صلوات یولایف مقابل تراکتور کدام مدعی در این سریال جلوتر خواهد آمد؟

دیدار یک چهارم نهایی بین صلوات یولایف و تراکتور به اوفا می رود. در آنجا، روی یخ ورزشگاه محلی اوفا، است که سومین مسابقه سری بین این تیم ها در 21 مارس برگزار می شود. امتیاز این سری 1-1 است.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد صلوات یولایف در مقابل تراکتور

صلوات یولایف

باشگاه یوفا بیش از سایرین به دلیل شرایط سیاسی فعلی متضرر شد و در نتیجه هر 6 لژیونر این تیم را ترک کردند. باخت ها هم در خط دفاعی، جایی که تیم بدون دروازه بان اصلی جوها متسولا و مدافع پیشرو فیلیپ لارسن باقی ماند و هم در ترکیب هجومی افتاد. این حمله با خروج سه مهاجم فنلاندی (گرانلوند، مانینن، هارتیکاینن) که برای چندین فصل مسئول کل خلاقیت تهاجمی صلوات بود، خشک شد. تنها نماینده خارج از کشور، مربی فنلاندی تامی لامسیا بود که مجبور شد تغییرات قابل توجهی در ترکیب بازی تیم ایجاد کند.

غیبت لژیونرهای ستاره ای مانع از آن نشد که صلوات در دور اول پلی آف به راحتی با سیبری برخورد کند و تنها یک بازی به حریف بدهد. خط حمله به خوبی کار کرد و در پنج مسابقه 16 گل به ثمر رساند. اگرچه واضح بود که نبود رهبران بی دردسر نخواهد بود. و همینطور هم شد. در چلیابینسک، حمله صلوات نسبتاً بی دندان به نظر می رسید و در هر دو مسابقه فقط یک پوک به ثمر رساند. با این وجود، این برای پیروزی در بازی اول کافی بود، جایی که الکساندر شاریچنکوف با 24 ضربه مهار شده دروازه خود را بسته نگه داشت. در بازی دوم، یک پوک رها شده دیگر کافی نبود، تراکتور چهار گل زد، بنابراین، پس از دو بازی اول سری، نتیجه مساوی 1:1 شد.

تراکتور

برخلاف صلوات، باشگاه چلیابینسک توانست همه بازیکنان خارجی خود را حفظ کند و به این ترتیب شانس خود را در مبارزه برای جام گاگارین به طور قابل توجهی افزایش داد. تیم گاتیاتولین ساخته شده است که نتایج فصل عادی نیز تأیید می شود که طبق نتایج آن تراکتور برای قهرمانی با متالورگ تا آخرین مرحله مبارزه کرد و فقط چند امتیاز را به همسایگانش از دست داد. مقام دوم کنفرانس شرق توسط حریفان در دور اول نفتخیمیک مشخص شد که تیم چلیابینسک در چهار مسابقه موفق شد. علیرغم 4 پیروزی متوالی، این سری کاملاً سرسخت از آب درآمد و تراکتور در هر یک از بازی ها تنها با یک گل به اختلاف پیروز شد.

تراکتورسازی دور دوم پلی آف را با دو بازی خانگی آغاز کرد و امیدوار بود در ابتدا ذخیره ای راحت برای خود ایجاد کند. ایده نیمه تمام شد. تراکتورسازی در اولین بازی بدون گلزنی در 60 دقیقه بازی در ترکیبات دفاعی صلوات گیر کرد. هاکی‌بازان تراکتورسازی در دومین بازی پربارتر بازی کردند و توانستند چهار گل وارد دروازه حریف کنند. بیوالتسف، کراوتسوف، سدلاک و ترتیشنی گل های تراکتورسازی را به ثمر رساندند.

صلوات یولایف مقابل تراکتور

آمار

حریفان برای سومین بار در مرحله پلی آف به مصاف یکدیگر می روند و تا کنون هر کدام از تیم ها یک پیروزی نهایی در این سری کسب کرده اند. در فصل 2017/18 تراکتورسازی قوی‌تر شد و حریف را در هفتمین دیدار تعیین‌کننده به پایان رساند. Ufimtsy فصل گذشته به نوعی انتقام گرفت و تراکتور را در پنج بازی شکست داد. در فصل جاری، با احتساب سری های پلی آف در حال انجام، تیم ها سه بار به مصاف هم رفته اند. دو برد صلوات 6-1 و 1-0، یک برد 4-1 تراکتور.

ODD از دانلود 1xbet

به طور کاملا غیر منتظره، این مؤسسه با تعیین ضریب 2.21 برای پیروزی او، تراکتور را به عنوان محبوبیت بازی پیش رو پیشنهاد می کند. گزینه با پیروزی صلوات یولایف را می توان برای 2.95 ، تساوی - 3.90 گرفت. مجموع عملکرد تیم ها با نقل قول های زیر ارائه می شود: مجموع بیش از (4.5) - 1.95، مجموع زیر (4.5) - 1.83. برنامه 1xbet appرا نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

باشگاه یوفا با از دست دادن سه تیم برتر حمله، کاملا محتاطانه و با تاکید بر دفاع بازی می کند. تراکتور هم بعید است به زور چیزها را بپذیرد، زمان ریسک کردن هنوز فرا نرسیده است. ما انتظار یک بازی بسته را از تیم ها داریم که در آن هر کیک رها شده ارزش طلایی خود را داشته باشد. پیش بینی ما Total Under 4.5 با شانس 1.83 است.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0