اسکا در مقابل دینامو مینسک کدام یک از حریفان مسابقات را با پیروزی آغاز می کند؟

در 3 آگوست، با سه مسابقه، هفتمین مسابقه متوالی بعدی، مسابقات هاکی پیش فصل هاکی اوپن سوچی در سوچی آغاز می شود. یکی از مورد علاقه های اصلی KHL - SKA از سن پترزبورگ در اولین بازی مهمانان بلاروس - باشگاه هاکی دینامو مینسک - را بررسی می کند.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد SKA در مقابل دینامو مینسک

SKA

باشگاه ارتش به درستی مورد علاقه اصلی مسابقات آینده در نظر گرفته می شود. فصل گذشته، تیم ارتش سن پترزبورگ با خروج همیشگی خود در فینال کنفرانس غرب، بار دیگر به هم تیمی های مسکو باخت. در همان زمان، بخش های روتنبرگ مسافت فصل عادی را با نمرات عالی پشت سر گذاشتند و جایگاه اول مطمئنی را در غرب کسب کردند.

در مورد سیاست پرسنلی باشگاه ارتش در خارج از فصل جاری، علیرغم تعدادی از ضررهای قابل توجه (یوهانسون، رابینسون، لهتونن، کوزمنکو، مارچنکو، کمپینن تیم را ترک کردند)، باشگاه سن پترزبورگ از نظر نام ضعیف تر نشد. . دیمیتری یاشکین از NHL بازگشت ، بهترین مدافع جوان کشور الکساندر نیکیشین از اسپارتاک امضا شد ، خط حمله باید توسط ژافیاروف و پروخورکین تقویت شود. در حال حاضر پست دروازه بانی مشکل به نظر می رسد، جایی که فقط الکساندر سامونوف در لیست دروازه بانان با تجربه باشگاه قرار دارد.

باشگاه سن پترزبورگ عضو دائمی جام سوچی است و در تمام مدت حضور خود حتی یک تورنمنت را از دست نداده است. SKA یک پیروزی (در سال 2018)، دو مقام دوم و یک مقام سوم دارد. در فصل گذشته، بازیکنان هاکی SKA در سوچی عملکرد خوبی نداشتند و با شش شرکت کننده تنها مقام چهارم را به خود اختصاص دادند.

دینامو مینسک

برخلاف رقبای خود در بازی اول، حضور فعلی در تورنمنت سوچی اولین حضور دینامو مینسک بود. باشگاه مینسک خیلی زودتر از تیم سن پترزبورگ از تعطیلات تابستانی خارج شد و تا به حال موفق به انجام چند بازی کنترلی شده بود. هر دو بازی با یک نتیجه 3-2 به پایان رسید، اما اگر مینسکرز موفق شد سیبری را شکست دهد (گل ها توسط املین و پینچوک و املین موفق شد دو بار به ثمر برسد)، دینامو با همین نتیجه مغلوب سورستال (دریابین و آلیستوف) شد. به مینسکرز گل زد).

در پایان فصل گذشته، که دینامو در مرحله مرحله اول پلی آف به پایان رساند، ترکیب مینسکرز به طور قابل توجهی به روز شد. تیم بلافاصله 16 بازیکن تیم اصلی را ترک کرد. از تازه واردان، شایان ذکر است دو پیشکسوت هاکی داخلی - مدافع الکسی املین و مهاجم نیکولای ژردف. هر دو قبلاً با اقدامات سازنده در اولین مسابقات کنترل مشخص شده اند.

اسکا در مقابل دینامو مینسک

آمار

فصل گذشته سرنوشت این دو باشگاه را در دور اول پلی آف گرد هم آورد و در آن زمان برتری سن پترزبورگ بی قید و شرط بود. 8-3 و 3-1 در سن پترزبورگ، 3-2 و 4-3 در مینسک - چهار برد متوالی به SKA اجازه داد تا در براکت جام پیشرفت بیشتری داشته باشد. چنین نتیجه ای تعجب آور نیست - SKA از نظر تاریخی یکی از ناخوشایندترین حریفان مینسکرز در KHL است ، در ده بازی اخیر باشگاه مینسک تنها یک پیروزی را به دست آورد.

ODD از دانلود 1xbet

چنین نتایجی در دیدارهای شخصی مورد توجه شرکت کنندگان قرار نگرفت و در بازی پیش رو، این باشگاه سن پترزبورگ است که به عنوان محبوب اصلی عمل می کند. ضریب پیروزی SKA در bookmaker 1xbet 1.51 است، در حالی که موفقیت احتمالی Minskers 5.3 برآورد شده است. غیرممکن است که یک تساوی در پایان زمان معمولی حذف شود، گزینه مشابهی با ضریب 5 ارائه می شود. در مورد عملکرد کل تیم ها، قیمت های زیر در اینجا تعیین شده است: مجموع بیش از (4.5) - 1.41، مجموع زیر (4.5) - 2.63. برنامه 1xbet app را نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

هر دو تیم به تازگی وارد فصل می شوند و زیر بار تمرینات جدی می روند. علاوه بر این، SKA و به خصوص دینامو تعداد زیادی بازیکن جدید دارند، بنابراین نیازی به صحبت در مورد یک بازی تیمی خوب نیست. بعید است که بازی پیش رو با تعداد گل های زده زیاد هواداران را خوشحال کند، بنابراین پیش بینی ما Total Under 5.5 با ضریب 1.91 است.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0