نمان - باته آیا میزبان به روند شکست ناپذیری خود ادامه خواهد داد؟

در 25 ژوئن در چارچوب دوازدهمین دوره لیگ برتر بلاروس، تیم های نمان و باته در ورزشگاه نمان آرنا (گرودنو) به مصاف هم خواهند رفت.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد نمان در مقابل باته

نمان

نمان بدون شکست در مسابقات قهرمانی برای 4 دور متوالی می رود، در آخرین بازی گرودنو در جاده با دنیپر از موگیلف 3:1 برخورد کرد. زرد-سبزها بازی را فعال تری انجام دادند اما تا مدت ها موفق نشدند از خط دفاعی میزبان عبور کنند. از قبل در نیمه دوم، میهمان فشار آورد و در 4 دقیقه دو گل به ثمر رساند. در آینده ، بچه های ایگور کووالویچ به خود اجازه استراحت ندادند و توانستند تا سوت پایان برتری خود را حفظ کنند. سادوونیچی، ساویتسکی و زوبوویچ برای آهوها گلزنی کردند.

نمان با 17 امتیاز با تفاضل گل 17 بر 14 در رده هفتم جدول رده بندی قرار دارد.

باته

باته با شکست 0 بر 1 مقابل ایسلوچ در مسابقات قهرمانی بلاروس، 9 بازی بدون شکست را قطع کرد. زردآبی ها در ابتدای نیمه اول اشتباه کردند که منجر به گل از دست رفته آنها شد. بخش های الکساندر میخائیلوف به سرعت بهبود یافتند، تیم ابتکار عمل را به دست گرفت و به جلو دوید. در همان زمان ، مهمانان برای چنین چرخشی از وقایع آماده بودند ، ایسلوچ به حالت دفاعی رفت و اجازه نداد "نان ها" حداقل یک تساوی را حفظ کنند.

باته در رده دوم لیگ قرار دارد و پس از 10 دور این تیم با 23 امتیاز با تفاضل گل های زده و خورده 19 بر 5 امتیاز کسب کرده است.

نمان - باته

حقایق نمان در مقابل باته

  • باته در 8 بازی از 9 بازی اخیر خارج از خانه قهرمانی بلاروس گل نخورده است.
  • باته در 9 بازی اخیر خارج از خانه خود در مسابقات قهرمانی بلاروس شکست نخورده است.

پیش بینی کل بازی

نمان به شتاب گرفتن ادامه می دهد، تیم متقاعد کننده است. باته اولین اشتباه فصل را مرتکب شد، اگر باشگاه قصد دارد در این فصل عنوان قهرمانی را کسب کند، تیم باید به سرعت بهبود یابد و به رشد خود ادامه دهد. در بازی آینده "نان ها" پیروز خواهند شد ، بچه های میخائیلوف ، حتی در جاده ، می توانند رویکردی به "گوزن" قوی پیدا کنند و از این طریق جاه طلبی های بزرگ خود را تأیید کنند: پیروزی باته. 1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0