زسکا مقابل اسکا چه کسی در چهارمین مسابقه سری فعلی قوی تر خواهد بود؟

چهارمین دیدار تقابل ارتش در مرحله نیمه نهایی جام گاگارین بار دیگر در مسکو برگزار می شود. بازیکنان هاکی زسکا و اسکا روز جمعه 8 آوریل به روی یخ زسکا آرنا پایتخت خواهند رفت. در حال حاضر امتیاز این سری 2-1 به نفع زسکا است.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد CSKA در مقابل SKA

زسکا

روند بردهای تیم ارتش پایتخت در مرحله پلی آف در دهمین دیدار تنها در رقابت با حریفی اصولگرا از سن پترزبورگ قطع شد. قبل از این، زسکا به طور غیرمنتظره ای به راحتی دو دور ابتدایی پلی آف را پشت سر گذاشت و حداقل تعداد بازی های ممکن را در یاروسلاول لوکوموتیو و دینامو مسکو گذراند. در اینجا شایان ذکر است که کار کادر مربیگری تیم ارتش به سرپرستی سرگئی فدوروف. هر دو تیم لوکوموتیو و دینامو تیم های کاملاً متنوعی هستند که این تیم ارتش را اصلاً آزار نداد و هر دو سری را با نتیجه خشک 4-0 به پایان رساند.

اولین بازی در سن پترزبورگ مقابل SKA تنها قدرت باشگاه ارتش را تایید کرد. تیم پایتخت یک بخش شروع قدرتمند را به یک توپ رها شده توسط سورکین تبدیل کرد که روند بعدی مسابقه را از قبل تعیین کرد. میزبان در ابتدای وقت دوم موفق شد گل را به تساوی بکشاند که زسکا با پایانی آتشین که شامل واشرهای پوپوف و کامنف بود پاسخ داد. بازی دوم نیز طبق سناریویی کاملاً مشابه آغاز شد - دقیقه دوم بازی و ضربه دقیق پوپوف، تیم ارتش پایتخت را پیش انداخت. اما این بار امکان اعمال فشار بر روی حریف وجود نداشت، میزبان در وقت دوم با دو ضربه دقیق پاسخ داد و نتیجه بازی را 2-1 رقم زد. بازگشت زسکا به مسکو پیروزمندانه بود. بخش های سرگئی فدوروف، پس از دو دوره،

SKA

یک تیم از بانک های نوا در اوایل ژانویه فضای اطلاعاتی را منفجر کرد و از انتصاب رومن روتنبرگ به عنوان سرمربی خبر داد. چنین آزمایشی با شک و تردید بسیاری روبرو شد، اما تاکنون کار این مربی تازه کار شکایت خاصی را ایجاد نکرده است. تیم ارتش، فصل عادی را که به دلیل محدودیت‌های ویروس کرونا محدود شده بود، در جایگاه اول کنفرانس غرب به پایان رساند و همین امر باعث شد تا در جام حذفی برتری خاصی کسب کند. دینامو مینسک در چهار مسابقه تکمیل شد، اما رویارویی با اسپارتاک سرسخت تر بود. تیم ارتش موفق شد این سری را با شکست 1-6 خانگی آغاز کند اما در ادامه توانست چهار پیروزی متوالی با نتیجه 2-1 کسب کند.

دیدارهای افتتاحیه رویارویی با زسکا به طرز محسوسی یادآور شروع سری مقابل اسپارتاک بود. همان شکست اول در بازی خانگی، این بار با امتیاز شایسته تر 1-3، که با پیروزی در بازی دوم با نتیجه 2-1 از قبل آشنا به SKA جایگزین شد. سنت پترزبورگ نتوانست به سنت خوشایند خود ادامه دهد، اولین بازی خارج از خانه با شکست 2-6 به پایان رسید. علاوه بر این، پس از 40 دقیقه از بازی، SKA با اختلاف دو گل برتری را به دست آورد، اما به طور قطع در مرحله پایانی شکست خورد و 6 گل را به طور همزمان از دست داد.

زسکا مقابل اسکا

آمار

سرنوشت دو تیم ارتش را برای هشتمین بار در پلی آف جام گاگارین گرد هم آورد. همانطور که تمرین نشان می دهد، حریف به صورت سری برنده می شود. در ابتدا، بازیکنان هاکی SKA قوی تر بودند و سه بار پاس دادند. در سال های اخیر، روند تغییر کرده است، چهار بار متوالی این سری با پیروزی بازیکنان هاکی زسکا به پایان رسید. در این فصل، بازی پیش رو هفتمین بازی برای این تیم ها خواهد بود، در چهار برد زسکا (4-0، 3-1، 3-1 و 6-2)، بازیکنان هاکی SKA دو برابر قوی تر بودند (3-2 و 2-1). ).

ODD از دانلود 1xbet

پیروزی در سومین مسابقه تنها زسکا را به عنوان برنده این رویارویی تایید کرد، برای پیروزی تیم پایتخت در دیدار پیش رو ضریب 1.83 است در حالی که موفقیت احتمالی SKA با ضریب 3.75 پیشنهاد می شود. گزینه تساوی در پایان وقت معمولی را می توان به عنوان 4.2 در نظر گرفت. در مورد عملکرد کلی تیم‌ها، بنک‌ساز قیمت‌های زیر را ارائه کرد: مجموع بیش از (4.5) - 1.91، مجموع زیر (4.5) - 1.87. برنامه 1xbet appرا نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

تا اینجای کار این سری نیمه نهایی بدون هیچ غافلگیری می گذرد. بله، بازیکنان SKA توانستند یک مسابقه را روی دندان خود بکشند، اما به طور کلی CSKA بسیار ارجح تر به نظر می رسد. تایید قابل توجه این سومین بازی است که در آن تیم پایتخت پس از 0-2 با اطمینان به بازی بازگشته و در وقت سوم به سادگی حریف را که روحیه خود را از دست داده است لکه دار می کند. پیش بینی ما این است که زسکا در وقت معمول با ضریب 1.83 برنده شود.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0