رم - آتالانتا آیا ولوز به روند شکست ناپذیری خود در سری آ ادامه خواهد داد؟

روز شنبه 5 مارس 2022 در ورزشگاه المپیک رم، رم به مصاف آتالانتا خواهد رفت.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد رم مقابل آتالانتا

رم

وولوز سال 2022 را با شکست در سری آ (3-4 از یوونتوس 3-4 و 1-3 از میلان) آغاز کرد و به مبارزه برای "مکان های جایزه" پایان داد. پس از آن، آنها شش دور متوالی بدون شکست را پشت سر گذاشتند، با سخت ترین حریفان امتیاز از دست دادند: 0-0 با جنوا، 2-2 با سمپدوریا و ورونا. در آخرین دور، شاگردان مورینیو به سختی به اسپزیا (1-0) پایان دادند و تنها گل را از روی نقطه پنالتی در وقت های تلف شده به ثمر رساندند. رم با شش امتیاز کمتر از منطقه لیگ قهرمانان در رده ششم جدول لیگ قرار دارد.

از کوپا ایتالیا، رومی ها به مرحله یک چهارم نهایی رفتند و 0-2 به اینتر باختند و در کنفرانس لیگ، در ماه مارس، در مرحله یک هشتم نهایی با ویتسه مبارزه خواهند کرد.

آتالانتا

در نه دور، «الهه» تنها دو پیروزی کسب کرد که به فاصله قابل توجهی از سه تیم برتر شد. او در عین حال به اینتر (0-0)، لاتزیو (0-0) و یوونتوس (1-1) نباخت. در آخرین دور آتالانتا راه افتاد و از سامدوریا سنگ تمام گذاشت: 4-0. در اینجا ما به دوبل کوپمینرز توجه می کنیم. در جدول رده بندی، شاگردان گاسپرینی با سه امتیاز کمتر از یوونتوس و یک بازی کمتر در رده پنجم قرار دارند.

آتالانتا نیز مانند رم، مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا را با شکست مقابل فیورنتینا (0-1) تکمیل کرده است. در لیگ اروپا، او در آنجا با موفقیت به مرحله 1/8 نهایی رسید و دو بار المپیاکوس را شکست داد (2-1 و 3-0) و شکست در یونان اتفاق افتاد.

رم - آتالانتا

حقایق رم مقابل آتالانتا

  • در هفت دیدار رو در رو از هشت دیدار اخیر، شرط "هر دو تیم برای گلزنی" انجام شد.
  • از سال 2006، تنها در یک دیدار رودررو، تیم‌ها کمتر از دو گل به ثمر رسانده‌اند (پیروزی رم با نتیجه 1-0 در سال 2017).
  • رم از سال 2014 در خانه آتالانتا را شکست نداده است - 7 بازی متوالی.
  • "گرگ ها" نمی توانند 8 مبارزه متوالی را شکست دهند.
  • در سری آ، رم 6 دور متوالی شکست نخورده است.
  • طی 7 فصل گذشته، تیم ها سه بار 3-3 مساوی کرده اند.

ODD از دانلود 1xbet

شرط‌بندی‌ها در ارزیابی شانس موفقیت تیم‌ها در نبرد پیش رو کاملاً برابر هستند: پیروزی رم 2.65، تساوی 3.6 و پیروزی آتالانتا 2.6 است. Betcity به سمت یک مسابقه گلزنی متمایل شده است: "Total Over (2.5)" - برای 1.79، و "Total Under (2.5)" - برای 2.1. 1xbet را در تلفن خود دانلود کنید و روی مورد شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

دیدار رو در مرحله اول در برگامو با پیروزی غیرمنتظره رم و حتی با نتیجه 4-1 به پایان رسید. سپس آبراهام دبل کرد و ورتو دو پاس گل داد.

دیدار دو تیم گلزن، و این به ویژه در مورد بازی های رو در رو در سال های اخیر صادق است. تیم‌ها با روحیه بالا به نبرد پیش رو نزدیک می‌شوند: آتالانتا دو پیروزی کسب کرد و رم 6 دور است که در سری یک شکست نخورده است، بزرگ بازی گرگ‌ها به استثنای نیمه اول بازی تحسین برانگیز نیست. مقابل امپلی (4-2). شاگردان گاسپرینی در ورزشگاه المپیکو خوب بازی می کنند و واقعاً می خواهند شرم آور خود را در دور اول شکست دهند. ما به فوتبال ساز و موفقیت میهمانان متمایل هستیم: آتالانتا با هندیکپ (0) با 1.93، آتالانتا اوور (1.5) با 2.23 و "هر دو برای گل زدن" با 1.65.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0