لوکوموتیو کوبان - نیژنی نووگورود چه کسی می تواند روند موفقیت آمیز خود را افزایش دهد؟

قرعه کشی منظم لیگ VTB یونایتد تقریباً به پایان رسیده است، اما برخی از تیم ها با انگیزه مسابقات باقی مانده اند. لوکوموتیو کوبان تنها در پایان این مرحله از رقابت ها شتاب بیشتری گرفت و شروع خود را ناکام گذاشت. اما نقطه عطف با خروج دسته جمعی لژیونرها تنها تأثیر مثبتی بر او داشت. این تیم شروع به پیروزی با ثبات و اطمینان تا حد ممکن کرد، یک دوره تقویم طولانی را با شایستگی سپری کرد.

نیژنی نووگورود در تلاش است تا با بهترین روحیه و شرایط راهی پلی آف شود. او در دو بازی متوالی پیروز شد و قرار نیست به همین جا بسنده کند. این تیم قطعا تلاش خواهد کرد تا از این فرصت استفاده کند و روند موفقیت آمیز را افزایش دهد. در 12 آوریل، رقبا در یک بازی رو در رو با یکدیگر به مصاف هم خواهند رفت.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد لوکوموتیو-کوبان مقابل نیژنی نووگورود

لوکوموتیو-کوبان

لوکوموتیو کوبان در 4 بازی از 5 بازی اخیر خود پیروز شده است. او در وضعیت عاطفی بالا قرار دارد. تنها شکست این دوره تقویمی در دیدار با زنیت (75 بر 91) رخ داد. تیم مارس کیفیت شگفت انگیزی داشت. هواداران ناگهان به بازیکنان بسکتبال ایمان آوردند و به طور پیوسته بخش هواداران را پر کردند و حمایت خود را افزایش دادند. آخرین مبارزه به خزانه کراسنودار رفت، آنها موفق شدند با نتیجه 101 بر 74 PARM را شکست دهند.

نکته قابل توجه این است که این تیم دیگر نمی تواند از رده چهارم بالاتر برود اما این بی انگیزگی مسابقات نیست. واقعیت این است که تعقیب کنندگان به معنای واقعی کلمه روی پاشنه های خود پا می گذارند و در حال فرار هستند. بنابراین، این تیم قطعا با روحیه خوبی وارد زمین خواهد شد و سعی می کند با آرامش پیروزی را به قلک خود بفرستد.

نیژنی نووگورود

نیژنی نووگورود در دو بازی متوالی پیروز شده و روحیه بالایی دارد. ابتدا آستانه را شکست داد (69:49) و سپس به مصاف تیم تسموکی مینسک (95:53) رفت. تیم تمام تلاش خود را برای ادامه این سری موفق انجام خواهد داد. علاوه بر این موفق شدیم از رده هشتم جدول رده بندی فاصله بگیریم. این تیم قطعا نمی خواهد در دور اول پلی آف با زسکا مسکو مبارزه کند. و اکنون از نظر اخلاقی لازم است که برای نبرد با زنیت یا یونیکس آماده شویم. و مبارزه پیش رو یک آزمون عالی قدرت، نشانگر آمادگی برای چالش های جدی خواهد بود. توجه اصلی بر سه نفر از رهبران متمرکز خواهد شد: آستاپکوویچ - خوستوف - کولاگین. آنها با درک متقابل عالی، هم افزایی عالی در سایت متمایز می شوند

لوکوموتیو کوبان - نیژنی نووگورود

تاریخچه رویارویی

حریفان تا این لحظه تنها 19 بار در چارچوب تورنمنت های مختلف با یکدیگر دیدار کردند. جدی ترین مزیت در سمت باشگاه لوکوموتیو کوبان است که 13 بار قوی تر شد. نیژنی نووگورود تنها با شش پیروزی به این امر پاسخ داد. آخرین بازی تمام وقت بین این رقبا در 18 دسامبر 2021 برگزار شد. این تماشای آتشین در زمین ورزشگاه ناگورنی در نیژنی نووگورود برگزار شد. و این دیدار با پیروزی کارگری میزبان سایت با نتیجه 108 بر 104 به پایان رسید. بهترین بازیکن آن دیدار مک کلوم بود که 25 امتیاز، 7 ریباند و یک پاس گل به دست آورد.

پیش بینی کل بازی

لوکوموتیو کوبان بسیار عالی به نظر می رسد، شانس بسیار خوبی برای رسیدن به پلی آف در شرایط بهینه دارد تا اوج خود را به دست آورد. سپس هر حریفی در دور اول نباید مشکل خاصی ایجاد کند. به همین دلیل است که تیم در هر مسابقه در خط پایان فصل عادی سرمایه گذاری خواهد کرد. او می تواند از تاکتیک های مورد علاقه خود استفاده کند، به یک حمله شروع قدرتمند تکیه کند. نیژنی نووگورود سعی خواهد کرد در دقایق ابتدایی مقاومت کند. سپس فرصتی واقعی برای چسبیدن به پیروزی نهایی وجود خواهد داشت. ما پیش بینی می کنیم که رقبا از عملکرد خود راضی باشند و به طور مشترک از مجموع پایه عبور کنند. برنامه 1xbet app  را نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0