آوانگارد - متالورگ آیا مگنیتکا در این سری بازی را مساوی می کند؟

پنجشنبه آینده، 24 مارس، بالاشیخا میزبان چهارمین بازی از سری پلی آف جام گاگارین بین آوانگارد اومسک و متالورگ مگنیتوگورسک خواهد بود. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به سود آوانگارد است.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد آوانگارد مقابل متالورگ

آوانگارد

برای بسیاری غیرمنتظره، رویارویی هاکی بین آوانگارد و متالورگ به یک جشن گلزنی تبدیل شد. در طول سه دیدار برگزار شده، رقبا با تلاش مشترک تاکنون 28 گل به ثمر رسانده اند، یعنی میانگین عملکرد سری فعلی از 9 گل در هر بازی فراتر رفته است. اول از همه از بازی هجومی آوانگارد غافلگیر شدم که چه در فصل عادی و چه در دور اول پلی آف از نظر عملکرد تفاوتی نداشت. بنابراین، ساکنان اومسک فصل عادی را با عملکرد متوسط در منطقه سه گل رها شده به پایان رساندند و در دور اول رویارویی با آک بارس کازان، عملکرد حتی پایین‌تر بود، اکنون بخش‌های باب هارتلی به سادگی با تأثیرگذاری خود در حمله شگفت‌زده می‌شوند. هفده گل در سه بازی به ثمر رسید که 15 گل آن در دو بازی ابتدایی سری،

آوانگارد با پیروزی خارج از خانه 8-1 شروع کرد و در واقع سرنوشت بازی را تا پایان وقت اول رقم زد که نتیجه 4-0 به سود اومسک شد. مسابقه دوم بین این رقبا بر اساس سناریوی مشابه شکل گرفت. پس از پایان وقت اول، امتیاز 4-1 به سود آوانگاردها رقم خورد و به نظر می رسد میزبان نتوانست از شکست دیگری جلوگیری کند. اما بیست دقیقه دوم بازی را وارونه کرد و با نتیجه 4-2 به سود متالورگ به پایان رسید. در وقت سوم، آوانگارد از قبل با گل بازی می کرد و در منطقه خودش بسته می شد که باعث شد تیم اومسک نتیجه برد را حفظ کند. آوانگارد نتوانست موفقیت خود را روی یخ خانگی تثبیت کند. پس از یک شروع موفق، نایت در وقت اول گلزنی کرد، ساکنان اومسک نتوانستند حریف را به پایان برسانند و در پایان با نتیجه 2-5 شکست خوردند.

متالورگ

مگنیتکا به طرز ناخوشایندی هواداران خود را غافلگیر کرد و توانست این سری را با دو شکست خانگی با اختلاف کل 6-15 گل آغاز کند. شکست در بازی اول بسیار حساس بود، زمانی که متالورگ با نتیجه تحقیرآمیز 1-8 شکست خورد. تا حدودی شکستن قرارداد با یوها اولکینوورا، دروازه بان اصلی تیم را تحت تاثیر قرار داد. همانطور که تمرین نشان داده است، واسیلی کوشچکین به دلیل سن، دیگر ثبات ندارد و به طور اسمی دروازه بان سوم تیم، ایوان نالیموف، هنوز برای چنین نبردهای جام حذفی آماده نیست.

به اعتبار متالورگ، شایان ذکر است که شروع فاجعه بار این سری باعث شکست تیم نشد و در سومین بازی که می توانست به بازی کلیدی تبدیل شود، بخش های ایلیا وروبیوف پتانسیل قهرمانی خود را نشان دادند. بازیکنان هاکی متالورگ پس از واگذاری ابتدا به طور سیستماتیک کل مسابقه را تحت فشار قرار دادند که در نهایت نتیجه داد. سه گل نیکولای گولدوبین، هر کدام از چیبیسف و نیکونتسف، به متالورگ اجازه داد تا با نتیجه 5-2 پیروز شود و بدین ترتیب فتنه در رویارویی فعلی احیا شود.

آوانگارد - متالورگ

آمار

نشست آتی یک سالگرد برای رقبا خواهد بود - شصتمین جلسه ای که در KHL برگزار شد. از نظر تعداد برد برتری جزئی نصیب آوانگاردها می شود که در 32 مسابقه پیروز شدند. به حساب متالورگ 27 پیروزی. همچنین شایان ذکر است که بازیکنان اومسک معمولاً در خانه با متالورگ با موفقیت بازی می کنند، بنابراین شکست 2-5 در آخرین بازی یک استثنا از قاعده است. آوانگارد در 10 بازی خانگی اخیر در 8 مورد قوی تر بود.

ODD از دانلود 1xbet

علیرغم نتیجه سومین مسابقه، این بنک ساز همچنان به تیم اومسک اعتقاد دارد و ضریب پیروزی آوانگارد را 2.23 می کند، در حالی که موفقیت احتمالی متالورگ با ضریب 2.8 ارائه می شود. نمی توان اولین تساوی را در این تقابل رد کرد، چنین نتیجه ای را می توان 4.1 در نظر گرفت. در مورد عملکرد، پس از بازی های اول، تعصب قابل توجهی نسبت به تعداد گل های زده شده وجود دارد: مجموع بیش از (4.5) - 1.56، مجموع زیر (4.5) - 2.4. 1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

بازی ناهنجار در این سریال مورد پسند هواداران است اما به سختی برای مربیان تیم های بازی کننده مناسب است. زمان بازی های سرنوشت ساز فرا رسیده است و هیچ کس ریسک نمی کند، نتیجه به چشم می خورد. علاوه بر این، خستگی پیش پا افتاده می تواند در این موضوع دخالت کند. هر دو تیم برنامه بازی فوق العاده اشباعی دارند و با احتساب مشکلات کادرفنی، نه آوانگارد و نه متالورگ فرصت خاصی برای چرخش ندارند. بازی چهارم بسته تر خواهد بود و بعید به نظر می رسد که هواداران را با گل های فراوان دیگر خوشحال کند. پیش بینی ما مجموع زیر 5.5 با ضریب 1.74 است.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0