سوئیس مقابل پرتغال آیا سوئیس در چهارمین بازی متوالی شکست خواهد خورد؟

یکشنبه 12 ژوئن 2022 در ژنو سوئیس به مصاف پرتغال می رود.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد سوئیس در مقابل پرتغال

سوئیس

سوئیسی ها دور مقدماتی جام جهانی قدرتمندی را پشت سر گذاشتند و از هشت مسابقه در یک بازی شکست نخوردند و تنها دو گل دریافت کردند. اما در سال 2022 آنها به هیچ وجه نمی توانند برنده شوند: در ماه مارس آنها دو بازی دوستانه انجام دادند (شکست 1-2 از انگلیس و تساوی 1-1 با کوزوو) و در لیگ ملت ها در ژوئن همه شکست خوردند. سه بازی انجام شده: 1-2 جمهوری چک، پرتغال 0-4 با سه گل خورده در نیمه اول و اسپانیا 0-1. شکست از تیم انریکه روند شکست ناپذیری "صلیبی های سرخ" را که تقریباً 8 سال (فقط دیدارهای رسمی) به طول انجامید، قطع کرد. در جدول رده بندی، تیم یاکین با اطمینان در رده آخر با صفر در ستون "امتیاز" قرار گرفت.

کشور پرتغال

پرتغالی ها در مرحله پلی آف بلیت جام جهانی را دریافت کردند، آنها با اطمینان ابتدا از تیم ترکیه (3-1) و سپس مقدونیه شمالی (2-0) پیش افتادند که به طرز شگفت انگیزی قهرمان اروپا، ایتالیایی ها را پشت سر گذاشت. دنیوی در لیگ ملت ها تیم سانتوس با تساوی یک بر یک خارج از خانه مقابل اسپانیایی ها شروع کرد و با گل دقیقه 82 هورتا از شکست فرار کرد. پس از آن دو برد متقاعد کننده خانگی به دست آمد: 4-0 مقابل سوئیس و 2-0 مقابل جمهوری چک.

سوئیس مقابل پرتغال

حقایق سوئیس و پرتغال

  • در 6 دیدار رو در رو گذشته حتی یک تساوی هم ثبت نشده است.
  • پرتغال در 11 بازی از 12 بازی اخیر خود گلزنی کرده است.
  • از نوامبر 2014، سوئیس تنها یک شکست در مسابقات رسمی در عرصه خود متحمل شده است.
  • سوئیس نمی تواند در 5 بازی متوالی (از جمله بازی های دوستانه) پیروز شود.

ODD از دانلود 1xbet

بازیکنان رزرو بیشتر به سمت پیروزی پرتغال در 2.03 تمایل دارند. تساوی 3.5 است، در حالی که سوئیس با 3.9 برنده است. 1xbet نمی تواند در مورد عملکرد بازی تصمیم بگیرد: Total Over (2.5) - برای 1.95، و Total Under (2.5) - برای 1.92. 1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

یک هفته پیش در لیسبون، پرتغالی ها با نتیجه 4-0 سوئیس را شکست دادند. سرنوشت این مبارزه در نیمه اول رقم خورد که تیم سانتوس موفق شد سه گل به ثمر برساند. شکی نداریم که در ژنو شاهد بازی کاملا متفاوتی خواهیم بود. صلیبی سرخ در عرصه خود بسیار قدرتمند است، جایی که در سه سال گذشته بیش از یک گل دریافت نکرده است (دیدارهای رسمی در نظر گرفته شده است). در اینجا گزینه های برد-برد سوئیس با هندیکپ (+1.0) برای 1.35 و پرتغال زیر (2.0) برای 1.36 خواهد بود. شاگردان یاکین برای ادامه مبارزه برای حفظ "سکونت" خود در لیگ "الف" حق باخت ندارند و صددرصد همه چیز را برای شکستن سلسله ناکامی ها خواهند داد. یک گزینه وسوسه انگیز "Switzerland Greater (1.0)" برای 2.0 است.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0