روسیه مقابل جمهوری چک چه کسی در مبارزه برای مقام اول گروه قوی تر خواهد بود؟

در دیدار پایانی مرحله گروهی هاکی بازان روسیه به مصاف جمهوری چک خواهند رفت. دیدار برابر رقیب اصلی از اروپای شرقی در تاریخ 12 فوریه در پکن و روی یخ کاخ ورزش دولتی برگزار خواهد شد. 

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد روسیه در مقابل جمهوری چک

روسیه

تیم روسیه مصمم است از عنوان المپیکی که چهار سال پیش در پیونگ چانگ به دست آمده دفاع کند. همه پیش نیازها برای این کار وجود دارد. بار دیگر هیچ بازیکن هاکی NHL در المپیک وجود نخواهد داشت، که به طور قابل توجهی سطح رقابت را کاهش می دهد. در واقع، مسابقات فعلی هاکی روی یخ المپیک بیشتر شبیه یک نسخه توسعه یافته از تور اروپا با دو تیم آمریکای شمالی و یک تیم درجه دوم از اروپا است. تجربه نشان داده است که می توان چنین تیم هایی را از روسیه شکست داد.

در مورد فهرست، بر خلاف تورنمنت چهار سال پیش، زسکا مسکو به باشگاه پایه تبدیل شد. مردان ارتش مسکو هفت بازیکن هاکی از جمله قهرمانان المپیک نیکیتا نستروف، سرگئی آندرونوف و میخائیل گریگورنکو را به تیم ملی اعزام کردند. وادیم شیپاچف، مهاجم مرکزی 34 ساله دینامو مسکو، که برای چندین فصل بیشترین امتیاز را در تیم هاکی KHL در پاس گل+ داشته است، کاپیتان این تیم بود. نیکیتا گوسف، قهرمان فینال چهار سال پیش نیز در ترکیب حضور دارد. مهاجم SKA سنت پترزبورگ در فینال "طلا" مقابل آلمان دو گل به ثمر رساند و تیم ملی روسیه را به معنای واقعی کلمه به وقت اضافه پیروز کشاند. عدم تمرین بازی می تواند برای بازیکنان هاکی روسی مشکل ساز باشد. فصل عادی KHL یک ماه پیش به حالت تعلیق درآمد،

جمهوری

چک تیم چک هم سختی های خاص خودش را دارد. بخش های فیلیپ پچان فقط در 3 فوریه یک جلسه تمرینی کامل با کل تیم در پکن داشتند. دلیل آن پیش پا افتاده است - ویروس کرونا، به دلیل نتایج مشکوک آزمایش، چک ها مجبور شدند در چند مرحله به چین سفر کنند تا تیم از قبل در طول مسابقات شکل مطلوبی به دست آورد.

علیرغم این واقعیت که تیم چک به طور سنتی در میان مدعیان اصلی طلا در هر تورنمنت بزرگ نامیده می شود، تنها پیروزی در بازی های المپیک به سال 1998 باز می گردد. چک در فینال، تیم روسیه را با حداقل امتیاز 1-1 شکست داد. 0، تا حد زیادی به لطف بازی باشکوه دومینیک هاسک افسانه ای. بعد از اینکه نسل طلایی هاسک، جاگر، روزیچکا و دیگر ستاره های هاکی چک در تیم ملی به کار خود پایان دادند، چک ها چنین موفقیت هایی نداشتند. چهار سال پیش، چک تنها چهارم شد، ابتدا در نیمه نهایی 0-3 از روسیه شکست خورد و سپس در مسابقه برنز مقابل کانادا 4-6 شکست خورد. اکنون چک ها تیمی نسبتاً مسن را به پکن می آورند که میانگین سنی آن 30 سال است. ستاره اصلی را می توان دیوید کریچی مهاجم 35 ساله دانست. بیش از هزار بازی را در NHL گذراند و در آنها 257 گل به ثمر رساند. نتایج چک در این فصل چندان چشمگیر نیست، در دو مرحله یوروتور این تیم 6 بازی انجام داد که در هر یک از آنها شکست خورد.

روسیه مقابل جمهوری چک

آمار

هر دو دوئل روسیه و جمهوری چک در فصل جاری بر اساس یک سناریو برگزار شد. هم در جام Karjalla و هم در جام کانال اول، بازیکنان هاکی روسیه به طور قابل توجهی قوی تر بودند و دو پیروزی مطمئن با نتیجه 5-2 بدست آوردند. در مورد رابطه بین این تیم ها در بازی های المپیک، در اینجا در قرن بیست و یکم نتایج به شرح زیر است: تیم چک یک بار در سال 2004 با نتیجه 3-0 پیروز شد که تیم روسیه با دو پیروزی در سال 2010 پاسخ داد. 4-2 و در سال 2018 3-0.

پیش بینی کل بازی

رتبه اول گروه B در خطر است، به این معنی که ما در مورد هیچ بازی در حالت صرفه جویی در انرژی صحبت نمی کنیم. و در اینجا این تیم روسیه است که در درجه اول به دلیل انتخاب بهتر بازیکنان، سودمندتر به نظر می رسد. تیم چک کاملاً قدیمی است که با توجه به تقویم شلوغ بازی‌ها و بازی پیش رو در چهار روز دیگر برای رقبا سوم خواهد شد. پیش بینی ما پیروزی تیم روسیه در وقت قانونی است. 1xbet  را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0