بلشینا مقابل انرژیتیک-بی جی یو آیا میهمانان به روند بردهای خود در جاده ادامه خواهند داد؟

در تاریخ 17 ژوئن در دیدار یازدهمین دوره لیگ برتر بلاروس، تیم های بلشینا و انرژیتیک-بی جی یو قدرت خود را می سنجند. این دیدار به میزبانی ورزشگاه اسپارتاک (بوبرویسک) برگزار خواهد شد.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد Belshina در مقابل Energetik-BGU

بلشینا

بلشینا برای سه دور متوالی در مسابقات قهرمانی شکست نخورده است، اگرچه در آخرین بازی سرخ‌سیاه‌ها امتیازات را از دست دادند و در خانه با نمان 2-2 جدا شدند. در ابتدا، "لاستیک" به طور کامل این دیدار را شکست داد، در اولین نیمه دوم، تیم در نتیجه 0-2 آتش گرفته بود. سپس آلبرت ریباک توانست بازیکنان خود را برای مبارزه شارژ کند تا مهمانان بتوانند قبل از پایان وقت معمول تعادل را به حالت اول برگردانند. عیسی و گمزا برای لاستیک گل زدند.

بلشینا با 11 امتیاز با تفاضل گل 12 بر 15 در رده یازدهم مسابقات قهرمانی قرار دارد.

Energetik-BGU

Energetik-BGU یک بخش از سه پیروزی متوالی در مسابقات قهرمانی به دست آورد و هیچ اثری از Slavia Mozyr 5:0 در آخرین دور در خانه باقی نگذاشت. "دانشجویان" از همان دقایق ابتدایی ابتکار عمل را در زمین به دست گرفتند و به لطف آن تیم به وقت استراحت رفت و 2 بر 0 پیش افتاد. بلافاصله پس از مکث، مهمانان در اقلیت باقی ماندند و کار "CSKA" را ساده تر کردند. بچه های آناتولی یورویچ از این موقعیت نهایت استفاده را بردند و به معنای واقعی کلمه اسلاویا را از سر راه خود خارج کردند. سویرپا (دوبل)، عبدالرخمانوف، ابوخالیکوف و خوسانوف گل های "دانشجویان" را به ثمر رساندند.

Energetik-BGU با 22 امتیاز با تفاضل گل 23 بر 8 در رده دوم لیگ برتر قرار دارد.

بلشینا مقابل انرژیتیک-بی جی یو

حقایق بلشینا در مقابل Energetik-BGU

  • در 9 بازی از 11 بازی قبلی خانگی بلشینا در لیگ بلاروس بیش از 2.5 گل زده شده است.
  • Energetik-BGU در 4 بازی آخر خارج از خانه قهرمانی بلاروس پیروز شد.
  • Energetik-BGU در 3 بازی اخیر قهرمانی بلاروس شکست نخورده است.
  • Energetik-BGU در 4 بازی اخیر خارج از خانه خود در مسابقات قهرمانی بلاروس حداقل 2 گل به ثمر رسانده است.

پیش بینی کل بازی

بلشینا با موفقیت های متفاوتی اجرا می کند، اما تیم هنوز نمی تواند نتایج را تثبیت کند. Energetik-BGU با سرعت تمام به جلو می شتابد و در حال حاضر به طور هیجان انگیزی مدعی وضعیت رهبر قهرمانی است. در مسابقه آینده "دانشجویان" پیروز خواهند شد ، بچه های یورویچ به دلیل شجاعت ، به سری پیروزی های خارج از خانه خود در فصل ادامه می دهند: پیروزی Energetik-BGU. 1xbet  را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0