لهستان مقابل بلژیک آیا لهستانی ها موفق خواهند شد انتقام شکست ویرانگر در بروکسل را بگیرند؟

روز سه شنبه 14 ژوئن 2022 در ورشو لهستان به مصاف بلژیک می رود.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد لهستان در مقابل بلژیک

لهستان

در مقدماتی جام جهانی، لهستانی ها در 10 دیدار 30 گل به ثمر رساندند، اما تنها در رده دوم گروه قرار گرفتند و شش امتیاز کمتر از انگلیس داشتند. در 29 دسامبر، پائولا سوزا زودتر از موعد مقرر قرارداد خود را با سرخپوشان فسخ کرد و میخنویچ که پیش از این هدایت لژیا را بر عهده داشت، به عنوان سرمربی جدید منصوب شد. لهستان در جدال سرنوشت ساز برای کسب جواز حضور در جام جهانی، تیم سوئد را با نتیجه دو بر صفر شکست داد. او در لیگ ملت‌ها با پیروزی 2-1 مقابل تیم ولز شروع کرد و سپس با شکست 1-6 مقابل بلژیک شکست خورد و لواندوفسکی در دقیقه 28 دروازه را باز کرد. سرخپوشان سرخپوشان در دور سوم بدون ستاره خود، یک امتیاز از روتردام گرفتند: 2-2 با هلند. آنها 2-0 پیش بودند اما اگر دپای در وقت های اضافی پنالتی را تبدیل به گل می کرد، می توانستند شکست بخورند. در جدول رده بندی،

بلژیک

شیاطین سرخ از رده اول گروه مقدماتی خود بدون شکست در هشت مسابقه و زدن 25 گل راهی جام جهانی شدند. آنها در لیگ ملت‌ها بازی خانگی مقابل هلند را با شکست 1-4 شروع کردند و تنها در وقت‌های تلف شده یک گل پرستیژ به ثمر رساندند. امکان بازپروری در مقابل هواداران در بازی بعدی وجود داشت. لهستانی ها زیر "دست داغ" افتادند: 6-1. در دور سوم، تیم مارتینز به دیدار ولز رفت، اما به تساوی بسنده کرد و در دقیقه 86 توپ را واگذار کرد: 1-1. در جدول رده بندی، بلژیک با سه امتیاز کمتر از هلند در رده دوم قرار دارد.

لهستان مقابل بلژیک

حقایق لهستان مقابل بلژیک

  • خط گلزنی لهستانی ها 21 بازی (شامل بازی های دوستانه) است.
  • بلژیک از اواسط جولای 2018 به طور منظم گلزنی می کند.

ODD از دانلود 1xbet

بوکی ها بیشتر به سمت برد بلژیک در 1.94 متمایل شده اند. تساوی 3.4 و پیروزی برای لهستان با 4.2 داده می شود. 1xbet انتظار گلزنی زیاد را ندارد: Total over (2.5) - برای 1.76 و Total under (2.5) - برای 2.06. 1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

چهارشنبه 8 خرداد. بلژیک در بروکسل 6 بر 1 لهستان را شکست داد. جالب اینجاست که لواندوفسکی در اواسط نیمه اول دروازه را باز کرد، اما درست قبل از استراحت، ویتسل موقعیت را به تساوی کشاند. در نیمه دوم تنها یک تیم در زمین حضور داشت که توانست در 30 دقیقه 5 گل به ثمر برساند. ما دبل تروسارد را جشن می گیریم - مهاجم برایتون که در دقیقه 66 وارد زمین شد.

البته، لهستانی ها مشتاق انتقام هستند، بنابراین باید انتظار داشته باشید که آنها در حمله فعالانه بازی کنند. در عین حال، بازی در دفاع جای تامل دارد و با توجه به عملکرد بالای بلژیکی ها، رسیدن به پیروزی بسیار دشوار خواهد بود. ما معتقدیم تماشاگران شاهد یک دیدار جذاب با موقعیت های فراوان در دروازه دو تیم خواهند بود. به نظر می رسد مجموع اوور (2.0) برای 1.53 یک شرط کاملا برد-برد باشد، پس گزینه گلزنی هر دو تیم برای 1.96 بسیار وسوسه انگیزتر است. به نظر ما، تیم ها شانس مساوی برای برد دارند، بنابراین دلیلی وجود دارد که لهستان را با هندیکپ (+1.0) به 1.49 ببریم.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0