بتیس مقابل بارسلونا آیا گارنت های آبی به روند شکست ناپذیری خارج از خانه خود ادامه خواهند داد؟

شنبه 7 می در بنیتو ویامارین سویا، بتیس به مصاف بارسلونا خواهد رفت.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد بتیس مقابل بارسلونا

بتیس

سبز-سفیدپوشان به لطف جام قهرمانی - جام اسپانیا (1-1 با والنسیا، 5-4 در ضربات پنالتی) حضور در رقابت های اروپایی فصل آینده را تضمین کرده اند. در عین حال، آنها به مبارزه برای حضور در TOP 4 در مثال ادامه می دهند، اگرچه سه بازی آخر ضعیف بود، بدون گلزنی: 0-0 با رئال سوسیداد و ختافه و شکست خانگی مقابل الچه ( 0-1). در فاصله 4 دور مانده به پایان رقابت ها، بتیس با سه امتیاز کمتر از اتلتیکو مادرید و دو امتیاز از رئال سوسیداد در رده پنجم قرار دارد.

بارسلونا

پس از خروج غیرمنتظره از لیگ اروپا، به دلیل شکست خانگی 2-3 مقابل اینتراخت، آبی گارنت دو شکست دیگر در نیوکمپ متحمل شد و از تیم هایی که در انتهای جدول قرار دارند: کادیز (0-1) و رایو وایکانو (0-1). این سری از ناکامی ها یکشنبه گذشته با پیروزی مطمئن مقابل مایورکا با نتیجه 2-1 قطع شد. تیم ژاوی در جاده بسیار مطمئن تر به نظر می رسد، جایی که آنها در 5 بازی متوالی در مسابقات قهرمانی اسپانیا پیروز شدند. بارسلونا با دو امتیاز بیشتر از سویا و پنج امتیاز بیشتر از اتلتیکو مادرید در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد.

بتیس مقابل بارسلونا

حقایق بازی بتیس و بارسلونا

  • در هفت دیدار رو در رو از هشت دیدار اخیر، تیم ها حداقل پنج گل برای دو به ثمر رساندند.
  • بارسلونا در 14 بازی از 17 دیدار رودررو گذشته خود پیروز شده است.
  • در سویا، بتیس از سال 2011 نتوانسته است کاتالان ها را شکست دهد - دو تساوی و 7 شکست.
  • بارسلونا در 17 دیدار اخیر خود در سویا مقابل بتیس گلزنی کرده است.
  • در 9 بازی اخیر، سبز-سفیدها، اگر آنها را دریافت کنند، یک گل بیشتر نمی شود.
  • در لالیگا، بارسلونا 13 بازی متوالی در خارج از خانه شکست نخورده است.

ODD از دانلود 1xbet

بازیکنان رزرو به پیروزی بارسلونا با امتیاز 2.3، تساوی 3.7 و برد بتیس با امتیاز 3.0 تمایل دارند. 1xbet به عملکرد هر دو تیم اعتقاد دارد: "Total Over (2.5)" - برای 1.63، و "Total Under (2.5)" - برای 2.37. 1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

دیدار رو در رو مرحله اول در نیوکمپ با برتری غیرمنتظره بتیس با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید. تنها گل در دقیقه 79 توسط بهترین گلزن سبزپوشان در این فصل - خوانمی - به ثمر رسید.

یک تقابل بسیار جالب. از یک طرف آخرین دیدارهای رودررو پر گل بود اما از طرف دیگر هر دو تیم اکنون کم گل دریافت می کنند و در بازی دور اول فقط یک گل زده شد. هر دو تیم به امتیاز نیاز دارند، بنابراین ما منتظر یک نبرد جذاب هستیم. ما به زیاده‌روی گل‌ها اعتقاد نداریم، بنابراین می‌توانید با خیال راحت «Total Under (3.5)» را برای 1.53 بگیرید. با توجه به روند شکست ناپذیر ژاوی در جاده، توصیه می کنیم گزینه ترکیبی - "X2 + Total Under (4.5)" را برای 1.72 یا "بارسلونای با هندیکپ (0)" برای 1.65 انتخاب کنید.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0