دانمارک مقابل روسیه بازی دوم تیم روسیه در المپیک چگونه خواهد بود؟

در 11 فوریه، کاخ ورزش ملی در پکن محل برگزاری بازی بعدی مرحله گروهی مسابقات هاکی المپیک خواهد بود. قهرمان فعلی المپیک - تیم روسیه، نماینده اسکاندیناوی - تیم دانمارک را بررسی خواهد کرد.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد دانمارک در مقابل روسیه

دانمارک

برای هاکی دانمارکی، بازی های المپیک زمستانی آینده یک رویداد تاریخی واقعی است. تیم ملی دانمارک برای اولین بار در تاریخ خود به تعداد شرکت کنندگان در المپیک راه یافت و در آگوست 2021 با موفقیت به مسابقات راه یافت. 4-3 و در دیدار سرنوشت ساز همسایه ها - نروژی ها 2-0. بهترین گلزن مسابقات مقدماتی نیکولای الرز بود که 9 امتیاز (4+5) به دست آورد. متاسفانه برای کادر فنی تیم ملی، اهلرز که در وینیپگ بازی می کند و همچنین تعدادی دیگر از ستاره های دانمارکی (بیورکستراند، الر، آندرسن) به دلیل تصمیم رهبری NHL در المپیک شرکت نخواهند کرد. برای قطع فصل عادی برای مدت بازی های المپیک.

یکی دیگر از باخت ها برای تیم ملی دانمارک امتناع از شرکت در شرکت مدافع یوفا صلوات یولایف فیلیپ لارسن بود. بدین ترتیب دانمارکی ها تیمی را به پکن می فرستند که اکثراً متشکل از بازیکنان مسابقات قهرمانی کشور است. استثنائات نادری وجود دارد، اما دانمارکی‌ها نمی‌توانند با چنین انتخابی از بازیکنان روی آن حساب باز کنند.

روسیه

بازیکنان هاکی روسی به عنوان قهرمانان فعلی المپیک به پکن می روند. چهار سال پیش، در پیونگ چانگ کره، تیم روسیه طلای المپیک بعدی خود را به دست آورد و در دیدار پایانی تیم آلمان را تحت فشار قرار داد. نیکیتا گوسف قهرمان دوئل سرنوشت ساز شد، در آخرین دقیقه بازی، زمانی که در اقلیت بازی می کرد، نتیجه را مساوی کرد و بدین ترتیب جلسه به وقت اضافه کشیده شد. گوسف پس از تلاش ناموفق برای به دست آوردن جای پایی در NHL، به سن پترزبورگ SKA بازگشت و اکنون به عنوان بخشی از تیم ملی به دومین المپیک خود اعزام می شود.

علاوه بر گوسف، مدافعان ویاچسلاو وینوف، نیکیتا نستروف، یگور یاکولف و همچنین مهاجمان سرگئی آندرونوف، میخائیل گریگورنکو، وادیم شیپاچف از فاتحان پیونگ چانگ وارد تیم روسیه شدند. این شیپاچف بود که افتخار هدایت تیم را روی یخ با پچ کاپیتان داشت. نستروف، آندرونوف و یاکولف باتجربه دستیاران کاپیتان شدند.

در طول فصل جاری، تیم ملی روسیه 7 بازی آزمایشی انجام داد و در دو مرحله از تور هاکی یورو شرکت کرد. یک تیم آزمایشی با تاکید بر جوانان برای مسابقات جام کارجالا به فنلاند اعزام شد. نتیجه طبیعی است - یک پیروزی (5-2 بر چک) با دو شکست (2-4 از سوئد و 0-3 از فنلاند) و مقام سوم نهایی. در جام شبکه اول اوضاع خیلی بهتر بود. برای تورنمنت خانگی، کادر مربیگری ترکیب تقریباً بهینه ای را جمع آوری کرد که بیشتر آنها به برنامه نهایی بازی های المپیک راه یافتند. تیم روسیه سه پیروزی (در برابر سوئد 1-0، 4-3 مقابل کانادا و 5-2 مقابل جمهوری چک) به دست آورد و تنها در آخرین بازی مسابقات در وقت اضافه با نتیجه 2-3 مغلوب فنلاندی ها شد و به مقام دوم دست یافت. .

دانمارک مقابل روسیه

آمار

در تمام مدت حضور تیم ملی دانمارک در نخبگان جهانی، بازیکنان هاکی اسکاندیناوی هرگز نتوانسته اند تیم روسیه را شکست دهند. بهترین نتیجه شکست 3-4 در مسابقات قهرمانی جهان 2011 است. شکست های بزرگ تری نیز وجود دارد - 1:9 در سال 2007، 1-10 در سال 2016، دو بار 1-6 در سال های 2003 و 2010. تفاوت بین گل های زده شده و گل های خورده در بازی های این رقبا در قرن بیست و یکم گویا است - 59 :13 به نفع روس ها در 11 بازی انجام شده.

پیش بینی کل بازی

در تمام مدت حضور تیم ملی دانمارک در نخبگان جهانی، بازیکنان هاکی اسکاندیناوی هرگز نتوانسته اند تیم روسیه را شکست دهند. بهترین نتیجه شکست 3-4 در مسابقات قهرمانی جهان 2011 است. شکست های بزرگ تری نیز وجود دارد - 1:9 در سال 2007، 1-10 در سال 2016، دو بار 1-6 در سال های 2003 و 2010. تفاوت بین گل های زده شده و گل های خورده در بازی های این رقبا در قرن بیست و یکم گویا است - 59 :13 به نفع روس ها در 11 بازی انجام شده. 1xbet  را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0