چنین شکست های تاثیرگذاری، تلاش خواهد کرد تا انتقام بگیرد و شرایط را اصلاح کند.

پیش بینی کل بازی

لوکوموتیو کوبان شتاب بیشتری گرفته است و واقعا خوب به نظر می رسد. او شانس خوبی برای ورود به TOP-4 و به دست آوردن جایگاهی در آنجا دارد. بنابراین تیم در دیدارهای بعدی سعی خواهد کرد این مشکل را حل کند. دیوارهای خانه فقط یک عامل اضافی خواهد بود که می تواند به پیروزی کمک کند. علاوه بر این، پس از شکست دردناک، UNICS در بهترین وضعیت احساسی قرار ندارد. بنابراین ممکن است نتواند با مشکلات انباشته شده کنار بیاید. پیش بینی می کنیم پیروزی نهایی نصیب تیم میزبان شود. برنامه 1xbet app را نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0