منچستریونایتد مقابل رئال سوسیداد. آیا شیاطین سرخ به روند بردهای خود ادامه خواهند داد؟

روز پنجشنبه 8 سپتامبر، اولدترافورد در شهر منچستر، منچستریونایتد در بازی دور اول مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف رئال سوسیداد خواهد رفت.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد منچستریونایتد مقابل رئال سوسیداد

منچستریونایتد

در شروع فصل، شیاطین سرخ هواداران پرشمار خود را شوکه کردند، ابتدا به برایتون (1-2) و سپس به برنتفورد (0-4) باختند. جالب اینجاست که پس از چنین بازی‌های نادرستی، آنها توانستند 4 بازی پیروز شوند: بردهای خارج از خانه با نتیجه 1-0 مقابل ساوتهمپتون و لستر، و همچنین بردهای خانگی درخشان مقابل لیورپول (2-1) و آرسنال (3-3) 1). در جدول رده بندی لیگ برتر، شاگردان اریک تن هاگ در رده پنجم قرار گرفتند و تنها با سه امتیاز از دست دادن صدرنشین شدند. رونالدو هنوز چشمگیر نیست و عمدتاً به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و رشفورد نقش رهبر را بر عهده گرفت: در 6 بازی سه گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد.

در پایان پنجره نقل و انتقالات، منچستریونایتد کاسمیرو (رئال) و آنتونی (آژاکس) را به خدمت گرفت. اولی موفق شد در سه بازی به میدان برود و به عنوان یار تعویضی وارد زمین شود و دومی در بازی با آرسنال در آخرین دور لیگ برتر تنها یک ساعت به عقب دوید و یک گل به ثمر رساند. شیاطین سرخ به دلیل اینکه فصل گذشته در رده ششم مسابقات قهرمانی داخلی قرار گرفتند، مستقیماً به مرحله گروهی لیگ اروپا راه یافتند.

رئال سوسیداد

سپید-آبی ها فصل جدید را خوب شروع کردند. در خارج از خانه، آنها حداقل الچه و کادیز (هر دو با نتیجه 1-0) را شکست دادند، با اتلتیکو (1-1) برابری کردند و بارسلونا را به نبرد رساندند، اما آنها قدرت کافی برای نیمه دوم نداشتند. نیمه دوم: 1-4. در جدول رده بندی لالیگا، رئال سوسیداد با 5 امتیاز کمتر از صدرنشین در رده هفتم قرار دارد.

در روزهای پایانی نقل و انتقالات، دو بازیکن از ترکیب اصلی (ایساک و یانوزای) از این تیم جدا شدند، اما در قالب مهاجم نیجریه ای آلمریا - صدیق عمر نیز افزایش یافته است. تیم آلگواسیل به لطف کسب مقام ششمی در رقابت های قهرمانی اسپانیا در فصل گذشته، بلیت مستقیم صعود به مرحله گروهی لیگ اروپا را به دست آورد.

منچستریونایتد مقابل رئال سوسیداد

حقایق بازی منچستریونایتد و رئال سوسیداد

  • منچستریونایتد در یک دیدار رو در رو از چهار بازی شکست نخورده است: دو تساوی و دو برد.
  • رئال سوسیداد در 4 دیدار رودررو حتی یک گل هم نزده است.
  • برد شیاطین سرخ 4 مسابقه است.
  • مانکونیایی ها 7 بازی خانگی گلزنی دارند.
  • روند گلزنی رئال سوسیداد 9 بازی است.
  • رئال سوسیداد در هر 8 بازی فصل گذشته لیگ اروپا گلزنی کرد.

ODD از دانلود 1xbet

بوک‌مکرها منچستریونایتد را مورد علاقه این دیدار می‌دانند و پیشنهاد می‌دهند که پیروزی او را با امتیاز 1.64 بگیرد. تساوی 3.93 است، در حالی که رئال سوسیداد با 5.41 برنده است. 1xbet تمایل بیشتری به دوئل امتیاز دارد: مجموع بیش از (2.5) - برای 1.79، و Total under (2.5) - برای 2.03. 1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

آخرین دیدار این تیم ها در لیگ اروپا 2020/21 بود. سپس در مرحله 1/16 نهایی، منچستریونایتد قدرتمندتر شد: 4-0 و 0-0.

شیاطین سرخ در حال حرکت هستند. پیروزی های خانگی مقابل لیورپول و آرسنال ارزش زیادی دارد، به ویژه مقابل توپچی ها، زیرا با وجود شکست، آنها همچنان در لیگ برتر رهبری می کنند. از سوی دیگر، رئال سوسیداد یک تیم قدرتمند و گلزن است که قادر به جنگیدن با هر باشگاه برتر است. ما انتظار یک بازی جذاب و سازنده را داریم و بهترین شرط "گل زدن هر دو تیم" 1.79 خواهد بود. در لیگ اروپا، سفید آبی ها در 8 بازی اخیر خارج از خانه خود تنها یک شکست متحمل شده اند و فصل گذشته در 4 بازی خارج از خانه 6 گل به ثمر رسانده اند. ما تمایل داریم که باور کنیم اگر منچستریونایتد برنده شود، یک گل بیشتر نمی شود. در این راستا، ما به جرات رئال سوسیداد را با هندیکپ (+1.0) برای 1.74 یا رئال سوسیداد با هندیکپ (+1.5) برای 1.44 می گیریم.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0