اسکا در مقابل اسپارتاک آیا باشگاه سن پترزبورگ به رقیب اصلی خود فشار خواهد آورد؟

پنجمین بازی از سری بازی های اسکا سن پترزبورگ و اسپارتاک مسکو در تاریخ 26 مارس در سن پترزبورگ برگزار می شود. در حال حاضر امتیاز این سری 3-1 به نفع SKA است.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد SKA در مقابل اسپارتاک

SKA

در ابتدا به نظر می رسید که باشگاه سن پترزبورگ در سری بازی های یک چهارم نهایی مقابل اسپارتاک پایتخت و همچنین در رقابت با دینامو مینسک مشکلی را تجربه نخواهد کرد. به یاد بیاورید که تیم ارتش در چهار مسابقه مینسکرز را شکست داد، بدون اینکه حتی یک بازی را به حریف واگذار کند. با اسپارتاک، این گزینه جواب نداد. در حال حاضر اولین بازی این سری، که در سن پترزبورگ برگزار شد، به هواداران حس دیگری داد و با شکست بزرگ بازیکنان هاکی SKA به پایان رسید. نتیجه 1-6 تصویر کلی بازی را که در مجموع با برتری باشگاه ارتش انجام شد منعکس نمی کند. دو گل پس از ریباندهای مضحک دریافت شد، دو گل دیگر زسکا در دروازه خالی از دست رفت، زمانی که در پایان مسابقه ریسک کرد و دروازه بان را به بازیکن زمین ششم تغییر داد.

شکست بزرگ در بازی اول غرور بازیکنان هاکی ارتش را جریحه دار کرد و در مسابقات بعدی بخش های رومن روتنبرگ جمع آوری تر بازی کردند. سه مسابقه بعدی این سری با همین نتیجه 2-1 به سود تیم ارتش به پایان رسید، در حالی که با وجود برتری حداقلی در امتیاز، برتری هاکی بازان SKA کاملاً محسوس بود. پر تنش ترین بازی چهارم بود که فراتر از زمان معمول بود. سرنوشت این دیدار با ضربه دقیق آندری کوزمنکو در دقیقه 13 وقت اضافه رقم خورد. مردان ارتش برای سومین بار متوالی 2-1 پیروز شدند و به این ترتیب یک قدم به فینال کنفرانس غرب نزدیکتر شدند.

اسپارتاک

اینطور شد که سرخپوشان به معمای اصلی قرعه کشی فعلی پلی آف تبدیل شده اند. برای اولین بار از فصل 2009/10، اسپارتاک به دور دوم جام گاگارین راه یافت که باید از جوکریت تشکر کنم. این باشگاه فنلاندی بازی در KHL را متوقف کرد و بدین ترتیب به اسپارتاک اجازه داد بدون مبارزه به دور دوم پلی آف برود. در همان زمان هاکی بازان اسپارتاک بدون تمرین مسابقه ماندند، سرخپوشان آخرین بازی رسمی خود را در 9 ژانویه انجام دادند.

چنین مکث طولانی بازی مانع از آن نشد که اسپارتاک در سری یک چهارم نهایی را با پیروزی آغاز کند. و در اینجا این واقعیت خود پیروزی نیست که شگفت آورتر است، بلکه نتیجه نهایی در جدول امتیازات است. SKA با نتیجه 6-1 شکست خورد. شایان ذکر است در این دیدار شانس با سرخپوشان بود. ریکوشت ها، گل ها در یک تور خالی - همه اینها کلید پیروزی اسپارتاک در بازی اول شد. موفقیت در مسابقات بعدی ممکن نبود. سه شکست متوالی با نتیجه یک بر دو و در آخرین دیدار سرخپوشان موفق شدند یک دقیقه مانده به پایان وقت قانونی بازی را به وقت اضافه منتقل کنند اما باز هم حمله گلزنی حریف را از دست دادند. حالا اسپارتاک به گوشه رسیده است، تیم تنها با سه پیروزی متوالی نجات خواهد یافت، هر اشتباهی به طور خودکار به معنای سقوط از جام است.

اسکا در مقابل اسپارتاک

آمار

SKA و اسپارتاک در شروع اولین پلی آف جام گاگارین در فصل 2008/09 به مصاف هم رفتند. سرخپوشان با هدایت میلوش ژیگا با اطمینان سه پیروزی متوالی بر تیم سن پترزبورگ غلبه کردند. این موفقیت اسپارتاک تاکنون تنها بوده است، در فصل‌های 2010/11 و 2018/19 تیم ارتش قبلاً قوی‌تر بود و در مورد اول اسپارتاک را با نتیجه 4-0 در سری و در دومی شکست داد. 4-2. اگر دیدارهای این رقبا در سن پترزبورگ را در نظر بگیریم، در اینجا یک جزئیات کنجکاو توجه را به خود جلب می کند. از 10 بازی اخیر در سن پترزبورگ، تیم ارتش تنها 4 بازی را به دست آورد، در حالی که اسپارتاک در 6 بازی قوی تر بود.

ODD از دانلود 1xbet

تیم سن پترزبورگ یکی از محبوب ترین های بازی آینده است، شانس SKA برای پیروزی 1.55 است. در مقابل، نقل قول برای پیروزی اسپارتاک - 5.3، یا برای تساوی در پایان زمان قانونی - 4.6. در مورد عملکرد مورد انتظار تیم ها در بازی آتی، در اینجا بوک میکر گزینه های زیر را برای مظنه ارائه می دهد: مجموع بیش از (4.5) - 1.97، مجموع زیر (4.5) - 1.81. 1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

بازیکنان هاکی SKA با اطمینان روند سری را کنترل می کنند و ثابت می کنند که یک شکست بزرگ در اولین مسابقه باید یک تصادف در نظر گرفته شود. نمی توان تلاش های اسپارتاک را رد کرد، تیم در جنگ قدرت چیزی کم ندارد، اما سطح مهارت فردی به وضوح به نفع سرخپوشان نیست. اسپارتاک در اقدامات دفاعی کاملاً منظم به نظر می رسد ، اما در خلقت به طور قابل توجهی از حریف خود پایین تر است. پیش بینی ما برنده شدن SKA + مجموع گل های زده شده زیر 5.5 با ضریب 2.13 است.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0