دینامو مسکو مقابل زسکا آیا تیم ارتش به این سریال پایان خواهد داد؟

چهارشنبه، 23 مارس، VTB Arena پایتخت میزبان چهارمین بازی دور دوم پلی آف بین دو تیم مسکو - دینامو و زسکا خواهد بود. امتیاز این سری 3-0 به سود زسکا است.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد دینامو مسکو و زسکا

دینامو مسکو

آبی و سفید همچنان در طول سری بازی های پلی آف متحمل شکست می شوند. دو مهاجم - اریک اودل کانادایی و آندره پترسون سوئدی پس از دور اول این تیم را ترک کردند، آنتون ویدین دیگر بازیکن تهاجمی که طبق اطلاعات رسمی در لیست مصدومان قرار دارد، اکنون محروم است. از دست دادن اریک اودل، بازیکن اصلی لینک دوم بسیار حساس است. این مهاجم کانادایی 8 امتیاز برای عملکرد در سری دور اول مقابل سورستال دارد که از بسیاری جهات به دینامو کمک کرد تا سری ناموفق را به نفع خود تغییر دهد.

کمبود فورواردهای متخصص روی رویارویی با تیم ارتش نیز تاثیرگذار است. حریف دقیقاً نیمکت بلند خود را می گیرد، در حالی که دینامو به طور قابل توجهی در خط حمله محدود است. یک سه نفر از شیپاچوا وجود دارد، یک راشفسکی جوان وجود دارد، اما همانطور که مسابقات افتتاحیه نشان می دهد، این برای شکست دادن زسکا کافی نیست. 2-3 و 2-4 با چنین امتیازی آبی و سفیدها در دو دیدار ابتدایی این سری که روی یخ ارتش برگزار شد شکست خوردند. شکست در مسابقه دوم به خصوص توهین آمیز به نظر می رسد، زمانی که حفاظ های الکسی کوداشوف دو بار در طول بازی نتیجه را به تساوی رساندند، اما تقریباً بلافاصله (در مورد اول پس از 34 ثانیه، در 24 ثانیه دوم) آنها موفق شدند به تور خود پاس بدهند. بر اساس سناریوی مشابه سومین دیدار این تیم ها نیز برگزار شد. دینامو دوباره به تساوی رسید، اما باز هم گل تعیین کننده را در وقت سوم از دست داد.

زسکا

تیم ارتش که در طول فصل عادی با انتقادات زیادی دنبال می شد، در مرحله جام حذفی به طرز معجزه آسایی تغییر کرد. این حمله که صراحتاً در طول فصل کم رنگ به نظر می رسید، مؤثر عمل کرد، خط دفاعی با اطمینان به کار خود ادامه می دهد، به رهبری ایوان فدوتوف، دارنده مدال المپیک. یعنی اکنون مشخص می شود که سرگئی فدوروف می خواهد چه چیزی را از بخش های خود ببیند ، که فصل جاری اولین حضور او به عنوان سرمربی تیم KHL است.

در دور اول، تیم ارتش به طور غیرمنتظره ای به راحتی با یاروسلاول لوکوموتیو به سرپرستی مربی سابق تیم ارتش، ایگور نیکیتین، برخورد کرد. برخلاف انتظار، این سریال طولانی نشد. تیم ارتش چهار پیروزی متوالی به دست آورد و کارگران راه آهن را به مرخصی زودهنگام فرستاد. طبق سناریوی مشابه، سری دور دوم مقابل هموطنان دینامو همچنان ادامه دارد. نمی توان گفت که برتری تیم ارتش بسیار زیاد است، اما فشار روشمند مستمر کار خود را انجام می دهد و اکنون تیم ارتش با نتیجه 3-0 در این سری پیشتاز است. هاکی بازان زسکا در دو بازی خانگی با نتایج 3-2 و 4-2 پیروز شدند و بازی سوم به صورت مشروط با نتیجه 2-1 میهمان بود.

دینامو مسکو مقابل زسکا

آمار

سرنوشت برای چهارمین بار این دو تیم را به پلی آف جام گاگارین می رساند. تا اینجای کار، برتری با بازیکنان هاکی دینامو است، دو بار در فصل های 2008/09 و 2012/13 و زسکا را از قرعه کشی بعدی حذف کردند. زسکا تا کنون یک پیروزی نهایی در فصل 2018/19 داشته است که تیم ارتش با نتیجه 4-1 پیروز این سری شد. در این فصل، دیدار پیش رو هشتمین دیدار برای رقبا خواهد بود، اما اگر در طول فصل معمولی تیم ها پیروزهای خود را رد و بدل کنند (دینامو دو بار 4-3 و 3-2 برد، دو بار زسکا 3-0 و 3-2 برد)، سپس در پلی آف برتری ارتش غیر قابل انکار است. سه پیروزی با نتایج 3-2، 4-2 و 2-1 عملاً پیشروی بیشتر تیم ارتش را در براکت جام تضمین می کند.

ODD از دانلود 1xbet

بازی مطمئن تیم ارتش در مرحله پلی آف بی توجه نبود، بنابراین این زسکا است که در دیدار آینده به عنوان یک مورد علاقه عمل می کند: پیروزی دینامو - 2.71، تساوی - 3.9، برد زسکا - 2.35. در مورد عملکرد مورد انتظار، همه چیز در اینجا کاملاً قابل پیش بینی است: مجموع بیش از (4.5) - 2.04، مجموع زیر (4.5) - 1.76. برنامه 1xbet appرا نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

بازی مطمئن تیم ارتش در مرحله پلی آف بی توجه نبود، بنابراین این زسکا است که در دیدار آینده به عنوان یک مورد علاقه عمل می کند: پیروزی دینامو - 2.71، تساوی - 3.9، برد زسکا - 2.35. در مورد عملکرد مورد انتظار، همه چیز در اینجا کاملاً قابل پیش بینی است: مجموع بیش از (4.5) - 2.04، مجموع زیر (4.5) - 1.76.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0