متالورگ - زسکا آیا این مسابقه آخرین بازی در سری نهایی خواهد بود؟

پنجمین بازی سری نهایی جام گاگارین بین متالورگ و زسکا بار دیگر در مگنیتوگورسک برگزار می شود. روز سه شنبه 26 آوریل، متالورژیست بومی شانس زیادی برای کسب جام افتخاری در حضور هواداران خود دارد. امتیاز این سری 3-1 به سود متالورگ است.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد متالورگ و زسکا

متالورگ

پس از یک وقفه شش ساله، متالورگ بیش از هر زمان دیگری به کسب جام اصلی KHL، جام گاگارین، نزدیک شده است. شانس برای Magnitogorsk عالی است - امتیاز این سری 3-1 و بازی آینده روی یخ خانگی در Magnitogorsk است. در کل تاریخ KHL تنها یک مورد بود که تیم بازنده با نتیجه 1-3 به فینال بازگشت. آن فصل 2011/12 بود که دینامو از مسکو با ناراحتی مشابهی روبرو شد و جام گاگارین را از زیر دماغ آوانگارد اومسک ربود.

قهرمان اصلی سری فینال تا کنون، دروازه بان 39 ساله متالورگ، واسیلی کوشچکین است. کوشچکین پس از تبدیل شدن به دروازه بان اصلی تیم در پلی آف به دلیل شرایط تصادفی، با ترک باشگاه فین جوهو اولکینوورا به دلایل سیاسی، فرم بازی سازی بسیار خوبی از خود نشان داده است. کوشچکین تنها یک بازی خشک در طول فصل عادی داشت، در حالی که این دروازه بان باتجربه سه گل متوالی در طول بازی های پلی آف به ثمر رساند. دو تا از بازی ها در فینال سری مقابل زسکا انجام شد، علاوه بر این، رگه خشک کوشچکین اکنون به 120 دقیقه از زمان بازی می رسد. در چهارمین بازی این سری که در مسکو برگزار شد، دروازه بان متالورگ 31 ضربه را مهار کرد که تا حد زیادی نتیجه بازی را رقم زد. در ابتدای وقت دوم زمچنوک در موقعیت ضربه ای قرار گرفت و تک گل بازی را به ثمر رساند. بدین ترتیب،

زسکا

اما تیم ارتش پس از شروع موفقیت آمیز سری، به طور قابل توجهی سرعت خود را کاهش داد. پیروزی در بازی اول با نتیجه 3-1 هواداران زسکا را به شکلی اساسی برپا کرد، اما در واقع این تنها موفقیت باشگاه پایتخت در فینال است. بخش های سرگئی فدوروف دوباره حمله را متوقف کردند، که قبلاً پاشنه آشیل تیم در طول فصل عادی بود. میانگین عملکرد به سختی به 2.5 گل در هر بازی می رسید، اما در مرحله پلی آف تیم ارتش تغییر کرد و این رقم را به 3.5 رساند، اما در فینال مشکلات قدیمی حتی بیشتر شد. تیم ارتش در چهار بازی از سری فینال تنها 7 گل به ثمر رساند، یعنی به طور میانگین کمتر از دو گل در هر بازی به ثمر رساند.

به خصوص برای هواداران ارتش ناامید کننده دو بازی خانگی بود که با نتایج 0-4 و 0-1 شکست خوردند. در این فصل، این اولین باری است که بازیکنان زسکا در دو بازی متوالی خانگی نمی توانند حداقل یک گل بزنند. اکنون فقط یک معجزه می تواند تیم ارتش را نجات دهد، تیم باید سه پیروزی متوالی کسب کند، در حالی که جایی برای خطا وجود ندارد.

متالورگ - زسکا

آمار

تا فصل جاری، سرنوشت فقط یک بار این دو باشگاه را به پلی آف جام گاگارین رساند. در مسابقات قهرمانی 2015/16، زسکا و متالورگ نیز در فینال به مصاف هم رفتند و این تقابل به حداکثر ممکن کشیده شد. متالورگ قدرتمندتر شد و در بازی هفتم با نتیجه 3-1 پیروز شد. در مجموع تاریخ رویارویی متالورگ و زسکا 41 مسابقه دارد که 22 مسابقه با پیروزی متالورگ و 19 مسابقه برای تیم ارتش باقی مانده است.

ODD از دانلود 1xbet

برای اولین بار در جریان سری نهایی، شرط‌بندی یک مورد علاقه مشخصی را در بازی پیش رو نمی‌بیند، و برای هر تیم ضریب 2.39 یکسان را تعیین می‌کند. گزینه تساوی در پایان وقت قانونی را می توان با 3.85 انتخاب کرد. در مورد عملکرد کلی تیم ها، این بار قیمت ها به شرح زیر است: مجموع بیش از (4.5) - 1.77، مجموع زیر (4.5) - 2.02. برنامه 1xbet appرا نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

متالورگ این شانس را دارد که با قهرمانی در جام گاگارین در حضور هواداران خود پایانی زیبا به این فصل رقم بزند. همه چیز برای این وجود دارد. دوئل مربیگری ایلیا وروبیوف و سرگئی فدوروف همچنان تحت دیکته مربی متالورگ است. وروبیوف که از نظر مربیگری باتجربه تر است، کاملاً از فدوروف اولین بازی پیشی می گیرد و با اطمینان روند سری نهایی را کنترل می کند. پس از دو پیروزی در مسکو، بازیکنان هاکی متالورگ در حال چرخش هستند، به علاوه حمایت قوی سنتی از طرفداران - همه چیز به این واقعیت می رسد که اورال ها فصل را با پیروزی در روز سه شنبه به پایان می رساند. پیش بینی ما این است که متالورگ با وقت اضافه با ضریب 1.82 برنده خواهد شد.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0