آک بارز مقابل اسپارتاک آیا بارسا روند بردهای خود را تمدید خواهد کرد؟

به خواست تقویم، آک بارس و اسپارتاک دومین دوئل تمام وقت خود را تا چند روز دیگر برگزار خواهند کرد. این بار این بازی در تاریخ 21 سپتامبر در کازان برگزار می شود.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد آک بارز در مقابل اسپارتاک

Ak Bars

ستاره‌ترین تیم KHL به تدریج شروع به کسب شتاب مورد انتظار می‌کند. کازان با جمع آوری تعداد زیادی از بازیکنان محترم هاکی داخلی در زیر پرچم های خود و دعوت از اولگ زنارک به پل مربیگری ، بلافاصله به محبوبیت اصلی قهرمانی تبدیل شد که از قبل از شروع قهرمانی انتظار پیروزی های مطمئن را داشتند. با این حال، بخش ابتدایی مسابقات قهرمانی کازان با مشکلات خاصی روبرو است که منجر به از دست دادن امتیاز شده است. تا حدی، این انتظار می رود، بازی تیمی آک بارز هنوز در مراحل ابتدایی خود است، بنابراین کازان اغلب به دلیل مهارت فردی بالاتر بازیکنان هاکی پیشرو، قربانی خود را می گیرد.

بارسوف در ابتدای فصل دو شکست، هر دو از تیم های دینامو - 0:2 از مسکو و 2:3 از مینسک، داشت. بازی های برنده بیشتری وجود دارد - پنج، اما فقط در بازی های مقابل زسکا پایتخت و برتری اسپارتاک کازان ملموس بود. دریاسالار، اژدر نیژنی نووگورود و دینامو مینسک تنها با یک گل شکست خوردند. علیرغم تماشایی‌ترین بازی، تیم زنارکا پس از سه پیروزی متوالی به جمع سه تیم برتر شرق راه یافت و با 11 امتیاز در جایگاه سوم کنفرانس خود قرار گرفت.

اسپارتاک

اگر آک بارز در مسابقات اخیر شروع به پیشرفت کرده است، پس قرمز-سفیدها داستان معکوس دارند. اسپارتاک با داشتن یکی از بهترین بخش های شروع در تاریخ مدرن خود (چهار برد در پنج مسابقه)، سقوط بیشتری کرد و قبل از دیدار از کازان، سه بازی متوالی را از دست داد. بازی در حمله برای سرخپوشان به دردسر جدی تبدیل می شود، در حال حاضر میانگین عملکرد اسپارتاک به دو گل در هر مسابقه هم نمی رسد. فعلا خط دفاعی به رهبری پاتریک ریبار دروازه بان اسلواکی که جراتش را گرفته بود او را نجات داد اما در بازی های آخر این برگ برنده پایتخت از کار افتاد. هر کدام چهار گل از آک بارس و اتوموبیلیست، دو گل از تورپیدو، در حالی که حمله در این مسابقات به طور پیوسته تنها یک پوک رها شده را جمع آوری کرد.

با این حال، ذخیره امتیازاتی که در ابتدای فصل به دست آمده است، به سرخ‌پوشان اجازه می‌دهد تا به گروه رهبران کنفرانس غرب بچسبند. در حال حاضر اسپارتاک ده امتیاز کسب کرده و رتبه چهارم فعلی را دارد و فاصله با SKA پیشرو سنت پترزبورگ کاملاً جدی است و در حال حاضر شش امتیاز است.

آک بارز مقابل اسپارتاک

آمار

به معنای واقعی کلمه چهار روز پیش، رقبا در حال حاضر یکدیگر را در مسکو ملاقات کرده اند. یخ خانه کمکی به اسپارتاک نکرد، 0-2 در پایان وقت اول، 0-4 در اواسط سوم به خوبی نشان دهنده برتری جدی باشگاه کازان است. حداکثر چیزی که اسپارتاک با آن مفتخر شد، یک پوک رها شده 17 ثانیه قبل از آژیر پایانی بود که به میزبان اجازه داد تا از شکست خشک جلوگیری کنند. آمار کلی تقابل آک بارس و اسپارتاک در KHL نیز به نفع باشگاه پایتخت نیست. بارس در 19 مسابقه از 27 بازی پیروز شد و اسپارتاک را تنها با 8 پیروزی باقی گذاشت.

شانس دانلود 1xbet

بی سی لیگا استاووک باشگاه کازان را با ضریب 1.54 برای پیروزی آک بارس به عنوان برنده بازی پیش رو می داند. شانس موفقیت برای اسپارتاک، به گفته این کتابساز، بسیار کمتر است - شانس برنده شدن مهمانان 5.4 است. گزینه با تساوی در زمان معمولی را می توان برای 4.6 انتخاب کرد. در مورد عملکرد کلی تیم ها، همه چیز در اینجا کاملاً قابل انتظار است: مجموع بیش از (4.5) - 1.73، مجموع زیر (4.5) - 2.07. برنامه 1xbet app را نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

هیچ شک خاصی در مورد پیروزی آک بارس وجود ندارد، اسپارتاک پس از یک بخش شروع خوب، رک و پوست کنده سقوط کرد. مشکل اصلی اسپارتاک در این مرحله از قهرمانی بازی در حمله و بر همین اساس اجراست. هر پوک رها شده با سختی زیاد داده می شود، به طوری که تمام امید به یک بازی قابل اعتماد در دفاع است. اسپارتاک می تواند از شکست جلوگیری کند، اما بعید است که سرخپوشان بتوانند در کازان به امتیاز بچسبند. پیش بینی ما برنده شدن آک بارس + مجموع گل های زده شده زیر 5.5 با ضریب 2.09 است.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0