زسکا - نیژنی نووگورود آیا می توان جلوی «سربازان» را گرفت که شتاب گرفته اند؟

لیگ VTB United تبدیل به خروجی اصلی برای طرفداران بسکتبال روسیه شده است. تیم ها پس از محرومیت از یورولیگ برای حل مشکلات خود در این مسابقات هجوم آوردند. به خصوص تلاش کردن زسکا، گرفتار در شرایط سخت. این تیم در واقع از مسابقات اصلی باشگاهی دنیای قدیم اخراج شد که ضربه جدی به روحیه بود. علاوه بر این، لژیونرها که با اقدامات خود مزایای زیادی به همراه داشتند، به طور دسته جمعی از تیم خارج شدند.

نیژنی نووگورود سقوط کرد که هر روز بیشتر و ملموس تر به تیم ضربه می زند. او در پنج مسابقه متوالی شکست خورده است و در وضعیت روحی وحشتناکی قرار دارد. بسکتبالیست ها به معنای واقعی کلمه به قدرت خود ایمان نداشتند. در تاریخ 28 مارس، رقبا در زمین ورزشگاه کریلاتسکوی مسکو به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد CSKA در مقابل نیژنی نووگورود

زسکا

زسکا شش بازی متوالی را برده است و بسیار عالی به نظر می رسد. او به شتاب گرفتن ادامه می دهد، پیروزی ها را به دست می آورد و رقبا را از بین می برد. قابل ذکر است که این تیم تقریباً تمام لژیونرهای برجسته را به راحتی آزاد کرد. او بسکتبالیست هایی که تصمیم به ترک باشگاه گرفتند را حفظ نکرد، او به ذخایر خود اعتماد کرد. و در حالی که آنها واقعا شکست نمی خورند، عالی کار می کنند. این به ویژه برای آن دسته از جوانان روسی که قبلاً به طور فعال توسط کادر مربیگری استفاده می شدند صادق است. تجربه به دست آمده در حال ثمربخشی است، معلوم می شود که به اندازه کافی جایگزین بازیکنان کلیدی می شود. لازم به ذکر است که در جریان برد پیروز، "سربازان" با حریفان بسیار دشواری روبرو شدند.

نیژنی نووگورود

نیژنی نووگورود در پنج بازی متوالی شکست خورده است و ناتوان به نظر می رسد. او نمی تواند به خود بیاید. در شروع سریال به نظر نمی رسید مشکلات باشگاه تا این حد سیستمی شود. اما تیم به معنای واقعی کلمه شروع به از هم پاشیدن کرد، فرو ریخت. این به ویژه در اقدامات رهبرانی قابل توجه است که از نشان دادن هرگونه تمایل خودداری کرده اند ، آنها نسبتاً بی اثر به نظر می رسند. بنابراین، در آینده نزدیک بعید است که تیم بتواند به طور اساسی وضعیت را بهبود بخشد. مشکل اینجاست که رقبا پا به پای خود می گذارند. بعید است این تیم جایگاه هفتم خود را در جدول رده بندی از دست بدهد. اما بعید است که نبرد با یکی از رهبران رقابت ها و مورد علاقه های اصلی در دور اول، نویدبخش خوبی باشد.

زسکا - نیژنی نووگورود

تاریخچه رویارویی

برای نشان دادن آمار، باید نتایج پنج مسابقه اخیر ارائه شود. یک مزیت آشکار در سمت زسکا است که چهار بار قوی تر شد. و فقط در یک جلسه پیروزی با این وجود به قلک نیژنی نووگورود رسید. آخرین مبارزه رو در رو در اکتبر 2021 در زمین ورزشگاه ناگورنی در نیژنی نووگورود انجام شد. مهمانان در طول جلسه صاحب ابتکار عمل بودند و اوضاع را کنترل می کردند. آنها با نتیجه 92 بر 72 پیروزی را به قلک خود فرستادند.

پیش بینی کل بازی

زسکا به هیچ وجه به وضعیت آسیبی وارد نکرد، فقط باشگاه را قوی تر کرد. علاوه بر این، کادر مربیگری وفاداری جدی نشان داد، که قصد دارد همراه با بخش ها برای پیروزی در مسابقات بجنگد. این تیم انتظار دارد در آخرین متوالی رقابت ها از همه رقبای خود عبور کند. علاوه بر این، نیژنی نووگورود که اخیراً در همه جبهه ها دچار فروپاشی کامل شده است، زیر بغل قرار گرفته است. او مشکلات بزرگی را در بازی تجربه می کند و اغلب اشتباه می کند. بنابراین بعید است باشگاه مسکو با مشکل خاصی مواجه شود. پیش بینی می کنیم که "سربازان" با نقص (16.5-) امتیاز قوی تر شوند. برنامه 1xbet app را نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0