پیش بینی مبارزه آندری کورشکوف در مقابل چنسی رنکانتری

به معنای واقعی کلمه 5 سال پیش ، آندری کورشکف در سراسر جهان درخشید ، در مقام قهرمان دومین لیگ مهم MMA جهان قرار گرفت و بهترین مخالفان آن زمان را مرتب کرد. با این حال، اکنون همه چیز بسیار تغییر کرده است، و حتی به جایی رسیده است که اسپارتی تلاش می کند تا کار خود را در بلاتور از سر بگیرد و در آنجا با حریفانی که کمتر شناخته شده اند، مانند چانسی رنکانتری، روبرو می شود، اگرچه او قبلاً در بهترین لیگ های جهان مبارزه کرده است. جهان

تعویض ناگهانی حریف در آستانه مبارزه، احتمالاً به دست مبارز ما خواهد بود. از این گذشته، محمد برخاموف در کار در زمین مجهزتر و پیشرفته تر به نظر می رسید. با این حال، چنسی نیز شایسته توجه است، زیرا آنها فقط وارد UFC نمی شوند و او در آنجا خود را بسیار شایسته نشان داد. بنابراین کورشکوف باید سخت کار کند تا چهره خود را از دست ندهد.

آندری کورشکوف مقابل چنسی رنکانتری

آندری کورشکوف

پروتج معروف الکساندر شلمنکو توانست در کمتر از 2 سال بازی در MMA به سطح Bellator برسد. قبل از آن، او خود را در پانکراسیون ثابت کرد و در اولین بازی های هنرهای رزمی جهان قهرمان جهان و بهترین شد، همچنین، آندری استاد ورزش در مبارزات تن به تن ارتش است که به او اجازه داد پایگاه خوبی را ایجاد کند. مهارت های قبل از ورود به اقیانوس بزرگ هنرهای رزمی ترکیبی.

کورشکوف با پرواز سریع به جایزه بزرگ Bellator ، پیروزی را به دست آورد ، اما در اولین تلاش نتوانست کمربند را بدست آورد - بن آسکرن حیله گر تر بود و همتای جوان خود را روی زمین دراز کشید. سپس دوباره موفق به کسب جایزه بزرگ شد و پس از عنوان قهرمانی، داگلاس لیما را شکست داد. در سال های اخیر نه مبارزه برای جام اصلی و نه براکت های مسابقات تسلیم ورزشکار ما نشده است.

نقاط قوت

تقریباً کل طرح کار کورشکوف در قفسه به ضد حملات و اتلاف گره خورده است. او به طرز ماهرانه ای حریفان را شکست می دهد، با ضربات زانو با آنها روبرو می شود و به محض اینکه پنجره حمله را می بیند، فوراً به صورت متوالی منفجر می شود. بعلاوه، او یک تظاهر عالی است و از ضربات دور و دیگر ضد حرکات غیرقابل پیش بینی در نبرد استفاده می کند.

گذشته در پانکراسیون نیز اثر خود را بر تکنیک آندری گذاشت. او به خوبی تیک‌داون‌ها را آماده می‌کند، آن‌ها را پنهان می‌کند و پس از اعدام با اطمینان در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرد. در مورد پایه تکنیک ها، اینجا همه چیز چندان خوب نیست، اما اسپارتان قطعاً قادر است دشمن را در طبقه همکف خسته کند.

نقاط ضعف

در بسیاری از مبارزات، روسی به اندازه کافی برای پیروزی انجام می دهد. او هیچ تمایلی به ریسک کردن، رفتن به سمت حریف برای گرفتن او و تمام کردنش ندارد، و این عدم تهاجم ورزشی، در موارد خاص، باعث شد که پیروزی‌های او آنقدر که در واقعیت می‌توانست متقاعدکننده نباشد.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

آندری 31 سال سن دارد، اما سابقه او در حال حاضر کاملاً عنوان یک کهنه سرباز را به خود اختصاص داده است. وی در 5 مبارزه اخیر که آخرین آن در مرداد 1390 انجام شد، 3 پیروزی کسب کرد و مهمترین آنها در مقابل صباح خماسی به دست آمد. همتای دیرینه او - داگلاس لیما و همچنین لورنز لارکین توانستند روس را شکست دهند ، که نتیجه گیری از آن حاصل می شود - او به سختی می تواند با نخبگان فعلی این بخش کنار بیاید. با این حال، از نظر استقامت و زرادخانه، کورشکوف هنوز خوب است، بنابراین با مبارزان سطح پایین تر، او باید عملکرد موفق تری داشته باشد.

آندری کورشکوف مقابل چنسی رنکانتری

شانسی رنکانتری

مبارز با نام مستعار "Black Eagle" قبلا در Bellator شرکت کرده بود، 4 مبارزه در UFC انجام داد و همچنین در تعدادی از تبلیغات محبوب بین بینندگان ایالات متحده مبارزه کرد. او موفق شد عنوان لیگ های C3 Fights و DCS را به خود اختصاص دهد و حتی در رویارویی با "نیز تاپ ها" خود را به خوبی نشان داد و در همه جنبه های مبارزه زرنگی نشان داد.

او در UFC توسط بلال محمد و لیمن گود به میدان رفت و پس از آن این ورزشکار به سفری کوتاه به سازمان های منطقه ای رفت و سپس به Bellator بازگشت. چانسی بدون اینکه زمانی برای یک اردوی کامل تمرینی داشته باشد، مقابل حریف سختی قرار گرفت و حالا همه چیزهایی را که برای سازماندهی یک ناراحتی بزرگ نیاز دارد، در اختیار دارد.

نقاط قوت

طبقه همکف قطعا نقطه قوت Rencountry است. او پاس های یک پا را به خوبی انجام می دهد، موقعیت ها را حفظ می کند و به سرعت به تکنیک مورد علاقه خود می رود - چوک برهنه عقب. اما پسر ضربه سنگینی هم دارد.

در طول جلسه، چانسی می تواند خود را به عنوان یک درامر خوب نشان دهد. او ضربات پایین محکمی می زند، به صورت متوالی تخلیه می کند، فاصله را به شدت می بندد، و به طور کلی تا زمانی که به عنوان شماره دو کار می کند کاملاً تهاجمی رفتار می کند. و با توجه به اینکه او چپ دست است، مبارزه با او برای مخالفان بسیار ناخوشایند است، به خصوص زمانی که به او فضایی برای حرکت آزاد می دهند.

نقاط ضعف

وقتی مبارزات رنکانتری را تماشا می کنید، در نگاه اول ممکن است به نظر برسد که او در پرتاب مشت در حالت ایستاده کاملاً خوب است. این درست است، اما عقاب سیاه کمتر از آن ضربه می زند. علاوه بر این، هر دو ضد حمله، که او سرسختانه متوجه آنها نمی شود، و ضربات دیگر به سر او می زند، زیرا نگه داشتن دست ها روی سرش سبک او نیست.

فرم فعلی و آمادگی جنگنده

این مرد آمریکایی 35 سال سن دارد، بهترین سال های او پشت سر اوست و با وجود آمار 4-1 در مبارزات اخیر، حریفی که او شکست داده قابل باور نیست. جیک لیندزی (15-10) و کلیف رایت (12-19) به وضوح از آن دسته افرادی نیستند که بتوان به شکست دادن آنها افتخار کرد. همانطور که در بالا ذکر شد، چانسی برای یک آماده سازی کامل وقت نداشت، بنابراین، قطعاً ارزش ندارد که از او بهترین عملکرد حرفه ای خود را انتظار داشته باشیم، که مفید باشد.

تحلیل تطبیقی

در این جفت، روسی از نظر بازو برتری خاصی دارد (193 سانتی متر در مقابل 188 برای حریف)، اما رنکانتری قد و ابعاد کلی بیشتری دارد - 5 سانتی متر در سیاه. از نظر سبک، این دو بسیار متفاوت هستند. اگر در مورد استند صحبت می کنیم، پس کورشکوف دوست دارد دشمن را بیشتر به سمت خود بکشد و چانسی را با نان تغذیه نکنید، بگذارید او به عنوان شماره اول کار کند. و حتی این واقعیت که آمریکایی چپ دست است در این مورد به درد او نمی خورد ، زیرا سطح تأثیری که آندری دارد برای دور زدن دفاع "قابل اعتماد" او کافی است.

با حرکت به طبقه همکف، وضعیت بحث برانگیزتر می شود. در یک مبارزه موضعی، تعیین یک محبوب مشخص دشوار است، اما از نظر برگزاری ترفند، زرادخانه محدود رنکانتری می تواند خطر خاصی برای اسپارتان ایجاد کند. مبارز سابق UFC چند ترفند را به خوبی بلد است و این تمرکز محدود به او در موقعیت های خاص برتری می دهد. اما کورشکوف همیشه در زمین خوب دفاع می کرد و خودش هم اگر موضعی بگیرد بعید است که از آن دست بکشد. بنابراین، در حالی که همه چیز در وضعیت ایستاده خواهد بود، او جای نگرانی ندارد و اینکه چه کسی بازی خود را بهتر در زمین نشان می دهد، دوئل را نشان می دهد، اگرچه تجربه مبارز ما باید برای مقابله با هجوم دشمن کافی باشد. همتا.

پیش‌بینی مبارزه آندری کورشکوف در مقابل چنسی رنکانتری

برای کورشکوف، تغییر حریف به چانسی نقش جهانی در آماده سازی نخواهد داشت. او مانند برخاموف از بهترین مبارزه در حالت ایستاده فاصله زیادی دارد (اما اینکه آمریکایی جلو می رود یک امتیاز مثبت است) و در زمین می تواند با ترفندها تهدید کند، به عبارت دیگر شرایط تغییر چندانی نکرده است. در این جزء آنچه باید مورد تاکید قرار گیرد در سطح حریف است چرا که با وجود عملکردش در بهترین تبلیغات روی کره زمین، در نبردهای مقابل حریفان قدرتمند خودی نشان نداد. آندری در اینجا یک مورد علاقه آشکار به نظر می رسد - او تجربه ای در کنار خود دارد، یک کمپ تمرینی کامل، کار خوب به عنوان شماره دو و یک حذف مطمئن. بنابراین هیچ برگ برنده قابل توجهی در آستین رنکانتری وجود ندارد و با توجه به نقاط قوت همتای خود بعید است که بتواند بر این مبارزه مسلط شود.1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی: پیروزی آندری کورشکوف

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0