آلمان مقابل ایتالیا "تیم لاجوردی" باز هم در خارج از خانه بازنده نمی شود؟

روز سه شنبه 14 ژوئن 2022 در بوروسیا پارک مونشن گلادباخ آلمان به مصاف ایتالیا می رود.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد آلمان در مقابل ایتالیا

آلمان

آلمانی ها با کسب 9 پیروزی در 10 بازی و زدن 36 گل با 4 گل خورده، با اطمینان در گروه مقدماتی جام جهانی پیروز شدند. آلمان در آخرین تساوی لیگ ملت‌ها با 2 برد از 6 بازی، تنها در رده دوم گروه قرار گرفت و در قرعه‌کشی کنونی به هیچ وجه نمی‌تواند به پیروزی برسد و هر سه بازی را با تساوی به پایان رساند. جالب اینجاست که با انگلیس (1-1) و ایتالیا (1-1) گل در نیمه دوم و با مجارستان (1-1) - در ده دقیقه اول به ثمر رسید. تیم فلیک با سه امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد.

ایتالیا

ایتالیا قهرمان اروپاست اما به جام جهانی نمی رود. او در گروه مقدماتی تنها مقام دوم را به خود اختصاص داد، اگرچه در یک مسابقه شکست نخورد و تنها دو گل دریافت کرد. تقصیر از دست دادن مکرر امتیاز بود: 4 تساوی در 8 مسابقه. در مرحله پلی آف و در مرحله نیمه نهایی، "تیم لاجوردی" به مصاف مقدونیه شمالی رفت. در کل مسابقه، ایتالیایی ها 32 شوت به سمت دروازه حریف زدند، اما گلی به ثمر نرسیدند، اما حریف از فرصت خود استفاده کرد، تقریباً تنها فرصتی که در وقت های تلف شده به پیروزی پر شوری دست یافت: 1-0.

شاگردان مانچینی در لیگ ملت‌ها با برتری 2-1 مقابل مجارستان در خانه خود همچنان صدرنشین گروه خود هستند و دیدار با آلمان (1-1) و انگلیس (0-0) را به تساوی کشاندند.

آلمان مقابل ایتالیا

حقایق آلمان مقابل ایتالیا

  • 5 دیدار از 7 دیدار رودررو گذشته با تساوی به پایان رسیده است.
  • در 16 دیدار رودررو از 18 بازی اخیر، تیم ها بیش از سه گل برای دو گل به ثمر نرسانده اند.
  • روند شکست ناپذیری آلمان 12 بازی است: 8 برد و 4 تساوی.
  • 4 مبارزه آخر با شرکت آلمان با همین نتیجه به پایان رسید - 1-1.
  • بوندستیم از مارس 2021 مرتباً گلزنی می کند.
  • در جاده ها، رکورد شکست ناپذیری ایتالیا 14 بازی رسمی است که در آنها تنها دو گل دریافت شده است.

ODD از دانلود 1xbet

بازیکنان رزرو به پیروزی آلمان با 1.78، تساوی 3.8 و برد ایتالیا با 4.8 تمایل دارند. بتسیتی نمی تواند در مورد عملکرد بازی تصمیم بگیرد: Total Over (2.5) - برای 1.95 و Total Under (2.5) - برای 1.91. 1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

یک هفته پیش، در بولونیا، تیم ها در آرامش از هم جدا شدند و در اواسط نیمه دوم گل های خود را رد و بدل کردند: کیمیچ با یک ضربه دقیق پاسخ توپ پلگرینی را داد.

آلمان عاشق حمله و گلزنی منظم است، در حالی که ایتالیایی ها در دفاع بسیار سختگیر هستند، اما به ندرت هواداران خود را با گل های فراوان خوشحال می کنند. هر دو مربی در مسابقات ژوئن در حال آزمایش ترکیب هستند و به جوانان این فرصت را می دهند تا خود را ثابت کنند. معلوم می شود که هنوز تماشایی نیست، اما بدون شکست. به نظر می رسد که نبرد پیش رو نیز در یک مبارزه مساوی برگزار می شود، بنابراین دلیلی وجود دارد که ایتالیا را با هندیکپ (+1.0) با امتیاز 1.64 ببریم، با در نظر گرفتن این واقعیت که بخش های مانچینی مدت زیادی است که به هیچکس نمی باخته است. . ما به فراوانی گل ها اعتقادی نداریم و در اینجا مجموع زیر (3.0) برای 1.49 یک گزینه برد-برد خواهد بود.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0