آوانگارد - متالورگ آیا این مبارزه آخرین در این سری خواهد بود؟

هفته بعدی بازی در KHL با یک مسابقه در بالاشیخا آغاز می شود، جایی که آوانگارد اومسک و متالورگ مگنیتوگورسک ششمین بازی خود را از سری یک چهارم نهایی جام گاگارین برگزار می کنند. در حال حاضر امتیاز این سری 3-2 به سود متالورگ است.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد آوانگارد مقابل متالورگ

آوانگارد

خطر واگذاری اختیارات دارنده فعلی جام گاگارین را در پی نتایج یک چهارم نهایی دارد. شروع عالی این سری با متالورگ جای خود را به اشتباهات متوالی داد و حالا اومسک در یک قدمی سقوط از جام گاگارین قرار دارد. آوانگارد در دو دیدار خارج از خانه بازی مسحور کننده ای داشت و 15 گل را روی دروازه متالورگ فرستاد. بازی اول با شکست یکنواخت ماگنیتوگورسک به پایان رسید، نتیجه 8-1 خود گویای این موضوع است. اولین بازی دوم به نوعی ادامه بازی اول بود و در دقیقه 25 آوانگارد با نتیجه 5-1 پیش بود. این بار هیچ پیروزی بزرگی حاصل نشد، متالورگ موفق شد امتیاز را به حداقل برساند، اما برد با اومسک - 7-5 در بازی باقی ماند و آوانگارد در سری 2-0 پیش افتاد.

در توسعه موفقیت شکست خورده است. یک سری موفق خارج از خانه با شکست در دیدارهای خانگی همراه شد، جایی که حمله اومسک به طور غیرمنتظره ای شکست خورد. با وجود اینکه 10 گل از دست رفته در دو بازی فقط 3 گل زده شد. دو شکست متوالی 2-5 و 1-5 نتیجه را در این سری مساوی کرد و پنجمین بازی در مگنیتوگورسک کلید خورد. آوانگارد بار دیگر در دفاع ناکام ماند و در چهارمین بازی متوالی پنج گل را وارد دروازه خودی کرد. هجومی تنها دو گل به ثمر رساند که در نتیجه شکست 2-5 شد و آوانگارد پس از شروع موفق در این سری، اکنون در نقش عقب نشینی قرار گرفته است.

متالورگ

اگر آوانگارد در دیدارهای ابتدایی این سری با عملکرد غیرعادی خود همه را شگفت زده کرد، متالورگ صراحتاً در دفاع شکست خورد. تا حدودی خروج جوهو اولکینوورا، قهرمان المپیک، دروازه بان اصلی تیم تاثیر گذاشت. نه کوشچکین و نه نالیموف نتوانستند کاملاً جایگزین فین شوند، زیرا تعدادی واشر اختیاری را از دست دادند. و در اینجا ارزش ادای احترام به کادر مربیگری متالورگ به سرپرستی ایلیا وروبیوف را دارد. این تیم شروع به بازی دقیق تری در دفاع کرد، در حالی که کاملاً به ضرر حمله نبود که در هر یک از مسابقات بعدی پنج گل به ثمر رساند.

متالورگ در دو دیدار خارج از خانه با امتیازهای 5-2 و 5-1 پیروز شد و سپس با پیروزی خانگی این موفقیت را بیشتر کرد. پنجمین بازی از سری بازی های مساوی تا وقت سوم که در ابتدای آن نیکیتا سوشنیکوف مهاجم آوانگارد یک محرومیت احمقانه 5 دقیقه ای گرفت که در نهایت در مسابقه فعلی تعیین کننده شد. کری در اکثریت بازی را به 3-1 رساند و پس از آن لایپسیک گلوله را به گل تبدیل کرد و در نهایت امیدهای پیشتاز را دفن کرد. سومین پیروزی متوالی متالورگ، تیم اورال را به نیمه نهایی نزدیک کرد که تنها یک قدم با آن فاصله دارد.

آوانگارد - متالورگ

آمار

سابقه رقابت آوانگارد و متالورگ در KHL تاکنون از 60 مسابقه فراتر رفته است. بازی پیش رو برای این حریفان 62 خواهد بود و آوانگارد تاکنون با 32 برد از نظر تعداد برد جلوتر است و متالورگ 29 برد کسب کرده است. شایان ذکر است که به طور سنتی عملکرد بالا در دیدارهای حضوری این تیم ها. بنابراین در 10 بازی اخیر حریفان به طور مشترک 75 گل به ثمر رسانده اند، یعنی میانگین 7.5 گل در هر بازی است.

ODD از دانلود 1xbet

علیرغم سه شکست متوالی، این مؤسسه به شخصیت بازیکنان هاکی اومسک اعتقاد دارد و ضریب پیروزی آوانگارد را 2.34 می کند، در حالی که موفقیت متالورگ به طور آزمایشی 2.61 تخمین زده می شود. گزینه با وقت اضافه را نیز نمی توان رد کرد، تساوی با توجه به نتایج وقت معمولی با ضریب 4.2 ارائه می شود. در مورد عملکرد، همه چیز در اینجا انتظار می رود: مجموع بیش از (4.5) - 1.56، مجموع زیر (4.5) - 2.4. برنامه 1xbet appرا نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

در بازی پیش رو به شما توصیه می کنیم به عملکرد یکی از تیم ها یعنی متالورگ توجه کنید. مگنیتکا با به ثمر رساندن میانگین 3.5 گل در هر بازی، بهترین تیم گلزن در فصل عادی شد. در مرحله پلی آف، این رقم حتی افزایش یافته است، در حال حاضر تیم به طور متوسط 4.2 گل در هر بازی به ثمر می رساند. آوانگاردها پس از جدایی دو مدافع پیشرو (کاسکی و پوکا)، مشکلات بزرگی را در خط دفاعی تجربه می کنند و چهار بازی متوالی را برای 5 گل از دست داده اند. پیش بینی ما مجموع انفرادی متالورگ بیش از 2.5 با ضریب 1.92 است.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0