سنت اتین - موناکو آیا مونگاسک ها به روند پیروزی های خود ادامه خواهند داد؟

روز شنبه 23 آوریل 2022 در "ژوفروی گیچارد" سنت اتین، تیمی به همین نام میزبان موناکو خواهد بود.

پیش بینی ها و تحلیل های تخصصی ما در مورد سنت اتین مقابل موناکو

سنت اتین

پس از یک سری هفت شکست متوالی (در اواسط فصل)، سبزها به نظر می رسید جایگزین شده بودند: در 12 مسابقه آنها فقط سه شکست را متحمل شدند که دو تای آنها از رهبران قهرمانی بود. 1-3 از PSG و 2-4 از مارسی). یک هفته پیش، به لطف دو گل مهدی کامارا، سنت اتین با اراده قوی مقابل برست (2-1) به پیروزی رسید و روز چهارشنبه در بازی خارج از خانه مقابل بوردو (2-2) امتیاز حساسی را کسب کرد. برگشت از 0-2 در جدول رده بندی، تیم دوپرات در مکان هجدهم - در منطقه مسابقات انتقالی قرار دارد.

موناکو

مونگاسکی ها پس از حذف از لیگ اروپا، به طور جدی به فکر مقام دوم لیگ 1 بودند و تاکنون 5 برد متوالی کسب کرده اند. این روند موفقیت آمیز با پیروزی غیرمنتظره و تماشایی مقابل خود پی اس جی آغاز شد: 3-0. سپس تیم های منطقه سقوط شکست خوردند (2-1 مقابل متز و تروا)، و یک هفته پیش یک پیروزی قوی مقابل رن به دست آمد: 3-2. شاگردان کلمنت روز چهارشنبه با برتری حداقلی (1-0) نیس را شکست دادند و پیش از آن به رده سوم صعود کردند. اتفاقاً نتیجه مبارزه با گل گولووین در وقت های تلف شده نیمه اول مشخص شد.

سنت اتین - موناکو

حقایق سنت اتین مقابل موناکو

  • در لیگ 1، در 4 دیدار رودررو از پنج مسابقه، شرط "Total Over (3.5)" انجام شد.
  • سنت اتین از 6 بازی اخیر خود در خانه فقط یکی را باخته است.
  • در این فصل، سبزها همه بازی های خانگی خود را به جز یک مورد واگذار کرده اند (پیروزی 1-0 مقابل متز).
  • بردهای پیاپی موناکو 5 بازی است.

ODD از دانلود 1xbet

بوکی ها به پیروزی موناکو با 1.86، تساوی 3.7 و برد سنت اتین با 4.1 تمایل دارند. 1xbet نمی تواند در مورد عملکرد مسابقه تصمیم بگیرد: "Total Under (2.5)" - برای 1.97، و "Total Over (2.5)" - برای 1.83. برنامه 1xbet appرا نصب کنید و روی مورد علاقه شرط بندی کنید!

پیش بینی کل بازی

در دیدار دور اول مونگاسکوها با نتیجه 3 بر یک پیروز شدند. سپس "سبزها" در دقیقه 33 در اقلیت بودند، اما توانستند گلزنی کنند و با نتیجه مساوی به وقت استراحت بروند. در نیمه دوم بن یدر دو گل زد و موفقیت را برای تیمش به ارمغان آورد.

تیم ها وظایف متفاوتی دارند: مونگاسک ها به طور غیرمنتظره ای به مبارزه برای حضور در لیگ قهرمانان پیوستند، در حالی که سبزها برای مدت طولانی در آستانه سقوط قرار داشتند، اما در عین حال حملات خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشیدند و در 11 گل به ثمر رساندند. دور از 12 بازی آخر. موناکو در 5 بازی 11 گل به ثمر رساند. من فکر می کنم مبارزه جالب، سازنده و سازش ناپذیر خواهد بود. یک گزینه برد-برد عبارت است از "Total Over (2.0) برای 1.38، خوب به نظر می رسد و "هر دو به امتیاز" برای 1.76. پیروزی موناکو البته ارجح به نظر می رسد، اما سنت اتین قادر به مبارزه است، بنابراین می توانید گزینه "موناکو برای برد با یک توپ یا یک تساوی" را برای 2.32 امتحان کنید.

همین خبر

اضافه کردن نظر

برای بازخورد نظر بدهید

reload, if the code cannot be seen

Comments 0